Nešiojamojo kompiuterio baterija nekraunama [HP, Lenovo, Dell, Asus]

 • Jūs norite pamatyti tą švytinčią LED indikatoriaus lemputę, kai prijungiate nešiojamąjį kompiuterį, tai tikrai. Tačiau yra ir taisyklės išimčių.
 • Jei atsitrenkiate į akumuliatorių, kuris atsisako įkrauti, atnaujinkite akumuliatoriaus tvarkyklę ir pabandykite ją įkrauti visiškai išsekus.
 • Per vėlu profilaktikai? Tada nebegaišite laiko ir išspręskite panašias baterijų problemas.
 • Taip pat galite pažymėti mūsų nešiojamųjų kompiuterių ir kompiuterių trikčių šalinimo centrą, kad gautumėte daugiau informacijos.
Ištaisykite nešiojamojo kompiuterio bateriją, kuri nėra įkraunama

Ar jūsų nešiojamojo kompiuterio baterija nėra įkraunama? Jei taip, tai gali būti „Windows“, akumuliatoriaus ar adapterio problema. Jei naudojate pasenusį nešiojamąjį kompiuterį, gali reikėti pakeisti bateriją.

Tačiau nereikėtų keisti gana naujų „Windows 10“ nešiojamųjų kompiuterių akumuliatoriaus. Taip galite išspręsti nešiojamojo kompiuterio bateriją, kuri nėra įkraunama.

Be to, kalbant apie nešiojamus kompiuterius ir baterijas, pateikiame geriausių akumuliatoriaus veikimo trukmės 10 geriausių nešiojamųjų kompiuterių sąrašą. Jei tokių produktų bus jūsų pusėje, išspręsti akumuliatoriaus problemą bus lengviau, nei tikėtasi.

Ką daryti, jei nešiojamojo kompiuterio baterija neįkraunama?

1. Paleiskite maitinimo trikčių šalinimo įrankį

 1. Paspauskite „ Windows“ klavišą + S ir įveskite trikčių šalinimą . Meniu pasirinkite Trikčių šalinimas .

  Nešiojamojo kompiuterio baterija neįkraunama „Asus“

 2. Dešinėje srityje pasirinkite Maitinimas ir spustelėkite mygtuką Vykdyti trikčių šalinimo įrankį .

  Nešiojamojo kompiuterio akumuliatorius prijungtas, o ne kraunamas

 3. Dabar vykdykite ekrane pateikiamas instrukcijas.

Kartais galite išspręsti šią problemą paprasčiausiai paleisdami maitinimo trikčių šalinimo įrankį. Baigę trikčių šalinimo įrankį patikrinkite, ar problema išspręsta.


2. Atnaujinkite akumuliatoriaus tvarkyklę

 1. Paspauskite „ Windows“ klavišą + X, kad atidarytumėte „Win + X“ meniu. Dabar sąraše pasirinkite „ Device Manager“ .

  Nešiojamojo kompiuterio baterija neįkraunama Hp

 2. Dabar „Device Manager“ lange spustelėkite „ Baterijos “.
 3. Tada dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite „ Microsoft ACPI-Compliant Control Method Battery“ ir kontekstiniame meniu pasirinkite Pašalinti .

  Nešiojamojo kompiuterio akumuliatorius prijungtas, o ne kraunamas

 4. Spustelėkite Pašalinti, kad patvirtintumėte.

  „Dell“ nešiojamojo kompiuterio baterija nekraunama, tačiau nešiojamas kompiuteris veikia su maitinimo adapteriu

 5. Spustelėkite „ Veiksmas“ , tada pasirinkite „ Ieškoti kompiuterio pakeitimų“ .
 6. Pasirinkite Baterijos ir dar kartą dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite „ Microsoft ACPI-Compliant Control Method Battery“ . Pasirinkite Naujinti tvarkyklę programinės įrangos variantą iš kontekstinio meniu.

  „Dell“ nešiojamojo kompiuterio baterija nekraunama, tačiau nešiojamas kompiuteris veikia su maitinimo adapteriu

 7. Atsidarys langas, iš kurio turėtumėte pasirinkti Automatiškai ieškoti atnaujintos tvarkyklės programinės įrangos . Tada „Windows“ ras jums tinkamas akumuliatoriaus tvarkykles.

Gali būti, kad jums reikia atnaujinti akumuliatoriaus tvarkyklę. Iš naujo įdiegus akumuliatoriaus tvarkyklę, paprastai išsprendžiamos baterijos, kurios nėra įkraunamos. Galite elgtis taip, kaip aprašyta aukščiau.

Kai kurie vartotojai pranešė, kad įrenginių sąraše nėra „Microsoft ACPI“ suderinamo valdymo metodo akumuliatoriaus.

Jei taip, įsitikinkite, kad pašalinote įrenginį „Device Manager“ skyriuje „Baterija“ ir iš naujo įdiekite jo tvarkykles.

Tai padarius, klausimas turėtų būti visiškai išspręstas.

Atsisiųskite „TweakBit“ tvarkyklių atnaujinimo įrankį  (patvirtintą „Microsoft“ ir „Norton“), kad tai atliktumėte automatiškai ir išvengtumėte netinkamų tvarkyklių versijų atsisiuntimo ir įdiegimo rizikos.

Atsakomybės apribojimas : kai kurios šio įrankio funkcijos nėra nemokamos.


Arba naudokite vieną iš tvarkyklių atnaujinimo programinės įrangos iš mūsų naujojo sąrašo!


3. Išimkite ir vėl įdėkite akumuliatorių

naudokite „BatteryInfoView“

Išėmus ir vėl įdėjus akumuliatorių, būtų įmanoma jį vėl įkrauti. Taigi išjunkite nešiojamąjį kompiuterį ir išimkite bateriją stumdami akumuliatoriaus atleidimo skląstį.

Po maždaug penkių minučių vėl įdėkite akumuliatorių ir iš naujo paleiskite „Windows“. Atminkite, kad taip pat galite patikrinti akumuliatoriaus vientisumą, kai jis pašalinamas.

Prijunkite įkroviklį ir įjunkite nešiojamąjį kompiuterį, kai baterija išimta. Jei nešiojamas kompiuteris vis tiek įsijungia, įkroviklis tikrai gerai. Akumuliatorių gali tekti pakeisti.

Arba galite patikrinti akumuliatoriaus nusidėvėjimo lygį naudodami tokią programinę įrangą kaip „BatteryInfoView“. Galite pridėti tai prie savo nešiojamojo kompiuterio, spustelėdami Atsisiųsti „BatteryInfoView “ šiame puslapyje.

Programinės įrangos lange pateikiama daugybė akumuliatoriaus detalių, įskaitant nusidėvėjimo lygį. Mažesnė akumuliatoriaus nusidėvėjimo procentinė vertė parodo, kad reikia pakeisti.


4. Visiškai ištuštinkite akumuliatorių ir įkraukite jį

baterijos nutekėjimas

Galiausiai, visiškai išeikvojus akumuliatorių ir visiškai jį įkraunant, taip pat gali būti apgauti. Taigi palikite nešiojamąjį kompiuterį įjungtą, kol visiškai išsikraus baterija.

Tada palikite nešiojamąjį kompiuterį kelioms valandoms visiškai įkrauti. Tai yra keli pataisymai, kurie greičiausiai vėl įkraus jūsų nešiojamojo kompiuterio bateriją.

Jei ne, tada jums reikės pakeisti išblukusį akumuliatorių. Akumuliatorių galite pakeisti iš originalaus gamintojo arba kai kurių trečiųjų šalių kompanijų.

OEM baterijos tikriausiai yra geresnės, nes jos tikrai bus suderinamos. Akumuliatorius kraunasi per lėtai? Štai kaip paspartinti procesą!


5. Prijunkite kompiuterio įkroviklį tiesiai prie maitinimo lizdo

Pasak vartotojų, kartais dėl akumuliatoriaus problemų gali kilti, jei naudojate prailginimo laidą. Kartais problemos priežastis gali būti pratęsimo laidas.

Todėl patariama atjungti nešiojamojo kompiuterio įkroviklį nuo prailginimo laido ir prijungti jį tiesiai prie maitinimo lizdo.

Keli vartotojai pranešė, kad šis sprendimas jiems pasiteisino, todėl būtinai išbandykite.


6. Patikrinkite, ar jūsų prietaisas neperkaista

naudokite AIDA64 Extreme

Nešiojamieji kompiuteriai gali gana įkaisti, o kartais šiluma gali paveikti jūsų bateriją. Daugelis vartotojų pranešė, kad jie negalėjo įkrauti nešiojamųjų kompiuterių, nes jų baterija perkaista.

Norėdami išspręsti šią problemą, būtinai išimkite akumuliatorių, palikite jį kelioms minutėms ir vėl įdėkite į nešiojamąjį kompiuterį.

Mes taip pat turime naudingą vadovą, kaip išspręsti nešiojamojo kompiuterio perkaitimo problemas sistemoje „Windows 10“, todėl būtinai patikrinkite daugiau informacijos.

Jei norite atidžiai stebėti savo temperatūrą, patariame išbandyti AIDA64 Extreme .

Tai naudinga programa, leidžianti stebėti temperatūrą ir atidžiai stebėti savo aparatinę įrangą.


7. Atnaujinkite savo BIOS

Jei nešiojamojo kompiuterio baterija neįkraunama, problema gali būti jūsų BIOS. Kaip žinote, BIOS valdo jūsų pagrindinę plokštę ir aparatinę įrangą, ir tai gali būti viena iš akumuliatoriaus problemų priežasčių.

Norėdami atnaujinti BIOS, pirmiausia turite išimti bateriją ir prijungti nešiojamąjį kompiuterį prie įkroviklio. Jei jūsų nešiojamas kompiuteris veikia be akumuliatoriaus, galite tęsti BIOS atnaujinimą.

Atminkite, kad labai svarbu, kad nešiojamas kompiuteris išliktų įjungtas per BIOS atnaujinimo procesą.

Prieš pradėdami, keletą minučių išbandykite nešiojamąjį kompiuterį ir įsitikinkite, kad jis veikia tinkamai be akumuliatoriaus.

Jei nešiojamas kompiuteris neveikia, kai jis prijungtas prie įkroviklio, arba staiga išsijungia, bandydami atnaujinti BIOS galite padaryti visišką žalą, todėl turėtumėte praleisti šį sprendimą.

Kita vertus, jei įrenginys neišsijungia atsitiktinai, galite atsisiųsti naujausią BIOS iš nešiojamojo kompiuterio gamintojo svetainės.

Jei norite sužinoti daugiau apie BIOS atnaujinimą, parašėme trumpą vadovą, kaip mirksinti BIOS, todėl būtinai patikrinkite.

Atminkite, kad BIOS atnaujinimas yra išplėstinė procedūra, todėl būkite ypač atsargūs. Norėdami sužinoti, kaip tinkamai ir saugiai atnaujinti BIOS, būtinai patikrinkite nešiojamojo kompiuterio vadovą.

Taip pat galite naudoti instrukcijas gamintojo svetainėje.


8. Išvalykite adapterio ir nešiojamojo kompiuterio jungtis

patikrinkite nešiojamojo kompiuterio jungtis

Pasak vartotojų, ši problema gali kilti, nes nešiojamojo kompiuterio ar adapterio jungtys yra padengtos dulkėmis.

Kartais dulkės gali sukelti šią problemą, o norint išspręsti problemą, patariama išvalyti nešiojamojo kompiuterio ir adapterio jungtis.

Norėdami tai padaryti, išjunkite nešiojamąjį kompiuterį ir atjunkite adapterį nuo maitinimo lizdo. Dabar paimkite audinį be pūkelių ir švelniai nuvalykite jungtis.

Nebūtina vartoti alkoholio, tačiau jei nuspręsite jį naudoti, prieš prijungdami adapterį prie sienos lizdo įsitikinkite, kad jungtys yra visiškai sausos.

Kai jūsų jungtys bus švarios, įkrovimo problema turėtų būti visiškai išspręsta.


9. Patikrinkite, ar jūsų adapteris veikia tinkamai

nešiojamojo kompiuterio adapteris

Kartais gali kilti problemų dėl jūsų adapterio. Jei jūsų adapteris yra sugedęs, akumuliatoriaus visiškai nepavyks įkrauti ir susidursite su šia problema.

Norėdami išspręsti problemą, turite patikrinti savo adapterį. Išjunkite nešiojamąjį kompiuterį ir atjunkite adapterį nuo maitinimo lizdo.

Patikrinkite, ar kabelyje nėra plyšimų ar įlenkimų. Be to, būtinai patikrinkite jungtį. Jei jungtis klibi, ji gali būti pažeista.

Jei yra kokių nors pastebimų fizinių problemų su jūsų adapteriu, turėsite nedelsdami pakeisti adapterį.

Jei adapteryje nėra fizinių pažeidimų, išimkite nešiojamojo kompiuterio bateriją ir prijunkite adapterį prie nešiojamojo kompiuterio.

Dabar prijunkite adapterį prie maitinimo lizdo ir patikrinkite, ar viskas veikia. Jei jūsų nešiojamas kompiuteris veikia, greičiausiai problema yra jūsų baterija.

Kita vertus, jei jūsų nešiojamas kompiuteris vis tiek nebus įkrautas, problema yra jūsų adapteris ir turėtumėte kuo greičiau jį pakeisti.


Ar jūsų adapteris turi problemų? Neišsigąskite! Čia yra 5 geriausi USB-C nešiojamųjų kompiuterių įkrovikliai, kurie palengvins jūsų gyvenimą!


10. Išimkite akumuliatorių ir paspauskite maitinimo mygtuką

Įjungimo mygtukas

Pasak vartotojų, šią problemą galite išspręsti paprasčiausiai išjungdami nešiojamąjį kompiuterį ir išimdami jo akumuliatorių. Be akumuliatoriaus išėmimo, atjunkite maitinimo adapterį.

Dabar kelias sekundes palaikykite paspaudę maitinimo mygtuką. Tai padarę pabandykite įjungti savo įrenginį.


Dabar, kai problema išspręsta, pateikiame 13 puikių patarimų, kaip pailginti akumuliatoriaus veikimo laiką!


Kaip matėte, akumuliatoriaus problemos gali sukelti daug problemų nešiojamame kompiuteryje. Tačiau pirmiau minėti sprendimai gali būti taikomi visoms šioms baterijų problemoms, apie kurias pranešė vartotojai:

 • „Windows 10“ akumuliatorius neįkraunamas / neprijungtas neįkraunamas - pasak vartotojų, kartais jų akumuliatorius nebus įkraunamas, net jei įrenginys prijungtas prie maitinimo lizdo. Jei taip yra ir jūsų atveju, pabandykite atnaujinti akumuliatoriaus tvarkyklę ir patikrinkite, ar tai išsprendžia problemą.
 • „Dell“ nešiojamojo kompiuterio baterija neįkraunama, tačiau nešiojamasis kompiuteris veikia su maitinimo adapteriu - Jei iškyla ši problema, veikiausiai jūsų baterija yra sugedusi. Norėdami tai išspręsti, patariama pakeisti nešiojamojo kompiuterio bateriją.
 • Nešiojamo kompiuterio akumuliatorius nekraunamas, „Asus“, „Hp“, „Dell“, „Acer“, „Lenovo“, „Toshiba“, „Samsung“, „Sony Vaio“, „Fujitsu“ - ši problema gali turėti įtakos bet kokio nešiojamojo kompiuterio prekės ženklui. Jei susiduriate su šia problema savo kompiuteryje, būtinai išbandykite kai kuriuos mūsų sprendimus .
 • Nešiojamojo kompiuterio baterija neįkraunama sistemoje „Windows 8“ - ši problema gali pasirodyti ir senesnėse „Windows“ versijose. Net jei nenaudojate „Windows 10“, galite naudoti daugumą mūsų sprendimų, nes jie visiškai suderinami su „Windows 8“ ir „7“.

DUK: Sužinokite daugiau apie nešiojamojo kompiuterio akumuliatoriaus įkrovimo problemas

 • Kodėl nešiojamas kompiuteris prijungtas prie tinklo ir nėra įkraunamas?

Kai nešiojamas kompiuteris nekraunamas, net jei jis yra prijungtas, tikėtina, kad naudojate pasenusią akumuliatoriaus tvarkyklę.

 • Kodėl mano nešiojamas kompiuteris neįkrauna akumuliatoriaus?

Akumuliatoriaus problemos gali kilti tada, kai atėjo laikas atnaujinti akumuliatoriaus tvarkyklę arba jei naudojate prailginimo laidą.

Jei „Windows“ negali automatiškai rasti ir atsisiųsti naujų tvarkyklių, mes turime jums tinkamą sprendimą.

 • Kaip pataisyti nešiojamojo kompiuterio akumuliatoriaus įkrovimą?

Rekomenduojama paleisti maitinimo trikčių šalinimo įrankį ir spręsti perkaitimo problemas. Nedvejodami naudokitės šiame vadove aprašytais sprendimais.

Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2018 m. Gegužę ir nuo to laiko buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Birželio mėn. Dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.