NUSTATYTI: „Xinput1_3.dll“ nerasta „Windows“ kompiuteriuose

 • „Xinput1_3.dll“ yra failas, kuris yra pagrindinis „DirectX“ programinės įrangos paketo komponentas.
 • „Xinput1_3.dll“ naudojama, kai veikia grafikos ir vaizdo redaktoriai ar aukščiausios klasės žaidimai.
 • Jei trūksta šio DLL failo, negalėsite paleisti grafikos programų ir žaidimų. Tačiau šiame vadove mes ištirsime 4 greitus ir saugius būdus, kaip galite išspręsti šią problemą.
 • Šis vadovas yra „Windows Installer Error“ serijos dalis. Siūlome jį pažymėti, jei prireiks vėliau.
Trūksta xinput1-3.dll

Paleidus žaidimą ar programinę įrangą, trūkstaXinput1_3.dll“ klaidos pranešimo. Klaidos failą sukelia „Microsoft DirectX“ problema, kai nerandamas dinaminių nuorodų bibliotekos (DLL) failas xinput1_3.dll.

Tačiau „DirectX“ pagerina „Windows“ žaidimų ir pažangių grafikos programų kompiuterio našumą. Be to, „Microsoft“ operacinėms sistemoms paprastai turi įtakos xinput1_3.dll ir kitos „DirectX“ problemos.

Šios operacinės versijos apima „Windows 98“, „Windows 2000“, „Windows XP“, „Windows Vista“, „Windows 7“, populiariausias žaidėjų OS, „Windows 8“ ir „Windows 10“.

Tačiau mes sukūrėme sprendimų sąrašą ir tai, kaip galite pašalinti „xinput1_3.dll“ klaidas „Windows“ kompiuteryje.

Kaip ištaisyti trūkstamą xinput1_3.dll

 1. Įdiekite probleminę programą „DirectX“
 2. Atnaujinkite „DirectX“
 3. Iš naujo įdiekite probleminę programą
 4. Atnaujinkite žaidimų valdiklių tvarkykles

1 metodas: įdiekite paveiktos programos „DirectX“ versiją

Tačiau programinės įrangos kūrėjai paprastai įtraukia „DirectX“ kopiją į žaidimo / programos diegimo diską. Diegiant „DirectX“ versiją, įtrauktą į programinę įrangą, galima išspręsti problemą xinput1_3.dll.

„DirectX“ diegimo programos ieškokite žaidime, programos kompaktiniame diske arba DVD diske. Be to, „DirectX“ versija, pateikiama kartu su jūsų programinės įrangos diegimo paketu, palaikoma visose „Windows“ versijose.

Jis įdiegs reikiamą ir palaikomą „DirectX“ failą toje „Windows“ versijoje. Išbandykite šią pataisą, kad pašalintumėte xinput1_3.dll klaidą.

Kalbant apie „DirectX“, jei žaidžiant „Andromeda“ atsiranda „DirectX“ klaida, šis vadovas gali padėti greitai išspręsti problemas.


Jūs negalite įdiegti „DirectX“ savo „Windows“ kompiuteryje? Nesijaudinkite, mes turime jums tinkamą sprendimą.


2 metodas: atnaujinkite „Microsoft DirectX“

Be to, atnaujinus dabartinę „Microsoft DirectX“ versiją, ištaisyti xinput1_3.dll trūksta klaidos. Atsisiųskite ir įdiekite naujausius „Microsoft“ „DirectX“ naujinimus atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Pirmiausia eikite į „Microsoft“ oficialų „DirectX“ galutinio vartotojo vykdymo laiko žiniatinklio diegimo programą čia.atsisiųsti tiesioginį
 2. Pažymėkite visų papildomų atsisiuntimų žymimąjį laukelį arba nepaisykite ir spustelėkite Ne ačiū ir tęskite .Trūksta xinput1-3.dll
 3. Išsaugokite failą nurodytame kompiuteryje.Trūksta xinput1-3.dll
 4. Paleiskite sąrankos failą, kad įdiegtumėte „DirectX“ naujinimus, ir vykdykite nurodymus.

Pastaba : norint pataisyti reikia interneto ryšio. Atnaujinę dabartinę „Microsoft DirectX“ versiją, paleiskite paveiktą programą.

Šis metodas buvo žinomas kaip išspręsti xinput1_3.dll trūksta klaidos. Negalima atsisiųsti „DirectX“ naujinių iš neteisėtų ar blogos reputacijos svetainių dėl daugybės pavojų.

3 metodas: iš naujo įdiekite programą

Be to, apsvarstykite galimybę iš naujo įdiegti programinę įrangą, kurioje rodoma „xinput1_3.dll“ klaida. Iš naujo įdiegus sugadintą programą, programos failai, įskaitant dinaminių nuorodų bibliotekas, bus pakeisti naujais.

Atlikite šiuos veiksmus, kad iš naujo įdiegtumėte programą:

 1. Pirmiausia eikite į meniu Pradėti, įveskite valdymo skydą ir paspauskite mygtuką Enter.
 2. Valdymo skydelyje eikite į meniu „Programos ir funkcijos“, kad pašalintumėte programą.Programos ir funkcijos
 3. Čia eikite per įdiegtų programų sąrašą ir dukart spustelėkite programą, kuri sukėlė klaidą. Vykdykite pašalinimo raginimus.
 4. Jei įdiegėte naudodami kompaktinį diską, įdėkite kompaktinį diską ir įdiekite vėliau. Atsisiųskite programą savo oficialioje atsisiuntimo svetainėje.
 5. Paleiskite diegimo programą ir vykdykite nurodymus, kol diegimas bus baigtas.
 6. Galiausiai dar kartą paleiskite programą.

Iš naujo įdiegę programą kartu su jos komponentais, paleiskite programą dar kartą. Šis pataisymas išspręs trūkstamą xinput1_3.dll problemą.


Jūs negalite atidaryti valdymo skydo? Pažvelkite į šį išsamų vadovą, kad rastumėte sprendimą.


4 metodas: atnaujinkite žaidimų valdiklių tvarkykles

Kita problema, dėl kurios trūksta „xinput1_3.dll“ problemos, yra senos grafikos ar žaidimų valdiklių tvarkyklės. Programinei programai ar žaidimų programai gali prireikti atnaujintų tvarkyklių, kad jos veiktų efektyviai.

Atnaujinkite „Windows“ žaidimų valdiklio tvarkykles arba grafikos tvarkykles, nes tokiu atveju gali būti naudojami šie veiksmai:

 1. Paspauskite „Windows“ ir „R“ klavišus, kad paleistumėte programą „Vykdyti“.
 2. Vykdyti languose įveskite devmgmt.msc ir spustelėkite Gerai, kad atidarytumėte Įrenginių tvarkytuvępaleisti devmgmt
 3. Kairiajame „Device Manager“ skydelyje išplėskite garso, vaizdo ir žaidimų valdiklių kategoriją ir dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite žaidimo valdiklio tvarkyklę.Garso, vaizdo ir žaidimų valdikliai
 4. Pasirinkite Atnaujinti tvarkyklę ir vykdydami nurodymus pritaikykite naujinimą.
 5. Galiausiai, po atnaujinimo, iš naujo paleiskite kompiuterį.

Tačiau atitinkamai programinei įrangai gali reikėti žaidimo valdiklio tvarkyklės arba grafikos tvarkyklės; atlikite šiuos veiksmus, kad atnaujintumėte nurodytą tvarkyklę.


Norite naujausių GPU tvarkyklių? Pažymėkite šį puslapį ir visada atnaujinkite naujausius bei geriausius.


Kitas tvarkyklės atnaujinimo būdas yra apsilankymas kompiuterio gamintojo svetainėje, norint atsisiųsti ir įdiegti kompiuterio modelio žaidimų valdiklio tvarkyklę.

Automatiškai atnaujinti tvarkykles (siūlomas trečiosios dalies įrankis)

Jei nesate tikri dėl tvarkyklės versijos, kurią rasite gamintojo svetainėje, primygtinai rekomenduojame „ Tweakbit“ tvarkyklės atnaujinimo įrankį.

Tai automatiškai identifikuoja kiekvieną jūsų kompiuterio įrenginį ir suderina jį su naujausiomis tvarkyklių versijomis iš plačios internetinės duomenų bazės.

Štai kaip tai veikia:

  1. Atsisiųskite ir įdiekite „ TweakBit“ tvarkyklės atnaujinimo priemonę
  2. Įdiegus programą, kompiuteris pradės automatiškai ieškoti pasenusių tvarkyklių. „Driver Updater“ patikrins jūsų įdiegtų tvarkyklių versijas pagal naujausių versijų debesų duomenų bazę ir rekomenduos tinkamai atnaujinti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai palaukti, kol bus baigtas nuskaitymas.

   „tweakbit“ tvarkyklės atnaujinimo priemonės, nuskaitymo tvarkyklės „Windows 10“

  3. Baigę nuskaityti, gausite visų jūsų kompiuteryje rastų tvarkyklių ataskaitą. Peržiūrėkite sąrašą ir pažiūrėkite, ar norite atnaujinti kiekvieną tvarkyklę atskirai, ar visas iš karto. Norėdami atnaujinti vieną tvarkyklę vienu metu, spustelėkite nuorodą „Atnaujinti tvarkyklę“ šalia tvarkyklės pavadinimo. Arba tiesiog spustelėkite mygtuką „Atnaujinti viską“ apačioje, kad automatiškai įdiegtumėte visus rekomenduojamus naujinimus.

   Automatiškai atnaujinti baigta

   Pastaba: Kai kuriuos tvarkykles reikia įdiegti keliais žingsniais, todėl turėsite kelis kartus paspausti mygtuką „Atnaujinti“, kol bus įdiegti visi jo komponentai.

Atsakomybės apribojimas : kai kurios šio įrankio funkcijos nėra nemokamos.


Ar žinojote, kad dauguma „Windows 10“ vartotojų turi pasenusias tvarkykles? Laikykitės šio vadovo žingsnio pirmyn.


Apibendrinant galima teigti, kad šie pataisymai taikomi sprendžiant problemą xinput1_3.dll. Išbandykite bet kurį ištaisymą ir vėl paleiskite paveiktą programą.

Kaip visada, jei turite kitų klausimų ar pasiūlymų, palikite juos toliau pateiktame komentarų skyriuje ir mes būtinai juos patikrinsime.

DUK: Sužinokite daugiau apie xinput1_3.dll

 • Kaip veikia DLL?

DLL arba dinaminių nuorodų bibliotekos yra vykdomieji kodai, paleidžiami, kai vartotojai atidaro programą, susietą su atitinkamu DLL. DLL padeda „Windows 10“ greičiau įkelti programas, tuo pačiu naudojant mažiau procesoriaus ir RAM išteklių, naudojant pakartotinį kodą ir efektyviai naudojant atmintį.

 • Kas yra xinput1_3 DLL?

„Xinput1_3 DLL“ yra DLL failas, rastas „DirectX“ programinėje įrangoje, naudojamas intensyviai veikiančioms grafikos programoms, tokioms kaip vaizdo redaktoriai ar aukščiausios klasės žaidimai, paleisti.

 • Kur yra xinput1_3 DLL?

„Xinput1_3“ DLL yra aplanke „System32“. Norėdami jį pasiekti, eikite šiuo keliu: C: WindowsSystem32 ir slinkite žemyn, kol rasite savo vietą xinput1_3. dll.

Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2018 m. Gegužę ir buvo atnaujintas ir atnaujintas dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.