NUSTATYTI: Mfc110u.dll trūksta jūsų kompiuteryje

 • Trūkstami DLL yra pagrindinė daugelio „Windows 10“ problemų priežastis, tačiau, laimei, yra daugybė būdų, kuriais galima išvengti šios problemos.
 • Šiame straipsnyje bus aptarti visi veiksmai, kuriuos reikia atlikti tuo atveju, jei Mfc110u.dll yra DLL, kurio trūksta.
 • Šis straipsnis yra mūsų dedikuoto centro, skirto „DLL 10“ problemoms spręsti, dalis, todėl įsitikinkite, kad tai patikrinote, nes šios problemos yra gana dažnos.
 • Norėdami sužinoti daugiau informacijos šiuo klausimu, peržiūrėkite mūsų sistemos klaidų puslapį.
Trūksta Mfc110u.dll

Jei programa negali būti paleista, nes mfc110u.dll trūksta jūsų kompiuteryje  arba kas nors panašaus pasirodo kaskart, kai bandote atidaryti tam tikrą programą, arba kai paleidžiate kompiuterį, nesijaudinkite.

Šiame straipsnyje mes padėsime jums išspręsti šią problemą ir geriau suprasti, ką reiškia mfc110u.dll.

Mfc110u.dll yra DLL failo tipas, susietas su „Microsoft Visual Studio“, kurį „Windows“ operacinėms sistemoms sukūrė „Cyan Soft“. Šio DLL failo problema gali kilti, jei kai kurie „Visual Studio“ komponentai yra sugadinti arba kai kuri trečiųjų šalių programinė įranga jį sugadino.

Kai mfc110u.dll yra sugadinta arba jos trūksta jūsų kompiuteryje, gausite įspėjamąjį pranešimą, kai atidarysite tam tikrą programą, susietą su šiuo failu, arba net tada, kai paleisite kompiuterį.


Kaip pašalinti trūkstamą „Mfc110u.dll“ klaidą?

Daugeliui programų reikia failo Mfc110u.dll, tačiau kartais gali kilti problemų su šiuo failu. Kalbėdami apie problemas, vartotojai pranešė apie šias problemas:

 • Programa negali būti paleista, nes jūsų kompiuteryje trūksta mfc110u.dll
  • Tai yra dažna klaida, kuri gali pasirodyti jūsų kompiuteryje.
  • Paprastai šią problemą sukelia trūkstami arba sugadinti „Visual C ++“ platintojai.
 • Mfc110u.dll trūksta „Age of Empires“
  • Kartais šis klaidos pranešimas gali pasirodyti su tam tikrais žaidimais, ir daugelis vartotojų pranešė apie šią problemą bandydami paleisti „Age of Empires“.
 • Mfc110u.dll trūksta „AutoCad“, AVG
  • Kaip minėta anksčiau, kai kurioms programoms reikia šio failo, kad jie veiktų tinkamai.
  • Jei šio failo nėra, pabandykite iš naujo įdiegti paveiktą programą ir patikrinti, ar tai padeda.
 • Mfc110u.dll nerastas
  • Tai yra šios klaidos variantas, tačiau turėtumėte sugebėti išspręsti problemą naudodami šio straipsnio sprendimus.
 • Mfc110u.dll „Sony Vaio“, HP
  • Daugelis „Sony Vaio“ ir HP vartotojų pranešė apie šią problemą.
  • Pasak jų, problema gali būti kai kurios iš anksto įdiegtos programos, o norint išspręsti problemą, turite rasti ir pašalinti šias programas iš savo kompiuterio.

1. Atsisiųskite „Microsoft Visual C ++“ perskirstomą paketą

Kadangi „mfc110u.dll“ yra „Visual Studio“ „Microsoft Visual C ++“ platinamų paketų dalis, šią problemą galite išspręsti paprasčiausiai atsisiųsdami ir dar kartą įdiegdami šį paketą iš „Microsoft“ svetainės.

Šioje nuorodoje galite rasti „Microsoft Visual C ++“ pakartotinai platinamų paketų, skirtų „Visual Studio“, x86 ir x64 versijas.

Jei naršote internete, kaip išspręsti šią problemą, tikriausiai rasite daug svetainių, kuriose galėsite atsisiųsti tik DLL failą.

Bet mes to nerekomenduojame, nes greičiausiai pirmiausia turėsite atsisiųsti šios svetainės „DLL diegimo programą“, kurioje kartais gali būti kenkėjiškos programinės įrangos, todėl atsisiųsti visą paketą iš „Microsoft“ svetainės yra daug saugesnė galimybė.


2. Patikrinkite antivirusinę programą

Jei jūsų kompiuteryje nėra Mfc110u.dll, problema gali būti jūsų antivirusinė programinė įranga. Antivirusinės programos naudojimas yra svarbus, jei norite apsaugoti savo kompiuterį nuo grėsmių internete, tačiau kartais antivirusinė programa gali trukdyti kitoms programoms.

Tiesą sakant, antivirusinė programa kartais gali pašalinti ar užblokuoti svarbius DLL failus, pvz., Mfc110u.dll. Jei turite šią problemą savo kompiuteryje, galbūt norėsite pabandyti pakeisti antivirusinę konfigūraciją ir patikrinti, ar tai padeda.

Jei tai neveikia, galite pabandyti laikinai išjungti antivirusinę programą.

Kraštutiniu atveju galbūt norėsite pabandyti pašalinti antivirusinę programinę įrangą. Keletas vartotojų pranešė, kad jie turi problemų su AVG ir „Avast“, tačiau pašalinus juos iš savo kompiuterio, problema buvo visiškai išspręsta.

Jei pašalinus antivirusinę programą problema išspręsta, galite apsvarstyti galimybę pereiti prie kito antivirusinio sprendimo. Rinkoje yra daugybė puikių antivirusinių programų, tačiau šiuo metu geriausios yra „ Bitdefender“ ir „ BullGuard“ , todėl drąsiai išbandykite bet kurią iš jų.


3. Pašalinkite problemines programas

„Windows“ vartotojai fone įdiegia įvairiausias trečiųjų šalių programas, tačiau kartais šios programos gali sukelti šią problemą. Viena iš šių probleminių programų yra „ VAIO Update“ .

Pasak vartotojų, ši programa veikia fone ir yra atsakinga už šią klaidą.

Norėdami išspręsti problemą, turite pašalinti šią programą iš savo kompiuterio.

Siekiant užtikrinti, kad programa būtų visiškai pašalinta, rekomenduojama naudoti pašalinimo programą. Šie įrankiai pašalins visus failus ir registro įrašus, susijusius su programa, ir visiškai pašalins juos iš jūsų kompiuterio.

Yra daugybė tvirtų pašalinimo programų, bet geriausios yra „ IOBit Uninstaller“  (nemokama), „ Revo“ pašalinimo programa ir „ Ashampoo“ pašalinimo programa .

Atminkite, kad ši klaida gali atsirasti ir dėl kitų programų, todėl nepamirškite įtartinų programų. Keletas vartotojų pranešė, kad kai kurios programos dažniausiai palieka tam tikrus failus ir registro įrašus, net kai juos pašalinate.

Norėdami išspręsti šią problemą, būtinai atsisiųskite vieną iš anksčiau paminėtų pašalinimo programų ir išvalykite likusius failus.


4. Atlikite švarų įkrovą

 1. Paspauskite „ Windows“ klavišą + R ir įveskite msconfig .
 2. Paspauskite Enter arba spustelėkite Gerai .

  Programa negali būti paleista, nes jūsų kompiuteryje trūksta mfc110u.dll

 3. Eikite į skirtuką Paslaugos , pažymėkite Slėpti visas „Microsoft“ paslaugas ir spustelėkite mygtuką Išjungti viską .

  Mfc110u.dll trūksta „Age of Empires“

 4. Dabar eikite į skirtuką Paleistis ir spustelėkite Atidaryti užduočių tvarkyklę .

  Mfc110u.dll trūksta „AutoCad“

 5. Kai atsidarys Užduočių tvarkyklė , pamatysite paleisties programų sąrašą. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite pirmąją sąraše esančią paleisties programą ir pasirinkite Išjungti .
  • Pakartokite šį veiksmą visoms sąraše esančioms paleisties programoms.

   Mfc110u.dll nerastas

 6. Išjungę visas paleisties programas, uždarykite „ Task Manager“ ir grįžkite į sistemos konfigūracijos langą.
 7. Spustelėkite Taikyti ir Gerai ir pasirinkite parinktį paleisti kompiuterį dabar.

  Mfc110u.dll „Sony Vaio“

Kaip jau minėjome anksčiau, trečiųjų šalių programos gali trukdyti jūsų sistemai ir sukelti šią bei kitas klaidas. Norint sužinoti, kuri programa sukelia šią problemą, patariama paleisti švarų įkrovą.

Kai kompiuteris bus paleistas iš naujo, patikrinkite, ar problema atsiranda. Jei ne, turite įjungti išjungtas programas ir paslaugas po vieną, kol rasite programą, kuri sukelia šią problemą.

Atminkite, kad įgalinę programų ar paslaugų grupę, norėdami pritaikyti pakeitimus, turite iš naujo paleisti kompiuterį. Radę probleminę programą, galite ją išjungti, pašalinti arba atnaujinti ir patikrinti, ar tai išsprendžia problemą.


5. Iš naujo įdiekite „Microsoft C ++“ platinamus failus ir probleminę programą

Kartais ši problema gali kilti, jei tam tikra programa nėra tinkamai įdiegta. Daugelis programų naudoja „C ++“ platinamuosius failus, tačiau jei diegimas yra sugadintas, negalėsite paleisti šios programos.

Tiesą sakant, jei programa nėra tinkamai įdiegta, galite gauti pranešimą, kad jūsų kompiuteryje trūksta Mfc110u.dll.

Jei taip atsitiks, turite rasti programą, kuri sukelia šią problemą, ir iš naujo ją įdiegti. Be probleminės programos įdiegimo iš naujo, gali tekti iš naujo įdiegti programos naudojamus C ++ perskirstomuosius elementus.

Atminkite, kad turite įdiegti tiek 32, tiek 64 bitų perskirstomų versijų versiją, jei naudojate 64 bitų „Windows“ versiją. Tai padarius, problema turėtų būti išspręsta.


6. Pataisykite C ++ perskirstomųjų programų diegimą

 1. Paspauskite „ Windows“ klavišą + S ir įveskite valdymo skydą .
 2. Rezultatų sąraše pasirinkite Valdymo skydas .

  Mfc110u.dll nėra AVG

 3. Kai atidaromas valdymo skydelis , pasirinkite Programos ir funkcijos .

  Mfc110u.dll HP

 4. Dabar pasirodys įdiegtų programų sąrašas. Suraskite norimą taisyti „C ++“ platinamųjų versijų versiją, pasirinkite ją ir spustelėkite Keisti .

  Programa negali būti paleista, nes jūsų kompiuteryje trūksta mfc110u.dll

 5. Spustelėkite mygtuką Taisyti ir vykdydami ekrane pateikiamas instrukcijas, kad pataisytumėte diegimą.

Jei gaunate klaidos pranešimą, kuriame sakoma, kad trūksta Mfc110u.dll, problema gali būti jūsų C ++ perskirstomo diegimas. Kartais šis komponentas gali būti sugadintas, o kitos programos negalės veikti. Todėl bandydami paleisti paveiktas programas galite gauti klaidos pranešimą.

Tačiau problemą galite išspręsti paprasčiausiai pataisydami „C ++“ platinamųjų programų diegimą. Atminkite, kad norint išspręsti šią problemą gali tekti taisyti visas C ++ perskirstomųjų versijų versijas.

Tai būtų viskas, iš naujo įdiegus „Visual C ++ Redistributable Package“, problemos, susijusios su trūkstamu mfc110u.dll, turėtų nebelikti.

Jei turite kokių nors komentarų ar pasiūlymų, prašome juos užrašyti žemiau esančiame komentarų skyriuje, mes norėtume juos perskaityti.


DUK: Sužinokite daugiau apie DLL

 • Kas atsitinka, kai trūksta DLL?

Trūkstamas DLL gali sukelti visą pasaulį, pradedant nuo programų negalėjimo paleisti, baigiant visomis sistemos klaidomis, tokiomis kaip BSoD.

 • Kaip pataisyti trūkstamą DLL?

Trūkstamus DLL failus paprastai galima ištaisyti naudojant tokius įrankius kaip registro rengyklė arba „Windows Repair“, tačiau taip pat galite naudoti daug draugiškesnius trečiųjų šalių įrankius.

 • Ar galiu ištrinti DLL?

DLL nėra apsaugoti, todėl jums nereikia specialaus leidimo juos ištrinti. Tačiau tai yra bloga idėja, nes ištrynus vėliau gali kilti problemų.


Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2018 m. Kovo mėn. Nuo to laiko jis buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Kovo mėn. Dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.