6 geriausia baldų projektavimo programinė įranga [2020 m. Vadovas]

  • Jei norite naudoti nemokamą 3D namų planavimo priemonę, kad susipažintumėte su baldų dizainu, eikite į „Planner 5D“
  • Šiame sąraše esančios programinės įrangos priemonės tinka ne tik baldų, bet ir interjero dizainui
  • Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar patyręs vartotojas, jus taip pat gali sudominti nemokami 3D dizainerio įrankiai
  • Apsilankykite mūsų grafikos ir dizaino skyriuje, kad peržiūrėtumėte daugiau nuostabių vadovų!
geriausia baldų projektavimo programinė įranga

Baldų projektavimo programinės įrangos programos leidžia jūsų kompiuteryje sukurti nuostabaus namų apstatymo ir įvairių daiktų planus ir eskizus. Nesvarbu, ar dirbate baldų dizaineriu, ar tiesiog norite patys nupiešti baldus, šio straipsnio įrankiai padės jums atlikti darbą.

Eidami į parduotuvę ar naršydami internete galite pastebėti nuostabų stalą ar stulbinantį stalą, kuris jūsų namuose atrodytų tiesiog tobulai. Deja, puikūs gaminiai turi nemažą kainą, o tai ypač pasakytina apie baldus.

Užuot išleidęs daug pinigų brangiems baldams, galite juos panaudoti vienu iš žemiau pateiktų baldų projektavimo programinės įrangos sprendimų. Jūs netgi galite naudoti šias priemones, norėdami išbandyti savo kūrybiškumą ir sukurti naujus, individualius dizainus.

6 populiariausios baldų projektavimo programinės įrangos

1. „Fusion 360“ (rekomenduojama)

„fusion 360“ baldų dizaino ekrano kopija

„Autodesk“ yra pasaulyje pirmaujanti CAD (kompiuterizuoto dizaino) srityje ir turi daugybę produktų. „ Fusion 360 “ puikiai tinka kurti objektus, pagamintus iš įvairių medžiagų, ypač iš baldų. Šis įrankis ne tik padės jums suprojektuoti skirtingus baldus jūsų kompiuteryje, bet ir galėsite atspausdinti skirtingais trimačiais elementais ir juos surinkti.

Jis turi galingiausius modeliavimo įrankius ir leis pradėti nuo paprasčiausio eskizavimo iki visiškai pritaikomo 3D modelio. Lengvai pakeiskite savo baldų spalvas ir medžiagą, kad gautumėte puikų derinį savo namui.

Atsisiųskite „Fusion 360“


2. „SolidWorks“

„SolidWorks“

„SolidWorks“ yra universali baldų projektavimo programinė įranga, kurią galite naudoti svetainėms, valgomiesiems, miegamiesiems ir biurams. CAD modeliai palaiko įvairiausias medžiagas, įskaitant nerūdijančio plieno baldus, medinius baldus, taip pat pagal užsakymą suprojektuotus baldus.

Galite naudoti šį įrankį suprojektuodami praktiškai bet kokio tipo baldų komponentus, įskaitant rašomuosius stalus, kėdes, stalus, biuro plokštes, ir pritaikykite juos pagal savo poreikius.

Jei norite pamatyti visą vaizdą, taip pat galite pridėti metalines duris, medines duris, langus ir langines, kad gautumėte išsamų vaizdą, kaip kambarys atrodys, kai jūs pridėsite paskutinį apdailą.

„SolidWorks“ palaiko spintelių, stalviršių, spintelių aparatūros, laiptų ir bėgių, rankenėlių, vyrių, atramų ir pan. 3D modeliavimą ir modeliavimą. Ši galinga baldų projektavimo programinė įranga padės jums išlaisvinti vaizduotę ir suprojektuoti tobulą namą.

→ Atsisiųskite „SolidWorks“


Ieškote geriausių programinės įrangos sprendimų, kaip pateikti „SolidWorks“ projektus? Peržiūrėkite mūsų pasirinkimus!


3. „CAD Pro“ baldų projektavimo programinė įranga

„CAD Pro“ yra braižymo programinė įranga, leidžianti kurti, vizualizuoti ir dalytis baldų dizaino idėjomis. Galite naudoti šį įrankį kurdami bet kokį norimą baldą, pradedant klasikiniais stalais ir baigiant ekstravagantiškomis kėdėmis.

Kai būsite patenkinti galutiniu rezultatu, galėsite išsiųsti dizainą kaip atvaizdą el. Laiškuose pasirinkdami parinktį „Siųsti kaip paštą“. Taip pat galite išsaugoti savo „CAD Pro“ projektą kaip PDF failą.

Jei norite greitai nupiešti savo baldų dizaino idėjas ant popieriaus, galite nuskaityti piešinį ir tada tęsti darbą naudodami „CAD Pro“. Pradinis nuskaitytas dizainas tampa atsekamu šablonu, kurį vėliau galite modifikuoti ir išsaugoti.

Programinė įranga palaiko daugybę papildomų funkcijų, leidžiančių geriau bendrauti su asmenimis, su kuriais norite pasidalinti dizaino eskizais.

Pavyzdžiui, galite įrašyti savo idėjas ir pridėti balso instrukcijas savo dizaino brėžiniuose arba pridėti iššokančiųjų tekstinių atmintinių, kad gautumėte daugiau informacijos.

→ Atsisiųskite „CAD Pro“


4. „SketchList 3D“

Jei esate medinių baldų gerbėjas ar profesionaliai dirbate medieną, tai yra puiki baldų projektavimo programinė įranga.

„SketchList 3D“ supaprastina daug laiko reikalaujančias ir pasikartojančias medžio apdirbimo projektavimo užduotis, leidžiančias dirbti visur, parduotuvėje ar kliento namuose.

Tvirti 3D eskizai leidžia pažymėti net menkiausias detales ir greitai jas modifikuoti, jei kažkas atrodo neproporcinga. Virtualios lentos taip pat leidžia pamatyti, kaip jūsų dizaino elementai dera.

Kai būsite patenkinti galutiniu rezultatu, galite naudoti „Adobe 3D PDF“, kad nusiųstumėte eskizą savo klientams, kad jie matytų jūsų darbo versiją prieš.

„SketchList“ leidžia jums pridėti sąnarius ir kontūrus vos vienu paspaudimu. Kurdami baldus galite naudoti numatytąsias spalvas ir grūdus arba kurti savo.

→ Atsisiųskite „SketchList 3D“


Norite kurti savo vonios kambarį? Patikrinkite šiuos nemokamos programinės įrangos sprendimus!


5. PRO100

PRO100 yra profesionali baldų ir interjero dizaino programinė įranga. Šis įrankis leis greičiau ir efektyviau suprojektuoti virtuvių, vonios kambarių ir svetainių interjerą.

Viena pagrindinių šio įrankio stipriųjų pusių yra vizualizacijos kokybė. Krištolo aiškumo detalūs vaizdai, kuriuos pateikia „PRO100“, yra labai naudingi, leidžiantys pastebėti net menkiausias dizaino detales.

Naujausia įrankio versija pateikia dar įspūdingesnes lentelės funkcijas:

  • Dizaino eksportas į 3D panoramas (įskaitant VR akinius, mobiliuosius įrenginius, svetaines)
  • Pakeiskite bet kurią dalį, pvz., Rankenas, furnitūrą, stalčius
  • Platinimo įrankis (skirtas lentynoms ar žibintams išdėstyti vienodu atstumu vienas nuo kito)
  • Eksportuoti į * .jpg failus

→ Atsisiųskite PRO100


6. „SketchUp“

„SketchUp“ yra labai galingas įrankis, kurį galite naudoti įvairiems tikslams, įskaitant baldų dizainą. Ši programinė įranga gali pateikti įspūdingus interjero dizaino eskizus, taip pat konkrečius baldų dizaino vaizdus.

Jei dar nenaudojote baldų projektavimo programinės įrangos, „SKetchUp“ yra puiki vieta pradėti. Šis 3D piešimo įrankis yra intuityvus, lengvai išmokstamas ir efektyvus.

Žinoma, įrankis taip pat palaiko 2D piešimą. Baigę savo eskizą, galite naudoti peržiūros funkciją, kad galėtumėte peržiūrėti kiekvieną savo dizaino detalę ir pamatyti, kaip derinami įvairūs baldai.

Ši programinė įranga taip pat gali generuoti pristatymo dokumentus, leidžiančius saugoti ir dalytis savo dizaino idėjomis.

→ Atsisiųskite „SketchUp“


Išvada

Taip pateksime į savo sąrašo pabaigą. Tikimės, kad pateiktas baldų projektavimo programinės įrangos aprašymas padėjo nuspręsti, kurį įrankį naudoti.

Svarbiausias aspektas yra tas, kad naudodamiesi tinkamomis programinės įrangos priemonėmis galite pradėti kurti savo svajonių baldus, žaisti su įvairiais modeliais ir medžiagomis ir galiausiai atgaivinti savo dizainą.

Jei turite kitų pasiūlymų, nedvejodami palikite juos toliau pateiktame komentarų skyriuje.


DUK

Kaip kurti savo baldus?

Norėdami pradėti kurti savo baldus, galite naudoti bet kurią iš aukščiau paminėtų programinės įrangos programų.

Kuo skiriasi „SketchUp Free“ ir „Pro“?

„SketchUp Free“ yra su visomis „Pro“ funkcijomis, tačiau ją galima išbandyti tik 30 dienų. Pasibaigus šiam laikotarpiui, galite pašalinti „SketchUp Free“ arba įsigyti „SketchUp Pro“.

Kokias programas naudoja interjero dizaineriai?

Populiariausia interjero projektavimo programinė įranga yra „SketchUp“. Bet jūs galite patikrinti ir kitas interjero dizaino priemones.


Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2017 m. Rugpjūčio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Kovo mėn.