NUSTATYTI: „Microsoft Windows Store“ talpykla gali būti pažeista

 • „Microsoft Store“ yra esminė „Windows 10“ dalis, kurioje talpinama tūkstančiai programų, parengtų vartotojams atsisiųsti.
 • Atsisiųsdami mėgstamas programas ir žaidimus iš parduotuvės, pašalinsite riziką, kad prie atsisiųstų failų bus pridėta nepageidaujama kenkėjiška ar reklaminė programinė įranga.
 • Tačiau kartais „Microsoft Store“ gali visiškai nebeveikti dėl sugadinimo talpyklos problemų. Jei kyla ta pati problema, naudokite šį vadovą, kad ją išspręstumėte.
 • Pažymėkite „Microsoft Store“ trikčių šalinimo centrą, kad gautumėte daugiau naudingų vadovų.
„Microsoft“ parduotuvės sugadinta talpykla

„Microsoft Store“ yra esminė „Windows 10“ dalis ir dar svarbesnė sistemoje „Windows 10 S“. Beveik kiekvienas „Windows 10“ vartotojas naudoja bent vieną „Microsoft Store“ programą ar žaidimą. Taigi, galimos šios funkcijos problemos gali sugadinti vartotojo patirtį.

Viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų, susijusių su „Microsoft Store“, yra klaidos pranešimas „ Microsoft Store“ talpykla gali būti sugadinta.

Ši klaida gali įvairiai paveikti „Microsoft Store“, tačiau dažniausiai vartotojai negali atsisiųsti ir atnaujinti programų.

Ką daryti, jei sugadinta „Microsoft Store“ talpykla

„Microsoft Store“ talpykla gali būti sugadinta. Pranešimas neleis atsisiųsti programų iš „Microsoft Store“. Kalbant apie „Windows“ parduotuvės problemas, pateikiame keletą panašių problemų, apie kurias pranešė vartotojai:

 • „Windows“ / „Microsoft Store“ talpykla sugedo - jūsų talpykla gali būti sugadinta ir dėl to gali atsirasti įvairių klaidų. Tačiau galite tai ištaisyti išjungdami antivirusinę programą.
 • „Windows“ / „Microsoft Store“ talpykla ir licencijos gali būti sugadintos - jei pastebite šį pranešimą savo kompiuteryje, būtinai įdiekite naujausią naujinimą ir patikrinkite, ar tai padeda.
 • „Windows“ / „Microsoft Store“ talpykla nebus nustatyta iš naujo - kartais gali kilti problemų iš naujo nustatant „Microsoft Store“ talpyklą. Tokiu atveju pabandykite rankiniu būdu sukurti talpyklos aplanką.
 • Trūksta „Windows“ / „Microsoft Store“ talpyklos - keli vartotojai pranešė, kad trūksta jų „Microsoft Store“ talpyklos. Jei turite šią problemą, pabandykite sukurti naują vartotojo abonementą ir patikrinkite, ar tai padeda.

1 sprendimas - WSRetet

Pirmasis logiškas sprendimas šiai problemai išspręsti yra WSReset scenarijaus paleidimas. Šis įrankis visiškai atkuria „Microsoft Store“ ir išsprendžia galimas problemas (tikiuosi). Taigi, tai gali būti naudinga ir sprendžiant šią problemą.

Štai ką reikia padaryti norint iš naujo nustatyti „Microsoft Store“:

 1. Eikite į „Search“ ir įveskite wsreset ir paspauskite Enter .

  „Windows Store“ talpykla sugedo

 2. Palaukite, kol procesas bus baigtas.
 3. Iš naujo paleiskite kompiuterį.

Dabar atidarykite „Store“, dar kartą prisijunkite prie „Microsoft“ paskyros ir patikrinkite, ar dar kartą galite atsisiųsti ir atnaujinti programas. Jei problema vis dar išlieka, pereikite prie kito sprendimo.


2 sprendimas - patikrinkite antivirusinę programą

„Windows Store“ talpykla nebus nustatyta iš naujo

Kai kuriais atvejais gali būti, kad antivirusinė programinė įranga trukdo „Windows Store“. Jei vis gausite „ Windows“ parduotuvės talpyklą, gali būti sugadintas pranešimas, gali būti , kad antivirusinė programa blokuoja prieigą prie tam tikrų failų, dėl ko kyla ši problema.

Norėdami išspręsti problemą, vartotojai siūlo patikrinti jūsų antivirusinę programą ir išjungti tam tikras funkcijas. Tai atlikę patikrinkite, ar problema vis dar yra. Jei tai nepadeda, gali tekti visiškai išjungti antivirusinę programinę įrangą ir patikrinti, ar tai išsprendžia problemą.

Jei ne, galutinis pasirinkimas būtų pašalinti antivirusinę programinę įrangą. Pašalinę antivirusinę programą, patikrinkite, ar problema vis dar išlieka. Jei ne, galite apsvarstyti galimybę pereiti prie kito antivirusinio sprendimo. Rinkoje yra daugybė puikių antivirusinių įrankių, tačiau jei ieškote antivirusinės programos, kuri netrukdys jūsų sistemai, siūlome išbandyti „ BullGuard“ .


3 sprendimas - iš naujo nustatykite saugyklos talpyklą

Jei „Windows“ parduotuvės nustatymas iš naujo nepadėjo, pabandykime iš naujo nustatyti „Store“ talpyklą. Štai ką jūs turite padaryti tiksliai:

 1. Įgalinti peržiūrėti paslėptus aplankus.
 2. Nukopijuokite ir įklijuokite šį kelią „Windows File Explorer“ adreso juostoje, bet pakeiskite savo paskyros pavadinimu:
  • C:\Users\AppData\LocalPackages\Microsoft\.WindowsStore_8wekyb3d8bbweLocalState
 3. Pervardykite aplanką „Talpykla“ iš aplanko „LocalState“. Tai yra jūsų pasirinkimas, kaip jį pervadinti.
 4. Sukurkite naują tuščią aplanką ir pavadinkite jį talpykla.
 5. Paleiskite kompiuterį iš naujo ir viskas gerai.

Dabar dar kartą atidarykite parduotuvę ir patikrinkite, ar problema vis dar išlieka. Jei taip, pereikite prie kito sprendimo.


4 sprendimas - pašalinkite programą „Filmai ir TV“

Pasak vartotojų, kartais dėl šios problemos gali kilti kitos „Universal“ programos. Jei turite „ Windows Store“ talpyklą, gali būti sugadintas pranešimas, problema gali būti programa „Filmai ir TV“.

Norėdami išspręsti problemą, patariama pašalinti šią programą naudojant „ Powershell“ . Tai yra gana paprasta, ir tai galite padaryti atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Paspauskite „ Windows“ klavišą + S ir įveskite „ PowerSell“ . Rezultatų sąraše dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite „ Windows PowerShell“ ir pasirinkite Vykdyti kaip administratorius .

  „Windows Store“ talpykla sugedo

 2. Dabar paleiskite „ Get-AppxPackage * zunevideo * |“ „Remove-AppxPackage“ komanda.

  „Windows Store“ talpykla ir licencijos gali būti sugadintos

Paleidus šią komandą, Filmų ir TV programa bus pašalinta. Dabar turėtumėte turėti galimybę paleisti „Windows“ parduotuvę be jokių problemų. Jei jums reikia daugiau informacijos, perskaitykite šį straipsnį, kad sužinotumėte, kaip pašalinti vietines „Windows 10“ programas.


5 sprendimas - iš naujo nustatykite programų paketus

Jei nė vienas iš aukščiau pateiktų sprendimų neišsprendė problemos, pabandysime ją išspręsti atlikdami paskutinį žingsnį. Būtent, kaip jau žinote, „Windows Store“ yra integruota funkcija ir jos negalima iš naujo įdiegti standartiniu būdu.

Tačiau, naudodamiesi kai kuriomis pažangiomis „Windows“ funkcijomis, vartotojai gali iš naujo nustatyti programų paketus, o tai šiek tiek panašu į iš naujo įdiegimo procedūrą.

Šią operaciją galima atlikti naudojant „PowerShell“ ir taip:

 1. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Pradėti ir atidarykite „PowerShell“ (Administratorius).
 2. Komandų eilutėje nukopijuokite šią komandą ir paspauskite Enter:
  • „Get-AppXPackage -AllUsers“ „Foreach“ {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Registruokite „$ ($ _. InstallLocation) AppXManifest.xml“}
 3. Paleiskite kompiuterį iš naujo ir neatidarykite „Windows“ parduotuvės ar programų.
 4. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Pradėti ir atidarykite komandų eilutę (administratorius).
 5. Komandos eilutėje įveskite  WSReset.exe ir paspauskite Enter.
 6. Iš naujo paleiskite kompiuterį ir ieškokite pakeitimų „Windows“ parduotuvėje.

DUK: Sužinokite daugiau apie „Microsoft Store“

 • Kas yra „Microsoft Store“ talpykla?

„Microsoft Store“ talpykla yra aplankas, kuriame saugomi duomenys, surinkti vartotojams lankantis parduotuvėje ir atsisiunčiant programas. Talpykla yra duomenų, kuriais keičiamasi tarp vartotojų kompiuterių ir „Microsoft Store“, kopija ir naudojama greičiau įkelti būsimas užklausas.

 • Kodėl negaliu įdiegti programų iš „Microsoft Store“?

Štai keletas dažniausių priežasčių, paaiškinančių, kodėl vartotojai negali atsisiųsti ir įdiegti programų iš „Microsoft Store“: interneto ryšio problemos, užkardos nustatymai, nepakankami vartotojo abonemento leidimai ir sugadinti parduotuvės failai.

 • Kaip pataisyti „Microsoft Store“ talpyklą?

Greičiausias ir saugiausias būdas ištaisyti „Microsoft Store“ talpyklą yra iš naujo nustatyti programą. Norėdami tai padaryti, eikite į Paiešką, įveskite wsreset  ir dukart spustelėkite parinktį WSReset, kad paleistumėte atstatymo procesą.

Redaktoriaus pastaba: Šis straipsnis tęsiamas kitame puslapyje su papildomais sprendimais, kaip pataisyti „Microsoft Store“ talpyklą. Pažymėkite mūsų centrą, skirtą „Windows 10“ klaidoms taisyti tik tuo atveju, jei vėliau reikės išspręsti kitas naujinimo problemas.