MKV failas neatkuriamas „Windows 10“? Išbandykite šiuos sprendimus

 • Naujausia „Windows Media Player“ versija suderinama su MKV formatu.
 • Tačiau žaidžiant MKV failus vis dar kyla problemų, todėl pateikiame galimus pataisymus.
 • Programinės įrangos klaidos nėra tokios baisios, jei naudojatės mūsų ekspertų patarimais puslapyje Trikčių šalinimas.
 • Pažymėkite mūsų programinės įrangos centrą ir būkite informuotas apie viską, ko reikia jūsų skaitmeniniame gyvenime.
Negaliu atkurti MKV vaizdo įrašų sistemoje „Windows 10“

Kalbant apie daugialypę terpę, „Windows 10“ pateikė keletą patobulinimų, ir vienas iš jų yra gimtoji MKV failo formato parama.

Todėl turėtumėte galėti atkurti MKV failus neįdiegę jokių trečiųjų šalių kodekų, tokių kaip „Haali Media Splitter“, CCCP („Combined Community Codec Pack“) ar „Matroska Splitter“, kaip tai darėte anksčiau.

Tai puiki žinia visiems, mėgaujantiems aukštos kokybės vaizdo įrašų turinį, tačiau panašu, kad kai kurie vartotojai negali žiūrėti MKV vaizdo įrašų sistemoje „Windows 10“.

Tiksliau, skunduose minimas faktas, kad nieko negirdėti ir nematyti arba įkeliant MKV vaizdo įrašus rodomas tik juodas ekranas. Kai kuriems žiniasklaida visiškai negrojo, net ne VLC.

Atrodo, kad atkūrimo problemos kyla pašalinus trečiosios šalies MKV kodeką „Windows 10“.

Yra dvi dažnos klaidos, pirmoji yra:

Negali žaisti.

Negalima paleisti, nes elemento failo formatas nepalaikomas. Patikrinkite parduotuvę, ar ši prekė ten yra.

0xc1010090 (0xc00d3e8c)

O antrasis sako:

Negali žaisti.

Šis elementas yra formatu, kurio mes nepalaikome. Pasirinkite ką nors kita.

0xc00d36b4 (0xc00d36b4)

Šiame straipsnyje mes pabandysime šiek tiek apšviesti šį klausimą, kad galėtumėte mėgautis klausydami ar žiūrėdami savo MKV vaizdo įrašus.

Kaip galiu paleisti MKV vaizdo įrašus sistemoje „Windows 10“?

1. Naudokite alternatyvų medijos leistuvą

naudoti alternatyvų medijos leistuvą

Senesnės „Windows Media Player“ versijos negalėjo atkurti MKV failų. Naudodami naują integraciją, net jei jūsų „Media Player“ versija yra naujesnė, vis tiek yra galimybė susidurti su klaidomis.

Taigi geriausias būdas sklandžiai ir saugiai atkurti MKV daugialypės terpės failus yra visiškai pritaikytas medijos leistuvas, pvz., „ CyberLink Power DVD“ .

Naudodami šį daugialypį ekraną, kelių įrenginių grotuvą, galėsite srautu perduoti ir tvarkyti vaizdo įrašus, nuotraukas, TV laidas ir dar daugiau iš vienos konsolės ir lengvai perjungti kelis įrenginius, priklausomai nuo jūsų poreikių.

Šis įrankis palaiko keletą populiarių laikmenų formatų, tokių kaip MKV, FLV, MOV, 3GPP, taip pat MPEG-4 AVC (H.264) ir 4K / HD turinį.

Tai taikoma su „Standard“ prenumerata, kurioje taip pat yra daugybė pritaikomų funkcijų, užtikrinančių geriausią vaizdo transliacijos patirtį, atsižvelgiant į našumą ir vaizdo kokybę, kad ir kur būtumėte.

Platesni planai apima dar daugiau funkcijų, taip pat internetinio turinio valdymo funkcijas (dažniausiai susijusias su „YouTube“), taip pat 360 ir VR režimą.

„CyberLink PowerDVD“

„CyberLink PowerDVD“

Pakelkite MKV vaizdo transliacijos patirtį į kitą lygį naudodamiesi šiuo galingu, visapusišku daugialypės terpės grotuvu. Nemokamas bandymas Apsilankykite svetainėje

2. Leiskite MKV failą savo naršyklėje

groti mkv failus operoje

Jei negalite paleisti MKV vaizdo įrašų sistemoje „Windows 10“, galbūt galėsite juos atkurti savo naršyklėje.

Panašu, kad kai kurios naršyklės turi visus reikiamus kodekus, todėl be jokio vargo gali atkurti bet kokį vaizdo įrašą.

Norėdami naršyklėje paleisti MKV vaizdo įrašą, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite savo naršyklę. Šiame pavyzdyje mes naudosime ir rekomenduosime „ Opera“ .
 2. Dabar atidaryti naują skirtuką paspausdami Ctrl + T .
 3. Suraskite norimą atkurti MKV vaizdo failą ir nuvilkite jį į naują naršyklės skirtuką.

Tai atlikus, atkūrimas turėtų prasidėti automatiškai. Tai yra tvirtas sprendimas ir, pasak vartotojų, puikiai veikia, todėl galbūt norėsite tai išbandyti.

Tačiau grojant vaizdo įrašams naršyklėje yra tam tikrų apribojimų. Pvz., Negalėsite koreguoti nuotraukos ar pritaikyti vaizdo ar garso efektų.

Be to, prie savo vaizdo įrašų taip pat negalėsite pridėti išorinių subtitrų.

Kita vertus, galbūt norėsite išbandyti didelę „Opera“ teikiamą priedų biblioteką ir rasti suderinamą papildinį, kuris galėtų padėti toliau.

Pavyzdžiui, „ Media Player“ yra papildinys, kurio tikslas - leisti vartotojams naršyklėje leisti tam tikrus medijos failus naudojant HTML5 technologiją.

Kaip matote, yra keletas apribojimų, lyginant su visapusišku medijos leistuvu. Bet jei norite tiesiog paleisti MKV failą be jokių išplėstinių parinkčių, galbūt norėsite išbandyti šį sprendimą.

Opera

Opera

Išbandykite „Opera“ šiandien ir atkurkite MKV failus naršyklėje, taip pat mėgaukitės visomis nuostabiomis įmontuotomis funkcijomis, kurias gali pasiūlyti šis įrankis. Nemokamai apsilankykite svetainėje

3. Konvertuokite MKV failus į kitą formatą

Jei negalite atkurti MKV vaizdo įrašų „Windows 10“ kompiuteryje, galbūt norėsite juos konvertuoti į kitą formatą.

Norėdami tai padaryti, jums reikės trečiosios šalies programos, o vienoje iš ankstesnių straipsnių mes jau aptarėme keletą geriausių MKV keitiklių programinės įrangos.

Šios programos yra gana paprastos naudoti ir gali būti naudingos, jei jums reikia konvertuoti keletą MKV failų.

Jei ieškote tvirto MKV failų keitiklio, primygtinai rekomenduojame „ WinX HD Video Converter Deluxe“  programinę įrangą.

„WinX HD Video Converter Deluxe“ gali konvertuoti vaizdo įrašus į MP4, AVI, WMV, MOV, M2TS, H.264 ir 420+ vaizdo įrašų formatus ir kodekus.

Naudojant GPU pagreičio technologiją, ši puiki programinė įranga gali konvertuoti vaizdo įrašą greičiausiu greičiu, neprarandant kokybės, todėl jis puikiai tinka darbui konvertuojant didelius MKV failus.

Pagrindinė formato konvertavimo programinės įrangos užduotis yra paruošti failus tokiems įrenginiams kaip išmanieji telefonai ar planšetiniai kompiuteriai per iš anksto nustatytus profilius. Tai užtikrina suderinamumą su galutiniais įrenginiais ar kompiuterio laikmenų leistuvais.

Jei norite, galite individualiai pritaikyti konversijas. Be to, yra integruotas redaktorius, leidžiantis redaguoti vaizdo įrašus.

„WinX HD Video Converter Deluxe“

„WinX HD Video Converter Deluxe“

Konvertuokite vietinius vaizdo failus, atsisiųskite klipus ir sujunkite nuotraukų failus į animuotą skaidrių peržiūrą kaip specialistas su „WinX HD Video Converter Deluxe“! Nemokamas bandymas Apsilankykite svetainėje

4. Pakeiskite savo registrą

koreguoti registrą, kad būtų galima atkurti MKV failus „Windows 10“

Pašalinus MKV kodeką, registro raktai pašalinami, o „Windows 10“ nežino, kurį kodeką naudoti dekoduojant MKV failą.

Laimei, tai galima išspręsti atsisiųsdami šį failą, kurį pasiūlė „Tech Journey“ vaikinai. Atsisiuntę .zip, jums tiesiog reikia jį atidaryti ir paleisti Win10-MKV.reg failą, kad pridėtumėte pakeitimų savo registre, ir viskas.

Pridėję šį raktą prie savo registro, turėtumėte galėti atkurti MKV failus naudodami „Filmų ir TV“, „Xbox“ vaizdo įrašų programą.


Negalite pasiekti registro rengyklės? Peržiūrėkite šį vadovą ir greitai išspręskite problemą


5. Įdiekite trūkstamus kodekus

įdiekite trūkstamą kodeką

MKV formatas yra talpyklos formatas, kuris sujungia skirtingus failų formatus į vieną failą.

Dėl šios funkcijos MKV faile gali būti įvairiausių vaizdo formatų. Tai gali sukelti tam tikrų problemų, ypač jei kompiuteryje nėra reikiamų kodekų.

Skirtingų tipų vaizdo failams reikalingi skirtingi kodekai, o jei trūksta kodeko, negalėsite atkurti to MKV failo.

Tai gali pasirodyti šiek tiek sudėtinga, tačiau galite lengvai išspręsti šią problemą, įdiegdami trūkstamus kodekus savo kompiuteryje.

Yra daugybė kodekų paketų, kuriuos galima atsisiųsti, tačiau geriausi yra „ K- L ite“ ir „ CCCP“ , todėl būtinai atsisiųskite ir įdiekite bet kurį iš jų.

Vėliau turėtumėte galėti lengvai atkurti bet kokio tipo vaizdo failus, įskaitant MKV.

Be to, jei ieškote geriausių „Windows 10“ kodekų paketų, pažiūrėkite į šį straipsnį ir suraskite geriausius mūsų pasirinkimus.


6. Įdiekite trūkstamus naujinimus

 1. Paspauskite „ Windows“ klavišą + I, kad atidarytumėte programą „Nustatymai“ .
 2. Eikite į skyrių „ Atnaujinimas ir sauga“ .

  „Windows 10 MKV“ nėra vaizdo įrašo

 3. Dabar spustelėkite mygtuką Ieškoti naujinimų .

  „Windows 10“ MKV kodekas

Dabar „Windows“ tikrins, ar yra galimų naujinių. Jei yra kokių nors naujinių, jie bus automatiškai atsisiunčiami fone. Atsisiuntę naujinimus, jūsų paprašys iš naujo paleisti kompiuterį, kad juos įdiegtumėte.

Keletas vartotojų pranešė, kad įdiegus naujausius naujinimus MKV vaizdo įrašų problema buvo išspręsta, todėl būtinai išbandykite. Tai nėra patikimas sprendimas, todėl net jei jūsų kompiuteris yra atnaujintas, ši problema vis tiek gali kilti.

Jei negalite atidaryti programos „Nustatymai“, peržiūrėkite šį straipsnį, kad išspręstumėte problemą.

Panašiai, jei kyla problemų atnaujinant „Windows“ kompiuterį, peržiūrėkite šį vadovą, kuris padės jums greitai atlikti procesą.

Taigi, tai yra mūsų pasiūlymai, kurie padės jums atkurti MKV failus sistemoje „Windows 10“. Jei turite kitų rekomendacijų ar klausimų, ieškokite toliau pateikiamame komentarų skyriuje.

Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2015 m. Rugpjūčio mėn. Ir buvo visiškai atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Rugsėjo mėn. Dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.