Neveikia „showbox“: ar galiu tai ištaisyti? [Srautinis vadovas]

  • „Showbox“ yra populiari srautinio perdavimo platforma, skirta „Android“ įrenginiams transliuoti TV laidas ir filmus.
  • Šiame straipsnyje mes nagrinėjame neveikiančią „Showbox“ problemą ir tai, ką galite padaryti, kad išspręstumėte problemą.
  • Peržiūrėkite mūsų išsamų skyrių „Trikčių šalinimas“, kad gautumėte daugiau srautinių programų rekomendacijų.
  • Be to, peržiūrėkite mūsų žiniatinklio ir debesies skiltį, kad rastumėte kitų lengvai skaitomų straipsnių šia tema.

„Showbox“ yra populiari televizijos laida ir filmų transliacijos programa, pasiekiama „Android“ platformoje. Dėl programos siūlomo turinio pobūdžio jis nebuvo prieinamas „Play“ parduotuvėje.

Todėl reikėjo ją įdiegti iš savo svetainės kaip APK.

Be to, atrodo, kad programa nustojo veikti daugeliui. Jei per daug naudojote programą norėdami pasivyti mėgstamiausias televizijos laidas ar naujus filmų leidimus, galbūt gavote naujinį apie paslaugos išjungimą.

Nors vis tiek galima atsisiųsti ir įdiegti programą iš trečiųjų šalių programų svetainės, pati paslauga nėra pasiekiama.

Ar „Showbox“ veikia dabar?

Neveikia „showbox“

Pasak lojalių „Showbox“ vartotojų, programa nebuvo prieinama nuo 2019 m. Lapkričio mėn. Prieš sustabdant „Showbox“ „Twitter“ paskyrą, bendrovė „Twitter“ pranešė, kad pripažįsta problemas, su kuriomis susiduria vartotojai.

„Twitter“ įraše „Showbox“ rašė:

Deja, matome komentarų, kuriuose teigiama, kad programa neveikia. Mes manome, kad tai priklauso nuo vietos, bet mes turėtume greitai turėti savo serverius visur! Per kitas dienas !! Atsiprašome, kad pastaruoju metu mūsų stabilumas yra žemas, tikimės, kad pasiliksite su mumis.

Kitame tvite bendrovė parašė:

Mūsų serveriai vis dar neveikia, šis atsilikimas nukentėjo labiau, nei tikėjosi „Dev“ komanda, ir mes tik norime pranešti jums, kad jie vis dar sunkiai dirba, kad jums tai būtų pataisyta! Taip pat ačiū už palaikymą, kurį pastaruoju metu sulaukiame tūkstančių naujų rėmėjų iš niekur.

Kadangi „Showbox“ „Twitter“ paskyra laikinai sustabdyta, vis dar nėra jokių žinių apie tai ir kada programa gali sugrįžti.

Ar saugu naudoti „Showbox“?

„Showbox“ logotipas

„Showbox“ yra skelbimų palaikoma platforma, tačiau ja naudotis buvo visiškai saugu. Tačiau kadangi kūrėjai neturėjo oficialios svetainės ir „Play Store“ nepriimtų programos, gali kelti susirūpinimą dėl saugumo.

Daugelis vartotojų pranešė, kad įdiegus programą telefoną užvaldo kenkėjiškos programos.

Jei vis tiek norite naudoti programą, būtinai atsisiųskite ją iš patikimų .apk svetainių, tokių kaip APKpure ir APKmirror.


„Showbox“ neveikia dėl to, kad programa buvo panaikinta dėl autorių teisių pažeidimo. Nors nėra oficialaus pranešimo, kada programa vėl bus pasiekiama, būtinai atnaujinsime straipsnį, nes turime kitų naujienų.

DUK: Sužinokite daugiau apie neveikiančią „Showbox“ problemą

  • Ar „Showbox“ buvo uždaryta?

Taip. Nuo 2019 m. Pabaigos populiari srautinio perdavimo paslauga „Showbox“ buvo uždaryta. Peržiūrėkite mūsų vadovą apie naudingiausias galimas srautinio perdavimo paslaugas.

  • Kas pakeitė „Showbox“?

Oficialios „Showbox“ alternatyvos nėra. Tačiau yra trečiųjų šalių alternatyvų, siūlančių panašias funkcijas.

  • Ar „Showbox“ vėl veikia ir veikia?

Ne. Šiuo metu paslauga vis dar neveikia. Laikinai sustabdžius „Showbox“ „Twitter“ paskyrą, kūrėjai nebuvo atnaujinti.