Atidarykite PKG failus „Windows 10“ naudodami šiuos du įrankius

atidaryti pkg failą

Ar ketinate atidaryti PKG failus „Windows 10“ kompiuteryje? Mes jus aptarėme šiame įraše. Čia yra trys geriausios programinės įrangos, kurią galite naudoti norėdami atidaryti PKG dokumentus savo kompiuteryje.

PKG failas yra programuotojų sukurtas duomenų bazės failas, skirtas „Symbian OS“ įrenginiams, kuriame yra teksto formato informacija, naudojama kuriant SIS failą. Įvairi informacija, įtraukta į PKG failą, apima tiekėjo pavadinimą, programinės įrangos kūrėją, programų failus, iš kurių galima kopijuoti, ir kitus priklausomus failus. Ši informacija, įtraukta į PKG failus, yra sukurta naudojant komandą „makeis“, kuri yra „CreateSIS“ programos dalis.

Nepaisant to, PKG failai negali būti atidaryti tiesiogiai jūsų „Windows 10“ sistemoje, o tai reiškia, kad norint pasiekti šį failo formatą, jums reikės įdiegti failų programinę įrangą.

Nerimaujate atidaryti savo PKG failus „Windows 10“? „Windows“ ataskaita apėmė jus, nes šiame įraše mes įtraukėme geriausią programinę įrangą, kad galėtume atidaryti PKG failą.

Reklama

Geriausia programinė įranga, skirta atidaryti PKG failus „Windows 10“

„WinRAR“ (rekomenduojama)

atidaryti pkg failąPopuliarus „WinRAR“ yra naudingas įrankis, leidžiantis glaudinti ir išspausti failus, kartu įtraukiant išskleidimo įrankį, kuris leidžia išskleisti suglaudintus failus. Ši programinė įranga gali atidaryti daugiau nei 100 skirtingų failų formatų, ypač PKG failą kartu su kitais populiariais formatais, tokiais kaip ZIP, RAR, JAR ir ACE.

Be to, „WinRAR“ turi ribotą įmontuotą teksto rengyklę, kuri leidžia jums redaguoti tam tikrą informaciją ir pakeisti kai kuriuos patentuotus failus, esančius failo formate. Be to, „WinRAR“ yra kelios siūlų funkcijos, leidžiančios vienu metu išgauti arba atidaryti kelis PKG failus.

Nepaisant to, „WinRAR“ taip pat yra lengvas ir naudoja mažai kompiuterio išteklių. Ši programinė įranga suderinama su visomis „Windows“ OS versijomis, įskaitant „Windows 10“. Naudodami šį įrankį galite lengvai atidaryti PKG failus naudodami „WinRAR“.

  • Atsisiųskite dabar „WinRar“

- TAIP PAT SKAITYKITE : Kaip atidaryti HTML failus „Windows 10“

„Easy Symbian Suite“

atidaryti pkg failąViena iš geriausių programinės įrangos, leidžiančių atidaryti PKG failus „Windows 10“ kompiuteryje, yra „ Easy Symbian Suite“ . Ši programa yra skirta „Symbian“ failui, nes ji leidžia jums keisti failus, kuriuos naudoja „Symbian Series 60“ įrenginiai. „Easy Symbian Suite“ yra supakuotas kaip 7 programų, sujungtų viena su kita per paprastą programos sąsają, rinkinys.

Naudojant „Easy Symbian Suite“, PKG failus galima atidaryti, modifikuoti ir išsaugoti šioje programinėje įrangoje, taip leidžiant modifikuoti PKG failų turinį, ypač kuriant savo SIS programinę įrangą.

Be to, „Easy Symbian Suite“ yra gana lengva programa ir suderinama su „Windows 10“, nors norint paleisti reikia bent jau „Microsoft NET Framework 2.0“.

  • Atsisiųskite „Easy Symbian Suite“

Apibendrinant, galite naudoti bet kurią iš aukščiau paminėtų programinės įrangos, kad atidarytumėte PKG failus. Jei žinote kokią nors programinę įrangą, kurios neminėjome, nedvejodami praneškite mums, pakomentuodami toliau.

SUSIJED VADOVAI, KAD TIKRINTI:

  •  Kaip atidaryti laikinus interneto failus sistemoje „Windows 10“
  • Kaip atidaryti ICA failus „Windows 10“
  • Kaip atidaryti PES failus „Windows 10“ kompiuteriuose