5 geriausia marškinėlių projektavimo programinė įranga [2020 m. Vadovas]

 • Jei norite pasidaryti individualizuotą dovaną arba norite drabužių verslo, atsižvelgdami į savo grafinius įgūdžius, drabužiams kurti prireiks profesionalios programinės įrangos.
 • Mada yra tvirta industrija, kurioje visi nori skirtis nuo kitų, todėl pristatome jums geriausią programinę įrangą, kurią galite naudoti meniniams audinių gabalėliams
 • Pradedantieji profesionalai gali pasirinkti jiems tinkamiausią programinę įrangą, nes kiekvienas įrankis turi specifinių savybių, kad atitiktų skirtingus lūkesčius
 • Grafikos ir dizaino programinės įrangos centre yra daugybė kitų įdomių straipsnių, skirtų interneto dizaineriams, iliustratoriams, grafikams, todėl būtinai patikrinkite, ar jų nėra
geriausia marškinėlių projektavimo programinė įranga

Ar norite pradėti marškinėlių dizaino verslą? Arba norite susikurti savo kitus marškinėlius ir jaučiatės pasimetę? Nereikia jaudintis, šis įrašas skirtas jums.

Marškinėliai yra vieni populiariausių drabužių, nes juos lengva pritaikyti įvairiems tikslams, pradedant politika ir baigiant religija.

Aplink yra keletas marškinėlių kūrimo įrankių ir be jokių abejonių, mes suteikiame jums geriausią marškinėlių dizaino programinę įrangą.

Geriausia marškinėlių dizaino programinė įranga, skirta unikaliems drabužiams

„Adobe Illustrator“

„Adobe Illustrator“ yra viena iš populiariausių dizaino programinės įrangos, tačiau ji taip pat laikoma „marškinėlių“ dizaino programine įranga.

Ši programinė įranga suteikia daugybę funkcijų su daugybe šriftų, dydžių, formų ir efektų, kuriuos galima derinti, kad būtų sukurtas gražus marškinėlių dizainas.

Ši marškinėlių projektavimo programinė įranga gerai veikia su formomis ir sluoksniais.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Daugybė šriftų, efektų ir vaizdų
 • Įvairūs įrankiai kuriant dizainą
 • Papildomas pranašumas, kad jis suderinamas su įvairių spausdinimo būdų dizaino kūrimu.
 • Sklandi integracija su kitomis programomis ir paslaugomis
 • Suderinamas su bet kuriuo įrenginiu ir bet kuria OS
„Adobe Illustrator“

„Adobe Illustrator“

Padarykite savo drabužius tokius pat unikalius, kaip ir jūs, naudodamiesi geriausia pasaulyje dizaino programine įranga. 20,99 USD per mėn. Apsilankykite svetainėje

Atsisiųskite „Adobe Illustrator“, skirtą „Windows“


Adobe Photoshop

„Photoshop“

Visame pasaulyje puoselėjamas „Adobe Photoshop“ yra dar vienas galingas marškinėlių kūrimo įrankis, kuris visiškai neturėtų stebinti, nes mes susiduriame su geriausia pasaulyje vaizdo ir grafinio dizaino programine įranga.

Padengsite visus savo kūrybinius poreikius, pradedant nuotraukų redagavimu, baigiant skaitmenine tapyba ir dar daugiau, praktiškai nėra nieko, ko negalėtumėte padaryti su visagaliu „Photoshop“.

Geriausia tai, kad tai neapsiriboja konkrečia aplinka - sekite savo įkvėpimą ir atskleiskite savo kūrybiškumą darbalaukyje, planšetiniame kompiuteryje ir „iPad“, kad sukurtumėte unikalų marškinėlių dizainą.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Šriftų automatinio aktyvinimo funkcija
 • Neribotas spalvų, efektų, sluoksnių ir kaukių pasirinkimas
 • Apkirpkite, pašalinkite objektus, retušuokite ir sujunkite nuotraukas
 • Pasukami raštai, kad būtų galima lengvai pakeisti bet kurio modelio orientaciją
 • Objekto pasirinkimo įrankis, skirtas greitai ir tiksliai pasirinkti
Adobe Photoshop

Adobe Photoshop

Išlaisvinkite savo kūrybiškumą naudodami geriausią pasaulyje vaizdo ir grafinio dizaino programinę įrangą, kad sukurtumėte vienetinius marškinėlius. 20,99 USD per mėn. Apsilankykite svetainėje

Atsisiųskite „Adobe Photoshop“, skirtą „Windows“


„CorelDraw Graphics Suite“

„CorelDRAW Graphics Suite 2020“

„CorelDraw“ yra populiariausias dizaino įrankis, pasaulyje naudojamas dėl rimtos priežasties. Jis turi didelę šriftų, menų ir spalvų pasirinkimo duomenų bazę, kurios trūksta daugumai grafinio dizaino programinės įrangos.

Tai puiki programinė įranga, naudojama kuriant marškinėlius, nes ji suteikia daugiau nei 10 000 iliustracijų ir vaizdų bei 2000 šablonų, kuriuos galima naudoti kuriant bet kokio tipo dizainą.

Be to, „CorelDraw“ suteikia vartotojams galimybę pritaikyti vaizdus ir šriftus tam tikroje srityje ir pritaikyti jų vietą.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Didelis deisgn funkcijų kiekis
 • Didžiulis redagavimo įrankių rinkinys
 • Sukurkite gražius meninius ir mozaikinius modelius dizaineriams, mėgstantiems komiksų dizainą
 • Poveikio efekto plėtiniai, kurie suteikia perspektyvos ir suteikia energijos ar judesio efektų
 • Visiškai suderinamas su „Windows“ (jis palaiko net senesnes versijas, tokias kaip „Vista“, 7, 8)
„CorelDraw“

„CorelDraw“

Sukurkite nuostabius marškinėlius su profesionaliomis vektorinės iliustracijos galimybėmis, kad tikrai išsiskirtumėte iš minios! 33,25 USD per mėnesį apsilankykite svetainėje

Atsisiųskite „Windows“ skirtą „CorelDraw Graphics Suite“

Canva

Kalbant apie dizainą, „Canva“ yra jūsų patikimas sąjungininkas ir galite drąsiai naudoti šį universalų įrankį kurdami bet ką - pradedant gražios grafikos tinklalapiais ir baigiant unikaliomis spaudos medžiagomis, tokiomis kaip marškinėliai.

„Canva“ siūlo daugybę dizaino funkcijų, įskaitant nuotraukų redaktorių, paletės spalvų generatorių, logotipų kūrėją ir daug daugiau.

Šios programinės įrangos grožis yra paprastumas, pagrįstas vertinga parama, dizaino dydžio vadovu ir dar vertingesne mokymo medžiaga, kad galėtumėte pradėti.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Plati biblioteka (60 mln. Nuotraukų iliustracijos ir piktogramos, daugiau nei 1000 šriftų arba įkelkite savo)
 • Keisti dydį į bet kokį formatą
 • Aukščiausios kokybės animacijos ir daugiau nei 20 000 profesionalių šablonų
 • Organizavimo įrankiai (aplankai ir saugojimo parinktys)

Gaukite „Canva“ nemokamai


Patikrinkite šias geriausias meno kūrimo programines įrangas, kurias galite naudoti dabar!


„Autodesk“ eskizų knyga

„Autodesk SketchBook“ yra išsamus skaitmeninio meno programinės įrangos sprendimas, apimantis daugybę funkcijų, atitinkančių visus jūsų piešimo poreikius.

Turėdami unikalų derinį, kurį sudaro draugiška, intuityvi sąsaja ir išsamus įrankių rinkinys, galite pradėti jį naudoti iškart kurdami stulbinančius marškinėlius, kurie garantuoja visų žvilgsnius.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Įtraukta daugiau nei 140 šepečių ir galimybė importuoti daugiau
 • Palaiko sluoksnius, sluoksnių grupavimą ir įvairius maišymo režimus
 • Palaikoma iki 16 sektorių radialinė simetrija
 • Apima visiškai reguliuojamus kreipiklius, liniuotes ir prancūziškas kreives
 • Skenuokite eskizus, pagamintus ant fizinio popieriaus, naudodami planšetinį kompiuterį ar telefoną

Gaukite nemokamą „Autodesk Sketchbook“

Atsisiųskite „Autodesk Sketchbook“, skirtą „Windows“


Ar reikia toliau redaguoti atvaizdus, ​​prieš juos atspausdinant ant marškinėlių? Čia rasite geriausius vaizdo redaktorius.


Marškinėlių gamyba neapsiriboja vien dizainu; vis tiek turite spausdinti ant audinių. Tačiau puikus dizainas padės jums pradėti teisingą kryptį.

Pasidalykite su mumis savo patirtimi naudojant bet kurią iš aukščiau paminėtų marškinėlių dizaino programinės įrangos. Nedvejodami pakomentuokite žemiau.

DUK: Sužinokite daugiau apie marškinėlių projektavimo programinę įrangą

 • Kokia geriausia nemokama marškinėlių kūrimo programa?

„Canva“ ir „Autodesk Sketchbook“ yra tvirtos pretendentės į geriausią marškinėlių projektavimo programinę įrangą ir jos teikiamos nemokamai. Peržiūrėkite daugiau šio išsamaus vadovo parinkčių.

 • Kuri yra geriausia projektavimo programinė įranga?

Pirmaujanti pramonės projektavimo programinė įranga neabejotinai yra „Adobe Illustrator“. Tačiau yra ir kitų populiarių įrankių, kuriuos galite naudoti kurdami stulbinančius dizaino projektus.

 • Kuris „Photoshop“ tinkamiausias marškinėlių dizainui?

„Adobe Photoshop“ iš tiesų yra geriausias pasirinkimas kuriant marškinėlius pagal nuotrauką. Nesivaržykite ištirti daugiau puikių mados ir drabužių dizaino alternatyvų.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m . Lapkričio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Liepos mėn. Dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.