UPS sako, kad pristatyta, bet nėra paketo [IŠSISprendžiama]

  • Jūsų paketas buvo paliktas pašto kambaryje - viena iš daugelio painių statulų, kurias klientai gauna iš kai kurių pristatymo paslaugų.
  • Šiame straipsnyje aptarsime du tokius atvejus su dviem geriausiomis pristatymo įmonėmis.
  • Pažymėkite mūsų „Amazon Hub“, kad gautumėte daugiau straipsnių, susijusių su šia gerai žinoma įmone.
  • Be to, skirkite laiką naudodamiesi „Web Apps Hub“, kad gautumėte daug naudingų vadovų.
jūsų paketas buvo paliktas pašto kambaryje

Naudojant pristatymo paslaugas, tam tikros stebėjimo įvykių statulos savaime suprantamos. Kiti šiek tiek glumina, kelia daug diskusijų forumuose ar socialiniuose tinkluose, ir ne tik.

Pavyzdžiui, UPS klientai kartais gauna būseną, kad paketas buvo pristatytas, tačiau siuntinio jie iš tikrųjų negavo.


Ką daryti, jei UPS sekimas sako pristatytas, bet nėra paketo? langai pristatomi į pašto kambarį

Viskas yra gana lengva, jei matote šią būseną.

Būtent, kai UPS tvarkyklė baigia pristatymą, paketo stebėjimo būsena arba pristatymo pranešimas („UPS InfoNotice“) turėtų nurodyti, kur jis yra.

Pagal UPS sąlygas siuntas, kurioms nereikia parašo, galima palikti saugioje vietoje. Ši vieta paliekama vairuotojo nuožiūra, tačiau ji gali apimti įvairias sritis aplink namą (veranda, garažas ir kt.).

Jei siuntai reikalingas parašas, dažniausiai pakuotė patikima kaimynui.

Retais atvejais būsena atnaujinama , kad ji būtų pristatyta anksčiau laiko, todėl rekomenduojama palaukti dar kelias dienas.

Vėliau, jei vis tiek negalite rasti paketo, turėtumėte susisiekti su siuntėju, kad jis pradėtų sekimo procesą su UPS, ir tada susisiekite su jumis dėl savo siuntimo eigos.


Jūsų paketas buvo paliktas pašto kambaryje [„Amazon“ “kas yra „Amazon“ palikta pašto kambario būsenai

Kita vertus, „Amazon“ klientai skundėsi panašiai painia stebėjimo būsena: jūsų paketas buvo paliktas pašto kambaryje .

Daugeliu atvejų klientai paminėjo, kad jie visą dieną buvo savo gyvenamojoje vietoje arba kad neturėjo konkretaus  pašto kambario .

Tačiau panašu, kad „Amazon“  pašto kambarys gali reikšti ne tik fizinį pašto kambarį atitinkamu adresu, bet ir lizingo agentą ar biurą, arba tiesiog plotą aplink jūsų pašto dėžutę.

Todėl „Amazon“ pataria savo klientams patikrinti namo / pristatymo vietą (veranda, pašto dėžutė, sodas, garažas). Daugeliu atvejų klientai minėjo, kad siuntinys buvo paliktas lauke, be jokio kito įspėjimo.

Be to, jei nerandate pakuotės, pasitarkite su kaimynais. Ir, kaip minėta pirmiau, prieš imdamiesi tolesnių veiksmų palaukite dar keletą dienų.


Galime tikėtis, kad jūsų siuntiniai sveiki ir sveiki atvyksta į paskirties vietą! Jei turite patarimų šia tema, jūsų komentarai yra daugiau nei laukiami.


DUK: Skaitykite daugiau apie „Amazon“ pristatymo būsenas

  • Ką reiškia pristatymas į pašto kambarį?

Paprastai tai reiškia, kad pakuotė buvo pristatyta į specialų pašto skyrių. Tačiau naudojant „Amazon“ tai gali reikšti teritoriją aplink namą ar kaimyną.

  • Ar pakuotė gali pasakyti, kad pristatyta, kai jos nėra?

Dėl siuntų paketo, kurį valdo pristatymo paslaugos, įstatymai kartais atnaujinami anksčiau laiko arba, priešingai, visiškai neatnaujinami. Štai kodėl kartais galite pamatyti, kad siuntinys pristatomas, kai jo nėra.

  • Ar „Amazon“ pristatymams reikia parašo?

„Amazon“ neturi jokių parašų politikos, todėl klientas turi paprašyti parašų patvirtinimo pristatydamas.