Kaip pasiekti „EMZ“ failus sistemoje „Windows 10“

 • EMZ failai yra suglaudinto vaizdo failo formatas, kurį gali atidaryti nedaug programų.
 • Žemiau pateiktame vadove iš esmės yra sąrašas programų, kurios gali atidaryti EMZ failus, dauguma jų yra daugiau ar mažiau žinomos.
 • „Adobe Photoshop“ kartu su kitais jums gerai žinomais įrankiais gali lengvai valdyti EMZ failus.
 • Mūsų failų atidarymo puslapis užpildytas tokiais straipsniais kaip šis, kuriame aprašome, kokios programos gali atidaryti kokius failus.
2 būdai atidaryti EMZ failus „Windows 10“

EMZ yra suglaudinto grafinio failo failo plėtinys, dažnai naudojamas „Microsoft Office Suite“ ir „Visio“. Jei turite gautą EMZ failą darbui, jūsų kompiuteris gali neatpažinti failo formato ir negalės prie jo prisijungti.

Daugelis vartotojų nori žinoti, kaip atidaryti EMZ failus sistemoje „Windows 10.“. Norėdami sužinoti, kaip pasiekti EMZ failus, atlikite šiame straipsnyje nurodytus veiksmus.


Kaip atidaryti EMZ failą?

1. Prisijunkite prie „EMZ Files“ naudodami „Adobe Photoshop“

„Adobe Photoshop“ yra ir turėtų būti „go-to“ programa, leidžianti atidaryti beveik visus turimus vaizdo tipo failų formatus, nes ji yra beveik visuotinai suderinama su visais, įskaitant EMZ failus.

Profesionalus vaizdų redaktorius reiškia ir tai, kad galėsite ne tik atidaryti EMZ failą, bet ir redaguoti, patobulinti ir apdoroti juos bet kokiu jums tinkamu būdu.

Galiausiai, kai baigsite jį peržiūrėti ir redaguoti, galite naudoti programą, kad konvertuotumėte jį į kitą failo formatą. Pavyzdžiui, galite paversti EMZ failą kuo lengviau pasiekiamu, pvz., JPG ar BMP.

⇒Atsisiųskite „Adobe Photoshop“ nemokamai

„7Zip“ galima naudoti norint pasiekti EMZ ir ištraukti labiau prieinamą EMF plėtinį. Išbandykite dabar.


2. Kitos išbandomos programos

kaip atidaryti emz failus

 • „Microsoft Office 2016“ - be „Microsoft Word“ programos, EMZ failą taip pat galite atidaryti naudodami kitas „Microsoft Office“ programas, pvz., „PowerPoint“, „Excel“ ir kt.
 • „File Viewer Plus“ - „File Viewer Plus“ yra daugiafunkcė failų peržiūros programa. Naudodami „File Viewer Plus“ galite atidaryti dokumentus, medijos failus, archyvus ir daugelį kitų failų formatų, įskaitant EMZ failus.
 • „Microsoft Visio“ - kita populiari „Microsoft“ programa atidaro EMZ failus, vadinamus „Visio“. Tai galingas schemų sprendimas, leidžiantis lengvai bendradarbiauti su savo komanda ir kurti profesionaliai atrodančias ataskaitas bei diagramas.
 • „XnView MP“ - „XnView MP“ yra viena populiariausių nuotraukų peržiūros programų su „Image Resizer“ ir paketinio keitiklio funkcijomis. EMZ failai, kuriuose paprastai yra grafinė ypatybė, ir prie jų galite prisijungti naudodami „XnView MP“ nuotraukų peržiūros programą.

Viskas. Dažniausias būdas pasiekti EMZ failus yra naudoti „Microsoft Office“ programą. Tačiau jei jo neįdiegėte, galite atidaryti EMZ failus naudodami vieną iš šiame straipsnyje nurodytos programinės įrangos.

Praneškite mums, jei turite klausimų žemiau esančiuose komentaruose.


DUK: Sužinokite daugiau apie EMZ failus

 • Kas yra EMZ failas?

EMZ failas yra suglaudinto vaizdo failas, žinomas kaip „Windows Compressed Enhanced Metafile“ failas.

 • Kokia programa atidaro EMZ failus?

Yra daugybė programų, kurios gali atidaryti EMZ failus, pvz., „Photoshop“, „Word“, „PowerPoint“, „Visio“ ir kt.

 • Ar EMZ failai yra pavojingi?

Kadangi tai yra grafinių failų rūšis, mažai tikėtina, kad jie gali kelti bet kokio tipo grėsmę. Tačiau tai nereiškia, kad negalite naudoti gero antivirusinio įrankio jų nuskaitymui.


Redaktoriaus pastaba:   Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Rugpjūčio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Gegužės mėn.