6 geriausios skaičiuoklės programos, kurias galite atsisiųsti iš „Windows 10“

6 geriausios skaičiuoklės programos, kurias galite atsisiųsti iš „Windows 10“

Jei ieškote skaičiuoklės programos, kuri padėtų jums atlikti kasdienį darbą, šiame straipsnyje rasite 6 geriausias iš „Microsoft Store“, kurias galite naudoti „Windows 10“.

Kartu su „Windows 10“ naujinimais „Microsoft“ pridėjo naujas savo programų ir paslaugų versijas. Vienas labai sveikintinas atnaujinimas buvo programa „Skaičiuotuvas“.

„Windows“ vartotojai turėjo pasikliauti menkai išvystytomis programomis su negražiomis vartotojo sąsajomis, kurios buvo išmargintos skelbimais. Žinoma, „Microsoft“ perkelia skelbimus į pasaulinę paiešką.

Dabar yra kur kas geresnių alternatyvų, taip pat skirta speciali „Calculator“ programa, kuri atrodo gerai. Tačiau tiems, kurie vis dar nori išbandyti kai kurias trečiųjų šalių programas, kad galėtų atlikti skaičiavimus sistemoje „Windows 10“, pateikiamos kelios skaičiuoklės programos, kurias jie galbūt norės išbandyti.

Visiems patiko senas darbalaukio skaičiuoklė, kurią turėjo visos ankstesnės „Windows“ versijos, ir matydami, kad ši niekada negrįžta, turėsime kreiptis į programas, kad padėtų mums atlikti skirtingus skaičiavimus.

Žinoma, tai yra paprasti skaičiuotuvai, priešingai nei kiti tipai, kuriuos galite rasti parduotuvėje, leidžiantys vartotojams braižyti grafikus ir turintys kitų specializuotų funkcijų.

Reklama

Geriausios nemokamos skaičiuoklės programos, skirtos „Windows 10“

Numatytasis „Windows 10“ skaičiuoklė

numatytasis „Windows-8.1“-skaičiuoklės programa

Numatytoji skaičiuoklės programa, pateikiama sistemoje „Windows 10“, yra viena iš geriausių, kurių galite norėti. Tai vartotojo sąsaja yra labai paprasta ir gerai atrodo.

Perėjimas tarp trijų palaikomų funkcijų („Standard“, „Scientific“ ir „Converter“) atliekamas tame pačiame lange ir daugumai vartotojų ši programa suteiks visą jiems reikalingą palaikymą.


Ar dabar, kai „Windows“ skaičiuoklė turi grafikų funkcijas? Sužinokite daugiau šiame straipsnyje.


Mygtukai yra gana dideli, juos lengva spustelėti ar paliesti, ir kaip papildomą funkciją kompiuterio vartotojams jie gali naudoti skaičių mygtukus, norėdami įvesti skaičius.

„Calc Pro HD“

geriausios skaičiuoklės programos „Windows 10“

„Calc Pro HD“ yra viena iš geriausių „Windows“ numatytojo skaičiuoklės alternatyvų, kurią galite rasti parduotuvėje. Tiesą sakant, jis netgi turi daugiau funkcijų ir funkcijų.

Yra nemokama ir mokama versija, kuri jums kainuos 7,99 USD. Jame yra standartinis skaičiuoklė ir finansinis skaičiuoklė, kiekviename iš jų yra 10 skaičiuoklės darbalapių.

Visų pirma, „Calc Pro HD“ turi visišką „Cortana“ integraciją. Tai reiškia, kad jūs iš tikrųjų galite padiktuoti skaičiavimus savo virtualiam asistentui ir rezultatą gausite iškart.

Be visų pagrindinių matematinių funkcijų, „Calc Pro HD“ taip pat turi keletą pažangių funkcijų, todėl tai yra geras pasirinkimas bet kokio amžiaus ir išsilavinimo studentams.

  • Gaukite „Calc Pro HD“ iš „Microsoft Store“

Skaičiuoklė X8

skaičiuoklė-8x-nemokama-windows-8-windows-8.1-skaičiuoklė-programa

Anksčiau mes peržiūrėjome „Calculator X8“ ir nustatėme, kad tai puiki programa turėti „Windows 10“ kompiuteryje.

Nors vartotojams jis nesiūlo jokių kitų funkcijų, išskyrus paprastą mokslinį skaičiuotuvą su dažniausiai naudojamomis funkcijomis, jis turi puikiai atrodančią, minimalistinę vartotojo sąsają.

Tiems, kurie kartkartėmis naudojasi tik „Windows 10“ skaičiuokle, ir norint atlikti paprastus skaičiavimus, ši programa yra tobula.

Vartotojo sąsaja puikiai tinka jutiklinio ekrano įrenginiams, nes mygtukai yra gana dideli, todėl praktiškai neįmanoma nieko neteisingai įvesti.

  • Gaukite „Calculator X8“ iš „Microsoft Store“

„Super“ skaičiuoklė

„super-calculator-windows-8-windows-8.1-best-calculator-apps“

Viena kita „Windows 10“ skaičiuoklės programa, suteikianti vartotojams galimybę išspręsti ilgus ir nuobodžius mokslinius skaičiavimus, yra „Super Calculator“.

Nors šis įrankis turi tik mokslinį skaičiuotuvą, jis yra labai gerai suprojektuotas ir vartotojai gali greitai pasiekti visas reikalingas funkcijas.


Susiekite skaičiuoklės programą su virtualia klaviatūra. Šiame straipsnyje rasite geriausius mūsų pasirinkimus.


Jo rodymas yra beveik toks pat, kokį turėtumėte tikrame moksliniame skaičiuotuve, kur vartotojai gali pridėti trupmenas ir kitas funkcijas į vieną ilgą lygtį.

Šiuo atžvilgiu tai bus labai naudinga inžinerijos studentams ir kitiems specialistams, kuriems reikia užrašyti ilgas ir sudėtingas lygtis.

  • Gaukite „Super Calculator“ iš „Microsoft Store“

Skaičiuoklė²

skaičiuoklė-2-for-windows-8-windows-8.1 - nemokama programa

Ši programa yra viena iš sudėtingiausių „Windows 10“ skaičiuoklės programų, kurią galite naudoti.

Tai leidžia vartotojams įvesti reikšmes iš savo klaviatūros, o programoje jie gali rasti matematikos ir fizikos konstantas, daugiau nei 50 mokslinių funkcijų, beveik visų tipų vienetus konversijoms ir daug daugiau.

„Calculator²“ suteikia savo vartotojams pagrindinį skaičiuoklę, mokslinį, programuotoją, valiutos ir vieneto keitiklį, užtikrindamas, kad visus galimus skaičiavimus gali atlikti bet kuris vartotojas, naudodamiesi šia programa.

  • Gaukite „Calculator²“ iš „Microsoft Store“

Geriausios „Windows 10“ skaičiuoklės programos (mokama versija)

Dabar pažiūrėkime, kokios yra geriausios rinkoje mokamos aukščiausios kokybės skaičiuoklės programos.

Šie įrankiai suteikia papildomų funkcijų ir galimybių, palyginti su aukščiau išvardyta nemokama programine įranga.

„HP Prime Pro“

„hp prime pro“ skaičiuoklės „Microsoft“ parduotuvė„HP Prime Pro“ yra sudėtingas skaičiuotuvas su grafikų funkcijomis, geriausiai tinkantis studentams ir kitiems žmonėms, naudojantiems pažangias funkcijas.

Nors tai yra labai sudėtinga programa, turinti daug galimybių ir pritaikymo galimybių, „HP Prime Pro“ nebrangiai kainuoja 19,99 USD, tačiau jei jums reikia pažangios skaičiuoklės, ji verta kiekvieno cento.

Sukurtas tokiu pat išdėstymu ir funkcijomis kaip „College Board“, „HP Prime Pro“ teikia lanksčias funkcijas visur, nes turi mobiliąją versiją.

Programoje yra pažangios grafikų funkcijos, vienetai ir bazinė konversija, „pin-to-zoom“ ir „multi-touch“ galimybės, 3D grafikai. ir visa siūloma programavimo kalba, įskaitant vartotojo nustatytas funkcijas ir perduodamus klavišus.

Ji taip pat turi funkciją, vadinamą „HP Prime Explorer“, leidžiančią vartotojui atrasti kelias funkcijų šeimas, ir „Computer Algebra System“ (CAS).

Programą nuolat kuria ir atnaujina HP, ją galima labai pritaikyti.

  • Gaukite „HP Prime Pro“ iš „Microsoft Store“ (mokama versija)

Šių „Windows 10“ skaičiuoklės programų pagalba galėsite lengvai atlikti bet kokius skaičiavimus. Jie siūlo visus įrankius, kurių jums gali prireikti, visus suvyniotus į labai gerą vartotojo sąsają.

Jei jus domina senas geras „Windows 7“ skaičiuotuvas, štai kaip jį sugrąžinti į „Windows 10“.

Jei norite gauti daugiau klausimų ar pasiūlymų, nedvejodami kreipkitės į toliau pateiktą komentarų skyrių.

TAIP PAT SKAITYKITE:

  • „Windows“ skaičiuoklė, kad gautumėte visada geriausias ir kompaktiškas režimo funkcijas
  • „Windows 10“ skaičiuoklės programa stebėtinai gerai veikia „Android“ ir „iOS“
  • NUSTATYTI: Skaičiuoklė neveikia sistemoje „Windows 10“

Redaktoriaus pastaba: Šis pranešimas iš pradžių buvo paskelbtas 2013 m. Liepos mėn. Ir nuo to laiko buvo visiškai atnaujintas ir atnaujintas dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.