Geriausios nemokamos filmų programos, kurias galite atsisiųsti šiandien

 • Geriausios „Windows 10“ filmų programos praverčia tomis dienomis, kai jaučiatės mėlynos ir norite, kad komedija jus nudžiugintų, arba veiksmo filmas, kuris pagražintų jūsų dieną.
 • Jei ieškote geriausių programų, kad galėtumėte žiūrėti nemokamus filmus, esame pasirengę jums padėti su nuostabia kolekcija.
 • Spragtys ir spragėsių laikas yra puikus pasirinkimas. Tačiau ne visi iš jūsų sugebėsite susidurti su kai kurių aukščiausios klasės mokamų programų, tokių kaip „Netflix“, pagunda.
 • Anksčiau plačiai nagrinėjome panašias temas. Jei norite sužinoti daugiau apie kitas dabartinio skaitmeninio gyvenimo programas, nedvejodami apsilankykite mūsų programinės įrangos centre.
Nemokamos filmų programos, kurias galite atsisiųsti

Jei norite žiūrėti nemokamus filmus „Windows 10“ planšetiniame kompiuteryje, būtinai turite patikrinti šias programas. Skaitykite žemiau, kad sužinotumėte daugiau apie juos.

Visi mėgsta filmus. Vieni labiau mėgsta komediją, o kiti - siaubą ar trilerį. Nepaisant to, mums visiems patinka tos ramios šeimos naktys, kai susirenkame prie ekrano su dubeniu spragintų kukurūzų ir mėgaujamės geru brūkštelėjimu.

Filmų mėgėjai, turintys „Windows 10“ ar „Windows RT“ mašiną, turi papildomą priežastį džiaugtis - jie gali mėgautis tikrai nuostabiomis nemokamomis programomis, leidžiančiomis žiūrėti mėgstamus filmus ir TV laidas.

Žemiau pateiktame sąraše yra nemokamų programų, taip pat programų, kurias reikia užsisakyti po nemokamo bandomojo laikotarpio.

2020 m. Atnaujinimas : „Windows 10“ pradėjus tapti pagrindine OS „Windows“ kompiuteriuose, daug „Windows 8“ programų buvo nutrauktos.

Šis sąrašas atnaujinamas programomis, leidžiančiomis žiūrėti filmus bandomosios versijos metu arba senus filmus ir laidas. Kai kuriuos iš jų turėsite sumokėti abonentinį mokestį, jei norite patekti į didesnę filmų duomenų bazę ar naujausius filmus.

Yra keletas programų, kurios buvo nutrauktos iš „Microsoft Store“, tačiau jų galite ieškoti ir atsisiųsti iš kitų šaltinių.

Be to, kol internetinė kino pramonė auga, yra daugybė taisyklių ir mokesčių, tačiau mes stengsimės pateikti sąrašą programų, kurios leis jums nemokamai žiūrėti filmus „Windows 10“ kompiuteryje.

Prieš pradėdami turite žinoti, kad daugelis šių paslaugų veikia geriau, jei turite VPN ir pakeičiate savo geografinę vietą: tai leidžia žiūrėti filmus, kurie nėra nemokami ar pasiekiami jūsų šalyje.

Vienas geriausių yra „ Cyberghost VPN“ , kurio mėnesinis mokestis siekia 2,75 USD.

Be to, kad pakeisite savo geografinę vietą, galėsite pasiekti užsienio žaidimų serverius, slėpti savo IP nuo užpuolikų ir asmenų, kuriems reikalingi jūsų asmens duomenys, ir apsaugoti jus nuo kibernetinių atakų naršant internete.

Gaukite „Cyberghost VPN“ (šiuo metu 80% nuolaida)

Reklama

Kokios yra geriausios nemokamos programos filmams žiūrėti?

Traškėti

„Crackle Windows 10“

Sąrašo viršuje yra „Crackle“ iš „Sony Pictures Entertainment“. Tai yra visiškai nemokama programa su daugybe filmų.

Programa kol kas prieinama tik vartotojams, esantiems JAV, Kanadoje, JK, Australijoje ir Lotynų Amerikoje. Tačiau, jei kompiuteryje gaunate VPN, galite pakeisti savo IP ir prieiti prie jo.

Kino narkomanai gali rinktis iš daugybės žanrų, tokių kaip veiksmas, anime, muzika, komedija, nusikaltimai, siaubas, trileris ir mokslinė fantastika.

Atsisiuntę programą niekas netrukdo mėgautis visų laikų mėgstamiausiais šou ir filmais, tokiais kaip „Gattaca“, „Geležinis žmogus“, „Žmogus voras“, „Resident Evil“ ir daug daugiau.

Tiems, kurie vaizdo įrašams žiūrėti naudoja mobilųjį įrenginį, žaidimų konsoles ar televizorių, galima sukurti stebėjimo sąrašą, kad būtų galima įsitikinti, jog jie nepraleis jokių epizodų.

Kitas svarbus dalykas, kurį reikia nepamiršti, yra tai, kad programa yra nemokama, tačiau reklamos dėka retkarčiais gausite ją naudodami.

Ką daryti, jei „Crackle“ nėra „Microsoft Store“? Daugelis vartotojų galvoja apie tai ir mes turime atsakymą.

Pabandykite pakeisti savo regioną į JAV arba pakeisti savo geografinę vietą naudodami VPN paslaugą ir bandykite dar kartą ieškoti „Microsoft Store“.

Gauk traškesį

Spragėsių laikas

„popcorn time“ programos logotipas žiūrėkite nemokamus filmus

„Popcorn Time“ yra puiki „Netflix“ alternatyva visiems vartotojams, kurie nėra tose šalyse, kurios leidžia transliacijos paslaugas. Šioje programoje galima rasti beveik kiekvieną filmą.

Pagrindiniame jos puslapyje visada gausu geriausių filmų, o jei mėgstate viską, kas nauja kino pasaulyje, esate tinkamu adresu.

Tačiau vis tiek galite pasiekti keletą senų gerų filmų šioje daugiaplatformėje platformoje.

Tai labai populiari paslauga, nes ji yra visiškai nemokama. Norėdamas būti laisvas, srautams jis naudoja „BitTorrent“ protokolą, o tai kelia keletą klausimų apie jo teisėtumą.


Jei jums reikia puikaus kukurūzų laiko puikaus VPN, čia yra geriausi dabar prieinami.


Ką reikia žinoti, yra tai, kad ši programa naudoja nuoseklų srautinį perdavimą ir neatsisiunčia neteisėtų kopijų naudodama P2P protokolą.

Ar teisėta ir saugu naudoti spragėsių laiką? Viskas priklauso nuo jūsų vietos. Kai kuriose šalyse atliekami asmenų ir organizacijų, naudojančių P2P protokolą, tyrimai, todėl turėtumėte būti atsargūs.

Dar daugiau, visada galite būti saugūs naudodami gerą VPN ar tarpinę paslaugą. Iš esmės tai yra jūsų pasirinkimas, todėl atlikite išsamų savo šalies politikos tyrimą šiuo klausimu, jei tikrai norite naudoti „Popcorn Time“.

Jei „Popcorn Time“ turi kokių nors problemų su VPN, pažiūrėkite į šį vadovą, kad jas greitai išspręstumėte.

Gaukite spragėsių laiką

„Kino planeta“

filmų planeta nemokami filmai langai 8

„YouTube“ yra didžiulė platforma, aplink kurią transliuojama daugybė viso turinio. Ši nemokama programa veikia kaip „YouTube“ vaizdo įrašų, kuriuose rodomi filmai ir TV laidų serijos, rodyklė.

Programa platina daugiau nei 5 000 nemokamų filmų įvairiose kategorijose, pavyzdžiui, „Karas“, „Romantika“, „Komedija“, „Fantazija“, „Drama“, „Miuziklas“ ir daug daugiau.

Programa kasdien atnaujinama su naujais atradimais. Vaizdo įrašai reitinguojami pagal IMDB reitingus, o kiekviename filme pateikiama maža santrauka, kad žiūrovai galėtų atrasti naują turinį.

Gaukite filmų planetą

„Flixster“

„Flixster Windows 10“

Ši programa leidžia žiūrėti filmų anonsus, seansus ir transliuoti filmus iš „UltraViolet“ filmų kolekcijos.

Galite peržiūrėti geriausius kino teatrų kino filmus, kurie netrukus pasirodys, ir netgi galite ieškoti netoliese esančių teatrų seansų. Taip pat galite sukurti savo norimų pamatyti sąrašą.

Atsižvelgiant į vartotojų skundus, naujausias naujinimas išsprendžia atkūrimo problemas ir bendras klaidas, todėl dabar viskas gerai. Išbandykite „Flixter“ programą ir praneškite mums apie savo patirtį.

Gaukite „Flixster“

Nemokamų filmų dėžutė

Nemokamų filmų dėžutė „Windows 10“

Ši programa leidžia žiūrėti šimtus HD filmų, suskirstytų pagal žanrus - veiksmo ir nuotykių, animacijos, komedijos, dokumentinių filmų, dramos, šeimos ir vaikų, užsienio, siaubo, muzikos ir scenos menų, paslapties ir įtampos, romantikos, mokslinės fantastikos, fantastikos, sportas ir fitnesas, karas, vakarai.

Nemokama filmų dėžutė leidžia žaisti filmus išoriniuose įrenginiuose, pavyzdžiui, didesnio ekrano televizoriuje, kompiuteriuose ir žaidimų konsolėse.

Be to, filmų sąrašas atnaujinamas kiekvieną savaitę, kad galėtumėte mėgautis naujausiais kūriniais realiuoju laiku.

2020 m. Naujinimas: šios programos nebegalima rasti „Microsoft Store“, tačiau galite išbandyti „Free Movies 4U“. Ši programa turi panašias funkcijas ir ją galite nemokamai atsisiųsti iš „Microsoft Store“.

„Kinas 4“ nemokamas

„Cinema 4“ nemokama „Windows 10“

Kai paleidžiate šią programą, joje pateikiamas atsitiktinai pasirinktų filmų, vadinamų dienos filmais, sąrašas.

Taip pat yra paieškos laukas, leidžiantis ieškoti filmų pagal jų pavadinimą arba kalbą (prancūzų ir anglų).

Turėdamas 4,5 / 5,00 žvaigždutės įvertinimą iš daugiau nei 2000 vartotojų, tai tikrai yra patikima programa žiūrėti filmus. Tai įgyvendina tai, ką žada.

2020 m. Naujinimas: šios programos nebebus galima rasti „Microsoft Store“, tačiau galite išbandyti „Free Movies @ 2019“. Ši programa turi panašių funkcijų ir ją galite nemokamai atsisiųsti iš „Microsoft Store“.

Nemokami momentiniai filmai

Nemokami momentiniai filmai „Windows 10“

Šis įrankis yra filmų srautinio perdavimo grotuvas, leidžiantis vartotojams pasiekti didžiausią internetinę filmų kolekciją, kurią galima rasti aukštos raiškos.

Norėdami žiūrėti filmus, neturite nieko atsisiųsti ir užsiregistruoti, tiesiog palieskite ir žiūrėkite.


Norite atspindėti „Windows 10“ ekraną? Pažvelkite į šį straipsnį ir sužinokite, kaip tai padaryti per trumpą laiką. 


Kino biblioteka suskirstyta pagal populiarius žanrus ir yra atnaujinama kiekvieną dieną. Žinoma, galite veidrodžius filmuoti didesniuose ekranuose.

2020 m. Naujinimas: šios programos nebegalima rasti „Microsoft Store“, tačiau galite išbandyti „Movies TV Free Online“. Ši programa turi panašių funkcijų ir ją galite nemokamai atsisiųsti iš „Microsoft Store“.

Filmai Plius

mėgaukitės filmais „Windows 8“ nemokami filmai

Šioje programoje yra didžiulis filmų katalogas nuo naujausių pasirodymų dideliame ekrane iki klasikinių, kuriuos galbūt norėsite peržiūrėti iš naujo.

Kiekviename filme pateikiama siužeto apžvalga. Kai kurie iš jūsų gali prisiminti, kad ši programa turėjo kitą pavadinimą „Mėgaukitės filmais“.

Yra keletas papildomų žygdarbių, kurių nepastebėjome jokiose panašiose programose, pavyzdžiui, galimybė atsisiųsti fono paveikslėlius ir nustatyti juos kaip užrakto ekraną.


Reikia daugiau alternatyvų? Čia yra dar keletas „Windows 10“ filmų programų, kurias galite atsisiųsti šiandien.


Jei dar geriau turite „Microsoft“ paskyrą, galite sukurti stebėjimo sąrašą ir tada jį sinchronizuoti su visais „Windows 10“ įrenginiais.

2020 m. Naujinimas: šios programos nebegalima rasti „Microsoft Store“, tačiau galite išbandyti nemokamus filmus ir TV laidas. Ši programa turi panašių funkcijų ir ją galite nemokamai atsisiųsti iš „Microsoft Store“.

Anime

anime šlovės langai 8 nemokamas filmas

Kadangi pastaruoju metu pastebėjome daugybę anime mėgėjų, ši programa leidžia gerbėjams prieiti prie „YouTube“ įkeltų vaizdo įrašų kolekcijos.

Tai indeksuoja daugybę anime vaizdo įrašų ir anime filmų, kurių kai kurie galėjo nepastebėti. Atraskite naujų animacinių filmų ir mėgaukitės valandomis linksmybėmis!

Šios programos nuoroda nebeveikia, tačiau galite išbandyti „Anime Tube Unleashed“. Ši programa turi panašių funkcijų ir ją galite nemokamai atsisiųsti iš „Microsoft Store“.

„Karšta žvaigždė“

„hotstar“ programos logotipas

„Hotstar“ programą išleido „Star Network“ ir ji skirta veikti kiekviename „Windows 10“ įrenginyje.

Galite žiūrėti mėgstamus filmus ir TV laidas ir jas pristabdyti, kad gautumėte tiesioginių naujienų apie kai kurias sporto šakas ir žaidimus.


Ar turite klaidų „Hotstar“? Peržiūrėkite šį išsamų vadovą ir pataisykite juos kaip profesionalus.


Gausite prieigą prie labai įvairių žanrų, pradedant paauglių drama ir baigiant fantazija.

Programa turi keletą puikių funkcijų:

 • Įvairių filmų įvairovė, įskaitant mažiau populiarias kalbas, tokias kaip bengalų, kannada, hindi, malajalių, telugų, tamilų ir maratų.
 • Pralaidumo adapteris, kad būtų galima perduoti be jokių vėlavimų, o mažas interneto srautas
 • Sporto renginių aprėptis: žiūrėkite futbolą, „Kabaddi“ ir net kriketą

Jei ieškote gero VPN, kuris nepriekaištingai veiks su „Hotstar“, pažvelkite į šį sąrašą su mūsų geriausiais pasirinkimais.

Gaukite „Hotstar“

Kokios yra geriausiai mokamos programos žiūrėti filmus?

Dabar pažiūrėkime, kokios yra geriausios mokamos programos žiūrėti filmus sistemoje „Windows 10“. Šie įrankiai suteikia papildomų funkcijų ir galimybių, palyginti su aukščiau išvardyta nemokama programine įranga.

„Netflix“

„Netflix Windows 10“

„Netflix“ yra populiariausia pasaulyje prenumeratos paslauga, skirta žiūrėti TV serijas ir filmus.

Stiprūs argumentai:

 • Išplėstinis palaikomų įrenginių (mobiliųjų ir asmeninių) sąrašas.
 • Įvertinkite mėgstamiausias laidas ir filmus. Programa naudoja šiuos duomenis, kad pasiūlytų jums geriausius pavadinimus.
 • Galite pradėti žiūrėti filmus viename įrenginyje, o tęsti - kitame.

Silpnos vietos: 

 • Galimos geografinės padėties problemos
 • Skirtingos kainos už skirtingus planus: DVD planas, palyginti su transliacijos planu

Galite nemokamai gauti programą kaip „Netflix“ narystės dalį. Jei nesate „Netflix“ narys, vis tiek galite pasinaudoti vieno mėnesio nemokamu bandomuoju laikotarpiu.


Negalite atsisiųsti „Netflix“ programos į savo „Windows 10“ kompiuterį? Pasitikėkite, kad išspręsime problemą.


Ką daryti, jei „Netflix“ nėra mano šalyje? Jei tai jus jaudina, įsitikinkite, kad mes turime sprendimą.

Šiais laikais VPN yra mūsų VISI, todėl naudokite vieną ir pabandykite pakeisti savo vietą į šalį, kurioje yra „Netflix“ bandomoji versija. Įsitikinkite, kad pasirinkote „Netflix“ patikimą VPN.

Jei jūsų „Netflix“ garsas nebesinchronizuojamas, peržiūrėkite šį išsamų vadovą, kad greitai išspręstumėte problemą.

Gaukite „Netflix“

Hulu

„Hulu Windows 10“

„Hulu“ siūlo neribotą prieigą prie geriausių televizijos laidų, originalių serialų, visų laikų mėgstamiausių ir populiariausių filmų.

Kalbant apie reklamą, galima rinktis du variantus: „Ribotos reklamos“ planas ir „Reklamos draudžiama“.


„Hulu“ programa neveikia „Windows 10“? Pažvelkite į šį nuostabų vadovą, kad lengvai išspręstumėte problemą.


Stiprūs argumentai:

 • Ieškokite ir žaiskite mėgstamus filmus naudodami „Cortana“.
 • Tęskite filmą iš ten, kur palikote, visuose palaikomuose įrenginiuose.
 • Įtraukite mėgstamiausius filmus į eilę, kad galėtumėte iškart pasiekti.

Būtina prenumerata, o planai prasideda nuo 7,99 USD / mėn. Taip pat yra 30 dienų nemokamas bandomasis laikotarpis, jei esate naujas „Hulu“ vartotojas.

Ką daryti, jei „Hulu“ nėra mano šalyje? Pabandykite naudoti patikimą „Hulu“ VPN paslaugą ir mėgaukitės mėgstamomis TV laidomis!

Gaukite Hulu

EPIX

„Epix Windows 10“

Ši programa leidžia transliuoti daugiau nei 3000 Holivudo hitų filmų, koncertų, komedijų ir dokumentinių filmų.

Jūs taip pat gausite neribotą prieigą prie nekarpytų filmų versijų ir turinio be komercijos.

Programą galite nemokamai įsigyti per savo EPIX prenumeratą per savo TV paslaugų teikėją. Jei neturite EPIX prenumeratos, 14 dienų nemokamam bandomajam laikotarpiui prisijunkite prie EPIX.com.

Gaukite EPIX

Taigi, ko jūs laukiate? Čiupkite spragėsius ir paspauskite paleidimo mygtuką!

Jei turite kitų pasiūlymų ar klausimų, nedvejodami palikite juos toliau pateiktame komentarų skyriuje ir būtinai juos patikrinsime.

DUK: Sužinokite daugiau apie geriausias programas žiūrėti nemokamus filmus

 • Kur galiu žiūrėti nemokamus filmus?

Greičiausiai jums reikia vienos geriausių nemokamų filmų programų, kurias galite atsisiųsti iš karto. Tiek „Crackle“, tiek „Popcorn Time“ laukia malonumo.

 • Ar nemokamos filmų programos yra teisėtos?

Yra keletas legalių nemokamų filmų programų, tačiau ne visos. Internetinė filmų pramonė nuolat keičiasi.

Yra daugybė taisyklių, į kurias reikia atsižvelgti, todėl prieš pasirinkdami programą būtinai jas dar kartą patikrinkite.

 • Kur galiu nemokamai žiūrėti naujus filmus internete?

Nemokami filmai „4U“ yra idealus pasirinkimas, jei norite nemokamai žiūrėti naujus filmus internete. Taip pat galite atsisiųsti „Movie Guide“ programą, kad kompiuterį paverstumėte filmų duomenų baze.

Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas „Au gust 2019“ ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn. Dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.