5 populiariausi „Pokemon“ kompiuterio emuliatoriai, kad galėtumėte žaisti mėgstamą žaidimą kompiuteryje

 • „Pokemon“ yra ne tik TV animacinis filmas, bet ir labai sėkmingas žaidimas su gerbėjais visame pasaulyje.
 • Nors „Pokemon“ yra prieinamas tik „Android“ ir „iOS“, galite išbandyti žaidimą savo nešiojamajame kompiuteryje, o šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip tai padaryti.
 • Nepamirškite pažymėti mūsų programinės įrangos centro, kad gautumėte dar įdomesnių vadovų.
 • Ar norite sužinoti daugiau apie žaidimus? Savo žaidimų skyriuje aptarėme išsamias temas.
pokemon emuliatoriai PC

Nuo pat įkūrimo 1990 m. „Pokemon“ tapo pasauliniu reiškiniu. „Pokemon“ apsiriboja ne tik televizijos animaciniais filmais, bet ir sėkmingai pateko į žaidimų pasaulį, o paskui ir visur kitur.

„Pokemon“ suteikė vis naują populiarumą savo franšizei, prieš metus išleidęs mobiliesiems įrenginiams skirtą „Pokemon Go“ žaidimą.

Žaidimas tapo tiesioginiu smūgiu tarp žmonių, kurie vaikystėje augo žiūrėdami „Pokemon“ ir audringai užvaldė interneto pasaulį.

„Pokemon GO“ oficialiai pasiekiama tik „Android“ ir „iOS“ vartotojams. Tačiau, jei norite išbandyti žaidimą savo nešiojamajame kompiuteryje, to negalite padaryti, bent jau oficialiai.

„Pokemon Go“ nėra vienintelis šiandien pasiekiamas „Pokemon“ žaidimas. Iš franšizės yra dar mažiausiai dešimt žaidimų, kuriuos galite žaisti išmaniajame telefone. Tačiau jei norite žaisti tuos žaidimus savo kompiuteryje, turite naudoti emuliatorius.

„Android“ emuliatoriai leidžia lengvai paleisti bet kurią „Android“ programą ir žaidimą „Windows“ ir „Mac“ kompiuteriuose.

Šiame straipsnyje apžvelgsime geriausią emuliatorių, kurį galite naudoti žaidžiant „Pokemon“ žaidimus asmeniniame kompiuteryje.

Reklama

Kokie yra geriausi emuliatoriai žaidžiant „Pokemon“ kompiuteryje?

„BlueStacks“

„BlueStacks“

„BlueStacks“ yra seniausias „Android“ emuliatorius, kuris vis dar aktyviai kuriamas ir per pastaruosius kelerius metus gerokai patobulėjo.

Palyginti su „Memu Play“ ir „Nox Player“, „BlueStacks“ savo emuliatoriams siūlo naujausią „Android“ versiją.

Dabartinė versija („BlueStacks 4“) yra pagrįsta „Android 7.0 Nougat“, kuri yra gana nauja net „Android“ išmaniesiems telefonams.

„BlueStacks“ yra suderinamas su „Intel“ ir AMD procesoriais. Jis tiekiamas su „Hyper-G“ grafika ir žada mažo delsos žaidimus.

Intuityvi klavišų susiejimo funkcija leidžia žaidėjams lengvai pritaikyti klaviatūros valdiklius pagal savo pageidavimus. Jūs taip pat galite naudoti žaidimų pultą, kad valdytumėte žaidimo judesius.

Tada yra „Multi-Windows“ ir „Multi-Accounts“ palaikymas su kelių egzempliorių funkcija.

Kaip jau aptarėme, vartotojai gali žaisti kelis žaidimus arba naudoti kelias paskyras, kad vienu metu kompiuteryje paleistų kelis vieno žaidimo atvejus.

„Android“ programų diegimas „BlueStacks“ yra tiesioginis reikalas. Emuliatoriuose yra „Google Play“ parduotuvė, įdiegta ne iš dėžutės, bet taip pat galite įdiegti programas naudodami „Apks“.

Norėdami pritaikyti, galite patobulinti žaidimą, taip pat emuliatoriaus nustatymus, kadrus, ekrano skiriamąją gebą, žaidimų variklį ir, žinoma, vartotojo sąsajos odą.

Kita vertus, jums gali tekti susidurti su erzinančiu remiamų skelbimų dalyku. Kas netrukdo jūsų žaidimų sesijai, tačiau kartais vis tiek gali erzinti.

„BlueStacks“ yra žinomas atminties šernas, nepaisant bendrovės tvirtinimų, kad jis buvo optimizuotas mažesniam atminties naudojimui. Įsitikinkite, kad laikotės išteklių valdymo skirtuko, kad geriau neveiktumėte.

„BlueStacks“

„BlueStacks“

Geriausias emuliatorius su įvairiomis pritaikymo galimybėmis, kuris žaidimų žaidėjams suteikia geriausią patirtį. Išbandykite dabar! Nemokamai apsilankykite svetainėje

„Nox“ grotuvas

„NoxPlayer“

Nuo greito lenktynių žaidimų iki lėto tempo „Pokemon“ žaidimo „Nox Player“ gali lengvai paleisti bet kurį „Android“ žaidimą ir programą „Windows“ kompiuteryje.

Tai yra nemokamas „Android“ emuliatorius, kuris yra aiškiai sukurtas, „PC“ vartotojams turint omenyje „Android“ žaidėjus.

Jis pagrįstas „Android 4.4.2“ ir „5.1.1 Lollipop“ iš dėžutės, todėl jis suderinamas su beveik visomis „Play Store“ programomis.

Norėdami įdiegti „Pokemon“ žaidimus iš „Play“ parduotuvės „Nox Player“, galite naudoti įmontuotą „Google Play“ parduotuvės programą.

„Nox Player“ yra suderinamas su AMD ir „Intel“ procesoriais.

Nors jums nereikia specialaus grafinio procesoriaus, kad galėtumėte žaisti žaidimus asmeniniame kompiuteryje, turėdami tam skirtą GPU, viskas gali pasikeisti, jei norite naudoti tokius sunkius žaidimus kaip „PUBG Mobile“ asmeniniame kompiuteryje.

„Multi-instance“ funkcija leidžia vartotojams vienu metu paleisti kelis žaidimus viename kompiuteryje. Be to, jei norite žaisti nešvariai, galite naudoti kelias paskyras ir vienu metu paleisti kelis to paties žaidimo egzempliorius.

Norėdami valdyti žaidimą, galite naudoti klaviatūros ir pelės kombinaciją arba žaidimų valdiklį / valdiklį. Galite tinkinti žaidimą, taip pat emuliatoriaus nustatymus, kad geriau atitiktų jūsų poreikius.

„Nox“ grotuvas

„Nox“ grotuvas

Išbandykite šį nuostabų žaidimų emuliatorių ir žaiskite bet kurį „Android“ žaidimą savo kompiuteryje. Gaukite geriausią pasiūlymą dabar! Nemokamai apsilankykite svetainėje

„Memu Play“

„Memu Play“

„Memu Play“ yra palyginti naujas emuliatorius, tačiau jo pakanka, kad jūsų mobiliųjų žaidimų kompiuteriu patirtis būtų maloni.

Kaip ir „Nox Player“, „Memu Play“ taip pat yra „Android“ emuliatorius, orientuotas į „Android“ žaidėjus. Taip pat kompiuteryje veikia ta pati „Android 5.1 Lollipop“ versija.

„Memu Play“ yra skirtas žaisti „Android“ žaidimus asmeniniame kompiuteryje, tačiau tai netrukdys jo naudoti norint paleisti išskirtines „Android“ programas, kurių nėra „Windows“, pvz., Sporto transliacijos programą, kurios nėra „Google Play“ parduotuvėje ir pan.

Kelių egzempliorių funkcija vėlgi yra ta pati. Tai leidžia vienu metu paleisti kelis žaidimus (iki 4), atsižvelgiant į kompiuterio aparatinės įrangos galimybes.

„Google Play“ parduotuvė ir paslaugos yra iš anksto įdiegtos. Norėdami įdiegti žaidimą, ieškokite „Play“ parduotuvėje ir įdiekite programą. Jei ne, atsisiųskite programos programą ir perkelkite ją į „Memu Play“, kad galėtumėte tęsti diegimą.

Norėdami valdyti žaidimą, „Memu Play“ palaiko tiek klaviatūros / pelės kombinaciją, tiek „Gamepad“ valdiklius.

„Keymapping“ funkcija leidžia tinkinti valdiklius pagal jūsų pageidavimus.

„Memu Play“ yra nemokama, greita, stabili ir pateikiama su paprasta ir intuityvi vartotojo sąsaja.

⇒ Gaukite „Memu Play“ 

AMIDuOS

AMIDuOS Windows android emuliatorius

AMIDuOS yra nemokamas „Android“ emuliatorius, kuris gali paleisti beveik bet kurią „Android“ programą ir žaidimą „Windows“ bėgimo kompiuteryje.

Skirtingai nuo anksčiau minėtų emuliatorių, „AMIDuOS“ yra išskirtinis „Windows“. Tai prasidėjo kaip aukščiausios kokybės emuliatorius; tačiau dabar bendrovė padarė ją nemokamą visiems naudojimo būdams.

„AMIDuOS“ yra pagrįstas „Android 5.1 Lollipop“ OS, todėl suderinamas su naujomis „Android“ programomis.

Jis suderinamas su „Intel“ ir AMD procesoriais. „AMIDuOS“ paketų diegimo programa leidžia prie savo kompiuterio pridėti mėgstamų „Android“ programų rinkas.

Našumo srityje žaidimai ir programos veikia įprastu „x86“ režimu, leidžiančiu kuo geriau išnaudoti kompiuterio aparatinę įrangą. Be to, jis taip pat gali atlikti ARM emuliaciją, norėdamas paleisti programas suderinamumo režimu.

„AMIDuOS“ yra tinkama nemokama emuliatorių, tokių kaip „Genymotion“, alternatyva paleisti ir išbandyti programas „Android“ kūrėjams.

Jis taip pat suderinamas su pele ir klaviatūra ir siūlo SD kortelės emuliaciją, kad būtų galima sukonfigūruoti SD kortelę naudojant konfigūravimo įrankį.

„AMIDuOS“ diegimas yra šiek tiek laiko reikalaujanti užduotis, o ne taip paprasta, kaip kiti šiame sąraše esantys emuliatoriai.

Be to, tai yra tinkamas emuliatorius, leidžiantis paleisti „Android“ žaidimus ir programas „Windows“ kompiuteryje.

⇒ Gaukite AMIDuOS

LD grotuvas

LD grotuvas

„LD Player“ yra dar vienas nemokamas „Android“ emuliatorius, kuris yra aiškiai sukurtas siekiant pasiūlyti „Android“ žaidimų patirtį kompiuterio vartotojams.

Nuo „Pokemon“ iki „PUBG Mobile“, „LD Player“ gali valdyti daugumą „Android“ žaidimų ir paleisti juos asmeniniu kompiuteriu.

Norėdami įdiegti žaidimus į kompiuterį, „LD Player“ turi tris galimybes. Programų paieškai galite naudoti įmontuotą „Google Play“ parduotuvę arba atsisiųsti programą ir įdiegti ją rankiniu būdu.

„LD Player“ taip pat siūlo savo „LD Store“, kurioje yra daugybė programų ir žaidimų programų formatu, kuriuos galite atsisiųsti ir įdiegti kompiuteryje.

„LD Player“ palaiko tiek „Keyboard + Mouse“ kombinaciją, tiek „GamePad“ valdiklius žaidimo pažangai. Klaviatūros valdiklius galite tinkinti klaviatūros atvaizdavimo skydelyje.

Daugiafunkcinis režimas leidžia vienu metu žaisti kelis žaidimus naudojant skirtingas paskyras kompiuteryje.

Retkarčiais įvykus avarijoms ir trikdžiams, „LD Player“ toli gražu nėra tobulas. Tačiau kūrėjai reguliariai siekia naujų naujinimų, kad išspręstų problemas.

„LD Player“ yra šiek tiek daugiau nei 200 MB. Jei norite, kad „Android“ žaidimus paleistų lengvas emuliatorius, nufotografuokite, ar jis atitinka jūsų reikalavimus.

⇒ Gaukite „LD Player“ 

Penki įdomūs faktai, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas „Pokemon“ gerbėjas

Dabar, kai mes išvardijome geriausius „Android“ emuliatorius, skirtus „Pokemon“ žaisti asmeniniame kompiuteryje, atėjo laikas atskleisti super „Pokemon“ faktą, kurį turėtų žinoti kiekvienas „Pokemon“ gerbėjas.

 1. Pikachu vardas yra sudarytas iš dviejų japoniškų žodžių - Pikapika, kuris reiškia spindesį, ir - Chuchu, kuris reiškia girgždėjimą.
 2. „Azurill“ yra vienintelis pokemonas, galintis pakeisti lytį. Nors tikimybė yra tik 1/4, ji vis tiek gali virsti vyrišku Azurillu.
 3. „Pokemon“ yra japonų animacinis filmas, todėl pats „Pokemon“ pavadinimas yra angliškas. Jis sudarytas iš dviejų žodžių „Pocket + Monster“. Ak! Tai prasminga, ar ne?
 4. Žaidimo kūrėjai turėjo sukurti daugiau nei 4 milijardus unikalių taškų, kad išlaikytų faktą, jog nėra dviejų „Spinda Pokemon“ išvaizdos vienodų. Kalbėk apie įsipareigojimą!
 5. Yra bent du pokemonai, kurie yra paremti tikromis įžymybėmis ir panašūs į jų vardą. Pokemon Hitmonlee įkvėpė Bruce Lee, o Jackie Chan - Pokemon Hitmonchan.

„Pokemon“ žaidimų, kuriuos galite žaisti asmeniniame kompiuteryje naudodami „Emulators“, sąrašas

Dabar, kai žinote keletą įdomių faktų apie „Pokemon“, pažvelkime į geriausius „Pokemon“ žaidimus, kuriuos galite žaisti naudodami „Android“ emuliatorių kompiuteryje.

 • Pokemon Go
 • Pokemon dvikova
 • „Pokémon“ stovykla
 • „Magikarp“ šuolis
 • „Pokémon Playhouse“
 • Pokemon Quest
 • „Pokémon Shuffle Mobile“

Taigi, tai yra vieni geriausių emuliatorių, leidžiančių žaisti „Pokemon“ kompiuteryje. Mes taip pat pasidalijome keletu naujų ir populiarių „Pokemon“ žaidimų, kad galėtumėme pradėti viską kartu su įdomiais „Pokemon“ faktais, kurių tikriausiai nežinojote.

Taigi, koks jūsų mėgstamiausias „Pokemon“ žaidimas? Turėdami galimybę pasirinkti, kurį „Pokemon“ personažą turėsite visą laiką? Praneškite mums toliau pateiktose pastabose.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Vasario mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Rugsėjo mėn., Kad būtų šviežesnis, tikslus ir išsamus.