NUSTATYTI: „Microsoft Outlook“ Aplankų rinkinio atidaryti negalima

 • „Outlook“ yra tokia populiari, kokią gali gauti el. Pašto klientas, ir daugelis ją naudoja kaip pageidaujamą sprendimą profesionaliam bendravimui.
 • Tačiau kartais gali kilti problemų ir aplankų rinkinys negali būti atidarytas, yra ypač sunkus, nes jis neleidžia visiškai paleisti programos. Laimei, čia yra visi reikalingi pataisymai.
 • Kalbėdami apie taisymus, jums bus malonu žinoti, kad mūsų platus vadovų rinkinys apima kiekvieną problemą, su kuria galite susidurti su „Outlook“, todėl būtinai patikrinkite mūsų „Outlook“ klaidų ir sprendimų puslapį.
 • Papildykite savo žinias naudodami „Outlook“ trikčių šalinimo centrą ir nepalikite klaidos neišspręstos.
Aplankų rinkinio atidaryti negalima

Daugelis žmonių naudoja „Outlook“ kaip pageidaujamą el. Pašto programą, tačiau kartais gali atsirasti tam tikrų klaidų. Aplankų rinkinys negali būti atidarytas, yra viena iš tų klaidų, ir tai neleis jums paleisti „Outlook“.

Nors tai ir erzina klaida, turėtumėte sugebėti ją ištaisyti naudodami vieną iš šių sprendimų.

Ištaisyti „Microsoft Outlook“ klaidą: aplankų rinkinio atidaryti negalima

1. Sukurkite naują „Outlook“ profilį

Jei dažnai gaunate aplankų rinkinio negalima atidaryti klaidos, galite tai išspręsti paprasčiausiai sukurdami naują „Outlook“ profilį. Norėdami tai padaryti, tiesiog atlikite šiuos paprastus veiksmus:

 1. Atidarykite Valdymo skydą . Norėdami tai padaryti, paspauskite „ Windows“ klavišą + S ir įveskite Valdymo skydą . Dabar rezultatų sąraše pasirinkite Valdymo skydas .

  valdymo skydelio paieškos rezultatai Aplankų rinkinio atidaryti negalima

 2. Eikite į pašto skyrių. Jei nerandate, eikite į Vartotojo abonementai> Paštas .
 3. Dabar spustelėkite mygtuką Rodyti profilius .
 4. Pasirinkite savo profilį ir spustelėkite Pašalinti .
 5. Lange Pašto profiliai spustelėkite mygtuką Pridėti ir įveskite naujojo „Outlook“ profilio pavadinimą. Spustelėkite Gerai, kad išsaugotumėte pakeitimus.
 6. Dabar pasirinkite „ Auto Account Setup“ arba „ Manual Setup“ ir vadovaukitės ekrane pateikiamomis instrukcijomis, kad užbaigtumėte procesą.

Jei jūsų „Outlook“ profilis yra sugadintas, galite jį išspręsti vadovaudamiesi šiuo paprastu vadovu.


Jūs negalite atidaryti valdymo skydo? Pažvelkite į šį išsamų vadovą, kad rastumėte sprendimą.


Sukūrus naują „Outlook“ paskyrą, problema turėtų būti išspręsta ir „Outlook“ pradės veikti be jokių problemų. Nedaug vartotojų teigia, kad nereikia kurti naujo profilio skyriuje „Paštas“.

Vietoj to, jūs tiesiog turite pašalinti visus profilius, paleisti „Outlook“ ir jūsų bus paprašyta sukurti naują profilį.

Jei turite kelias paskyras, galite jas visas pašalinti ir pridėti po vieną, kol rasite tą, kuri sukelia šią problemą.

Pastaba:  Jei negalite išspręsti „Outlook“ problemų arba tiesiog norite gerai veikiančios el. Pašto programos, primygtinai rekomenduojame „Mailbird“. Rinkos lyderis, kuris gali patenkinti visus jūsų pašto valdymo poreikius.

Atsisiųskite dabar „Mailbird“ (nemokama)


2. Norėdami paleisti „Outlook“, naudokite užduočių juostos spartųjį klavišą

Daugelis vartotojų dažniausiai uždaro dažniausiai naudojamas programas užduočių juostoje, kad galėtų jas greitai paleisti. Pasak vartotojų, galite išvengti aplankų rinkinio negalėsite atidaryti klaidos pranešimo paprasčiausiai paleidę „Outlook“ naudodami jos užduočių juostos spartųjį klavišą.

Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Įsitikinkite, kad „Outlook“ yra prisegta prie užduočių juostos. Jei ne, raskite „Outlook“ spartųjį klavišą ir vilkite jį į užduočių juostą.
 2. Užduočių juostoje raskite „Outlook“ nuorodą ir dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ją. Pasirinkite Naujoji pranešimą elektroniniu paštu arba "Outlook 2016 parinktį iš meniu.

Tai atlikus, „Outlook“ turėtų pradėti veikti be jokių problemų ir klaidų pranešimų. Atminkite, kad tai tik problemos sprendimas, todėl turėsite pakartoti šį sprendimą kiekvieną kartą, kai norite paleisti „Outlook“.


Jūsų užduočių juosta neveikia sistemoje „Windows 10“? Nesijaudinkite, mes turime jums tinkamą sprendimą.


3. „Outlook“ naudokite atskirą slaptažodį

Pasak vartotojų, aplankų rinkinio negalima atidaryti klaida rodoma, jei „Gmail“ paskyroje naudojate patvirtinimą dviem veiksmais.

Dviejų žingsnių patvirtinimas yra vienas geriausių būdų apsaugoti el. Pašto paskyrą nuo neteisėtos prieigos, tačiau kartais gali kilti su ja susijusių problemų.

Jei „Outlook“ kyla ši problema, būtinai naudokite atskirą „Outlook“ slaptažodį ir patikrinkite, ar tai išsprendžia problemą.


4. Atsijunkite nuo „iCloud“

„icloud“ atsijungimas „Windows 10“ negalima atidaryti aplankų rinkinio

Keletas vartotojų pranešė, kad naudojant „iCloud“ su „Outlook“ pasirodo klaida aplankų rinkinio atidaryti negalima . Norėdami išspręsti problemą, tiesiog turite atsijungti ir vėl prisijungti prie „iCloud“.

Tai gana paprasta ir tai galite padaryti atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Būtinai visiškai uždarykite „Outlook“.
 2. Dabar paleiskite „ iCloud“ . Tai galite padaryti atidarydami meniu Pradėti ir įvesdami „ iClould“ . Rezultatų sąraše pasirinkite „ iCloud Desktop“ programą .
 3. Kai atidaromas „ iCloud“ , spustelėkite mygtuką Atsijungti .
 4. Jums bus paklausta, ar norite išsaugoti savo kontaktus, kalendorių ir užduotis. Pasirinkite parinktį Ištrinti iš kompiuterio .
 5. Ištrynę kontaktus palaukite kelias minutes, kol pakeitimai įsigalios.
 6. Dabar vėl prisijunkite prie „ iCloud“ .
 7. Kai prisijungsite, pasirinkite „ Mail“, „Contacts“, „Calendars“ ir „ Tasks“ sinchronizavimo parinktį .

Tai padarius, „Outlook“ turėtų būti paleista iš naujo ir neturėsite jokių problemų.


„iCloud“ kalendorius nesinchronizuojamas su „Windows 10“ „Outlook“? Peržiūrėkite šį patogų vadovą, kad išspręstumėte problemą.


5. Iš naujo įdiekite „iCloud“

„iCloud“ turi keletą problemų, susijusių su „Outlook“, todėl gali atsirasti aplankų rinkinio atidarymo klaidos pranešimas.

Pasak vartotojų, norėdami išspręsti šią problemą, turite visiškai iš naujo įdiegti „iCloud“. Tai yra gana paprasta ir galite tai padaryti atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite „ Outlook“ ir eikite į File> Account Settings> Account Settings> Data Files .
 2. Suraskite „iCloud“ duomenų failą ir spustelėkite Pašalinti . „ ICloud“ duomenų failą galite lengvai atpažinti pagal jo .aplzod plėtinį. Kai pasirodys patvirtinimo pranešimas, patvirtinkite, kad norite ištrinti duomenų failą.
 3. Tai atlikę uždarykite „Outlook“.
 4. Dabar atidarykite „ iCloud“ valdymo skydą ir atžymėkite „ Mail“, „Contacts“, „Calendars“ ir „ Tasks with Outlook“ parinktis.
 5. Atsisiųskite ir įdiekite naujausią „iCloud“ versiją. Diegdami būtinai pasirinkite parinktį Remontas .
 6. Vėl įdiegę „iCloud“, iš naujo paleiskite kompiuterį.
 7. Kai jūsų kompiuteris bus paleistas iš naujo, paleiskite „ iCloud“ valdymo skydą ir pasirinkite „ Mail“, „Contacts“, „Calendars and Tasks with Outlook“ ir pradėkite sinchronizavimo procesą.

Tai atlikę vėl paleiskite „Outlook“ ir patikrinkite, ar klaidos pranešimas vis dar rodomas. Nedaug vartotojų teigia, kad norint išspręsti šią problemą nereikia iš naujo įdiegti „iCloud“. Pasak jų, norint ištaisyti šią klaidą, tiesiog reikia pataisyti „iCloud“ diegimą.

Jei norite atsisiųsti „iCloud“ valdymo skydą sistemoje „Windows 10“, pažiūrėkite į šį nuostabų straipsnį ir atlikite tai lengvai.


6. Neįdiekite „Exchange Server“ kaupiamojo naujinimo

Pranešta apie kelis vartotojus Įdiegus „Exchange Server“ kaupiamąjį naujinimą aplankų rinkinio negalima atidaryti klaidos pranešimo. Jei kyla ši problema, pašalinkite šį naujinimą ir patikrinkite, ar tai išsprendžia problemą.


7. Įsitikinkite, kad įdiegėte 64 bitų „Office“ versiją

„Microsoft Office“

Pasak vartotojų, aplankų rinkinio negalima atidaryti klaida gali atsirasti, jei naudojate 32 bitų „Microsoft Office“ versiją. Jei naudojate 64 bitų „Windows“ versiją, primygtinai rekomenduojame iš naujo įdiegti „Office“ ir vietoj to įdiegti 64 bitų versiją.

64 bitų versija siūlo geresnį našumą 64 bitų sistemose, todėl nėra jokios priežasties jos neįdiegti. Vartotojai pranešė, kad sėkmingai išsprendė problemą įdiegę 64 bitų „Office“ versiją, todėl būtinai išbandykite.


Jei norite sužinoti, kaip atskirti 32 ir 64 bitų programas, peržiūrėkite šį naudingą vadovą.


8. Pašalinkite vartotoją iš delegatų ir vėl juos pridėkite

Šis klaidos pranešimas kartais gali pasirodyti naudojant bendrą pašto dėžutę. Norėdami išspręsti problemą, vartotojai siūlo pašalinti vartotojus iš įgaliotinių ar prieigos teisių lygio ir vėl juos pridėti.

Tai atlikę turite tiesiog paleisti „Outlook“ ir problema turėtų būti visiškai išspręsta.


9. Naudokite „Outlook“ įrankius

Jei gaunate aplankų rinkinio negalima atidaryti klaidos pranešimo programoje „Outlook“, galbūt jį galėsite išspręsti naudodami „Outlook“ įrankius. Tai yra trečiosios šalies įrankis, tačiau jis gali padėti išspręsti šią problemą. Norėdami naudoti šį įrankį, tiesiog atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atsisiųskite ir įdiekite naujausią „ Outlook“ įrankių versiją .
 2. Tai atlikę paleiskite „ Outlook Tools“ ir eikite į „ Start-up Switches“ .
 3. Kairiajame stulpelyje spustelėkite Profiliai , tada spustelėkite Pradėti „Outlook“ .
 4. Dabar turėtumėte pamatyti skydelį Pasirinkti profilį . Spustelėkite Naujas ir įveskite savo profilio pavadinimą.
 5. Dabar spustelėkite Parinktys ir pažymėkite Nustatyti kaip numatytąjį profilį . Spustelėkite Gerai, kad išsaugotumėte pakeitimus.
 6. Dabar įveskite reikiamą profilio informaciją, pvz., Savo el. Pašto adresą ir slaptažodį.
 7. Jei viskas tvarkoje, „Outlook“ nustatys jūsų el. Paštą ir automatiškai sukurs jūsų profilį. Baigę procesą, spustelėkite Baigti .

Tai atlikus, „Outlook“ turėtų būti paleista automatiškai be jokių klaidų.


10. Įsitikinkite, kad jūsų .pst failas yra C diske

Keletas vartotojų teigia, kad aplankų rinkinio negalima atidaryti klaida, nes .pst failas yra kitame nei C. diske. Pasak jų, perkėlus .pst failą į C diską, problema jiems išsisprendė, todėl būtinai pabandyk tai.

Norėdami išspręsti problemą, turite perkelti .pst failą į bet kurį katalogą C diske ir pasirinkti jį „Outlook“ konfigūracijos lange.

Tai keistas sprendimas, tačiau nedaugelis vartotojų teigia, kad tai tinka jiems, todėl būtinai išbandykite.


Norite sužinoti, kaip atidaryti PST failus „Windows 10“? Laikykitės šio vadovo ir sužinokite.


11. Ištrinkite savo paskyrą iš „Mail“ programos

„Windows 10“ jau yra integruotas el. Pašto klientas, vadinamas „Mail“. Tai yra tvirta el. Pašto programa, tačiau daugelis vartotojų nori kažko pažangesnio.

Pasak vartotojų, aplankų rinkinio negalima atidaryti klaida gali atsirasti, jei prieš pridėdami el. Pašto abonementą prie „Mail“ pridėjote savo el. Pašto abonementą.

Tai keista klaida, tačiau ją galite ištaisyti paprasčiausiai pašalindami savo el. Pašto paskyrą iš „Mail“ programos. Norėdami tai padaryti, turite atlikti šiuos paprastus veiksmus:

 1. Atidarykite „ Mail“ programą .
 2. Dabar eikite į kairiosios srities skyrių Paskyros .

  pašto programų paskyros Aplankų rinkinio negalima atidaryti klaidos sistemoje „Windows 10“

 3. Dabar atsiras sritis Tvarkyti sąskaitą . Iš jo pasirinkite savo el. Pašto paskyrą.

  paskyros el. aplankų rinkinio atidaryti negalima

 4. Kai pasirodys langas Paskyros nustatymai , spustelėkite Ištrinti paskyrą .

  ištrinti paskyrą Aplankų rinkinio atidaryti negalima

 5. Dabar pasirodys patvirtinimo pranešimas. Norėdami pašalinti savo paskyrą, spustelėkite Ištrinti .

  ištrinti šią paskyrą Aplankų rinkinio atidaryti negalima

Pašalinę el. Pašto paskyrą iš „Mail“ programos, turėtumėte turėti galimybę paleisti „Outlook“ be jokių problemų. Mes nežinome, kodėl kyla ši problema, tačiau jei naudojate „Mail“ programą, pašalinkite iš jos savo el. Pašto paskyrą ir patikrinkite, ar tai išsprendžia problemą.


Pašto programa neveikia „Windows 10“? Nesijaudinkite, mes turime jums tinkamą sprendimą.


12. Nenaudokite mygtuko X, kad uždarytumėte „Outlook“

Tai yra tik problemos sprendimas, tačiau tai veikia pagal vartotojus. Daugelis vartotojų pranešė, kad jie negali paleisti „Outlook“ dėl aplankų rinkinio negalima atidaryti klaidos.

Pasak vartotojų, ši problema atsiranda todėl, kad naudojate mygtuką X, norėdami uždaryti „Outlook“. Mes nežinome, kaip tai veikia „Outlook“, tačiau vartotojai sugalvojo problemą.

Jei norite, kad šis pranešimas nebūtų rodomas, būtinai uždarykite „Outlook“ spustelėdami Failas> Uždaryti . Tai atlikdami turėtumėte sugebėti jį paleisti be klaidų. Tai yra paprastas sprendimas ir vartotojai teigia, kad tai veikia, todėl raginame išbandyti.


13. Eksportuokite savo profilį iš registro

Keletas vartotojų pranešė, kad naujovinus iš „Office 2013“ į „Office 2016“ aplankų rinkinio negalima atidaryti klaidos pranešimo. Pasak jų, jie negalėjo nustatyti savo profilio „Outlook“ dėl šios klaidos.

Tačiau vartotojai rado būdą eksportuoti „Outlook 2013“ profilį naudodami registro rengyklę. Norėdami tai padaryti, turite atlikti šiuos veiksmus:

 1. Paspauskite „ Windows“ klavišą + R ir įveskite regedit . Paspauskite Enter arba spustelėkite Gerai .

  regedit paleisti langą Aplankų rinkinio atidaryti negalima

 2. Kairiojoje srityje eikite į raktą:
  HKEY_CURRENT_USERSOFTWAREMicrosoftOffice15.0OutlookProfiles

  Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite mygtuką Profiliai ir meniu pasirinkite Eksportuoti .

  eksporto registras Aplankų rinkinio atidaryti negalima

 3. Pasirinkite saugią failo vietą, pavadinimu nustatykite „ profile.reg“ ir spustelėkite „ Išsaugoti“ .

  išsaugoti vardo eksportą

 4. Dabar suraskite failą profile.reg , dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį ir meniu pasirinkite Redaguoti .

  redaguoti kontekstinį meniu Aplankų rinkinio atidaryti negalima

 5. Kai Užrašų atidaro, pakeisti 15.0 su 16,0 visur failą. Norėdami tai automatiškai padaryti, tiesiog paspauskite "Ctrl" + H ir įveskite 15.0 ir sužinosite ir 16,0 per Pakeisti su srityje. Dabar spustelėkite mygtuką Pakeisti viską .
 6. Tai atlikę išsaugokite pakeitimus.
 7. Dabar suraskite profile.reg ir paleiskite jį.
 8. Dabar pasirodys patvirtinimo pranešimas. Spustelėkite Taip, jei norite tęsti.

  patvirtinimo dialogas Aplankų rinkinio atidaryti negalima

Tai padarius, jūsų profilis bus pridėtas prie „Outlook“ ir turėtumėte mokėti juo naudotis be jokių problemų. Atminkite, kad tai yra pažangus sprendimas, taigi, jei jums nepatogu redaguoti savo registrą, galbūt norėsite visiškai praleisti šį sprendimą.

Jei negalite redaguoti „Windows 10“ registro, perskaitykite šį patogų vadovą ir raskite greičiausius problemos sprendimus.


Negalite pasiekti registro rengyklės? Viskas nėra taip baisu, kaip atrodo. Peržiūrėkite šį vadovą ir greitai išspręskite problemą.


14. Pašalinkite „Evernote“

„Evernote“ yra puiki užrašų programa, tačiau kartais ši programa gali būti susijusi su aplankų rinkinio klaida negalima. „Evernote“ kartais trukdys „Outlook“ ir sukels šią klaidą.

Norėdami išspręsti problemą, vartotojai siūlo pašalinti „Evernote“ iš savo kompiuterio.

Jei tai išspręs problemą, galbūt norėsite įdiegti naujausią „Evernote“ versiją ir patikrinti, ar problema vis dar išlieka.


15. Pašalinkite .xml failus iš „Outlook“ katalogo

Pasak vartotojų, aplankų rinkinio negalima atidaryti klaida gali atsirasti dėl XML failų, esančių „Outlook“ kataloge. Šie failai gali būti sugadinti ir sukelti problemą.

Norėdami išspręsti problemą, turite ištrinti tuos failus rankiniu būdu. Šių failų pašalinimas nesukels jokių problemų, nes „Outlook“ juos atkurs, todėl nereikia jaudintis.

Norėdami išspręsti problemą, turite atlikti šiuos veiksmus:

 1. Paspauskite Windows Key + R ir įveskite AppData . Paspauskite Enter arba spustelėkite Gerai .

  „appdata“ vykdymo langas Aplankų rinkinio atidaryti negalima

 2. Kai atidaromas „ AppData“ katalogas, eikite į „ LocalMicrosoftOutlook16“ * .
 3. Dabar suraskite ir pašalinkite visus .xml failus.

Tai padarę, pabandykite dar kartą paleisti „Outlook“. Vartotojai pranešė, kad pašalinus .xml failus jie išsprendė problemą, todėl būtinai išbandykite.

Savo sprendime mes parodėme, kaip išspręsti problemą „Outlook 2016“, tačiau senesnių „Outlook“ versijų požiūris turėtų būti vienodas.


16. Naudokite tik vieną „Exchange“ paskyrą

Aplankų rinkinio negalima atidaryti klaidos pranešimas gali būti rodomas „Outlook“, jei naudojate dvi ar daugiau „Exchange“ paskyrų. Tai keista klaida, o kaip apeitį vartotojai tuo metu siūlo naudoti tik vieną „Exchange“ paskyrą.

Pasak jų, prieigai prie antrosios paskyros galite naudoti leidimus, bet jei pridėsite dvi ar daugiau paskyrų, pasirodys klaidos pranešimas. Tai keista klaida, bet tikiuosi, kad „Microsoft“ ją jau ištaisė.


„Outlook 2016“ nepalaiko „Exchange“ paskyrų sąrankos? Peržiūrėkite šį vadovą, kad greitai išspręstumėte problemą.


17. Norėdami pataisyti .ost failą, naudokite scanpst.exe

Vartotojai pranešė, kad aplankų rinkinio negalima atidaryti klaida gali atsirasti, jei .ost failas yra sugadintas.

Norėdami išspręsti problemą, turite naudoti „ Microsoft Outlook“ gautųjų taisymo įrankį, dar žinomą kaip scanpst.exe . Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite „Office“ diegimo katalogą. Pagal nutylėjimą taip turėtų būti
  C:Program Files(x86)MicrosoftOfficeOffice16.
 2. Dabar suraskite scanpst.exe ir paleiskite jį.
 3. Kai paleidžiamas „ Microsoft Outlook“ gautųjų taisymo įrankis , spustelėkite Naršyti .
 4. Dabar turite pasirinkti .ost arba .pst failą. .Ost failą galite rasti šiame kataloge:
  C:Usersyour_usernameMyDocumentsOutlookFiles

  Kalbant apie .pst failą, jis yra

  C:Usersyour_usernameAppDataLocalMicrosoftOutlook. Remonto procesui galite naudoti bet kurį iš šių failų.
 5. Pasirinkę norimą failą, spustelėkite mygtuką Pradėti, kad jį nuskaitytumėte.
 6. Kai nuskaitymas bus baigtas, jūsų bus klausiama, ar norite pataisyti failą. Spustelėkite mygtuką Taisyti . Atminkite, kad jums gali tekti kelis kartus paleisti taisymo procesą, jei norite visiškai ištaisyti visas klaidas.

Pataisius .ost failą, klaidos pranešimas turėtų išnykti ir galėsite be problemų naudotis „Outlook“.


18. Naudokite „Google“ DNS

Aplankų rinkinio negalima atidaryti, kartais gali atsirasti klaida dėl jūsų DNS konfigūracijos.

Daugelis vartotojų naudoja numatytąjį DNS, kurį teikia jų interneto paslaugų teikėjas, tačiau jei turite šią problemą savo kompiuteryje, galbūt norėsite pereiti prie „Google“ DNS. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite Valdymo skydą ir eikite į Tinklo ir bendrinimo centrą .

  tinklo ir dalijimosi centro valdymo skydelis Aplankų rinkinio atidaryti negalima

 2. Kairiojoje srityje spustelėkite Keisti adapterio nustatymus .

  atsitiktinio adapterio nustatymai Aplankų rinkinio atidaryti negalima

 3. Dabar pasirodys langas Tinklo jungtys . Suraskite ryšį, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį ir meniu pasirinkite Ypatybės .

  adapterio ypatybės Aplankų rinkinio atidaryti negalima

 4. Kai atsidarys langas Ypatybės , pasirinkite interneto protokolo versiją 4 (TCP / IPv4) ir spustelėkite Ypatybės .

  4 interneto protokolo versija Aplankų rinkinio atidaryti negalima

 5. Pasirinkite Naudoti šį DNS serverio adresą parinktį ir nustatykite Pageidaujamo DNS serverio reikšmę 8.8.8.8, o Alternatyvaus DNS serverio reikšmę - 8.8.4.4 . Spustelėkite Gerai, kad išsaugotumėte pakeitimus.

  naudokite šį DNS serverį Aplankų rinkinio negalima atidaryti programoje „Outlook“

Jei DNS serveris neatsako „Windows 10“, galite tai išspręsti atlikdami paprastus šio straipsnio veiksmus.


Jūs negalite pakeisti statinio IP adreso ir DNS serverio sistemoje „Windows 10“? Vykdykite šį vadovą, kad išspręstumėte problemą.


Nustačius DNS, jums tereikia jį perplauti, kad užbaigtumėte procesą. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Paspauskite „ Windows“ klavišą + X, kad atidarytumėte „ Win + X“ meniu, ir pasirinkite Komandų eilutė (Administratorius) . Jei komandinės eilutės nėra, vietoj to galite naudoti „ PowerShell“ .

  komandų eilutė admin Negalima atidaryti aplankų rinkinio

 2. Paleidus komandų eilutę , įveskite komandą ipconfig / flushdns ir paspauskite Enter, kad ją paleistumėte.

Tai padarius, jūsų DNS bus pakeistas ir visos „Outlook“ problemos turėtų būti visiškai išspręstos.

Jei kyla problemų pasiekiant komandų eilutę kaip administratorius, geriau atidžiau pažvelkite į šį vadovą.


Jei negalite išvalyti DNS „Resolver“ talpyklos „Windows 10“, peržiūrėkite šį vadovą ir greitai išspręskite problemą.


19. Paleiskite „Outlook“ kaip administratorių ir išjunkite suderinamumo režimą

Nedaug vartotojų teigia, kad galite išspręsti . Klaidų negalima atidaryti, paprasčiausiai paleidus „Outlook“ kaip administratorių. Tie patys vartotojai taip pat teigia, kad šią problemą sukelia suderinamumo režimas, todėl būtinai nenaudokite jos „Outlook“.

Norėdami pakeisti šiuos nustatymus, turite atlikti šiuos veiksmus:

 1. Suraskite „Outlook“ nuorodą, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ją ir meniu pasirinkite Ypatybės .

  ypatybių kontekstinis meniu Aplankų rinkinio atidaryti negalima

 2. Eikite į skirtuką Suderinamumas ir pažymėkite parinktį Paleisti šią programą suderinamumo režimu . Dabar pažymėkite Vykdyti šią programą kaip administratoriaus parinktį ir spustelėkite Taikyti ir Gerai, kad išsaugotumėte pakeitimus.

  paleiskite šią programą suderinamumo režimu Aplankų rinkinio atidaryti negalima

Atlikę šiuos pakeitimus, pabandykite dar kartą paleisti „Outlook“ ir patikrinkite, ar klaidos pranešimas vėl rodomas.

Keletas vartotojų teigia, kad įjungus suderinamumo režimą, problema jiems išsisprendė, todėl jei ši parinktis išjungta, būtinai ją įgalinkite ir patikrinkite, ar ji išsprendžia problemą.

Ar nieko neįvyksta spustelėjus Vykdyti kaip administratorius? Nesijaudinkite, mes turime jums tinkamą sprendimą.


Sužinokite viską, ką reikia žinoti apie administratoriaus paskyrą ir kaip ją įgalinti / išjungti čia!


20. Iš naujo įdiekite „Outlook“ ir pašalinkite jo reikšmes iš registro

Jei gaunate aplankų rinkinio negalima atidaryti klaidos bandant paleisti „Outlook“, galbūt galėsite tai ištaisyti iš naujo įdiegę „Office“. Norėdami tai padaryti, pirmiausia turite pašalinti „Office“ iš savo kompiuterio.

Pašalinę „Office“, iš naujo paleiskite kompiuterį, kad užbaigtumėte pašalinimo procesą. Atminkite, kad „Outlook“ paliks tam tikrus registro įrašus, kai tik jį pašalinsite, todėl turėsite juos pašalinti rankiniu būdu. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite registro rengyklę . Norėdami gauti daugiau instrukcijų, kaip tai padaryti, patikrinkite 13 sprendimą .
 2. Kai atidaromas registro rengyklė , kairiajame skydelyje eikite į
  HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftOffice

  Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite „ Office“ klavišą ir meniu pasirinkite Ištrinti .

  Ištrinti registrą Aplankų rinkinio atidaryti negalima

 3. Kai pasirodys patvirtinimo dialogo langas, spustelėkite Taip .

  patvirtinti raktą ištrinti Aplankų rinkinio atidaryti negalima

 4. Tai atlikę iš naujo paleiskite kompiuterį.

Paleidus kompiuterį iš naujo, „Outlook“ turėtų būti visiškai pašalinta. Dabar jūs tiesiog turite iš naujo įdiegti „Microsoft Office“ ir problema turėtų būti išspręsta.

Jei norite visiškai pašalinti programą „Windows 10“, peržiūrėkite šį sąrašą su geriausiais pašalintuvais, kuriuos galite naudoti šiandien.


Norite sužinoti, kaip pašalinti programinės įrangos likučius sistemoje „Windows 10“? Peržiūrėkite šį vadovą, kuris padės jums tai padaryti.


21. Naudokite „Microsoft“ palaikymo ir atkūrimo asistentą

Šis klaidos pranešimas gali būti gana erzinantis ir gali trukdyti paleisti „Outlook“. Tačiau galite išspręsti problemą atsisiųsdami „Microsoft“ palaikymo ir atkūrimo padėjėją.

Pasak „Microsoft“, šis įrankis gali išspręsti įvairias „Outlook“ problemas, o keli vartotojai teigia, kad jis išsprendė šią problemą jiems. Įrankis yra visiškai nemokamas ir paprastas naudoti, todėl būtinai išbandykite.


22. Pataisykite „Office“ diegimą

Jei aplankų rinkinio negalima atidaryti klaidos pranešimas rodomas nuolat, galite jį išspręsti pataisę „Office“ diegimą.

Kartais jūsų diegimas gali būti sugadintas ir išspręskite problemą, kurią turite pataisyti atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite Valdymo skydą ir eikite į Programos and Features .

  programų ir funkcijų valdymo skydelis Aplankų rinkinio atidaryti negalima

 2. Kai atsidarys langas Programos ir funkcijos, programų sąraše pasirinkite „ Microsoft Office “ ir viršuje spustelėkite mygtuką Keisti .

  pakeisti programas ir funkcijas

 3. Dabar pasirinkite Greito taisymo parinktį.
 4. Vykdykite ekrane pateikiamas instrukcijas, kad užbaigtumėte taisymą.

Pataisius „Office“ diegimą, problema turėtų būti išspręsta ir viskas turėtų veikti normaliai.


Ar negalima taisyti „Office“ sistemoje „Windows 10“? Pasitikėkite, kad išspręsime problemą.


23. Nustatykite kitą numatytąją paskyrą

Keletas vartotojų teigia, kad šią klaidą ištaisė paprasčiausiai pasirinkdami kitą numatytąją paskyrą. Jei turite tik vieną „Outlook“ priskirtą el. Pašto abonementą, šis sprendimas jums neveiks, todėl turėtumėte jį praleisti.

Jei turite kelias „Outlook“ priskirtas el. Pašto paskyras, galbūt galėsite išspręsti problemą pasirinkdami kitą numatytąją paskyrą. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite Valdymo skydą ir eikite į Paštas> El . Pašto paskyros .
 2. Dabar turėtumėte pamatyti visas galimas el. Pašto paskyras. Nustatykite kitą paskyrą kaip numatytąją ir išsaugokite pakeitimus.
 3. Tai padarę, pabandykite dar kartą pasiekti „Outlook“. Atminkite, kad gali tekti kelis kartus nustatyti numatytąją paskyrą, kol rasite tą, kuri veikia.

Tai keistas sprendimas, tačiau tai veikia pagal vartotojus, todėl būtinai išbandykite, jei prie „Outlook“ turite pridėję kelias paskyras.


24. Išvalykite „Microsoft Office“ kredencialus

Pasak vartotojų, galite išspręsti aplankų rinkinio klaidos negalima atidaryti paprasčiausiai pašalinus „Microsoft Office“ kredencialus iš „Credential Manager“.

„Credentials Manager“ turi visus jūsų vietinius slaptažodžius, o norint išspręsti problemą, turite pašalinti „Microsoft Office“ kredencialus. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Paspauskite „ Windows“ klavišą + S ir įveskite prisijungimo duomenis . Rezultatų sąraše pasirinkite „ Credential Manager“ .

  kredencialų tvarkytuvės paieškos rezultatai Aplankų rinkinio atidaryti negalima

 2. Kai atidaroma „ Credential Manager“ , spustelėkite „ Windows Credentials“ .

  „Windows“ kredencialai Aplankų rinkinio atidaryti negalima

 3. Kredencialų sąraše raskite „ Outlook“ arba „ Microsoft Office “ ir spustelėkite jį.
 4. Dabar pasirinkite Pašalinti, kad pašalintumėte kredencialus iš savo kompiuterio.

  pašalinti kredencialus Aplankų rinkinio atidaryti negalima

 5. Dabar pasirodys patvirtinimo pranešimas. Spustelėkite Taip, kad pašalintumėte kredencialus.

  ištrinti bendrąjį kredencialą Aplankų rinkinio atidaryti negalima

Pašalinę kredencialus, problema turėtų būti išspręsta ir galėsite be problemų naudotis „Outlook“.


„Credential Manager“ neveikia sistemoje „Windows 10“? Peržiūrėkite šį paprastą vadovą, kad lengvai išspręstumėte problemą.


25. Paleiskite „Outlook“ saugiuoju režimu

Nedaug vartotojų teigia, kad šią problemą galite išspręsti paprasčiausiai paleisdami „Outlook“ saugiuoju režimu. „Outlook“ taip pat naudoja įvairius priedus ir norint išspręsti problemą gali tekti juos išjungti.

Tai yra gana paprasta ir galite tai padaryti atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Paspauskite „ Windows“ klavišą + R ir įveskite „ Outlook / safe“ . Paspauskite Enter arba spustelėkite Gerai .

  „Outlook“ paleidimo dialogas Aplankų rinkinio atidaryti negalima

 2. Jei „Outlook“ paleidžiama saugiuoju režimu, turite išjungti savo priedus. Norėdami tai padaryti, spustelėkite Failas> Parinktys> Papildiniai .
 3. Dabar spustelėkite mygtuką „ Eiti “ šalia Tvarkyti: „Com-in Add“ .
 4. Išjunkite visus galimus priedus ir spustelėkite Gerai, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Išjungę priedus, pabandykite dar kartą paleisti „Outlook“ ir patikrinkite, ar problema vis dar rodoma. Vartotojai pranešė, kad šios problemos priežastis buvo „ LABBYY FineReader“ priedas, todėl jei turite, būtinai jį išjunkite ir patikrinkite, ar tai išsprendžia problemą.

Dauguma „Windows“ vartotojų nežino, kaip lengva į saugųjį režimą įtraukti į įkrovos meniu. Sužinokite, kaip tai padaryti galite atlikę vos kelis veiksmus.


Saugus režimas neveikia? Neišsigąskite, šis vadovas padės jums įveikti paleidimo problemas.


26. Pašalinkite „Outlook“ paskyrą ir pašalinkite jos failus

Negalima atidaryti aplankų rinkinio, gali atsirasti klaida dėl problemų, susijusių su jūsų „Outlook“ profiliu. Norėdami išspręsti problemą, vartotojai siūlo pašalinti jūsų profilį ir jo .ost failą. Tai yra gana paprasta ir galite tai padaryti atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Pašalinkite „Outlook.com“ el. Pašto paskyrą.
 2. Tai padarę turite pašalinti .ost failą. Norėdami tai padaryti, eikite į
  C:Usersyour_usernameAppDataLocalMicrosoftOutlook

  katalogą, suraskite .ost failą ir jį ištrinkite.

 3. Tai padarę atkurkite „Outlook“ el. Pašto paskyrą.

Tai yra paprastas sprendimas, ir nedaugelis vartotojų pranešė, kad tai jiems pasiteisino, todėl būtinai išbandykite. Keletas vartotojų teigia, kad šį sprendimą galite atlikti nepašalinę savo el. Pašto paskyros.

Pasak jų, jūs tiesiog turite ištrinti .ost failą, susietą su jūsų paskyra, ir „Outlook“ jį automatiškai atkurs.

Kai kurie vartotojai taip pat rekomenduoja ištrinti visus .ost failus, nes gali būti, kad šią problemą sukelia kita el. Pašto paskyra.


27. Sustabdykite visus „Outlook“ procesus, vykstančius fone

Pasak vartotojų, ši problema gali atsirasti, jei „Outlook“ procesas vyksta fone.

Dėl tam tikrų klaidų „Outlook“ gali veikti fone be jūsų žinios, todėl gali atsirasti klaida. Nepavyksta atidaryti aplankų rinkinio .

Norėdami išspręsti problemą, turite užbaigti „Outlook“ procesą naudodami Užduočių tvarkyklę. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite „ Task Manager“ . Tai galite greitai padaryti paspausdami „ Ctrl“ + „Shift“ + Esc klaviatūroje.
 2. Kai atsidarys Užduočių tvarkyklė , skirtuke Procesai ieškokite „Outlook “. Jei nerandate, eikite į skirtuką Išsami informacija ir ieškokite „ Outlook“ proceso. Suradę procesą, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį ir meniu pasirinkite Baigti užduotį .

  užduočių tvarkyklė pabaigos užduotis

Atminkite, kad tai yra tik problemos sprendimas, todėl turėsite tai pakartoti kiekvieną kartą, kai tik kyla problema.

Negalite atidaryti užduočių tvarkyklės? Nesijaudinkite, mes turime jums tinkamą sprendimą.


„Windows“ neužbaigs užduoties užduočių tvarkytuvėje? Pasitikėkite, kad išspręsime problemą.


28. Naudokite parametrą / resetnavpane

Nedaug vartotojų pranešė, kad jiems pavyko išspręsti problemą paprasčiausiai naudojant parametrą / resetnavpane . Panašu, kad problemą sukėlė naršymo sritis „Outlook“ ir dėl šios problemos atsirado.

Norėdami ją išspręsti, turite iš naujo nustatyti naršymo sritį atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Paspauskite „ Windows“ klavišą + R, kad atidarytumėte dialogo langą Vykdyti .
 2. Kai atidaromas dialogo langas Vykdyti , įveskite komandą Outlook.exe / resetnavpane . Norėdami jį paleisti, paspauskite „ Enter“ arba spustelėkite Gerai .

  outlook.exe / resetnavpane paleisti langą Aplankų rinkinio atidaryti negalima

Kai paleisite šią komandą, naršymo sritis bus atstatyta į numatytąją ir, tikiuosi, problema bus išspręsta.


29. Uždarykite „Lync“ programą

Pasak vartotojų, trečiųjų šalių programos gali trukdyti „Outlook“ ir sukelti aplankų rinkinio klaida negali būti atidaryta . Keletas vartotojų padarė išvadą, kad šios klaidos priežastis yra „Lync“ programa.

Norėdami išspręsti problemą, turite uždaryti šią programą ir patikrinti, ar tai išsprendžia problemą. Jei problema vis dar išlieka, gali tekti pašalinti „Lync“, kad išspręstumėte problemą.


30. Įsitikinkite, kad kelias į .pst failą yra teisingas

Daugelis vartotojų pranešė apie šią problemą, nes jų .pst failo kelias neteisingas. Kai kurie vartotojai nori išsaugoti šį failą kitoje vietoje, todėl problema gali pasirodyti.

Norėdami išspręsti problemą, turite pereiti prie „ Mail“ nustatymų valdymo skydelyje ir nustatyti teisingą kelią į .pst failus. Tai padarius, problema turėtų būti išspręsta ir galėsite be problemų naudotis „Outlook“.


31. Įjunkite „IPv6“

Pasak vartotojų, aplankų rinkinio negalima atidaryti klaida gali atsirasti, jei IPv6 neįjungtas jūsų tinklo ryšys. Norėdami išspręsti problemą, turite ją įgalinti atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Eikite į Tinklo ir bendrinimo centrą ir atidarykite ryšio ypatybių langą. Norėdami gauti daugiau instrukcijų, kaip tai padaryti, patikrinkite 18 sprendimą .
 2. Kai atsidarys langas Ypatybės , raskite interneto protokolo 6 versiją (TCP / IPv6) ir patikrinkite. Dabar spustelėkite Gerai, kad išsaugotumėte pakeitimus.

  „Internet“ savybės 6 interneto protokolo versija Aplankų rinkinio atidaryti negalima

Įjungus „IPv6“ problema turėtų išnykti.


32. Įjungti Naudoti talpyklos mainų režimą

Pasak vartotojų, problemą galite išspręsti paprasčiausiai įgalinę funkciją Naudoti talpyklos mainų režimą . Norėdami įgalinti šią parinktį, tiesiog atlikite šiuos veiksmus:

 1. Eikite į Valdymo skydas> Paštas> El . Pašto paskyros .
 2. Pasirinkite probleminę paskyrą ir spustelėkite Keisti .
 3. Dabar eikite į „ Offline“ nustatymus ir pažymėkite Use cacheed mode mode .

Įjungus šią funkciją, problema turėtų būti išspręsta ir galėsite be problemų naudotis „Outlook“. Nedaug vartotojų siūlo įgalinti ir „ Atsisiųsti bendrinamus aplankus“ ir „ Atsisiųsti viešųjų aplankų“ parinktis, todėl galbūt norėsite tai išbandyti.


33. Ištrinkite „Outlook“ raktą iš savo registro

Pasak vartotojų, aplankų rinkinio negalima atidaryti klaida gali atsirasti, jei sugadintas „Outlook“ raktas. Norėdami išspręsti problemą, turite atidaryti registro rengyklę ir ištrinti probleminį raktą. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite registro rengyklę .
 2. Kairiojoje srityje pereikite prie šio rakto
  HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftOffice15.0 OutlookProfilesOutlook 

  Atminkite, kad šį raktą kartais galima pavadinti numatytuoju „Outlook“ profiliu .

 3. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite „ Outlook“ klavišą ir meniu pasirinkite Ištrinti . Kai pasirodys patvirtinimo pranešimas, spustelėkite Taip .
 4. Dabar dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite klavišą Profiliai ir meniu pasirinkite Naujas> Raktas . Įveskite „ Outlook“ kaip naujo rakto pavadinimą.

  naujas raktų registras Aplankų rinkinio atidaryti negalima

Tai atlikę, jums tereikia iš naujo paleisti „Outlook“ ir problema turėtų būti visiškai išspręsta.

Jei norite užkirsti kelią prieigai prie registro redagavimo įrankių sistemoje „Windows 10“, peržiūrėkite šį specialų vadovą, kuris padės tai padaryti.


34. Pakeiskite „AllowUnregisteredMapiServices DWORD“ vertę

Nedaug vartotojų teigia, kad ši problema kyla dėl jūsų registre esančio AllowUnregisteredMapiServices DWORD. Akivaizdu, kad yra šios DWORD ir „iCloud“ paslaugos problema, dėl kurios atsiranda klaida.

Norėdami ją išspręsti, turite atidaryti registro rengyklę ir modifikuoti šį raktą. Tai galite padaryti atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite registro rengyklę .
 2. Kairiojoje srityje eikite į
  HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftOffice12.0OutlookSecurity

  Šis raktas gali šiek tiek skirtis, atsižvelgiant į naudojamą „Outlook“ versiją.

 3. Naršydami prie saugos rakto, dešiniojoje srityje ieškokite AllowUnregisteredMapiServices DWORD. Dukart spustelėkite „ AllowUnregisteredMapiServices DWORD“, kad atidarytumėte jo ypatybes ir nustatytumėte reikšmės duomenis į 1. Spustelėkite Gerai, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Jei jūsų registre nėra šio rakto ir DWORD, gali tekti juos sukurti rankiniu būdu ir tada redaguoti. Registro modifikavimas yra išplėstinė procedūra, todėl jei jums tai nepatinka, galite praleisti šį sprendimą.


Aplankų rinkinio negalima atidaryti klaida gali neleisti naudotis „Outlook“, tačiau turėtumėte sugebėti išspręsti šią problemą naudodami vieną iš mūsų sprendimų.

Jei turite kitų pasiūlymų ar klausimų, nedvejodami palikite juos toliau pateiktame komentarų skyriuje ir būtinai juos patikrinsime.

DUK: Sužinokite daugiau apie „Outlook“ problemas ir kaip jas išspręsti

 • Kaip pataisyti aplankų rinkinį Negalima atidaryti?

Pirmiausia galite atsijungti nuo „iCloud“ ir apgauti šią klaidą. Norėdami tai padaryti, visiškai uždarykite „Outlook“ ir paleiskite „iCloud“ iš meniu Pradėti, tada spustelėkite mygtuką Atsijungti . Paraginti pasirinkite Ištrinti kontaktus, kalendorių ir užduotis iš kompiuterio ir dar kartą prisijunkite prie „iCloud“. Arba galite sukurti naują „Outlook“ profilį.

 • Ar galima atidaryti „Outlook“ aplankų rinkinį negalima atidaryti?

Jei pirmiau minėti sprendimai to neišsprendė, pabandykite ištrinti savo paskyrą iš „Mail“ programos ir pašalinti .xml failus iš „Outlook“ katalogo. Norėdami tai padaryti, paspauskite „Windows“ klavišą + R ir įveskite „AppData“. Kai atidaromas „AppData“ katalogas, eikite į „LocalMicrosoftOutlook16“ *, tada suraskite ir pašalinkite visus .xml failus.

 • Ar galiu pašalinti „Outlook“ ir iš naujo ją įdiegti?

Taip, tiesiog atidarykite Valdymo skydą -> Programos ir dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite „Microsoft Office“ / „Outlook“. Tada spustelėkite mygtuką Keisti ir pasirinkite mygtuką iš naujo įdiegti arba taisyti. Vykdykite ekrane pateiktus raginimus, kad užbaigtumėte procesą.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Rugsėjo mėn. Ir nuo to laiko buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Gegužės mėn.