4 naršyklės, kad atidarytumėte užblokuotas svetaines ir išvengtumėte geografinių apribojimų

  • Ne visas turinys yra prieinamas visiems, kaip jūs tikriausiai jau žinote.
  • Bet gali būti! Patikrinkite šias geriausias naršykles, jei norite atblokuoti bet kurią svetainę ir mėgautis naršymu be cenzūros.
  • Peržiūrėkite mūsų VPN atblokavimo vadovus, kad gautumėte įkvėpimo apeinant geografinį blokavimą.
  • Nesivaržykite patyrinėti mūsų naršymo centrą ir išsirinkti geriausią variantą, atitinkantį jūsų specifinius poreikius.
geriausia naršyklė atidaryti užblokuotas svetaines (1)

Geriausia naršyklė, skirta atidaryti užblokuotas svetaines, suteikia jums prieigą prie norimo internetinio turinio be įprastų vyriausybės ar įmonės apribojimų. Kaip tikriausiai žinote, organizacijos riboja arba blokuoja prieigą prie savo svetainių, kad galėtų valdyti pralaidumą arba sumažinti trukdžius.

Tikrai lengva nustatyti svetainę, kurią reikia atblokuoti. Daugelyje užblokuotų svetainių gali būti rodomas pranešimas, kuriame nurodoma, kad esate užblokuotas naudotis svetaine.

Kiti rodo klaidos pranešimą, tada jūs negalite tęsti toliau. Tačiau naudodamiesi tinkama naršykle, skirta atblokuoti svetaines, galite lengvai išplėsti šią kliūtį.

Svetaines galima apriboti raktinių žodžių filtravimu, IP juoduoju sąrašu ar DNS klastojimu. Nepaisant to, turėdami geriausias naršykles, kad atidarytumėte užblokuotas svetaines, turėtumėte sugebėti greitai išvengti tokių apribojimų.

Reklama

Kokios yra geriausios naršyklės norint atidaryti ribojamas svetaines

UR naršyklė

UR naršyklė yra viena iš geriausių naršyklių, leidžiančių atidaryti užblokuotas svetaines ir palaipsniui įgyti daugiau rinkos dalių.

Tai novatoriška ir technologijomis pagrįsta naršyklė su įmontuotu VPN ir „Ninja Mode“, sukurtu atidaryti užblokuotas svetaines.

Dvigubas 2048 bitų RSA šifruotas raktas su SSL sertifikatu padeda garantuoti saugų ir saugų duomenų perdavimą.

Naudodamiesi UR naršykle, galite lengvai pasiekti užblokuotas svetaines, naršyti internete, naudotis forumais ir pokalbiais.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

  • UR naršyklė suderinama su daugeliu operacinių sistemų, įskaitant „Windows“; sukurta „Windows“ ir „macOS“
  • Jame yra skelbimų blokatorius, stebėjimo priemonė, kad naršymas būtų saugus ir netrukdomas
  • Su 4 kartus greitesniu atsisiuntimu ir virusų skaitytuvu UR naršyklė greičiau persiunčia visus atsisiuntimus ir nustato kenkėjišką programą
  • Kitos funkcijos yra pritaikoma naršyklė ir pagrindinis ekranas, žaidimų skaitytuvas, medijos biblioteka, šimtai piktogramų, temų, ekrano fono ir fonų
UR naršyklė

UR naršyklė

Užblokuotos svetainės? Tai nėra šios naršyklės problema! Nemokamai apsilankykite svetainėje

„Tor“ naršyklė

Dažniausias sprendimas pasiekti geografiškai ribotą turinį yra įdiegti VPN įrankį. Bet kodėl norint naudoti tą patį tikslą naudoti du skirtingus įrankius (naršyklę ir VPN), kai galite naudoti naršyklę su įmontuotu VPN?

„Tor Browser“ yra viena iš tokių naršyklių, veikiančių kaip tarpininkas tarp jūsų kompiuterio ir interneto. Iš esmės jūsų kompiuteris pirmiausia prisijungia prie „Tor“ VPN paslaugų, kurios keičia jūsų IP ir kompiuterio vietą.

Tokiu būdu svetainės nustatys, kad VPN serverio vieta yra jūsų kompiuterio buvimo vieta.

Dėl „Tor“ įmontuoto VPN galite pasiekti užblokuotas svetaines nemokėdami už VPN prenumeratą.

Naršyklėje taip pat yra kitų naudingų privatumo funkcijų, įskaitant įmontuotą skelbimų blokavimo priemonę ir stebėjimo blokatorių, kurie blokuoja nereikalingus scenarijus ir neleidžia rinkti vartotojo duomenų.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes:

  • Patogi ir lengvai pritaikoma sąsaja (skirtingi peržiūros režimai, temos, daugybė fono paveikslėlių, darbo srities pritaikymas, ekrano šoninė juosta ir dar daugiau)
  • Integruotas skelbimų blokatorius, užtikrinantis didesnį privatumą nuo nematomų stebėjimo priemonių
  • Integruotas VPN įrankis (akimirksniu pakeiskite savo IP vietą, kad išvengtumėte geografinių apribojimų, ir naršykite anonimiškai)
  • Greitas įkėlimo ir atsisiuntimo greitis, kad naršymas būtų paprastesnis
  • Nesuskaičiuojama daugybė į bendradarbiavimą ir į produktyvumą orientuotų funkcijų (tiesioginiai pranešimai darbalaukyje, darbo srities pritaikymas, sinchronizavimas tarp visų įrenginių ir dar daugiau)

Gaukite „Tor“ naršyklę 

„Google Chrome“

„Chrome“ yra dar viena patikima ir populiari naršyklė, naudojama daugelio žmonių. „Google Chrome“ yra lengvai valdoma vartotojo sąsaja su paprastu dizainu, leidžiančiu naršyti.

Dėl prieigos prie didelės plėtinių bibliotekos „Chrome“ yra viena iš geriausių naršyklių, leidžiančių atidaryti užblokuotas svetaines. Galite tiesiog pridėti plėtinį prie „Chrome“ naršyklės ir lengvai pasiekti visas ribojamas svetaines.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes:

  • Galite perjungti į inkognito režimą, kad apsaugotumėte naršymo elgesį ir atidarytumėte užblokuotas svetaines
  • Galite atidaryti VPN įrankį kaip „Chrome“ plėtinį, kad atidarytumėte užblokuotas svetaines
  • Jis veikia su bet kuria OS ar įrenginiais, įskaitant „Windows“
  • Nesuskaičiuojamos pritaikymo parinktys (prieiga prie didelės plėtinių bibliotekos)

Gaukite „Google Chrome“

„Microsoft Chromium Edge“

„Microsoft“ išleido „Edge“, kad veiktų „Chromium Engine“ su „Google Chrome“ palaikymu ir sąranka. Ši nauja „Edge“ versija pirmiausia skirta „Windows 10“ darbalaukio vartotojams (tai yra įmontuotas sprendimas), tačiau ji apima ir daugiau versijų.

Norėdami pagerinti saugos funkcijas, „Chromium“ vartotojams siūlo tris informacijos valdymo lygius.

Jie taip pat yra subalansuoti, nevaržomi ir griežti. „InPrivate“ režimas, kad slapta naršytumėte istoriją. Tai taip pat apima būdą, kaip vartotojai valdo trečiųjų šalių prieigą prie naršymo internete.

Gaukite „Microsoft Edge“


Dešimtys naršyklių yra tikros, kad gali atblokuoti svetaines arba apsaugoti vartotojo duomenis ir naršymo istoriją. Tačiau labai nedaugelis gali pasiekti šį feat be VPN plėtinių.

Peržiūrėkite populiariausius naršyklių pasirinkimus, kad pasiektumėte svetaines be ribų. Pasidalykite savo pasirinkimu su mumis naudodami toliau pateiktą komentarų skyrių.


Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2020 m. Balandžio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Liepos mėn.