„Windows 10“ užšąla atsitiktinai: 7 tikri sprendimai, kaip tai išspręsti

Geriausios atsisiųsti „Windows 10“ darbalaukio programėlės

Rašau šį mažą patarimą po 2 dienų problemų su naujuoju „Windows 10“ kompiuteryje. Jūs tiesiog nepatikėsite, kiek daug dalykų aš turėjau padaryti dėl jo. Visų pirma, aš suformatavau savo C diską, kad jis būtų paruoštas „Windows 10“ ir „Windows 8“.

Įdiegęs „Windows 10“ ir „Windows 8“, pastebėjau, kad jis daug kartų sustingo ir aš desperatiškai bandžiau rasti problemos sprendimą. Pasirodė daug, daug paprasčiau, nei tikėjausi.

„Windows 10“ užšalimas gali būti didelė problema, ir šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip išspręsti šias problemas:

 • „Windows 10“ pakimba - pasak vartotojų, jų „Windows 10“ kompiuteris dažnai pakimba. Tai atsitinka atsitiktinai ir gali smarkiai paveikti jūsų našumą.
 • „Windows 10“ užšąla po atnaujinimo - kai kuriais atvejais gali užšalti įdiegus naujinimą. Tam tikri atnaujinimai gali būti klaidingi ir sukelti šią klaidą.
 • „Windows 10“ vis užšąla paleidus - tai dar viena dažna problema, kuri gali kilti „Windows 10“. Pasak vartotojų, užšaldymas prasideda iškart, kai tik prasideda „Windows“.
 • „Windows 10“ užstringa, kai neveikia, išsijungia, leidžia vaizdo įrašą, iš naujo paleidžia, atnaujina, eina miegoti, kai prisijungia prie interneto . Vartotojai pranešė, kad įvairiais atvejais jų kompiuteris gali užšalti. Pasak vartotojų, užšalimas gali įvykti išjungus kompiuterį arba neveikiant.
 • „Windows 10“ atsitiktinai užšaldo SSD - keliais atvejais vartotojai pranešė apie šią problemą naudodami SSD. Tačiau galite išspręsti SSD problemą pakeisdami maitinimo nustatymus.
 • „Windows 10“ užšąla tada juodas ekranas, mėlynas ekranas - kartais dėl šios problemos gali atsirasti juodas arba mėlynas ekranas. Tai dažniausiai sukelia aparatinės įrangos problema arba netinkamas tvarkyklė.
 • „Windows 10“ mikčiojimas - tai dar vienas šios problemos variantas, ir daugelis vartotojų pranešė, kad „Windows“ pradeda mikčioti atsitiktiniais intervalais.

Kaip galiu ištaisyti atsitiktinius „Windows 10“ užšalimus

 1. Atnaujinkite tvarkykles
 2. Įdiekite trūkstamus naujinimus
 3. Pakeiskite maitinimo nustatymus
 4. Pakeiskite savo SATA laidą
 5. Pakeiskite savo BIOS konfigūraciją
 6. Atlikite paleisties taisymą
 7. Pakeiskite virtualiosios atminties dydį

1 sprendimas - atnaujinkite tvarkykles

Nuo šios problemos atsiradimo sprendimų, kaip ją išspręsti, padaugėjo. Čia yra atnaujintas sprendimų sąrašas, kurį galite išbandyti, jei pagrindinis šio straipsnio sprendimas nepadės:

 • Pabandykite atnaujinti tvarkykles
 • Iš naujo nustatykite virtualiąją atmintį
 • Paleiskite disko patikrą (chkdsk)
 • Paleiskite atminties (RAM) patikrą
 • Pabandykite išjungti C valstijas Bios

Taip pat rasite keletą sprendimų mūsų straipsnyje, skirtame „Windows 10“ atsitiktiniam užšalimui.


Nesu tikras, ar tai jums pasitarnaus, nes žinome, kad yra tiek daug skirtingų „Windows 10“ ir „Windows 8“ problemų. Problema, kad „Eventer Viewer“ sukūriau 41 įvykį, kuris buvo apibūdintas kaip „Branduolio galia“.

Taigi, iš esmės ekranas tiesiog sustingtų, o kompiuteris net nepaleistų iš naujo. Turėjau rankiniu būdu paspausti maitinimo mygtuką ir palaukti kokias 5 sekundes, kol jis bus paleistas iš naujo. Po to tas pats nutiko ir po kelių minučių.

 • TAIP PAT SKAITYKITE : Pataisykite „Jūs neturite pakankamai prieigos prie pašalinimo“ sistemose „Windows 10“ ir „Windows 8“, 8.1

Pastebėjau, kad „Windows 10“ ir „Windows 8“ dažniausiai sustingo, kai persijungiau iš „Modern User Interface“ į „Desktop“ režimą. Nežinia kodėl. Tada, pamačiusi, kad niekas nepadėjo išspręsti šios problemos, iš esmės suformatavau visą standųjį diską, akivaizdu, kad anksčiau dariau atsargines failų kopijas.

Įsivaizduokite mano neviltį, kai supratau, kad net ir tai neveikia. Įdiegus visus tvarkykles, kurias galėjau rasti, problema taip pat nebuvo išspręsta. Štai paprastas sprendimas, kuris užšaldė mane. Tikiuosi, kad tai išspręs ir jums.


2 sprendimas - įdiekite trūkstamus naujinimus

„Windows“ sistemoje eikite į „Charms“ juostą, perkeldami pelę į dešinįjį ekrano kampą arba ieškodami tiesiogiai įvesdami „Windows“ logotipą + W. Įveskite paiešką „Windows Update“, atidarykite ją. Nepamirškite, kad tai yra skirtuke Nustatymai.

Tada patikrinkite, ar nėra naujinių. Mano spausdinimo ekrane jų nematysite, bet kol aš ten turėjau 6 atnaujinimus. Pasirinkite ir įdiekite juos visus. Po to juos rasite „Search“ įvedę „Peržiūrėti įdiegtus naujinimus“ ir pamatysite kažką panašaus į trečiąjį paveikslėlį.

Viskas apie tai. Spėju, kad „Microsoft“ žinojo apie šią problemą ir puolė į pagalbą išleisdama keletą naudingų naujinių. Tikiuosi, kad tai pavyks jums ir jūsų „Windows 10“ bei „Windows 8“ nebeužšals. Norėdami įdiegti naujinimus „Windows 10“, turite atlikti šiuos veiksmus:

 1. Paieškos juostoje įveskite „ Windows Update “ ir meniu pasirinkite „ Ieškoti naujinimų“ .

  Tikrinti, ar yra atnaujinimų

 2. Dabar spustelėkite mygtuką Ieškoti naujinimų .

  Tikrinti, ar yra atnaujinimų

 3. Dabar „Windows“ tikrins, ar yra galimų naujinių. Jei yra kokių nors naujinimų, „Windows 10“ juos atsisiųs automatiškai fone.

Įdiegus trūkstamus naujinimus, problema turėtų būti visiškai išspręsta.

 • TAIP PAT SKAITYKITE: Išjunkite „Ši programa gali būti netinkamai įdiegta“ sistemose „Windows 10“, „Windows 8“, 8.1

3 sprendimas - pakeiskite maitinimo nustatymus

Pasak vartotojų, kartais „Windows 10“ užšąla dėl jūsų maitinimo nustatymų. Tačiau problemą galite išspręsti atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Paspauskite „ Windows“ klavišą + S ir įveskite valdymo skydą . Iš sąrašo pasirinkite Valdymo skydas .

  atidarykite valdymo skydelį

 2. Iš sąrašo pasirinkite Maitinimo parinktys .

  atviros energijos parinktys

 3. Kai atidaromas maitinimo parinkčių langas, raskite šiuo metu pasirinktą planą ir spustelėkite Keisti plano parametrus .

  galios planas

 4. Dabar spustelėkite Keisti išplėstinius energijos nustatymus .

  išplėstiniai maitinimo parametrai

 5. Eikite į „ PCI Express“> Susieti būsenos maitinimo valdymą ir visas parinktis nustatykite į Išjungta . Dabar spustelėkite Taikyti ir Gerai, kad išsaugotumėte pakeitimus.išjungti valstybės maitinimo valdymą

Keli vartotojai pranešė apie šią problemą naudodamiesi SSD. Pasak jų, norint išspręsti šią problemą, tiesiog reikia nustatyti „ Išjungti standųjį diską“ kaip „ Niekada“ , todėl būtinai išbandykite. Be to, galbūt norėsite pabandyti pereiti prie didelio našumo energijos plano.

išjunkite standųjį diską niekada

Kai kurie vartotojai taip pat rekomenduoja išjungti greitą paleidimą. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite maitinimo parinktis ir kairiajame skydelyje pasirinkite Pasirinkite, ką veikia maitinimo mygtukas .

  pasirinkite, ką veikia maitinimo mygtukas

 2. Spustelėkite Keisti nustatymus, kurie šiuo metu nepasiekiami .

  nustatykite maitinimo mygtukus nustatymuose, kurie šiuo metu nepasiekiami

 3. Panaikinkite žymėjimą Įjungti greitą paleidimą (rekomenduojama) ir spustelėkite Išsaugoti pakeitimus .

  išjungti greitą paleidimą

Tai padarius, problema turėtų būti išspręsta ir jūsų kompiuteris vėl pradės veikti.


4 sprendimas - pakeiskite SATA laidą

Daugelis vartotojų pranešė, kad jų „Windows 10“ užšąla atsitiktinai. Tai gali būti didelė problema, tačiau vartotojai sužinojo, kad priežastis gali būti jūsų SATA kabelis. Anot jų, problemą galite išspręsti paprasčiausiai pakeisdami SATA laidą, jungiantį prie kietojo disko.

Daugelis vartotojų pranešė, kad šios problemos priežastis buvo SATA kabelis, kurį pakeitus problema buvo visiškai išspręsta.


5 sprendimas - pakeiskite savo BIOS konfigūraciją

Jei „Windows 10“ dažnai užšąla, problema gali būti jūsų BIOS konfigūracija. Keletas vartotojų pranešė išsprendę problemą pakeisdami standžiojo disko konfigūraciją iš AHCI į „ Native IDE “ BIOS.

 • TAIP PAT SKAITYKITE: Vartotojai praneša, kad „Windows 10 Creators Update“ sulėtina kompiuterių darbą

Jei norite sužinoti, kaip pasiekti BIOS ir pakeisti kietojo disko konfigūraciją, primygtinai patariame išsamią instrukciją patikrinti pagrindinės plokštės vadove.


6 sprendimas - atlikite paleisties taisymą

Daugelis vartotojų pranešė, kad „Windows 10“ užšąla, tačiau šią problemą galite išspręsti paprasčiausiai atlikdami paleisties taisymą. Norėdami tai padaryti „Windows 10“, tiesiog atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite meniu Pradėti , spustelėkite piktogramą Maitinimas , palaikykite nuspaudę klavišą „ Shift“ ir spustelėkite Paleisti iš naujo .

  remonto paleidimas

 2. Kai jūsų kompiuteris bus paleistas iš naujo, jums bus pateiktas parinkčių sąrašas. Pasirinkite Trikčių šalinimas> Išplėstinės parinktys> Paleisties taisymas .
 3. Dabar prasidės remonto procesas. Atminkite, kad remontas gali užtrukti apie 15 minučių ar daugiau, todėl nenutraukite jo.

Baigus remonto procesą, problema turėtų būti visiškai išspręsta.


7 sprendimas - pakeiskite virtualiosios atminties dydį

Virtuali atmintis taip pat gali sukelti „Windows 10“ užšalimą, tačiau problemą galite išspręsti paprasčiausiai pakeisdami jos nustatymus. Tai yra gana paprasta, ir tai galite padaryti atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Paspauskite „ Windows“ klavišą + S ir įveskite išplėstinį . Meniu pasirinkite Peržiūrėti išplėstinius sistemos nustatymus .

  Išplėstiniai sistemos nustatymai

 2. Spustelėkite mygtuką „ Nustatymai “ skyriuje „ Našumas“ .

  išplėstiniai sistemos našumo nustatymai

 3. Eikite į skirtuką Išplėstinė ir spustelėkite Keisti .

  virtualiosios atminties parinktys

 4. Panaikinkite žymėjimą Automatiškai tvarkyti visų diskų ieškos failo dydį .

  tvarkyti ieškos failo dydį

 5. Pasirinkite savo sistemos diską , pasirinkite pasirinktinį dydį ir įveskite Pradinis dydis ir Didžiausias dydis MB. Pradiniam dydžiui galite nustatyti bet kokią vertę , o kaip ir maksimalų dydį , turėtumėte nustatyti 1,5 karto didesnį nei jūsų RAM kiekis MB. Tai atlikę spustelėkite „ Nustatyti“ ir „ Gerai“, kad išsaugotumėte pakeitimus.

  nustatyti pasirinktinį atminties paskirstymą

Dabar jums tiesiog reikia ištrinti visus failus iš katalogo „Temp“. Tai gana paprasta ir tai galite padaryti atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Paspauskite „ Windows“ klavišą + R ir įveskite temp . Paspauskite Enter arba spustelėkite Gerai .

  pasiekti temp failus per paleisti komandinę eilutę

 2. Kai atidaromas Temp katalogas, pasirinkite visus failus ir juos ištrinkite.

  ištrinti temp failus

Tai padarius, užšalimas turėtų visiškai sustoti.


Užšalimas gali būti didelė bet kurio kompiuterio problema, tačiau tikimės, kad išsprendėte šią problemą naudodami vieną iš mūsų sprendimų.


Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2012 m. Lapkričio mėn. Ir nuo to laiko buvo visiškai atnaujintas ir atnaujintas dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.


TAIP PAT SKAITYKITE:

 • Pataisymas: „Windows 10“ juodas ekranas su žymekliu
 • NUSTATYTI: „File Explorer“ užstringa sistemoje „Windows 10“
 • NUSTATYTI: Didelė delsa / Ping žaidimuose po „Windows 10“ naujovinimo
 • Kaip pašalinti trūkstamą „ddraw.dll“ klaidą sistemoje „Windows 10“
 • Kaip išspręsti „Photoshop“ gedimus spausdinant „Windows 10“