NUSTATYTI: Kompiuteris netikėtai paleistas iš naujo „Windows 10“ klaida

 • Jei galiausiai nusprendėte įšokti į „Windows 10“ laivą, bandant įdiegti OS patekti į klaidų ciklą gali būti gana atgrasu.
 • Ar pranešimas, pasakantis, kad kompiuteris paleistas iš naujo netikėtai, skamba gerai? Jei taip, jūs tikrai žinote, apie ką kalbame. Gera žinia ta, kad jūs patekote į reikiamą vietą, kur galite rasti visus šios diegimo klaidos taisymus. Atlikite toliau išvardytus veiksmus ir saugiai tęskite naujovinimą.
 • Kalbant apie diegimo klaidas, galbūt norėsite toliau nagrinėti temą, jei kiltų kitų galimų sunkumų.
 • Nesidrovėkite patraukti kiekvieną naudingą patarimą, kurį galime pasiūlyti. Naršykite ir pažymėkite mūsų išplėstinį „Windows 10“ klaidų centrą, kad įsitikintumėte, jog jis yra ne toliau kaip už paspaudimo, kai tik to prireiks.
Netikėtai paleistas kompiuteris

„Windows 10“ yra puiki operacinė sistema, tačiau „Windows 10“ diegimo procesas ne visada yra paprastas.

Kalbėdami apie tai, keli vartotojai pranešė, kad bandydamas įdiegti „Windows 10 “ kompiuteris netikėtai paleistas iš naujo . Tai gali būti didelė problema, tačiau galite išbandyti keletą sprendimų.

Kaip aš galiu išspręsti Netikėtai paleista kompiuterio klaida?

Netikėtai paleista kompiuterio klaida gali būti gana problematiška, ir kalbėdami apie šią klaidą, vartotojai taip pat pranešė apie šias problemas:

 • T jis kompiuteris vėl netikėtai arba įvyko netikėta klaida setup pradeda paslaugos - Ši klaida gali atsirasti dėl įkėlimo parametrus, ir jei jūs susitinkate, jums gali tekti koreguoti nustatymus pakeisti.
 • Kompiuteris netikėtai paleistas iš naujo „Windows 10 Surface Pro 4“ - ši klaida gali pasirodyti beveik bet kuriame asmeniniame kompiuteryje ir apie tai pranešė daugelis „Surface Pro 4“ vartotojų. Tačiau turėtumėte sugebėti ją išspręsti naudodami vieną iš mūsų sprendimų.
 • Kompiuteris netikėtai paleistas iš naujo „Windows 7“, „Windows 8“ - ši klaida gali pasirodyti beveik bet kurioje operacinėje sistemoje, o „Windows 7“ ir „Windows 8“ nėra išimtis. Net jei nenaudojate „Windows 10“, turėtumėte sugebėti išspręsti šią problemą naudodami vieną iš mūsų sprendimų.
 • Kompiuteris iš naujo paleistas netikėtai iš naujo paleidus diegimą, diegimas negali tęstis - kartais ši klaida gali trukdyti įdiegti „Windows 10“. Jei taip nutiks, būtinai patikrinkite, ar standusis diskas tinkamai prijungtas.
 • Kompiuteris iš naujo paleidžiamas netikėtai „regedit“ - kartais šią problemą gali sukelti jūsų registras. Tačiau galite lengvai išspręsti problemą pakeisdami keletą reikšmių savo registre.

Anksčiau daug rašėme apie kompiuterio paleidimo iš naujo problemas. Pažymėkite šį puslapį, jei jums to prireiks vėliau.


1. Naudokite registro rengyklę

Norėdami išspręsti šią problemą, turėsite naudoti registro rengyklę. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Kai pamatysite kompiuterį netikėtai paleistas iš naujo, klaidos pranešimas paspauskite „ Shift“ + F10 klaviatūroje. Tai turėtų atidaryti komandų eilutę .
 2. Įveskite regedit ir paspauskite Enter, kad paleistumėte registro rengyklę .
 3. Paleidus registro rengyklę , eikite į
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\Setup\Status\ChildCompletion

  ir dukart spustelėkite setup.exe dešinėje srityje.

  Kompiuteris paleistas iš naujo netikėtai iš naujo paleidus diegimą

 4. Pakeiskite reikšmės duomenis nuo 1 iki 3 ir spustelėkite Gerai, kad išsaugotumėte pakeitimus.

  Kompiuteris netikėtai paleistas iš naujo arba įvyko netikėta klaidos sąranka, pradedant paslaugas

 5. Uždarykite registro rengyklę ir iš naujo paleiskite kompiuterį.

Negalite pasiekti registro rengyklės? Viskas nėra taip baisu, kaip atrodo. Peržiūrėkite šį vadovą ir greitai išspręskite problemą.


2. Patikrinkite standžiojo disko kabelius

Kartais galite užstrigti . Kompiuteris netikėtai paleidžiamas iš naujo dėl kilpos dėl kietojo disko kabelio problemų.

Vartotojai pranešė, kad perjungus kabelius, jungiančius kietąjį diską su pagrindine plokšte, problema išsisprendė, todėl galbūt norėsite tai išbandyti.

Atminkite, kad atidarę kompiuterio dėklą negalėsite garantuoti, taigi, jei jūsų kompiuteriui vis dar taikoma garantija, gali būti geriau jį nunešti į oficialų remonto centrą.


3. Atstatykite BIOS nustatymus ir suformuokite diegimo skaidinį

Keletas vartotojų siūlo jums išspręsti problemą . Kompiuteris netikėtai paleistas iš naujo, iš naujo nustatydamas BIOS ir nustatydamas USB atmintinę kaip pirmąjį įkrovos įrenginį.

Norėdami sužinoti, kaip tai padaryti, išsamios instrukcijos pateikiamos pagrindinės plokštės vadove.

Atlikę visus būtinus pakeitimus BIOS, turite formatuoti skaidinį naudodami diskpart įrankį. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Įkelkite iš USB atmintinės ir, jei pamatysite kompiuterio netikėtai paleistą klaidos pranešimą, paspauskite „ Shift“ + F10, kad atidarytumėte komandų eilutę .
 2. Kai atsidarys komandinė eilutė , įveskite diskpart ir paspauskite Enter .
 3. Įveskite sąrašo tūrį ir paspauskite Enter . Turėtumėte pamatyti visų galimų skaidinių sąrašą. Raskite skaidinį, kuriame norite įdiegti „Windows 10“, ir prisiminkite jo tūrio numerį .
 4. Įveskite pasirinktą 1 garsumą . Mūsų pavyzdyje naudojome 1 tomą, tačiau turite naudoti tūrį, kuris atitinka jūsų skaidinį.
 5. Įveskite formatą fs = ntfs quick label = test ir paspauskite Enter . Testą galite pakeisti kitu pavadinimu, kurį norite naudoti skaidinyje. Turime jus įspėti, kad vykdydami šią komandą pašalinsite visus failus ir aplankus iš pasirinkto skaidinio.

  diskpart-formatas

 6. Įveskite exit ir paspauskite Enter, kad išeitumėte iš komandinės eilutės.
 7. Paleidus iš naujo kompiuterio problemą, turėtumėte pataisyti netikėtai paleistą kompiuterį .

Daugelis vartotojų susiduria su didelėmis BIOS problemomis. Sužinokite, kaip juos išspręsti, naudodamiesi visišku vadovu!


4. Pakeiskite įkrovos parametrus

Kartais dėl įkrovos nustatymų gali pasirodyti netikėtai paleista kompiuterio klaida. Pasak vartotojų, jiems pavyko išspręsti problemą atlikus keletą pakeitimų komandinėje eilutėje. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Kol jūsų kompiuteris paleidžiamas, paspauskite klavišą „ Alt“ + F10 .
 2. Dabar pasirodys komandinė eilutė. Pašalinti / noexecute = optin ir įveskite sistemos atkūrimą . Dabar paspauskite Enter .
 3. Dabar turėtumėte pamatyti įkrovos ekraną, kuriame yra atkūrimo skaidinio adresas. Paspauskite „ Enter“ ir turėtumėte pradėti atkūrimo procesą.

Tai yra savotiškas sprendimas, tačiau keli vartotojai pranešė, kad jiems tai pasiteisino, todėl galbūt norėsite jį išbandyti.

Verta paminėti, kad šis sprendimas skirtas „Acer“ nešiojamiesiems kompiuteriams, o jei nenaudojate „Acer“ įrenginio, šis sprendimas jums gali visiškai netikti.

Turite įkrovos problemų sistemoje „Windows 10“? Ištaisyti juos taip pat lengva, kaip kvėpuoti naudojant šį vadovą.


5. Atjunkite visus USB įrenginius

Daugelis iš mūsų savo kompiuteryje naudoja įvairius USB įrenginius, tačiau kartais šie įrenginiai gali trikdyti „Windows“ ir sukelti netikėtai paleistą kompiuterio klaidą.

Jei kyla ši problema, būtinai atjunkite visus USB įrenginius, pvz., „Flash“ diskus, spausdintuvus ir net USB klaviatūrą ir pelę.

Keli vartotojai pranešė, kad atjungus USB pelę ir klaviatūrą jiems išspręsta problema, todėl būtinai išbandykite.

Mes nesame tikri, kaip jūsų klaviatūra ir pelė gali sukelti šią problemą, tačiau jei susidūrėte, būtinai išbandykite šį sprendimą.


6. Pakeiskite savo BIOS nustatymus

Jūsų BIOS yra atsakingas už daugybę nustatymų, o jei jūsų BIOS nėra tinkamai sukonfigūruotas, gali nepavykti paleisti kompiuterio.

Tiesą sakant, kartais dėl netikėtai paleistos kompiuterio klaidos gali atsirasti dėl jūsų BIOS nustatymų. Tačiau galbūt galėsite išspręsti šią problemą paprasčiausiai pakeisdami keletą nustatymų.

Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Įveskite savo BIOS, kol įsijungia kompiuteris.
 2. Kai įvesite BIOS, eikite į skirtuką Išplėstinė> Įrenginio įrenginio konfigūracija .
 3. Nustatykite SATA režimą į AHCI .
 4. Dabar eikite į Boot skirtuką ir nustatyti Secure Boot į Įjungti . Taip pat pakeiskite „ Load Legacy OPROM“ į „ Disable“ .
 5. Nustatykite įkrovos režimą į UEFI ir išsaugokite pakeitimus.

Kol paleisite kompiuterį, paspauskite F12, kad atidarytumėte įkrovos meniu. Dabar pasirinkite savo UEFI įkrovos įrenginį. Turėkite omenyje, kad BIOS gali būti, kad neturite visų šių nustatymų, ir jei taip yra, pabandykite įgalinti galimus nustatymus.

Jei problema vis dar išlieka, pabandykite po vieną išjungti minėtus nustatymus ir patikrinkite, ar tai išsprendžia problemą.

Tai yra sudėtinga problema, ir kartais norint ją išspręsti reikia naudoti bandymų ir klaidų metodą.

Verta paminėti, kad tai nėra pats paprasčiausias ar universalus sprendimas, tačiau jis gali būti naudingas jums, todėl drąsiai išbandykite.

Jei šis metodas neveikia, būtinai atkurkite nustatymus į pradines vertes, kad išvengtumėte naujų problemų.


7. Naudokite „Windows 10“ atkūrimo diską

Jei susiduriate Netikėtai paleista iš naujo kompiuterio klaida, galite ją išspręsti naudodami atkūrimo diską.

Atkūrimo diskas yra naudinga funkcija, leidžianti atkurti kompiuterio pradinę būseną jo neinstaliuojant.

Kai kurių kompiuterių kietajame diske yra atkūrimo diskas, tačiau jei jo neturite, gali tekti sukurti atkūrimo diską kitame „Windows 10“ kompiuteryje. Norėdami sukurti atkūrimo diską, turite atlikti šiuos veiksmus:

 1. Prijunkite USB atmintinę prie savo kompiuterio. Šiai užduočiai atlikti reikalingas mažiausiai 8 GB dydžio diskas. Kai kuriais atvejais nepakaks 8 GB disko, ir daugelis vartotojų rekomenduoja naudoti bent 16 GB diską.
 2. Paspauskite „ Windows“ klavišą + S ir įveskite atkūrimą . Rezultatų sąraše pasirinkite Atkūrimas .

  Kompiuteris netikėtai paleistas iš naujo „Windows 10 Surface Pro 4“

 3. Dabar pasirinkite Sukurti atkūrimo diską .

  Kompiuteris netikėtai paleistas iš naujo „Windows 7“

 4. Pasirinkite sukurti atkūrimo diską USB atmintinėje ir vykdykite ekrane pateikiamas instrukcijas, kad užbaigtumėte procesą.

Sukūrę atkūrimo diską, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Prijunkite diską prie savo kompiuterio.
 2. Dabar paleiskite keletą kartų iš naujo paleiskite kompiuterį, kad pasiektumėte „Advanced Boot“ skyrių.
 3. Pasirinkite Trikčių šalinimas> Išplėstinės parinktys> Sistemos vaizdų atkūrimas .
 4. Dabar vykdykite ekrane pateikiamas instrukcijas, kad atkurtumėte kompiuterį.

Turėkite omenyje, kad tai yra pažangus sprendimas, todėl būkite ypač atsargūs jį atlikdami. Verta paminėti, kad atkūrimo diskas iš kito kompiuterio ne visada gali veikti, todėl visada yra gera praktika susikurti atkūrimo diską kompiuteryje prieš susiduriant su bet kokia problema.

Keletas vartotojų pranešė, kad atsisiunčia atkūrimo diską iš savo kompiuterio gamintojo, todėl galbūt norėsite išbandyti ir tai.

Jei pageidaujate trečiųjų šalių įrankių, taip pat galite pabandyti išspręsti šią problemą naudodami tokius įrankius kaip „ Paragon Backup & Recovery“ arba „ MiniTool ShadowMaker Pro 3.2“ .


8. Atnaujinkite savo BIOS

Kai kuriais atvejais galite susidurti su šia problema, jei jūsų BIOS yra pasenęs. Pasenusi BIOS kartais gali sukelti netikėtai paleistą kompiuterio klaidą, todėl norint išspręsti šią problemą gali tekti atnaujinti BIOS.

BIOS atnaujinimas yra pažangus procesas, ir jei nesate atsargūs, galite sukelti kitų problemų su savo kompiuteriu. Kai kuriais atvejais netgi galite visam laikui sugadinti pagrindinę plokštę, todėl būkite ypač atsargūs.

Kadangi negalite pasiekti „Windows“, turėsite atsisiųsti naują BIOS versiją iš kito kompiuterio ir perkelti ją į „flash“ įrenginį. Dabar turėsite paleisti komandų eilutę ir paleisti iš jos BIOS atnaujinimą.

Norėdami sužinoti, kaip atnaujinti BIOS, patikrinkite pagrindinės plokštės vadovą, kur rasite išsamių instrukcijų.

Atnaujinę BIOS į naujausią versiją, patikrinkite, ar problema išspręsta.


Atnaujinti BIOS atrodo baisu? Palengvinkite viską naudodamiesi šiuo patogiu vadovu.


Netikėtai paleista kompiuterio kilpa gali būti gana varginanti ir neleisti įdiegti „Windows 10“, tačiau, tikiuosi, galėsite tai išspręsti naudodami vieną iš mūsų sprendimų.

Žemiau esančiame komentarų skyriuje praneškite mums, kuris iš jų jums tinka.

DUK: Sužinokite daugiau apie „Windows Installer“

 • Kas yra „Windows Installer“ naudojimas?

„Windows“ modulių diegimo programa arba „msiexec.exe“ naudojama programoms ir paslaugoms diegti sistemoje „Windows“. „Windows Installer“ failuose paprastai yra programos sąrankos ir diegimo duomenys.

 • Kaip įjungti „Windows Installer“?

Paspauskite „ Windows + R“ klavišus, kad atidarytumėte meniu „Vykdyti“, tada dialogo lange įveskite services.msc . Dukart spustelėkite „Windows Installer“, kad pasirinktumėte jį iš rezultatų sąrašo, o paleisties tipą nustatykite į Rankinis .

 • Kodėl neveikia „Windows Installer“?

Jei diegimo programa neveikia tinkamai, meniu Vykdyti įveskite services.msc , dukart spustelėkite „Windows Installer“ ir iš naujo paleiskite paslaugą.

Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2018 m. Balandžio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Kovo mėn., Kad būtų šviežesnis, tikslus ir išsamus.