7 geriausia nemokama kompaktinių diskų gamintojų programinė įranga [Windows 10 ir Mac]

 • CD, DVD ir „Bluray“ diskų etiketės yra puikus būdas pagerinti disko išvaizdą.
 • Etiketės taip pat leidžia geriau identifikuoti diską, leidžiantį lengvai pasakyti, kas jame yra.
 • Puikiai atrodančioms disko etiketėms sukurti gali būti naudojami keli programinės įrangos įrankiai, įskaitant „Adobe Photoshop“ ir „Illustrator“.
 • Norėdami gauti daugiau puikių vadovų, tokių kaip žemiau, apsilankykite mūsų grafikos ir dizaino puslapyje.
geriausia kompaktinių diskų programinė įranga

Įvairiomis progomis reikia kūrybiškumo kuriant diskų etiketes, pavyzdžiui, gimtadienius, vestuves, įmonės renginius ar vakarėlius.

Jei užsiimate filmų ar muzikos verslu, galbūt norėsite kūrybiškai naudotis savo diskų etiketėmis, kurios išgauna geriausią produktą, kad padidintumėte pardavimus.

Kad ir koks būtų atvejis , šiai užduočiai atlikti reikia geriausios kompaktinių diskų programinės įrangos .

Nors daugelis žmonių vis dar naudoja žymeklio rašiklius rašydami ant kompaktinio disko paviršiaus, o tai gali būti nelengva užduotis, jei turite daug kompaktinių diskų, kuriuos galite paženklinti, CD etikečių programinė įranga yra tinkamiausia darbui, nes ji pašalina rūpesčius rašyti ant kiekvieno kompaktinio disko rankomis. , tuo pačiu taupant laiką ir mažinant stresą.

Kompaktinių diskų etikečių programinė įranga pasižymi skirtingomis funkcijomis, atsižvelgiant į tai, kuriam prekės ženklui pageidaujate, tačiau pagrindinės funkcijos yra iš anksto sukurti šablonai, pritaikomi dizainai, vaizdų galerijos, importavimo galimybės, paprasti ar išplėstiniai nuotraukų redagavimo įrankiai ir kita daugialypė terpė, kurią galite naudoti.

Patartina pasirinkti tinkamą kompaktinių diskų programinę įrangą, ypač komercinėse ar pramoninėse aplinkose, kad nebūtų sugadinta jūsų prekės ženklo reputacija.

Čia yra keturi populiariausi geriausios CD etikečių programinės įrangos variantai, kuriuos galite gauti rinkoje.

Reklama

Geriausia kompaktinių diskų programinė įranga, skirta „Windows“ kompiuteriams

Redaktoriaus pasirinkimas: „Adobe Photoshop“

Nesvarbu, ar kalbate apie etikečių kūrimą, skaitmeninį meną ar nuotraukų gydymą, bet kokio proceso, susijusio su vaizdų redagavimu, negalima padaryti bent jau neminint „Adobe Photoshop“.

Šis rastrinis vaizdų redaktorius yra kartu su „Adobe Creative Suite“ ir veikia kaip pereinamojo laikotarpio programa tiems, kuriems reikia į savo nuotraukas įtraukti šiek tiek papildomo dalyko.

Skirtingai nuo daugelio kitų panašių įrankių, „Photoshop“ yra puikus, nes įrankių rinkinys leidžia profesionalams ir vartotojams veteranams daryti viską, ko jie nori, tačiau supaprastinta vartotojo sąsaja neleidžia pradedantiesiems jaustis priblokšti.

Be to, galite pritaikyti programą bet kuriai konkrečiai užduočiai dėl savo plataus papildinių palaikymo.

Pvz., Jei planuojate naudoti programą tik CD ir DVD etiketėms kurti, galite atsisiųsti papildinių ir bibliotekų rinkinį, kuris pavers ją įrankiu, skirtu būtent šiai užduočiai.

Štai keletas „Adobe Photoshop“ naudojimo pranašumų:

 • Populiarumas reiškia, kad jis veikia su formatais, kuriuos palaiko visi kiti vaizdo redaktoriai
 • Gali būti naudojamas bet kokio tipo vaizdo redagavimui, ne tik disko etikečių kūrimui
 • Galima pritaikyti ir pakoreguoti dėl papildinio palaikymo
 • Labai suderinamas su kitomis „Adobe Creative Suite“ programomis
 • Galite išbandyti prieš nuspręsdami pirkti 7 dienas

⇒ Atsisiųskite nemokamą „Adobe Photoshop“

„Adobe Illustrator“

Jei „Photoshop“ nėra jūsų stilius, geriausia yra programa, kuri, nepaisant visų tikslų, yra beveik identiška, tačiau turi keletą pagrindinių skirtumų.

„Adobe Illustrator“ yra pasaulyje pirmaujanti vektorinių vaizdų redagavimo priemonė, kuri ypač tinka kuriant skaitmeninį meną ir vaizdus, ​​tokius, kokius paprastai matote disko etiketėse.

Žinoma, tai, kad programa yra vektorinė, turi savo privilegijas, pavyzdžiui, tai, kad vaizdus galima neribotai priartinti ir išplėsti neprarandant kokybės.

Tai reiškia, kad be CD etikečių kūrimo, tuos pačius vaizdo failus galite naudoti kurdami labai didelius projektus, pvz., Reklamjuostes ir skelbimų lentas.

Kaip ir „Photoshop“, taip pat galite nemokamai išbandyti „Illustrator“ per 7 dienų bandomąją versiją, kartu su visomis kitomis programomis, įtrauktomis į „Adobe Creative Suite“.

Štai keletas „Adobe Illustrator“ naudojimo pranašumų:

 • Suteikite prieigą prie labai didelės „Cloud“ bibliotekos
 • Labai suderinamas su kitomis „Adobe Creative Suite“ programomis
 • leidžia vienu metu dirbti su keliais projektais
 • Įrengtas integravimas su „Illustrator“ mobiliųjų programų šeima
 • Galite išbandyti prieš nuspręsdami pirkti 7 dienas

⇒ Atsisiųskite „Adobe Illustrator“ nemokamai

Disketch

disketch CD etikečių dizaino ekrano kopija

Labai efektyvi CD etikečių kūrimo ir spausdinimo programa yra NCH „Disketch Disc Label“ programinė įranga.

Šis įrankis leidžia lengvai ir greitai sukurti profesionalias etiketes ir viršelius. Pasirinkite iš pateiktų šablonų ir suasmeninkite etiketes su savo nuotraukomis ir meno kūriniais.

Svarbios funkcijos:

 • Etikečių atvaizdus ir tekstą lengva tvarkyti ir formatuoti
 • Įdėkite tekstą ir vaizdus ant sluoksnių
 • Gausus teksto stilių pasirinkimas
 • Lengvai formatuokite, keiskite jo dydį ir sulygiuokite tekstą

Etikečių spausdinimas taip pat leidžia spausdinti ant lipnių etikečių arba tiesiai ant spausdinamų diskų. Jei po ranka neturite spausdintuvo, galite eksportuoti failus ir siųsti juos į netoliese esančią spaustuvę. Prieš spausdindami galite rankiniu būdu pakoreguoti puslapio spausdinimo padėtį, o tai yra labai šaunu paskutinės minutės retušavimo manipuliacijoms.

Atsisiųskite dabar „Disketch Label“

„Label Factory Deluxe“

CD etikečių programinė įranga

Ši kompaktinių diskų programinė įranga turi daugiau nei 1500 iš anksto suprojektuotų etikečių formatų ir šablonų, 50 000 ir daugiau iškarpų vaizdų bei daugiau nei 600 šriftų, kurie padės jums sukurti nuostabias etiketes. Su dėžute esančia versija gausite nemokamą CD / DVD etikečių rinkinį ir aplikatorių.

Atlikdami tris paprastus veiksmus, galite sukurti pasirinktines etiketes ir mėgautis galinga, paprasta kompaktinių diskų programa, pasižyminčia moderniausiomis pramonės funkcijomis.

Jos vedliai padeda greitai padaryti paprastas ar sudėtingas etiketes, be to, galite importuoti duomenis iš „Excel“, „Access“ ar „Outlook“ ir kurti asmenines etiketes naudodami savo įmontuotą adresų knygą.

⇒ Gaukite „Label Factory Deluxe“

Akustika

CD etikečių programinė įranga

Šiai kompaktinių diskų programinei įrangai reikalingas 1 GHz arba greitesnis procesorius, „Windows XP / Vista / 7/8/10 OS“, 1 GB RAM 32 bitų „Windows“ arba 2 GB 64 bitų, spausdintuvas ir 100 MB laisvos vietos standžiajame diske kompiuteryje. ja naudotis.

Funkcijos apima sekimą ar duomenų valdymą, vaizdų ar meno kūrinių importą ir etikečių formatų eksportavimą JPEG, PNG, BMP failų formatais, su šimtais visiško etikečių dizaino ir daugiau nei tūkstančiu fono paveikslėlių jūsų naudojimui.

Kiti šaunūs įrankiai, kuriuos jis teikia, apima vaizdo efektus, tokius kaip neskaidrumas, šešėliai, kontrasto ir ryškumo valdymas, taip pat galite redaguoti ir (arba) formatuoti tekstą, šriftus, šriftus ir kitas teksto ypatybes.

Taip pat galite spustelėti ir vilkti atvaizdus, ​​tekstą ir figūras į pageidaujamą padėtį, etiketėse naudoti įvairius pagrindinių spalvų formos objektus, pridėti sluoksnių ir dar daugiau.

Viena iš unikalių savybių yra ta, kad man reikia padaryti etiketę, bet aš labai skubu vedlį, kuris leidžia greitai ir greitai sukurti visas etiketes.

⇒ Gaukite „Acoustica“

„Label Maker Pro“

CD etikečių programinė įranga

Sukurkite ir atspausdinkite etiketes naudodami šią kompaktinių diskų programinę įrangą, kurios funkcijos apima pašto duomenų bazę, pašto sujungimo parinktį ir brūkšninių kodų generatorių.

„Label Maker Pro“ ateina su šablonų pasauliu, kuriame galite pridėti savo kūrybiškumą ir profesionaliai sukurti savo pasirinktines kompaktinių diskų etiketes. Taip pat galite susieti savo „Excel“ ar „Access“ duomenis ir daryti tai, ko norite, naudodami etiketes.

Naudokite jį ne tik kompaktinių diskų, bet ir firminių blankų, atvirukų, vokų ir kitų verslo spalvų etikečių gamybai.

⇒ Gaukite „Label Maker Pro“

„SureThing“ diskų žymeklis 7

CD etikečių programinė įranga

Jei norite sukurti patrauklias, dėmesį patraukiančias kompaktinių diskų etiketes, atkreipiančias akių obuolius, „Disc Labeler 7“ yra jūsų etikečių spausdinimo programinė įranga.

Tai yra parengta „Windows 10“ ir turi keičiamo dydžio vektorinės grafikos galimybę (WYSIWYG), vaizdų biblioteką su tūkstančiais spalvingų vaizdų, kuriuos galite naudoti kaip fonus ar iškarpas, taip pat simbolius, tačiau skaičiai skiriasi atsižvelgiant į pasirinktą leidimą.

Taip pat galite kurti ir tvarkyti grojaraščius, kad jie būtų pakartotinai naudojami kuriant etikečių dizainą, ir naudoti jo „Apskrito teksto“ įrankį, kad sukurtumėte tekstą, kuris atitiktų CD ar DVD kraštų kontūrą su bet kokiu šriftu ir dydžiu.

Jei turite savo atvaizdų, galite juos įterpti / importuoti ar nuskaityti tiesiai į savo etikečių dizainus ir naudoti juos kaip fonus, ar net kurti koliažus ir dar daugiau.

Jis taip pat turi nuotraukų redagavimo įrankius ir sklandų daugelio pagrindinių spausdintuvų modelių palaikymą, nereikia keisti tvarkyklės nustatymų.

Naudokite įmontuotas vaizdo įrašų pamokas, kad pamirštumėte pamokas, patarimus ir gudrybes, kad padėtumėte lengviau naudoti etiketes.

Pastaba: Sistemos reikalavimai apima „Windows 7 / 8.1 / 10“, 2 GB atmintį (rekomenduojama 4 GB), 400 MB laisvos vietos standžiajame diske, 1024 × 768 ekrano skiriamąją gebą, „Windows“ suderinamą spausdintuvą ir prieigą prie interneto, kad būtų galima suaktyvinti programinę įrangą.

Jei naudojate „Windows XP“, vis tiek galite įsigyti „Disc Labeler 6“, kitaip atnaujinkite į 7 ir mėgaukitės geriausia etikečių spausdinimo programinės įrangos etikečių naudojimo patirtimi.

⇒ Gaukite „SureThing Disc Labeler 7“

Dabar, kai žinote geriausią etikečių spausdinimo programinę įrangą, kurią galite naudoti, žemiau esančiame komentarų skyriuje praneškite mums apie savo mėgstamiausius dalykus arba tai, ko galbūt praleidome, vis dar gerai naudoti.


DUK: Sužinokite daugiau apie kompaktinių diskų, DVD ir „Bluray“ etiketes

 • Ar yra nemokamų profesionalių CD etikečių spausdintuvų?

Vienas iš būdų, kaip įsigyti profesionalų kompaktinių diskų spausdintuvą, yra tai, kad kreipiatės dėl nemokamos 7 dienų „Adobe Creative Suite“ bandomosios versijos, kuri suteiks jums prieigą tiek prie „Adobe Photoshop“, tiek prie „Illustrator“.

 • Ar „Microsoft Word“ turi kompaktinių diskų šabloną?

Taip, galite spausdinti kompaktinių plokštelių etiketes naudodami „Microsoft Word“ ir atsisiųstą kompaktinių diskų etikečių šabloną, ir jie paprastai yra suderinami su „Word“ 97 ar naujesnėmis versijomis.

 • Kokios yra geriausios kompaktinių diskų, DVD ir „Bluray“ diskų etikečių kūrimo priemonės?

Nepaisant to, kad šios programos nėra specialiai skirtos programoms, šiam tikslui galima naudoti „Adobe Photoshop“ ir „Adobe Illustrator“. Be to, jie taip pat efektyviai kuria etiketes apskritai.


Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Lapkričio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn., Siekiant šviežumo, tikslumo ir išsamumo.