5 geriausi „Twitch Emote“ kūrėjai, kuriantys pritaikytus jaustukus

  • „Twitch“ leidžia jums naudoti pasirinktus jaustukus tiesioginiame sraute.
  • Šiame straipsnyje mes tyrinėjame geriausius „Twitch“ emocijų kūrėjus, kad sukurtume emocijas pagal jūsų pageidavimus.
  • Naršykite mūsų platų žaidimų centrą, kad gautumėte kūrybiškesnių ir lengvai sekamų straipsnių.
  • Be to, peržiūrėkite mūsų programinės įrangos skiltį, kur rasite daugiau naudingų programinės įrangos rekomendacijų žaidėjams ir transliuotojams.
„Twitch“ jaustukų kūrėjas

Populiari tiesioginio vaizdo transliacijos platforma „Twitch“ leidžia savo transliuotojams integruoti įprastas ir įmontuotas emocijas. Nors yra keletas svetainių, kuriose siūlomos iš anksto sukurtos emocijos, kartais gali tekti sukurti savo unikalų srautui skirtą emotį.

Ieškodami „emote“ kūrėjų, svarbu patikrinti laukimo laiką, ar gausite tiesioginį visų dydžių atsisiuntimą, ir galimybę peržiūrėti emocijas prieš perkant.

Šiame straipsnyje mes tyrinėjame geriausius „Twitch“ emocijų kūrėjus, kad sukurtume pasirinktus jaustukus jūsų trūkčiojimų srautams.

Reklama

5 geriausi „Twitch“ emocijų kūrėjai, kuriuos naudos 2020 m

SAVAS3D

 „Twitch“ emocijų kūrėjai

  • Kaina - „Premium“

„OWN3D“ teigia esanti pirmoji nuotolinio gamintojo pasaulyje. Nors tai gali ir netiesa, jis turi gerų atsiliepimų apie „Trustpilot“. Nesvarbu, ar norite sukurti „Twitch“, „Discord“ ar „YouTube“ kanalo jaustuką, OWN3D siūlo viską.

OWN3D dirba su profesionaliais iliustratoriais, kurie savo emocijų kūrėjams nuolat teikia skirtingus piešimo stilius, kad jūs visada turėtumėte ką nors naujo parodyti savo bendruomenei.

Sukurti emociją naudojant OWN3D yra lengva. Pradėkite pasirinkti savo personažą iš bibliotekos. Tada pritaikykite emote ir atsisiųskite failą į savo kompiuterį.

„OWN3D“ siūlo didžiausią „Twitch“ prenumeruojamų nuotolinio valdymo pultų asortimentą su daugiau nei 100 pašalinimų keliose kategorijose, pvz., Žaidimų ir pan.

⇒ Gaukite SAVO 3D

GABINIMAS

 „Twitch“ emocijų kūrėjai

  • Kaina - nemokama / „Premium“

„KAPWING“ yra nemokama naudoti „emote“ kūrimo priemonė, kurią galite naudoti kurdami PNG šypsenėles nesantaikai, „Twitch“, „Slack“ ir kt.

Norėdami pradėti, apsilankykite svetainėje ir spustelėkite mygtuką „Padaryti“. Tai atidarys „emote“ redaktorių su atsitiktiniu vaizdu. Pirmiausia įkelkite vaizdą, kurį norite naudoti savo jaustukams.

Norėdami ištrinti numatytąjį vaizdą, spustelėkite mažą šiukšliadėžės piktogramą šalia vaizdo. Galite pridėti daugiau vaizdų prie emoto naudodami parinktį Pridėti sceną.

Vis dėlto jaustukas tęsis 6 sekundes, todėl nepamirškite pridėdami kelias scenas. Kitos įrankio siūlomos redagavimo funkcijos apima išvesties pusės parinkiklį, išplėtimo užpildymą, fono spalvų maišytuvą ir sluoksnių parinktį. Jei norite, taip pat galite pridėti teksto, formos, garso įrašo prie emoto.

Baigę redaguoti spustelėkite mygtuką Paskelbti, kad sugeneruotumėte savo emociją. Tai gali užtrukti minutę ar dvi, todėl palaukite, kol ji bus baigta. Baigę spustelėkite atsisiuntimo mygtuką, kad išsaugotumėte jį savo vietiniame diske.

⇒ Gaukite KAPWING

„PiZap Emoji Maker“

 „Twitch“ emocijų kūrėjai

  • Kaina - nemokama / „Premium“

„PiZap Emoji Maker“ yra nemokama internetinė jaustukų kūrimo priemonė, skirta lengvai kurti savo jaustukus. Tai yra „Flash“ pagrindu sukurtas įrankis, todėl įsitikinkite, kad naršyklėje įjungėte „Flash“.

Įgalinę spustelėkite Pradėti, tada pasirinkite „Emoji maker“. Pradėkite pasirinkdami jaustuko kūno formą. Galite pritaikyti įrankį, pridėdami akis prie teksto ir, jei norite, spalvoti objektą.

Nors pagrindiniai įrankiai yra nemokami, „PiZap Emoji Maker“ turi papildomų funkcijų ir formų, kurias galite pasiekti tik turėdami „Pro“ paskyrą.

Jei norite įkelti savo paveikslėlį ir sukurti jaustuką, tiesiog spustelėkite įrankį „Iškirpti“. Įkelkite vaizdą ir pažymėkite foną arba bet kurią sritį, kurią norite pašalinti. Norėdami pašalinti foną, spustelėkite Baigti.

„PiZap Emoji Maker“ taip pat leidžia pasidalinti savo darbu su draugais ir pakviesti juos peržiūrėti tą patį.

⇒ Gaukite „PiZap Emoji Maker“

Paint.NET

 „Twitch“ emocijų kūrėjai

  • Kaina - nemokama

Jei norite sukurti „Twitter“ šypsenėlių neprisijungus naudojamą įrankį, „Paint.NET“ yra lengvas įrankis „Windows“ kompiuteriams, kurį galima naudoti greitoms jaustukams kurti.

Nors tai nesiūlo žiniatinklio „emote“ kūrėjų funkcijų ir funkcijų, nes tai yra vaizdo manipuliavimo įrankis, jis suteikia daugiau galimybių kontroliuoti jūsų darbą.

⇒ Gaukite „Paint.NET“

GIMP

 „Twitch“ emocijų kūrėjai

  • Kaina - nemokama

GIMP yra populiarus „Windows“ ir kitų platformų vaizdo redagavimo įrankis. Panašiai kaip „Paint.NET“, GIMP taip pat gali būti naudojamas „Twitch“ jaustukams kurti. Ši piešimo ir tapybos programinė įranga turi daugybę pažangių funkcijų, kurios geriau tinka skaitmeniniams menininkams. Jis tiekiamas su specialiais grafinio dizaino elementais, skirtais aukštos kokybės vaizdo redagavimui.

⇒ Gaukite GIMP

Prieš sukuriant „Twitch“ jaustuką, svarbu vizualizuoti savo emocijų koncepciją.

Kai tai padarysite, galite juos atgaivinti naudodami šiame straipsnyje išvardytus „Twitch“ emocijų formuotojus.

Išbandykite šiuos „emote“ kūrėjus ir praneškite mums savo pasirinkimą komentaruose.