Kaip papildyti senovinius daiktus „Diablo 3“

 • „Diablo“ yra žaidimas, tapęs ARPG žanro sinonimu. Tai serija, kuri vis dar klesti, o nauji žaidėjai nuolat prisijungia prie amžino konflikto
 • Norėdami pasiekti didžiausią trintuvų plyšį, turėsite padidinti senovinius ir senovinius daiktus, kad padidintumėte savo pagrindinę statistiką.
 • Jei jums patinka „Diablo 3“, kaip ir mes, eikite į mūsų skirtą „Diablo 3“ puslapį, kuriame reguliariai skelbiame vadovus ir taisymus.
 • Mūsų plačiame žaidimų centre yra daugybė vadovų, pataisymų ir apžvalgų apie naujausius ir geriausius žaidimų pasaulyje. Pažymėkite, kad nepraleistumėte naujo turinio.
diablo 3 papildyti senovinius daiktus

Kiekvieną sezoną į amžiną „Diablo 3“ mūšį įsijungus naujiems žaidėjams, kai kuriuos gali atbaidyti „Diablo“ mokymosi kreivė. Vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų yra apie Kanai kubą ir konkrečiai apie tai, kaip papildyti senovinius daiktus.

Kanai's Cube yra artefaktas, kurį žaidėjai gali rasti šventovės pasaulyje, kuris leidžia jiems transformuoti daiktus, išgauti galias ir konvertuoti medžiagas.

Kaip padidinti senovinius daiktus „Diablo 3“?

1. Raskite Kanai kubą

diablo 3 kanai kubo vieta

 1. Pradėkite žaidimą nuotykių režimu
 2. Atidarykite žemėlapį (M) arba užeikite į kelio tašką
 3. Eikite į III veiksmą > Sescherono griuvėsiai
 4. Eikite į vidinį draustinį
 5. Radę kamerą su kubu, sąveikaukite su ja
 6. Teleportavęsi atgal į miestą, kubą rasite šalia Zoltuno Kulle

Pirmiausia, kad pradėtumėte papildyti savo įrangą, pirmiausia reikia įrenginio, leidžiančio padidinti senovinius daiktus.

Kubas yra galingas artefaktas, sukurtas Zoltuno Kulle'o ir naudojamas Horadrimo. Kai paaiškėjo jos korupcinės galios, Horadrimas paslėpė Kubą Arreato kalne, patikėtą ten gyvenantiems barbarams.

Jos vietoje jie sukūrė mažiau galingą dirbinį, vadinamą Horadrico kubu, kurį nuotykių ieškotojas panaudojo „Diablo 2“.


2. Surinkite reikalingas medžiagas senoviniams daiktams papildyti

kanai kubo recepto didinimas

 1. Padidinti senovinius ir senovinius senovinius ginklus : papildomas elementas + legendinis brangakmenių 30 lygis (mažiausiai) + 3 x nepriekaištingi karališki brangakmeniai
 2. Senovės ir pirmykščių senovinių žiedų arba amuleto padidinimas : elementas, kurį reikia padidinti + legendinis brangakmenio 40 lygis (mažiausiai) + 3 x nepriekaištingi karališki brangakmeniai
 3. Padidinti senovinius ir senovinius senovinius šarvus : papildomas elementas + legendinis brangakmenių 50 lygis (mažiausiai) + 3 x nepriekaištingi karališki brangakmeniai

Trys nepriekaištingi karališkieji brangakmeniai nulems pagrindinę Kladesanno nevilties taikomą statistiką:

 1. Nepriekaištingas „Royal Ruby“ pritaikys jėgą
 2. Nepriekaištingas karališkasis topazas pritaikys intelektą
 3. Nepriekaištingas karališkasis smaragdas pritaikys vikrumą
 4. Nepriekaištingas karališkasis ametistas pritaikys gyvybingumą

Padidinus senovinį elementą, bus taikoma pagrindinė statistika be to, ką jau turi padidinamas daiktas.

Turėkite omenyje, kad brangakmeniai bus sunaudoti kiekvienam padidinimui, todėl jums reikės naujo legendinio brangakmenio ir 3 nepriekaištingų karališkų brangakmenių kiekvienam tolesniam jūsų padarytam papildymui.

Saugokitės paslėptų senovinių daiktų padidinimo „Diablo 3“ kainų. Nors pačiam padidinimui aukso nereikės, brangakmenius turite atnaujinti iki aukščiausios pakopos. Ši kaina gali padidėti, kai tik pradedate.


Norite žaisti „Diablo 3“, bet „blattle.net“ nepaleidžiama? Ištaisykite naudodami šį paprastą vadovą.


3. Norėdami padidinti savo daiktus, naudokite receptą

padidinti senovinius daiktus diablo 3

 1. Spustelėkite Kanai kubą
 2. Spustelėkite knygos piktogramą
 3. Rodyklių mygtukais pereikite prie 10 puslapio
 4. Įdėkite medžiagas į kubą
 5. Spustelėkite Transmute 

Prekė bus grąžinta į jūsų atsargas ir aprašyme pamatysite papildomą statistiką. Atminkite, kad jei vėl padidinsite senovinį daiktą, jis pakeis ankstesnį papildymą.


4. Padidinkite senovinius daiktus, kai to reikia

pirminis senovės didinimas diablo 3

Kai tik gausite prieigą prie elementų didinimo, susigundysite dažnai juos papildyti. Pirmąjį padidinimo etapą galite atlikti, kai turėsite legendinių brangakmenių, o vėliau tai norėsite atlikti kas 10-15 legendinių brangakmenių lygių.

Natūralu, kad šis tempas sulėtės, kai praeisite legendinį brangakmenių 60 lygį, ir čia galite tai padaryti kas maždaug 5 lygius, priklausomai nuo to, kiek turite kilimėlių.

Legendinis brangakmenis, kurį naudojate padidinimui, neturi įtakos galutiniam rezultatui. Vienintelis dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra naudojamo legendinio brangakmenio lygis, nes kiekvienas lygis pridės 5 taškus prie pagrindinio statistikos, pridėto prie galutinio elemento.

„Diablo“ yra žaidimas, tapęs ARPG žanro sinonimu. Tai serija, kuri vis dar klesti, o nauji žaidėjai reguliariai prisijungia prie amžino konflikto.

Jei ką tik pradėjote žaisti „Diablo 3“ ir jums reikia šiek tiek pagalbos, skambinkite žemiau esančiame komentarų skyriuje ir mes būtinai jums padėsime.


DUK: „Diablo 3“ elementų padidinimas

 • Kiek kartų galite papildyti senovinį „Diablo 3“ elementą?

Nėra jokių apribojimų, kiek kartų galite padidinti elementą „Diablo 3“, tačiau nepamirškite, kad padidinimai nėra kaupiami. Jei padidinsite elementą iš naujo, jis pakeis ankstesnį padidinimą.

 • Kas atsitiks, kai padidinsite senovinį daiktą?

Kai padidinate senovinį daiktą „Diablo 3“, aukojate medžiagą, kad gautumėte galingesnį daiktą, kaip aprašyta mūsų didinimo vadove.

 • Ar galite padidinti pirmykštę senovę?

Taip, vadovaudamiesi šiuo vadovu, galite išplėsti senovinius „Diablo 3“ elementus.

 • Kas yra senovinis daiktas „Diablo 3“?

Senovinis daiktas yra patobulinta legendinio daikto versija. Senovinė ir pirmykštė senovės priesaga žymi daikto kokybę. Jie visada turės geresnę statistiką nei legendiniai kolegos. Vienas iš senovinių daiktų skirtumų yra tas, kad jų statistika yra tobula.

 • Ar galite gaminti senovinius daiktus D3?

Paprastas atsakymas: taip. Kiekvienas legendinis „Diablo 3“ lašas turi nedidelę galimybę būti senoviniu ar (dar mažesnio šanso) pirmykščiu senoviniu daiktu.