Kaip išspręsti „Vizio TV“ nuotolinio jutiklio neveikimą

 • Labai apmaudu, kai neveikia „VizioTV“ nuotolinio valdymo pultas, nes televizorius beveik nenaudingas.
 • Taigi labai svarbu turėti funkcinį nuotolinio valdymo pultą ir juo pasirūpinti ilgesnį gyvenimo trukmę. Žinoma, nebent kai kurios dalys sulūžtų.
 • Šis straipsnis yra skirto skyriaus, skirto nuotolinio valdymo problemoms spręsti, dalis, todėl patikrinkite.
 • O mūsų srautiniame centre tikrai rasite daugiau naudingų straipsnių.
neveikia „vizio tv“ nuotolinis jutiklis

„Vizio“ nuotolinio valdymo pultas yra svarbus norint naudoti „Vizio“ išmanųjį televizorių, nes jį naudojate naršydami meniu ir įvairiose programose.

Jei „Vizio“ nuotolinio valdymo pultas nustoja veikti, tai gali būti dėl išsikrovusios baterijos, užblokuoto televizoriaus jutiklio, nuotolinio valdymo pulto ir televizoriaus energijos likučių, nešvaraus maitinimo šaltinio, užstrigusios nuotolinio valdymo pulto atminties ar problemų dėl paties televizoriaus.

Šiame straipsnyje mes pasiūlysime keletą patarimų, kaip pataisyti nuotolinio valdymo pultą, jei funkcionalumui įtakos neturi sugedęs IR jutiklis.


Kaip pataisyti „VizioTV“ nuotolinio valdymo pultą?

1. Pakeiskite baterijaspakeisti baterijas vizio nuotolinio valdymo pultu

Tai greičiausias sprendimas norint įsitikinti, ar nuotolinio valdymo pultas keičia baterijas naujomis. Daugumai „Vizio“ nuotolinio valdymo pultų reikės dviejų AA tipo baterijų arba dviejų AAA tipo baterijų.

Jei naujos baterijos neišsprendžia problemos, pereikite prie kito sprendimo. 


Galvojate pirkti įkraunamas baterijas? Peržiūrėkite šias rekomendacijas dėl puikių įkroviklių


2. Nuotolinio valdymo pulto maitinimo ciklasmaitinimo ciklo vizio nuotolinis

Išimkite baterijas iš nuotolinio valdymo pulto. Paspauskite maitinimo mygtuką ir palaikykite kelias sekundes, tada atleiskite.

Tada paspauskite kiekvieną nuotolinio valdymo pulto mygtuką, kol išsikrauna baterijos. Paspauskite kiekvieną mygtuką bent kartą. Tai padeda išvalyti likutinę energiją iš nuotolinio valdymo pulto.

Įdėkite baterijas atgal ir dar kartą patikrinkite nuotolinio valdymo pultą, ar jis veikia.


3. Įjunkite televizoriaus maitinimąmaitinimo ciklas vizio tv

 1. Atjunkite televizorių nuo maitinimo lizdo.
 2. Kelias sekundes palaikykite nuspaudę televizoriaus maitinimo mygtuką, palaukite vieną minutę.
 3. Įjunkite televizorių atgal į maitinimo šaltinį ir įjunkite.

Arba, jei įmanoma, pakeiskite televizoriaus maitinimo šaltinį.


4. Išvalykite kelią į televizoriaus jutiklįkaip nustatyti vizio nuotolinio valdymo pultą

Televizoriaus IR jutiklis paprastai yra apatiniame kairiajame arba apatiniame dešiniajame televizoriaus kampe. Jutiklis yra labai jautrus viskam, kas jį gali užblokuoti, netgi apsauginiam plastikiniam įvyniojimui, kuris tiekiamas su naujais televizoriais.

Taigi perkelkite viską, kas gali būti prieš jutiklį, įskaitant knygas, paveikslų rėmus ir kt.

Be to, naudokite medvilninį tamponą su trupučiu distiliuoto alkoholio, kad nuvalytumėte visas TV jutiklio ir IR nuotolinio jutiklio (mažos lemputės ant nuotolinio valdymo pulto priekinio krašto) nešvarumus.


5. Išvalykite nuotolinį valdiklį, kad išvalytumėte atmintį (universaliems nuotolinio valdymo pultams).aiškios atminties universalus nuotolinio valdymo pultas

 1. Paspauskite ir palaikykite mygtuką  Nustatyti arba Sąranka . Atleiskite mygtuką, esantį nuotolinio valdymo pulto viršuje, mirksi du kartus .
 2. Įveskite nuotolinio valdymo pulto atstatymo kodą , daugelio „Vizio“ universaliųjų pultelių atstatymo kodas yra  981 arba 977 .   Taip pat galite sužinoti nuotolinio valdymo pulto vadovą, kad surastumėte atstatymo kodą.
 3. Vėlgi , šviesos diodas turėtų mirksėti du kartus. Tai reiškia, kad atmintis buvo išvalyta ir visos programinės aparatinės įrangos problemos turėtų būti išspręstos.
 4.  Perjunkite jį atgal į televizorių naudodami mygtuką nuotolinio valdymo pulto apačioje ir patikrinkite, ar jis veikia.

Jei problema išlieka, problema gali būti susijusi su IR jutikliu. Vienintelis sprendimas yra visiškai jį pakeisti arba pakeisti jutiklį.

Pirmojo sprendimo ieškokite „Vizio“ nuotolinio valdymo pultų pasiūlyme, nes jie parduoda įvairius modelius visiems televizoriams. Taip pat kreipkitės į „Vizio“ techninę pagalbą telefonu 1 (888) 849-4623, jei norite gauti daugiau informacijos.


DUK: Skaitykite daugiau apie „VizioTV“ nuotolinio valdymo problemas

 • Kodėl neveikia mano „Vizio TV“ nuotolinio valdymo pultas?

Gali būti daugybė priežasčių, dažniausiai - mažos baterijos. Kad nereikėtų nuolat keisti baterijų, apsvarstykite galimybę investuoti į įkraunamą akumuliatorių įkroviklį.

 • Kaip pataisyti televizoriaus nuotolinį jutiklį?

Jei nėra problemų su pačiu jutikliu, tokiu atveju jį reikia pakeisti, tiesiog įsitikinkite, kad niekas netrukdo ryšio tarp nuotolinio valdymo pulto ir televizoriaus jutiklio.

 • Kaip iš naujo nustatyti „Vizio“ nuotolinio valdymo pultą?

Norėdami iš naujo nustatyti „Vizio“ nuotolinio valdymo pultą, išimkite baterijas ir vėl įdėkite baterijas. Jei negalite jo veikti, pasidomėkite, kaip naudoti kompiuterį kaip televizoriaus nuotolinio valdymo pultą.