5 geriausia „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos taško programinė įranga, skirta „Windows 10“ [2020 m. Sąrašas]

  • „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos taškai gali būti labai naudingi, kai dažnai kyla tinklo ryšio problemų.
  • Žemiau pateiktame straipsnyje bus pristatyta geriausia „Windows 10“ „WiFi“ viešosios interneto prieigos taško programinė įranga.
  • Jei jums reikia daugiau sužinoti apie tai, apsilankykite mūsų specialiame „WiFI Hotspot Hub“.
  • Norėdami gauti daugiau tokių vadovų, apsilankykite mūsų interneto ir tinklo puslapyje.
geriausia „wifi“ viešosios interneto prieigos taško programinė įranga „Windows 10“

Nepaisant to, kad interneto prieiga šiuolaikiniame pasaulyje tapo būtina, užtikrinti ryšį visuose turimuose įrenginiuose gali būti nelengva užduotis.

Ypač tose šalyse, kur viešosios „Wi-Fi“ paslaugos dar nėra sukurtos. Štai kodėl svarbu turėti geriausią įmanomą „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos taško programinę įrangą „Windows 10“ kompiuteryje ar nešiojamame kompiuteryje.

Internetas visuose įrenginiuose yra būtina sąlyga, nes šiais laikais daugumoje įrenginių yra integruota „Wi-Fi“ funkcija, todėl internetą dalintis per „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos tašką gyvenimas tampa įdomus ir lengvesnis.

Nors „Android“ valdomi išmanieji telefonai siūlo bendrinimo internetu galimybes tiesiogiai per „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos tašką, „Windows“ kompiuteris, kita vertus, tokių galimybių nesiūlo.

Tai daro dar didesnį iššūkį tose vietose, kur turite ribotą mobiliojo telefono interneto galimybę.

Daugelis iš mūsų buvo priversti manyti, kad tik „Wi-Fi“ maršrutizatoriai gali viešai kurti „Wi-Fi“ taškus. Tai netiesa.

Technologijos vystėsi ir dabar mes turime puikią programinę įrangą, kuri gali tai padaryti.

Šiame straipsnyje mes supažindinsime jus su 5 geriausiais „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos taško programine įranga, kurią galite įdiegti, kad „Windows 10“ kompiuteris būtų paverstas „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos tašku.

Reklama

Geriausia nemokama „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos taško programinė įranga, skirta „Windows 10“

„Connectify“ (rekomenduojama)

Prijunkite „Hotspot“ pagrindinį langą

Šiandien rinkoje yra daug viešosios interneto prieigos taško sprendimų, tačiau „Connectify“ surinko gerą auditoriją dėl savo našumo ir paprastos sąsajos.

Ši programinė įranga nėra nemokama, tačiau jei galite šiek tiek susikibti ir nusipirkti, tikrai gausite tai, už ką mokate. Ši programinė įranga leidžia jūsų nešiojamąjį kompiuterį arba asmeninį kompiuterį paversti virtualiu „Wi-Fi“ maršrutizatoriumi.

Tada galite naudoti savo nešiojamąjį kompiuterį, kad galėtumėte bendrinti internetą su bet kuriais netoliese esančiais įrenginiais. O jei turite USB prieigą prie interneto, galite net dalytis internetu su kaimynais ir draugais.

Jei esate konferencijų salėje ar viešbutyje, kuris už prietaisą ima internetą, ši programinė įranga gali būti labai naudinga.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai paprašyti interneto vienam įrenginiui ir tada naudoti „Connectify“, kad slapta pasidalintumėte juo su kitais įrenginiais.

Kitas „Connectify“ pranašumas yra tai, kad galite padidinti „Wi-Fi“ diapazoną naudodami „Virtual Router PRO“ ir dalytis pririštais ryšiais, 3G ir 4G tinklais.

„Connectify Hotspot“ yra puikus keliaujant - jei esate viešbutyje ar lėktuve, kuris ima interneto mokestį už kiekvieną įrenginį, tereikia nusipirkti interneto savo nešiojamam kompiuteriui ir tada naudoti programinę įrangą, kad slapta juo pasidalintumėte su kitais įrenginiais.

„Connectify Hotspot“ taip pat pasižymi stipriu ir išmaniu skelbimų blokatoriumi, kuris sutaupys prie jūsų viešosios interneto prieigos taško prijungtų įrenginių pralaidumą (iki 55% pagal jų bandymus), laiką ir baterijos veikimo laiką. 

Ir jei norite linksmintis - viešosios interneto prieigos taško pavadinime galite naudoti jaustukus - žr. Aukščiau pateiktą ekrano kopiją. Nesijaudinkite, jei jums ne taip gerai sekasi anglų kalba - programinė įranga yra prieinama 10 tarptautinių kalbų.

Atsisiųskite nemokamą „ prisijungti prie interneto prieigos taškoConnectify Hotspot“
  • Išsaugoti pralaidumą
  • Padidinkite „Wi-Fi“ diapazoną
  • Nėra „Wi-Fi“ suderinamumo problemų
  • Galima nemokama versija
Gaukite tai nemokamai dabar

Eksperto patarimas : „Connectify Hotspot“ yra ne tik puiki „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos taško programinė įranga, bet ir puiki „Wi-Fi“ signalo stiprinimo programinė įranga. Rekomenduojame naudoti „hotspot +“ signalo stiprinimo kombinaciją, kad jūsų kompiuteris ar nešiojamas kompiuteris taptų tikru „Wi-Fi“ maršrutizatoriumi. Net jei galbūt kyla problemų dėl artimo duomenų perdavimo, jei netoliese prie kompiuterio yra prijungti keli įrenginiai, jie turėtų prieiti prie interneto nepaprastai greitai.

„MHotSpot“

„mHotSpot“ pagrindinis langas„MHotSpot“ yra puikus įrankis, veikiantis kaip interneto šaltinis ir efektyviai paverčiantis „Windows 10“ įrenginį efektyviu „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos tašku.

Ši programinė įranga suteikia patogią vartotojo sąsają ir ją galima nemokamai atsisiųsti.

Kaip ir įprastas maršrutizatorius, „MHotSpot“ gali atlikti daugybę užduočių, taip pat galite ją pritaikyti pagal savo pageidavimus.

Galite priskirti slaptažodį, pasirinkti maksimalų klientų skaičių, pavadinti viešosios interneto prieigos tašką, pasirinkti interneto šaltinį ir daug daugiau.

Užima tik 400 KB jūsų kompiuterio disko vietos, „MHotSpot“ yra palyginti mažesnė nei kita viešosios interneto prieigos taško programinė įranga. Tai palengvina atsisiuntimą, net kai jūsų interneto ryšys yra ribotas.

Jį gali bendrinti iki 10 vartotojų, tačiau jei nenorite bendrinti su daugeliu klientų, galite pakoreguoti nustatymus, kad apribotumėte įrenginių, kurie gali pasiekti jūsų viešosios interneto prieigos tašką, skaičių.

Kitas geras „MHotSpot“ dalykas yra tai, kad jis gali stebėti visą informaciją apie prie jo prisijungusius vartotojus, įskaitant jų interneto naudojimą, kad galėtumėte lengvai jį naudoti interneto vartojimui stebėti.

„MHotSpot“ yra suderinamas su „Windows 10“ ir visomis kitomis „Windows“ versijomis.

Gaukite „MHotSpot“

„MyPublicWifi“ 

mano viešasis „wifi“

„MyPublicWifi“ yra dar vienas patogus įrankis, kuris paverčia jūsų nešiojamąjį kompiuterį belaidžiu „Wi-Fi“ prieigos tašku. Tai nemokama parsisiųsti ir gali atlikti daugybę funkcijų, išskyrus dalijimąsi internetu.

Ji turi stiprią užkardą, kurią galima naudoti norint apriboti vartotojų prieigą prie konkrečių serverių. Programinę įrangą taip pat galite naudoti norėdami užkirsti kelią kai kurioms interneto paslaugoms, tokioms kaip failų bendrinimo programos.

Be to, naudodami „MyPublicWifi“ galite stebėti ir įrašyti visus aplankytus URL puslapius savo virtualaus „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos taške.

„Wi-Fi“ saugos funkcija naudoja WPA2 šifravimą ir galite nustatyti tik mažiausiai 8 simbolių ilgio slaptažodį. Taip pat galite suteikti belaidžiui tinklui pasirinktą pavadinimą.

Dalijantis internetu programinė įranga rodo visų prijungtų įrenginių įrenginių pavadinimus, IP adresus ir laikmenos prieigos kontrolę (MAC).

Taip pat galite naudoti „MyPublicWifi“, kad patikrintumėte kiekvieno prie šio tinklo prijungto įrenginio naršymo istoriją.

Jis suderinamas su „Windows 7“, „Windows 8“ ir „Windows 10“.

Gaukite „MyPublicWifi“

„HostedNetworkStarter“ 

hostednetworkstarter„HostedNetworkStarter“ yra paprasčiausias įrankis, kuriuo dalijamasi iki šiol. Tai yra nemokamas „Norsoft“ sukurtas įrankis, skirtas sukurti „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos tašką.

Geras dalykas, susijęs su šiuo įrankiu, yra tai, kad jis yra nešiojamas, ir jį galite laikyti USB atmintinėje, kad galėtumėte naudoti kitur.

Naudodamiesi „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos tašku, kurį sukūrė šis įrankis, galite leisti bet kuriam netoliese esančiam įrenginiui pasiekti interneto ryšį, esantį nešiojamame ar asmeniniame kompiuteryje.

Patalpintas tinklo starteris palaiko „Windows 7“, „Windows 8“ ir „Windows 10“ su 32 arba 64 bitų kompiuteriu. Tačiau senesnėse „Windows“ versijose nėra palaikomo „Wi-Fi“ priglobto tinklo.

Skirtingai nuo kitų programų, „HostedNetworkStarter“ nereikalauja jokio diegimo ar jokio sudėtingo proceso.

Norėdami pradėti jį naudoti, tereikia paleisti vykdomąjį failą.

Jį paleidus, bus atidaryta parinktis „Patalpintas tinklas“, kuri leis jums pasirinkti norimus viešosios interneto prieigos taško konfigūracijos nustatymus.

Pasirinkę norimus nustatymus, tarp kurių yra norimas viešosios interneto prieigos taško pavadinimas ir tinklo raktas, paspauskite mygtuką Pradėti, kad paleistumėte „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos tašką.

Gaukite „HostedNetworkStarter“

160 nemokama „WiFi“ programinė įranga „OSTotoHotspot“

OSTotoHotspot sąsaja

„OSTotoHotspot“ yra šiandien rinkoje plačiausiai naudojama „hotspot“ programinė įranga. Šią programinę įrangą galima naudoti visiškai nemokamai, o dėl paprastumo ji tampa labai populiari.

Unikalus šio įrankio dalykas yra tas, kad, nepaisant to, kad jis prieinamas be papildomų išlaidų, jis neturi skelbimų ar kitų erzinančių iššokančių langų, kurie šiais laikais kankina daugumą programų.

Diegimo procesas yra labai lengvas, o „Windows“ kompiuterį galite paversti viešosios interneto prieigos tašku vos vienu paspaudimu.

Kita svarbi funkcija yra ta, kad naudodamiesi šiuo įrankiu lengvai valdysite visus įrenginius, prijungtus prie viešosios interneto prieigos taško.

Programinė įranga taip pat yra labai saugi ir turi apsaugą slaptažodžiu, neleidžiančia neteisėtai naudotis „Wi-Fi“.

Tai gerai suderinama su „Windows 7“, „Windows 8“, „Windows 8.1“ ir „Windows 10“.

Gaukite „OSTotoHotspot“

Atnaujinimas : „Microsoft“ nutraukė priglobtų tinklų palaikymą sistemoje „Windows 10“. Taigi kai kuri šios programinės įrangos gali neduoti jums pagarbaus rezultato. Prašome pranešti mums komentarų skiltyje, jei rasite problemą, kad galėtume ja pasidalinti su visais savo skaitytojais. Jei kyla problemų dėl mobiliojo viešosios interneto prieigos taško prisijungimo prie kompiuterio, galite peržiūrėti šį vadovą.

Jei žinote apie bet kurią kitą „Windows 10“ suderinamą viešosios interneto prieigos taško programinę įrangą, kuri nėra išvardyta aukščiau, praneškite mums apie tai toliau pateiktame komentarų skyriuje.

Be to, palikite kitų klausimų, kurie jums gali kilti.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2018 m. Balandžio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Kovo mėn., Siekiant šviežumo, tikslumo ir išsamumo.