Atsisiųskite „Yahoo Mail“ programą, skirtą „Windows 10“, nemokamai [ATNAUJINTI]

 • „Yahoo! „Mail“ programos kurį laiką nebegalima atsisiųsti „Microsoft Store“.
 • Bet jūs galite gauti tuos pačius produktyvumo rezultatus naudodami vieną iš galimų alternatyvų.
 • Tuo tarpu „Yahoo! Paštas lieka gyvas kaip žiniatinklio programa, o susijusių naujienų vis tiek galite rasti mūsų tam skirtoje „Yahoo“ skiltyje.
 • Norėdami rasti daugiau įvairių straipsnių apie el. Pašto klientus, žr. Mūsų el. Pašto centrą.
„yahoo“ pašto programa yra prieinama

ATNAUJINIMAS:  Na, turime jums blogų naujienų. „Yahoo! „Mail“ programos nebegalima atsisiųsti „Microsoft Store“. Priežastis ta, kad „Yahoo! oficialiai nutraukė programą. Vis tiek galite pasiekti „Yahoo! Pašto dėžutė iš žiniatinklio naršyklės.

Jei ieškote tam tikros pašto programos savo „Yahoo!“ „Inbox“, mes primygtinai rekomenduojame „Mailbird“ - puikią pašto programos programą, kuri centralizuos ir leis valdyti „Yahoo! Gautieji lengvai.Paukščių paukštis

Paukščių paukštis

Tvarkykite kelias el. Pašto paskyras ir kontaktus viename gautuosiuose naudodami šią pagrindinę „Windows“ el. Pašto programą. Nemokamai atsisiųskite Aplankykite svetainę

„Mailbird“ pateikia daug pritaikomų funkcijų ir parinkčių, kurios yra vos vieno paspaudimo, kad naudodamiesi programa galėtumėte maksimaliai išnaudoti laiką.

Tai reiškia, kad ne tik jūs gaunate visus el. Laiškus ir kontaktus iš kelių paskyrų vienoje vietoje. „Mailbird“ taip pat palaiko integraciją su kitomis naudingomis programomis, tokiomis kaip „Google“ kalendorius, „Twitter“ ar „Asana“, kad galėtumėte lengvai valdyti visas užduotis iš tos pačios programos.

Kalbant apie produktyvumą, programa leidžia jums snausti pranešimus vėliau, kad sutelktumėte dėmesį tik į skubius el. Laiškus, be to, galite pridėti pritaikomus pranešimų garsus.


Toliau galite perskaityti mūsų pirminę ataskaitą.


Oficialus „Yahoo! „Windows 10“ programą „Mail“ dabar galima atsisiųsti iš „Windows“ parduotuvės, kai ją ištrauksite, tačiau panašu, kad naujausia operacinė sistema pakeitė „Yahoo!“ Nuomonę.

atsisiųsti "yahoo mail" programos langų parduotuvę

Po „Yahoo! nusprendė pašalinti oficialią „Yahoo Mail“ programą iš „Windows“ parduotuvės, tikriausiai todėl, kad jai nepatiko per daug „Windows 8“, „Windows 8.1“ ir „Windows 10“. Tačiau bendrovė pagaliau apsigalvojo ir programą vėl galima įsigyti Nemokamas atsisiuntimas.

Programa palaiko darbalaukio ir užrakinimo ekrano pranešimus, dinamišką „Live Tile“ meniu Pradėti. Tačiau tai, ką turėtumėte žinoti, yra tai, kad tai tik „Yahoo! internetinis paštas ir tai nėra oficiali programa, o tai gana liūdna „Windows 10 Yahoo“ vartotojams. Čia pateikiamos pagrindinės programos savybės:

 • Gaukite pranešimus realiuoju laiku, kad niekada nepraleistumėte pranešimo
 • Peržiūrėkite „Live Tile“ meniu Pradėti, kad gautumėte greitą būseną gautuosiuose
 • Užrakinimo ekrane peržiūrėkite naujų pranešimų skaičių
 • Tvarkykite savo paštą naudodami aplankus, „Smart Views“ ir įvairias pranešimų sąrašo rūšiavimo parinktis
 • Importuokite kontaktus iš „Facebook“, „Gmail“, „Outlook“ ar AOL, kad galėtumėte lengvai susisiekti su jums svarbiais žmonėmis
 • Daugiafunkcinė užduotis gautuosiuose su skirtukais: kurkite, ieškokite ir skaitykite pranešimus vienu metu, neatidarydami naujų langų
 • Siųskite gražius el. Laiškus naudodami „Yahoo Mail Stationery“, sukurtą „Paperless Post“
 • Raskite ieškomą pranešimą, dokumentą ar nuotrauką naudodami „Yahoo Mail“ geriausią klasėje paieškos funkciją
 • Suasmeninkite gautuosius naudodami daugiau nei 20 ir daugiau gyvų temų, iš kurių galite pasirinkti

Nepaisant to, kad tai nėra gimtoji programa, „Yahoo! „Mail for Windows 10“ šiuo metu turi 4,2 įvertinimą iš 142 įvertinimų. Jo dydis yra 15,19 MB, todėl pagal jo aprašymą jis turėtų būti naudojamas tik asmeniniuose kompiuteriuose.


DUK: Sužinokite daugiau apie el. Pašto programų naudojimą

 • Ar „Yahoo!“ Pašto negalima nutraukti?

„Microsoft“ nutraukė tik „Yahoo! „Mail“ programa, tačiau paslauga vis dar pasiekiama ją pasiekiant tiesiogiai iš bet kurios jūsų naudojamos naršyklės.

 • Kokia yra geriausia nemokama el. Pašto paskyra?

Tikrai, „Yahoo! vis dar naudojamas plačiu mastu, kaip ir „Gmail“ ar „Outlook“. Tačiau pastaruoju metu atsirado daugybė kitų el. Pašto klientų.

 • Koks yra saugiausias nemokamų el. Pašto paslaugų teikėjas 2020 m.

Kai kurie el. Pašto paslaugų teikėjai naudoja šifravimą jūsų duomenims apsaugoti; kiti to nedaro ir šiuo atveju turėsite pasikliauti antivirusine programine įranga, atliekančia tą patį darbą.

 • Koks yra geriausias „Yahoo! Pašto virusų apsauga?

El. Pašto klientai siekia tobulėti ir padaryti savo paslaugas saugesnes vartotojams. Bet mes sukūrėme geriausias dabar prieinamas galimybes apsaugoti jūsų „Yahoo!“ sąskaitą.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2015 m. Rugsėjo mėn., O atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Liepos mėn., Siekiant šviežumo, tikslumo ir išsamumo.