5 geriausi įrankių rinkiniai, skirti sveikam kompiuteriui

 • Kai kurie kompiuterio taisymo įrankių rinkiniai atlieka tik pagrindines funkcijas, o kiti sudėtingi turi daugybę sistemos optimizavimo galimybių, kurios jums gali būti naudingos.
 • Šiuo atžvilgiu galime rekomenduoti „Restoro“, „System Mechanic“ ir „Advanced SystemCare“.
 • Nedvejodami patikrinkite naujausias gudrybes, kurios gali lengvai pagerinti jūsų kompiuterio našumą.
 • Apsilankykite mūsų programinės įrangos įrankių ir paslaugų centre, jei norite atlikti keletą greitų kompiuterio derinimo veiksmų.
geriausi remonto įrankių rinkiniai

Kompiuterių taisymo įrankių rinkinys yra programinės įrangos įrankis, kuris išsprendžia „Windows“ ar nešiojamųjų kompiuterių problemas. Šios komunalinės paslaugos gali būti įvairių formų ir dydžių.

Tačiau geriausi įrankių rinkiniai leis jums ištaisyti daugybę sistemos klaidų, kad „Windows“ veiktų kuo sklandžiau.

Kai kurie taisymo įrankių rinkiniai yra sistemos optimizavimo įrankiai, kiti yra labiau panašūs į trikčių šalinimo įrankius, o kai kurie programinės įrangos įrankiai suteikia greitą įvairių išvardytų problemų sprendimą.

Turėdami tiek daug pasirinkimų, natūralu, kad lengvai supainiosite. Žemiau pateikti mūsų geriausi pasirinkimai padės jums šiuo klausimu.

Kokie yra geriausi „Windows 10“ kompiuterio taisymo įrankių rinkiniai?

Restoro (rekomenduojama)

atsisiųsti „Restoro“

„Restoro“ yra vienas geriausių „Windows“ taisymo įrankių rinkinių, nes jis ne tik siūlo patogias remonto galimybes bet kuriuo metu, bet ir optimizuoja sistemą.

Trikčių šalinimas, failų pakeitimas, disko valymas, virusų pašalinimas / apsauga - tai, ką ketinate gauti iš „Restoro“.

Net jei nerimaujate, leiskite mums nuo pat pradžių pasakyti, kad tai nesuvalgys daug išteklių, ir, laimei, neišleisite nedidelės sumos, kad pradėtumėte kompiuterio taisymo procesą.

Šis visas sistemos sprendimas yra nemokamas, todėl tiesiogine prasme niekas netrukdo jam tapti mūsų geriausiu pasirinkimu.

Keletas puikių „Restoro“ funkcijų yra:

 • Graži sąsaja, paprasta naudoti
 • Pažeisti / trūkstami „Windows“ failai pakeičiami naujais
 • Grėsmingų programų aptikimas realiuoju laiku
 • Visiška sistemos apsauga nuo kenkėjiškų programų
 • Aparatūros taisymo funkcijos
 • Telefono, pokalbių ir el. Pašto palaikymas visą parą
Restoro

Restoro

Naujausioje „Microsoft“ operacinėje sistemoje yra įmontuotų įrankių, skirtų atkurti jūsų kompiuterio sveikatą. Tačiau tik „Restoro“ maksimaliai tiksliai nustato problemų sritis. Nemokamai atsisiųskite dabar

Sistemos mechanikas

išbandykite „System Mechanic Pro“

„System Mechanic“ yra „viskas viename“ kompiuterio taisymo rinkinys, kuriame yra daugybė „Windows“ skirtų taisymo ir optimizavimo įrankių. Tai yra vienas iš labiausiai vertinamų „Windows 10“ sistemos optimizatorių.

Vienas geriausių dalykų programinėje įrangoje yra „viskas viename“ kompiuterio taisymo įrankis, kuris gali ištaisyti „Windows“ problemas vos keliais paspaudimais.

Arba galite pasirinkti atskirus remonto įrankius, kad išspręstumėte konkretesnius dalykus. Pavyzdžiui, „System Mechanic“ apima registro derintuvą, nuorodų taisymą, sistemos trikčių šalinimo įrankį ir „Drive Medic“ įrankius, skirtus taisyti registrus, nuorodas ir pan.

Jis taip pat pateikiamas su interneto taisymo įrankiu, kad būtų galima ištaisyti sunkius interneto ryšius.


Reikia geriausios „Windows 10“ optimizavimo programinės įrangos, kad jūsų kompiuteris taptų greitesnis? Patikrinkite geriausius šio straipsnio pasirinkimus.


Be to, „System Mechanic“ turi savo antivirusinę priemonę, kuri gali išvalyti virusus iš „Windows“. Taigi, „System Mechanic“ turi beveik viską, ko reikia iš kompiuterio taisymo įrankių rinkinio.

Sistemos mechanikas

Sistemos mechanikas

„System Mechanic“ siūlo įvairias taisymo užduotis, skirtas pagerinti jūsų kompiuterio našumą. Tai jūsų galimybė sutaupyti 9,99 USD! 39,96 USD per metus. Pirkite dabar

Išplėstinė „SystemCare“

Pažangi sistemos priežiūra

„Advanced SystemCare“ yra „viskas viename“ įrankių rinkinys, kurį galima naudoti norint išspręsti daugumą „Windows“ problemų. Ši programinė įranga pirmiausia skirta jūsų privatumui valyti, optimizuoti ir apsaugoti.

Tai skatina intuityvų 1 paspaudimo metodą, todėl jums nereikės gaišti brangaus laiko, kai norite atsikratyti nepageidaujamų failų, netinkamų nuorodų ir šnipinėjimo programų grėsmių.

Be pagrindinių dalykų, „Advanced SystemCare“ siūlo puikių papildomų malonumų saugesniam naršymui ir saugumui internete dieną ir naktį.

Kai kurios pagrindinės „ Advanced SystemCare“ funkcijos apima:

 • Privatumo skydas geresnei privatumo apsaugai
 • Kovos su internetiniu naršymu stebėjimas
 • „Auto RAM“ valymas, kad kompiuteris būtų sklandesnis
 • Tai pagreitina interneto greitį
 • Lengvai pašalina sistemos silpnumą ir pašalina saugumo spragų tikimybę
 • Šluoja privatumo pėdsakus, apie kuriuos galbūt net nežinote
Išplėstinė „SystemCare“

Išplėstinė „SystemCare“

„Advanced SystemCare“ gali greitai nuskaityti, rasti ir išspręsti problemines sritis. Iš karto pabandykite! 19,99 USD per metus. Pirkite dabar

„Fix-It Utilities Pro“

išbandykite „Fix-It Utilities Pro“

„Fix-It Utilities Pro“ yra dar vienas kompiuterio taisymo įrankių rinkinys, supakuotas su sistemos optimizavimo galimybėmis ir įrankiais. Naudingumas suteikia jums išsamų programinės įrangos taisymo sprendimą.

Naujausią 15 versiją šiuo metu galima įsigyti už 39,95 USD ir ji pateikiama su internetine prietaisų skydeliu, kuris leidžia valdyti įrenginius per internetą.

„Fix-It“ yra suderinamas su „Windows“ platformomis nuo XP iki 10 ir apima „FixUp“ vedlį, kuris padės diagnozuoti ir taisyti sistemos problemas bei išbandyti aparatūrą.

Jame taip pat yra daug patogių papildomų įrankių programinės įrangos problemoms spręsti.


Jei jums reikia daugiau parinkčių, peržiūrėkite šį sąrašą su geriausiais taisymo įrankiais, kurie atgaivins jūsų seną kompiuterį.


Pvz., Galite ištaisyti registro klaidas naudodami „Registry Fixer“, kuris kruopščiai nuskaito registrą. Programinės įrangos „Broken Shortcut Fixer“ taiso sugedusius registro sparčiuosius klavišus.

Naudodami Disk Fixer vartotojai gali ištaisyti standžiojo disko klaidas. Taip pat galite nustatyti įkrovos gelbėjimo kompaktinį diską su „Fix-it Utilities“, kurie gali padėti atkurti „Windows“, kai negalite prisijungti prie OS.

Apskritai „Fix-It“ teikia visą komunalinių paslaugų rinkinį. Ar esate pasirengęs pabandyti?

⇒ Atsisiųskite „Fix-It Utilities Pro“ čia

„Microsoft“ įmontuota trikčių šalinimo programinė įranga

„Microsoft“ trikčių šalinimo programinė įranga

„Windows“ turi įmontuotus trikčių šalinimo įrankius, kuriais galite nuskaityti sistemą, kad aptiktumėte ir išspręstumėte daugybę problemų.

„Microsoft“ palaikymo puslapyje galite pasirinkti iki 26 naujų trikčių šalinimo įrankių. Tie turi tą pačią vedlio sąsają.

Naudodami šį programinės įrangos pasirinkimą galite šalinti „Internet Explorer“, garso ir garso atkūrimo, neveikiančių aparatūros įrenginių, „Windows USB“, „Windows Update“, „Aero glass“ vaizdo efektų, „Windows Media Player“ vaizdo įrašų ir dar daugiau trikčių.


Jei trikčių šalinimo įrankis sustoja prieš užbaigdamas procesą, išspręskite jį naudodamiesi šiuo išsamiu vadovu.


Tai yra penki kompiuterio taisymo įrankių rinkiniai, kuriais galite greitai išspręsti daugumą programinės įrangos problemų.

„Restoro“ ir „System Mechanic“ tikriausiai yra geriausi atliekant bendrą sistemos priežiūrą, tačiau „Microsoft“ įmontuota trikčių šalinimo programinė įranga yra nemokamos programos taisymo įrankių rinkinys, kuris taip pat siūlo didelę vertę.

Jei turite kitų pasiūlymų ar klausimų, palikite juos žemiau esančiame komentarų skyriuje.

DUK: Sužinokite daugiau apie kompiuterio taisymo įrankius

 • Kokia yra geriausia programinė įranga mano kompiuteriui taisyti?

„Restoro“ ir „System Mechanic Pro“ yra tik keletas geriausių jūsų kompiuterio taisymo programinės įrangos pasirinkimų.

 • Ar „Windows 10“ turi taisymo įrankį?

Taip, „Windows 10“ ragina vartotojus pasinaudoti savo įmontuota trikčių šalinimo programine įranga, kad būtų galima spręsti įprastas kompiuterio problemas. Jei jis nesibaigia prieš užbaigiant procesą, naudokite šiuos greitus patarimus.

 • Kokia yra geriausia nemokama kompiuterio taisymo programinė įranga?

Net jei „Restoro“ yra nemokama, ji efektyviai taiso bet kurį kompiuterį ir grąžina jį į optimizuotą būseną.

Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Rugsėjo mėn. Ir nuo to laiko buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Birželio mėn.