4 geriausia antivirusinė programinė įranga, skirta USB atmintinėms [2020 vadovas]

 • Šiandien bus daug lengviau rasti geriausią antivirusinę programinę įrangą, skirtą USB atmintinėms.
 • Mes rekomenduojame pasirinkti pagrįstą „Bitdefender USB Immunizer“, „Panda USB“ vakciną ir kitus toliau nurodytus įrankius.
 • Pagalbos ieškojimas yra natūralus ir susiduriama su daugybe iššūkių, todėl apsilankykite šiame USB atmintinės skyriuje.
 • Norėdami gauti daugiau vadovų, peržiūrėkite ir mūsų Antivirusinės programinės įrangos centrą. Nenuimsite nusivylę.
Antivirusinė programinė įranga, skirta USB atmintinei

USB atmintinės yra naudingi saugojimo įrenginiai, kurie visai nėra brangūs. Galite naudoti USB atmintinę, kad visada būtų su savimi informacija apie kritinę situaciją ir dabartiniai projekto failai.

Be to, juos galite naudoti norėdami nešiotis naršyklės ir programos nustatymus bei naudoti bet kuriame kompiuteryje, kuriame yra USB prievadas.

„Flash“ diskai taip pat naudingi trikčių šalinimui ir visų rūšių problemų šalinimui.

Taip pat galite naudoti „flash“ diską, kad „Windows“ veiktų greičiau ir veiktų kita operacinė sistema, nekeičiant kietojo disko.


Norite dvigubai paleisti „Windows 10“ ir kitą OS? Peržiūrėkite šį vadovą, kad sužinotumėte, kaip tinkamai tai padaryti.


USB atmintinė daug palengvina gyvenimą. Bet palauk sekundę! Jie taip pat gali kelti grėsmę jūsų kompiuterio saugumui.

Jei jūsų USB atmintinė yra užkrėsta kenkėjiška programa, tai gali ne tik prarasti jūsų duomenis, bet ir išplisti kenkėjišką programinę įrangą į visus kompiuterius, prie kurių jis prijungtas.

Šiandien USB diskų naudojimas labai išaugo dėl jų perkeliamumo. Užkrėstos USB atmintinės gali perduoti asmeninę ar finansinę informaciją įsibrovėjui ar net ištrinti svarbius duomenis.

Prevencija visada yra geriau nei gydymas. Dėl šios priežasties mes ieškosime geriausių įrankių, kurie apsaugo jūsų kompiuterį nuo užkrėstų USB atmintinių.

Mes primygtinai rekomenduojame naudoti šiuos antivirusinius įrankius.

Kokia geriausia antivirusinė programinė įranga, skirta USB atmintinėms?

„Bitdefender“ USB imunizatorius (rekomenduojamas)

gaukite „Bitdefender“ USB imunizatorių

Autorun paleista kenkėjiška programa yra viena žiauriausių pasaulyje e. Grėsmių. „Autorun“ funkcija, pristatyta dar „Windows XP“ eroje, greitai tapo pagrindine daugelio kibernetinių nusikaltėlių infekcijos priemone.

„USB Immunizer“ programinė įranga yra „Bitdefender“ atsakas į šią milžinišką ir nuolat augančią problemą. Programinė įranga išjungia su automatiniu paleidimu susijusias grėsmes, kol jie negali pasiekti jūsų kompiuterio.

Įdiegus programą, ji reguliariai tikrins, ar nėra naujai įdėtų USB atminties įrenginių, juos imunizuodami vietoje.

Jei prijungsite užkrėstą USB diską, kompiuteris automatiškai nevykdys jame saugomo kenkėjiškos programos kodo. Kompiuterio imunizacijos nustatymas išjungia registro įrašą, susijusį su automatiniu paleidimu.

Tokiu būdu nuimamas atminties įrenginys (išskyrus CD ir DVD ROM laikmenas) negalės paleisti kenkėjiškos programos.

Be to, jis imunizuoja kiekvieną sistemos skaidinį specialiai sukurtu autorun.inf failu.

USB imunizatorių galima įsigyti anglų, ispanų, portugalų, arabų, tajų, vietnamiečių, lenkų, persų, vokiečių, prancūzų ir rumunų kalbomis.

Programinė įranga nuskaito dabartinę vartotojo vietą regiono ir kalbos nustatymuose ir automatiškai įkelia atitinkamą kalbos failą.

Atkreipkite dėmesį, kad „Bitdefender“ antivirusinė programa, skirta „Flash“ diskams, nėra atskira programa. Jis įtrauktas į visą antivirusinę paketą.

„Bitdefender“

„Bitdefender“

„Bitdefender“ yra didelis antivirusinių programų vardas, todėl tai yra geriausias pasirinkimas norint apsaugoti USB atmintines. 23,99 USD per metus Apsilankykite svetainėje

⇒ Perskaitykite visą mūsų „Bitdefender“ apžvalgą


Panda USB vakcina

gauti „Panda USB“ vakciną

„Panda USB“ vakcina yra puiki priemonė, išjungianti automatinio paleidimo funkciją iš USB diskų, kad kenkėjiškos programos neužkrėstų jūsų kompiuterio.

Pritaikius šią programinę įrangą USB diske, ji visam laikui užblokuos autorun.inf failą ir neleis jo skaityti, kurti, ištrinti ir modifikuoti.


Jei norite užšifruoti USB atmintinę „Windows 10“, peržiūrėkite šį straipsnį, kuriame rasite geriausius įrankius tai padaryti.


Tokiu būdu „Windows“ negalės automatiškai paleisti kenksmingo failo, kuris gali būti saugomas „flash“ diske.

Tada galite kopijuoti, perkelti ar ištrinti failus naudodami USB atmintinę įprastu būdu.

Programinė įranga puikiai veikia FAT ir FAT32 USB diskuose. Greitai primenu, kad jau paskiepyti USB diskai gali būti pakeisti į ankstesnę būseną tik formatuojant.

Vartotojai taip pat gali valdyti programinę įrangą per komandinę eilutę. Ne mažiau svarbu, kad „Panda USB“ vakcina yra viso „Panda“ antivirusinio paketo dalis.

Todėl galime tik rekomenduoti atsisiųsti „Panda“ antivirusinę programą, kuri padvigubins jūsų USB saugą.

Panda

Panda

Nenustokite jaudintis dėl USB atmintinės infekcijų, kai naudojate šią antivirusinę programą. Iš karto pareikškite geriausią „Panda“ pasiūlymą! 29,49 USD per metus „ Vist“ svetainė

„ClevX DriveSecurity“

gaukite „ClevX DriveSecurity“

„DriveSecurity“ yra galingas antivirusinis sprendimas, skirtas vartotojams, kurie dažnai perduoda įvairius failus, tokius kaip paveikslėliai, muzika, vaizdo įrašai per USB diskus.

Įrankis įbruka kenkėjišką programą į pumpurą, ją pašalina prieš perkeliant užkrėstus failus į diską. Tokiu būdu jūsų USB atmintinėje visada nėra kenkėjiškų programų.

„DriveSecurity“ aptinka daugybę grėsmių, įskaitant virusus, rootkit, kirminus ir šnipinėjimo programas.

Pagrindinės „ClevX DriveSecurity“ antivirusinės funkcijos:

 • Veikia su bet kuriuo USB disku
 • Automatinis nuskaitymas ir virusų pašalinimas
 • Nereikia diegti pagrindinio kompiuterio
 • Šifruotas saugių diskų kompanionas

⇒ Atsisiųskite „ClevX DriveSecurity“ dabar

USB disko apsauga

išbandykite USB disko saugą

Ši programa aptinka bet kokį virusą, prieš užkrėsdama jūsų atminties kortelę ir visą jūsų sistemą. Pagal savo pobūdį „flash“ diskai yra linkę į infekcijas.

Dažnai vartotojai prijungia juos prie įvairių kompiuterių ir tai padidina didelę riziką užsikrėsti.


Neapsaugokite nuo nereikalingos rizikos. Sužinokite, kodėl „Windows Defender“ yra puikus kenkėjiškų programų barjeras!


Kai jį įdiegsite, „USB Disk Security“ bus automatiškai paleistas kiekvieną kartą, kai į jūsų kompiuterį bus įdėtas „flash“ įrenginys, tikrinant, ar nėra infekcijų.

„USB Disk Security“ taip pat turi USB nuskaitymo įrankį ir įvairias taisymo galimybes. Deja, bandomojoje versijoje šios funkcijos nėra.

„USB Disk Security“ užtikrina aukštą apsaugos nuo kenksmingų programų lygį.

Tai apsaugo jūsų kompiuterį nuo duomenų vagystės ir atsitiktinio konfidencialios informacijos atskleidimo, užkertant kelią pašaliniams asmenims pavogti jūsų duomenis.

Šis įrankis taip pat suderinamas su kita antivirusine programine įranga ir nesulėtins jūsų kompiuterio.

Kai jį sumažinsite, „USB Disk Security“ veiks tyliai užduočių juostoje.

Bandomosios versijos apribojimai šiek tiek nuvilia. Programa labai efektyviai nuskaito įdėtus „flash“ diskus ir mes tikrai manome, kad verta tai patikrinti.

Atsisiųskite „USB Disk Security“ dabar

Šiame sąraše yra 4 geriausi antivirusiniai sprendimai, skirti USB diskams. Visos šios programos yra lengvos, automatinės ir suderinamos su visaverte antivirusine programine įranga.

Jie gali būti naudojami visada, kai ieškote:

 • USB antivirusinė priemonė - USB atmintinėse neturėtų būti virusų, todėl įsitikinkite, kad viskas išlieka nepakitusi net ir po kelių mėnesių naudojimo.
 • Įkraunamas antivirusinis USB - įkrovos antivirusinės programos leidžia jums sukurti specialų „flash“ diską iš veikiančio kompiuterio ir vėliau jį naudoti nuskaityti standųjį diską net nepaleidus „Windows“.
 • USB antivirusinis skaitytuvas - kai norite nuskaityti USB atmintines, ar nėra kenkėjiškų programų, šie puikūs antivirusiniai sprendimai su USB skaitytuvu gali jums padėti.
 • Paleiskite antivirusinę iš USB - paleisdami kompiuterį iš USB disko, kuriame yra antivirusinė programa, dažnai stebuklai, todėl nedvejodami pasirinkite vieną iš mūsų anksčiau minėtų antivirusinių sprendimų.

DUK: Sužinokite daugiau apie antivirusinės programinės įrangos sprendimus, skirtus USB atmintinėms

 • Ar jums tikrai reikia antivirusinės programinės įrangos, skirtos USB?

Įsilaužėliai, išnaudotojai ir pasiklausytojai rado naujų būdų, kaip naudoti USB atmintines kompiuterių užkrėtimui. Štai kodėl privaloma naudoti geriausias antivirusinės programinės įrangos priemones, skirtas USB.

 • Kokia yra geriausia USB antivirusinė programa?

Jei ieškote geriausios USB antivirusinės programos, galime pasiūlyti išbandyti tik „Bitdefender USB Immunizer“. Atkreipkite dėmesį, kad tai yra antivirusinių programų paketo „Bitdefender“ dalis.

 • Ar man reikia kitos antivirusinės programos, jei turiu „Windows Defender“?

„Windows Defender“ yra tinkamas pasirinkimas. Tačiau, kai kalbama apie apsaugą realiuoju laiku ir USB „flash“ atminties saugumą, tai gana mažai.

Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Lapkričio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Birželio mėn., Siekiant šviežumo, tikslumo ir išsamumo.