„Destiny 2“ klaidų kodai: ką jie reiškia ir kaip juos ištaisyti

 • Nuo pat „Destiny 2“ pasirodymo „Bungie“ mokslinės fantastikos šaudyklė galėjo nelabai pasikeisti, jei po kurio laiko grįšite į ją.
 • Norėdami tai išspręsti, turite patikrinti maršrutizatoriaus vadovą, kad galėtumėte naudoti toliau pateiktus sprendimus, nes kai kuriuose nustatymų puslapiuose gali būti alternatyvios pavadinimų suteikimo taisyklės, pagrįstos įrenginio gamintoju: Prijunkite konsolę tiesiai prie maršrutizatoriaus laidiniu arba „WiFi“ ryšiu.
 • Klaida „Chive Bungie“ bando išsiaiškinti pagrindinę šios problemos priežastį, tačiau, jei ją pastebite žaisdami, pabandykite pašalinti triktis atlikdami šiuos veiksmus: Atnaujinkite grafikos plokštės tvarkykles arba iš naujo įdiekite jas, jei klaida išlieka.
ištaisyti „Destiny 2“ klaidas

Nuo pat pasirodymo „Destiny 2“ „Bungie“ mokslinės fantastikos šaudyklė galėjo nelabai pasikeisti, jei po kurio laiko grįšite į ją. Šiame hibridiniame pirmojo asmens šaudyklės žaidime sumaišomi skirtingi klasikos ir kitų žanrų elementai, tačiau nedaug kas pasikeitė, nors čia ir ten buvo atlikta tam tikrų patobulinimų ir tam tikrų pusiausvyros pusiausvyros.

Kaip ir bet kuriame kitame žaidime, visada pasitaiko tokių momentų, kai atsiranda klaidų ir nė neįsivaizduojate, ką jos reiškia. Tas pats pasakytina ir apie „Destiny 2“, kurio klaidų kodų yra nemažai, kai kurie vis dar peržiūrimi, norėdami rasti taisymus.

Jei pastebėsite, kad esate atjungtas nuo „Destiny 2“, gausite klaidos pranešimą su kodu apačioje. Kiekvienas iš šių klaidų kodų nurodo skirtingą atjungimo tipą ir padeda stebėti, dėl ko prarandate ryšį su savo žaidimu.

Prieš trikčių šalinimą, kai kurie dalykai, kuriuos turite patikrinti, yra žinomi paslaugų teikimo nutraukimai, kurie gali turėti įtakos ryšiui.

Klaidų kodus galima suskirstyti į du:

 • Platformos klaidos , atsirandančios žaidžiant žaidimą ar diegiant ir nurodomos skaičių ir (arba) raidžių eilute
 • Likimo klaidos , su kuriomis susiduriama diegiant ar žaidžiant ir kurios dažnai yra vienas gyvūno, augalo ar muzikos instrumento žodis, kaip pamatysite toliau.

Mes išsirinkome įprastus ir išvardijome čia, kad galėtumėte žinoti, ką daryti, kai jie pasirodys žaidimo metu.

Kaip ištaisyti dažnus „Destiny 2“ klaidų kodus

 1. Klaida kelis atjungia
 2. Klaida „Baboon“
 3. Klaida Weasel / Hawk
 4. Klaida bitė / musė / liūtas
 5. Bufalo klaida
 6. „Marionberry“ klaida
 7. Klaida Vištiena
 8. Klaida šimtakojis
 9. Klaida „Salotos ir skruzdėlynas“
 10. Klaida kopūstai
 11. Klaida Avis
 12. „Chive“ klaida
 13. Klaida „Bebras“ / „Flatworm“ / „Leopard“
 14. Klaida Termitas
 15. Klaida brokoliai
 16. Klaida šernas
 17. Klaida vėžlys
 18. Mulberry / Toad / Nightingale / Lime klaida
 19. Klaida „Urchin“
 20. Klaida austrė
 21. „Canary“ klaida
 22. Klaida medaus rasa
 23. Tapiro klaida
 24. Aptiktas grafikos vykdymo laikas

1. Keli atjungimai

Jei tą patį klaidos kodą gaunate kelis kartus, tai reiškia, kad yra viena pagrindinė problema, pvz., Sugadinti duomenys „Destiny“ diegime arba nestabilumo šaltinis jūsų tinklo sąrankoje. Tokiu atveju atlikite šiuos veiksmus:

 • Uždarykite ir paleiskite programą iš naujo
 • Iš naujo paleiskite ir išvalykite talpyklą savo platformoje
 • Jei naudojatės „WiFi“, perjunkite laidinį ryšį
 • Maitinkite tinklo aparatūrą
 • Kreipkitės į savo interneto paslaugų teikėją, kad išspręstumėte galimą tinklo srautą, stabilumą ar paketų praradimą.

- SUSIJEDS:  Venkite „Destiny 2“ avarijų ir klaidų atsisiųsdami naujausius „NVIDIA“ ir „AMD“ tvarkykles

2. Klaida „Baboon“

Šią klaidą gali sukelti paketų praradimas arba tinklo ir „Bungie“ atsijungimas, pvz., Interneto paslaugų teikėjo prisotinimas ar interneto perkrovimas, „Wi-Fi“ sąrankos arba ryšio praradimas mobiliuosiuose taškuose. Norėdami ją išspręsti, laikinai perjunkite laidinį ryšį, kad atmestumėte „WiFi“ signalo stiprumą / stabilumą. Jei tai kartojasi, priversti išeiti iš „Destiny 2“ atlikdami šiuos veiksmus pagal savo platformos tipą:

Xbox 360:

 • Paspauskite „Guide“ mygtuką
 • Paspauskite Y mygtuką, kad grįžtumėte į informacijos suvestinę

„Xbox One“:

 • Paspauskite „Xbox“ mygtuką žaidime / programoje
 • Patikrinkite, ar didelė programos plytelė paryškinta
 • Paspauskite meniu mygtuką
 • Pasirinkite Baigti

3. Klaidos Weasel / Hawk

Reikšmė: ši klaida anksčiau buvo sugrupuota į šimtakojį, tačiau tai yra išskaidymo klaida. Norėdami išspręsti šią problemą, laikinai pereikite prie laidinio ryšio, kad pašalintumėte ryšį kaip galimą kaltininką, tada maitinkite savo konsolę, jei negalite paleisti „Destiny 2“ palaikydami maitinimo mygtuką 5–10 sekundžių, kol jis bus atstatytas.

- SUSIJEDS: „Destiny 2“ masinis 68 GB laisvos vietos reikalavimas išlaiko žaidėjus

4. Klaida bitė / musė / liūtas

Šias tris klaidas sukelia bendros atjungimo problemos tarp jūsų ir maršrutų, kuriais eismas eina per internetą norint prisijungti prie „Bungie“. Tokios problemos apima paketų praradimą, namų tinklo ir „bungie“ atjungimą, pvz., Interneto paslaugų teikėjo prisotinimą ar interneto perkrovą, ir netinkamą ryšio sąranką ar laidus.

Tokį atjungimą taip pat gali sukelti pralaidumas, į kurį pretenduoja kitos programos ir įrenginiai, todėl taip pat galite išvengti failų bendravimo, vaizdo įrašų srautinio perdavimo ar kitų užduočių, kurios naudoja pralaidumą įrenginiuose, prijungtuose prie jūsų tinklo, arba konsolės programose, veikiančiose fone.

5. Bufalo klaida

Ši klaida atsitinka žaidėjams, kurie neprisijungė naudodamiesi savo platformos paskyra arba platformos paslauga yra prižiūrima arba prenumerata baigėsi. Sprendimas yra prisijungti naudojant platformos paskyrą ir atnaujinti prenumeratas, priešingu atveju, kol galėsite vėl žaisti, priežiūra turi būti baigta.

6. Klaida „Marionberry“

Ši klaida rodo jūsų tinklo sąrankos problemą, kai tinklo ar tėvų kontrolės parametrai keičiami tinkle, žaidimų konsolėje arba po „WiFi“ užmiršimo. Tai taip pat gali parodyti, kai jūsų maršrutizatorius yra prijungtas, bet yra blogos būsenos - sugedusi programinė įranga arba sugedusi aparatinė įranga. Norėdami tai išspręsti, iš naujo paleiskite maršrutizatorių atlikdami šiuos veiksmus:

 • Atsijunkite nuo „Destiny 2“
 • Išjunkite konsolę
 • Įjunkite maršrutizatoriaus ar modemo maitinimą išjungdami kiekvieną ir palaukite 30 sekundžių, kol vėl įjungsite, pradedant nuo modemo.
 • Įjunkite konsolę ir paleiskite „Destiny“ iš naujo, kai jūsų tinklas bus sukurtas iš naujo

Pastaba: taip pat galite koreguoti savo tėvų kontrolę savo maršrutizatoriuje, kad atidarytumėte žaidėjų tarpusavio ryšį. Jei jis kartojasi, prievado persiuntimas ir užkardos išimtys gali palengvinti klaidą.

- SUSIJ:: „Windows 10 GameGuard“ klaida: kas tai yra ir kaip ją išspręsti

7. Klaida vištiena

Likimas 2

Taip nutinka, kai prieinate senesnę „Destiny 2“ versiją po to, kai pateikiamas naujas naujinys. Norėdami tai išspręsti, atnaujinkite „Destiny“ į naujausią versiją atlikdami tai savo konsolėje:

„Xbox One“:

 • Išjunkite konsolę, kol ji išsijungs
 • Penkias minutes ištraukite iš maitinimo lizdo
 • Prijunkite ir vėl paleiskite „Destiny 2“. Tai priverčia jį ieškoti ir atsisiųsti naujinius
 • Paleiskite „Destiny 2“, kai atnaujinimas bus atsisiųstas ir įdiegtas

8. Klaida šimtakojis

Tai yra bendra tinklo klaida, kurią sukelia serverio ryšio praradimas. Norėdami tai išspręsti, perjunkite laidinį ryšį arba nustatykite savo NAT būseną Atidaryti arba 1 tipo.

Tačiau ne visos NAT tipo problemos gali būti išspręstos, pvz., Jei esate įmonės ar kolegijos / miestelio tinkle, ar jūsų interneto paslaugų teikėjas riboja siunčiamą / gaunamą srautą - tai jums nepriklauso, todėl negalite patys to išspręsti.

9. Klaida „Salotos ir skruzdėlynas“

Jei iškyla abi šios problemos, atkreipkite dėmesį, kad „Bungie“ aktyviai ją stebi ir mes tai atnaujinsime, kai bus pateiktas sprendimas.

- SUSIJEDS: Kaip ištaisyti klaidos kodą „Ar jums priklauso šis žaidimas“ 0x803F8001

10. Klaida kopūstai

Taip gali atsitikti, kai jūsų maršrutizatoriaus nustatymai blokuoja ryšį su „Destiny 2“ tarnybomis arba iš jų. Norėdami tai išspręsti, turite peržiūrėti maršrutizatoriaus vadovą, kad galėtumėte naudoti toliau pateiktus sprendimus, nes kai kuriuose nustatymų puslapiuose gali būti alternatyvios pavadinimo taisyklės, pagrįstos įrenginio gamintoju:

 • Prijunkite konsolę tiesiai prie maršrutizatoriaus laidiniu arba „WiFi“ ryšiu. Jei bandysite prisijungti prie „Destiny“ per maršrutizatorių, prijungtą prie alternatyvaus maršrutizatoriaus, gali kilti daugiau problemų. Norėdami gauti geriausių rezultatų, prisijunkite prie maršrutizatoriaus, prijungto prie jūsų modemo
 • Maršrutizatoriaus nustatymų puslapyje eikite į  Pagrindinis puslapis> Įrankių dėžutė> Ugniasienė .
 • Maršrutizatoriaus nustatymuose sukurkite naują ugniasienės lygį. Galite tai pavadinti „Destiny 2“.
 • Maršrutizatoriaus nustatymų puslapyje eikite į  Pagrindinis puslapis> Įrankių dėžutė> Žaidimų ir programų bendrinimas ir sukonfigūruokite šiuos nustatymus: Įgalinkite UPnP, Išjunkite „Išplėstinį saugumą“ ir Išjunkite visus „Priskirtų žaidimų ir programų“ nustatymus.

11. Klaida avis

Taip atsitinka, kai bandote prisijungti prie „Firefox“ komandos, kurios narys neatnaujino naujausios „Destiny 2“ versijos. Norėdami tai išspręsti, uždarykite ir paleiskite „Destiny“, kad inicijuotumėte naujinimą.

Pastaba : jei konsolė nepavyksta automatiškai atnaujinti „Destiny“, atnaujinkite ją rankiniu būdu. Jei visi žaidėjai žaidžia naujausią „Destiny“ versiją, pabandykite tęsti žaidimą ir pažiūrėkite, ar jis padeda.

12. „Error Chive“

„Bungie“ bando išsiaiškinti pagrindinę šios problemos priežastį, tačiau, jei jūs ją sužinosite žaisdami, pabandykite pašalinti triktis atlikdami šiuos veiksmus:

 • Atnaujinkite grafikos plokštės tvarkykles arba įdiekite jas iš naujo, jei klaida išlieka. Tai galite padaryti ir rankiniu būdu
 • Norėdami įsitikinti, kad programa tinkamai įdiegta, naudokite nuskaitymo ir taisymo funkciją.

- SUSIJ :S: „Windows 10“ balandžio naujinimas sukelia žaidimų gedimus, mikčiojimą ir klaidas [FIX]

13. Bebras / Plokščias kirmėlė / Leopardas

Šios klaidos atsiranda dėl to, kad nepavyko prijungti savo pulto prie kito žaidėjo pulto internetu. Taip gali nutikti dėl ryšio kokybės problemų, pvz., Paketų praradimo, interneto paslaugų teikėjo prisotinimo ar interneto perkrovos, sugedusio laidų ar „Wi-Fi“ sąrankos ir maršrutizatoriaus / tinklo konfigūracijos problemų.

Jie yra įprasti, kai per vieną maršrutizatorių prie interneto jungiasi kelios konsolės, tačiau tam tikri sprendimai:

 • Įgalinant UPnP maršrutizatoriuje
 • Atidarykite savo NAT, kad sumažintumėte klaidos dažnumą
 • Perėjimas prie laidinio ryšio iš „WiFi“ ryšio

14. Klaida Termite

Jei pastebite šią klaidą, pabandykite vėl tęsti žaidimą ar ką darėte, kol paaiškėjo klaida. Jei jis kartojasi, išeikite iš „Destiny 2“ ir paleiskite žaidimą iš naujo.

Taip pat galite naudoti nuskaitymo ir taisymo įrankį, po kurio nuskaitymo ir remonto proceso pabaigoje galite atsisiųsti ir įdiegti failus, tada iš naujo paleiskite „Destiny 2“ ir bandykite dar kartą.

15. Klaida brokoliai

Šios klaidos reiškia, kad kilo problema nustatant grotuvo GPU ir jas sukėlė vairuotojo avarija. Norėdami tai išspręsti, įsitikinkite, kad operacinė sistema ir grafikos plokštės tvarkyklės yra naujausios.

- SUSIJ:: Pataisyti: „Xbox“ klaida „Šiam žaidimui reikia prisijungti“

16. Klaida Šernas

likimo 2 tikslas padėti išjungti

Jei gausite šią klaidą, gali būti, kad prarandate ryšį su „Xbox Live“, kai atsisiunčiate pleistrus ar bandote įkelti turinį. Panašiai, jei netyčia atšaukiate atsisiuntimą, galite gauti šerno klaidą.

Jei jūsų diegimas sustoja, eikite į sistemos „Active Downloads“ arba „Download Management“ langą ir patikrinkite eigos juostą prieš atšaukdami atsisiuntimą.

Šernas taip pat pasirodo naudojant belaidį ryšį, todėl galite pabandyti naudoti laidinį ryšį, nes jį praradus, atsisiuntimas bus sustabdytas be galimybės atnaujinti. Kitu atveju ištrinkite ir iš naujo paleiskite atsisiuntimo procesą.

Jei neatsisiųsite pleistro ar naujinimo, gali kilti paslaugų problema, o tai gali reikšti ribotą ryšį su „Xbox Live“ paslaugomis arba jo nebuvimą, dėl kurio įvyko klaida dėl turinio įkėlimo nesėkmės.

Kartais šerno klaidą galite pamatyti retais atvejais, kai jūsų paskyra ir „Destiny 2“ neatitinka regiono. Norėdami tai išspręsti:

 • Įdiekite „Destiny“
 • Prieš paleisdami žaidimą, sukurkite naują paskyrą ir įsitikinkite, kad naujos paskyros regionas atitinka žaidimo regioną
 • Norėdami atsisiųsti naujinimą, paleiskite „Destiny 2“
 • Atsisiuntę, atsijunkite nuo dabartinės paskyros ir grįžkite į pradinę paskyrą ir paleiskite „Destiny 2“

Jei ir toliau matote šerno klaidą, ištrinkite ir iš naujo įdiekite „Destiny 2“ savo konsolėje.

- SUSIJ :S: 100 ir daugiau geriausių „Windows 10“ parduotuvės žaidimų, kuriuos galima žaisti 2018 m

17. Klaidos vėžlys

Jei šią klaidą matote pirmą kartą, pabandykite žaisti dar kartą ir tęskite tai, ką darėte prieš pasirodant klaidai, kitaip išeikite ir paleiskite žaidimą iš naujo.

Jei klaida kartojasi, palaikykite laidinį ryšį, patikrinkite, ar nėra paketų praradimo, ir išvalykite konsolės talpyklą. Kai kurie vartotojai pranešė, kad prisijungus prie tinklo iš kito įrenginio galima išspręsti klaidą.

18. Klaida Mulberry / Toad / Nightingale / Lime

Jei gaunate šią klaidą, pabandykite žaisti dar kartą arba atnaujinkite tai, ką darėte, kol ji pasirodė. Priešingu atveju, jei jis pasikartos, išeikite iš „Destiny 2“ ir paleiskite žaidimą iš naujo.

Jei tai išlieka, „Bungie“ tikriausiai tikrina ką nors savo serveriuose, kad galėtumėte patikrinti, ar jų oficialiose svetainėse ar puslapiuose nėra atnaujinimų.

Jei jis neišnyks, ištrinkite ir įdiekite žaidimą iš naujo. Jei ištrinti ir iš naujo įdiegti nepadeda, gali būti sugadinta arba netinkamai veikianti aparatūra.

19. Klaida Urchinas

Ši klaida reiškia, kad negalite paleisti „Destiny 2“ dėl paskyroje nustatyto apribojimo. Norėdami tai išspręsti, pasirinkite kitą veiklą arba eikite į „Destiny“ paskyros apribojimų ir draudimų politikos puslapį.

Pastaba: Ši klaida gali pasirodyti žaidėjams, bandantiems patekti į „The Reef“, ir simboliai turi žemesnį nei 20 lygį, tačiau prie jos gali prisijungti tik tie, kurie turi 20 ar daugiau.

20. Klaida Oyster

Taip nutinka, kai turinio pataisymai ar naujiniai neatsisiunčiami. Norėdami tai išspręsti, įjunkite tinklo aparatūros maitinimą ir įsitikinkite, kad atsisiuntę ir diegdami naujinius esate prisijungę prie laidinio ryšio. Kitu atveju pabandykite ištrinti ir iš naujo įdiegti „Destiny 2“ programą.

- SUSIJEDS: Kaip ištaisyti „EasyAntiCheat“ klaidos pranešimus „Ubisoft“ žaidimuose

21. Klaida „Canary“

Ši klaida reiškia, kad „Destiny 2“ negali aptikti ryšio su jūsų tinklu, o tai gali reikšti galimą konsolės ar tinklo įrangos problemą. Taip pat galite jį gauti, jei vienu metu veikia keli „Destiny 2“ egzemplioriai, todėl prieš paleisdami žaidimą, norėdami jį išspręsti, gali tekti nutraukti visus atvejus per „Task Manager“.

Laikinai perjunkite iš „WiFi“ į laidinį ryšį, kad pašalintumėte ryšio problemas, tada iš naujo paleiskite konsolę ir tinklo įrangą, pvz., Maršrutizatorių, modemą ar kitus.

Pastaba: Laikinas tinklo ryšio nutraukimas atjungs jus nuo „Destiny 2“, bet gali neatsijungti nuo kitų paslaugų, tokių kaip „Xbox Live“.

22. Klaida medaus rasa

Taip nutinka, jei „Bungie“ rankiniu būdu nepaisė viešos prieigos prie veiklos, ypač jei buvo rasta problema arba veikla buvo atjungta prieš „Destiny 2“ atnaujinimą. Patikrinkite, ar nėra atnaujinimų „Bungie“ oficialiuose puslapiuose ir svetainėse.

23. Klaida Tapir

Klaida Tapir dažniausiai atsiranda žaidimų pultuose. Greičiausias būdas išspręsti problemą yra iš naujo paleisti konsolę. Jei problema išlieka iš naujo paleidus įrenginį, pabandykite įdiegti naujausius sistemos ir žaidimų naujinimus. Tikimės, kad šie du metodai išspręs problemą.

Ar čia yra „Destiny 2“ klaidos kodas, kuris nebuvo išvardytas? Praneškite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje.

Susijusios istorijos, kurias reikia patikrinti:

 • Pataisymas: „Windows 10“ žaidimų juosta neatsidaro
 • „Full Fix“: „Windows 10“ vis diegia „Candy Crush“ žaidimus
 • 5 geriausi skrydžio treniruoklių žaidimai kompiuteriui

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2018 m. Birželio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas dėl šviežumo ir tikslumo.