6 geriausia kompiuterio programinė įranga, galinti su jumis kalbėti [2020 m. Vadovas]

 • Jei ieškote „Cortana“ virtualaus asistento alternatyvų, būtinai patikrinkite mūsų pasirinkimus
 • Galbūt jus domina ir kitos dirbtinio intelekto programinės įrangos programos
 • „Windows“ vartotojai, ieškantys būdų automatizuoti kompiuterio užduotis, gali patikrinti mūsų mėgstamiausius šio darbo įrankius
 • Apsilankykite mūsų skyriuje Įrankiai ir komunalinės paslaugos, kad perskaitytumėte daugiau nuostabių vadovų!
programinė įranga, su kuria galima kalbėtis

Kalbantys kompiuterio programinės įrangos įrankiai paima jūsų įprastą kompiuterį ir suteikia jam dirbtinio intelekto galių. Yra daugybė AI programų, leidžiančių bendrauti su kompiuteriu ir paversti mašiną asmeniniu asistentu.

Laimei, gyvename laikais, kai bendrauti su kompiuteriu nebėra „Sci-Fi“. Ši galimybė yra čia pat ranka pasiekiama, todėl būtų gaila neišbandyti patiems.

Surinkome 6 geriausius kompiuterio įrankius, kurie gali su jumis susisiekti, todėl būtinai patikrinkite jų funkcijas. Kai kurie yra unikalūs.

Pamatę, ką jie sugeba, galite priimti pagrįstą sprendimą atsižvelgdami į savo poreikius. Tapkite BFF su savo kompiuteriu šiandien!

Reklama

6 populiariausios programinės įrangos programos, kurios kalba atgal

Jarvis

„Jarvis “ sukūrė „The Pennyworth Project“ ir tai yra puiki kontekstą suvokianti programinė įranga, palaikanti numatymą. Jis palaiko besimokančiuosius, numatymus, taisykles ir jutiklius.

Automatinis režimas suteikia korekciją, kai aptinkamas konkretus trigeris, ir jūs gausite galimybę sukonfigūruoti trigerius per konfigūracijos meniu.

Čia pateikiamos pagrindinės „Jarvis“ savybės :

 • Įdiegę „Jarvis“ programą, galite paleisti programinę įrangą radę ir spustelėję naują „Jarvis“ grupės įrašą „Windows“ meniu Pradėti.
 • Pirmą kartą paleidus įrankį, sistemos pranešimų srityje pasirodys maža piktograma, ir tai bus pagrindinis būdas, kurį naudosite bendraudami su JARVIS.
 • Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėjus piktogramą, pasirodys meniu, kuris parodys visas funkcijas, kurias ši programinė įranga gali suteikti.
 • Galėsite mokyti programinę įrangą ir stebėti jos konteksto prognozes, kol ji taps vis geresnė.
 • Laikui bėgant programinė įranga bus puiki galimybė automatiškai numatyti jūsų kontekstą.

→ Atsisiųskite „Jarvis“


Ieškote kalbos mokymosi programinės įrangos su kalbos atpažinimu? Geriausius rasite šiame straipsnyje.


Braina

„Braina“ reiškia „Brain Artificial“, ir tai yra intelektualus virtualus asistentas, kuris leis jums bendrauti su kompiuteriu balso komandomis.

Jei manote, kad tai skamba panašiai kaip „Siri“ ar „Cortana“, turime pasakyti, kad klystate. „Braina“ nėra paieškos programa, ir ji gali padaryti daug daugiau.

Čia pateikiamos pagrindinės „Braina AI“ programinės įrangos savybės :

 • Tai yra žmonių kalbos sąsaja, balso atpažinimo ir automatizavimo programinė įranga, skirta sistemoms, kuriose veikia „Windows“.
 • Ši fantastiška programinė įranga leidžia vartotojams tiksliai konvertuoti kalbą į tekstą daugiau nei 100 skirtingų kalbų.
 • Naudodamiesi „Braina“, galėsite valdyti kompiuterį naudodami natūralios kalbos komandas.
 • Tai nėra paprastas pokalbių robotas, o pagrindinis tikslas yra nepaprastai funkcionalus ir padėti vartotojams atlikti įvairias užduotis.
 • Galėsite įvesti įvairiausias komandas ir net kalbėti, o „Braina“ puikiai supras, ko iš jos norite.
 • Braina yra intensyvių tyrimų, atliktų dirbtinio intelekto srityje, rezultatas.
 • Programinė įranga yra skaitmeninis asistentas, gebantis suprasti, mąstyti ir taip pat mokytis iš savo patirties kaip ir žmogaus smegenys.
 • Braina taip pat gali pasimokyti iš pokalbių.

Tai daugiafunkcinė dirbtinio intelekto programinė įranga, suteikianti vieno lango aplinką, leidžiančią valdyti kompiuterį ir atlikti daugybę užduočių, tokių kaip diktavimas, duomenų paieška internete, grojimas dainomis, failų atidarymas ir paieška kompiuteryje, aliarmų ir priminimų nustatymas, atlikimas matematinės operacijos, užrašų atsiminimas, įvairių užduočių automatizavimas, elektroninių knygų skaitymas ir kt.

→ Atsisiųsti „Braina“


Šiame naudingame straipsnyje pažvelkite į geriausią „Windows 10“ logopedinę programinę įrangą. 


Kalbėk už mane

„Talk for Me“ yra programa, skirta pasiūlyti balsą tiems, kurie neturi balso.

Jame yra keletas skyrių su plytelėmis, skirtos padėti vartotojams sujungti sakinius, kad jie galėtų geriau bendrauti su aplinkiniais.

Šis įrankis taip pat turi specialią klaviatūros funkciją, kurioje vartotojas galės įvesti pranešimą ir paskui kompiuterį kalbėti jų vardu.

Šis įrankis yra daugiau nei naudingas žmonėms, turintiems autizmą, PSP, ALS, CBD, išgyvenusiems insultus ir dar daugiau.

Čia yra pagrindinės „Talk for me“ savybės :

 • Tai programa, sukurta iš teksto į kalbą, su didžiuliais prisilietimo taškais.
 • Programinė įranga yra su pritaikomu pagrindiniu ekranu, kurį lengva naudoti net žmonėms, kurie dar nėra pažengę, arba šios programinės įrangos ekspertams.
 • Tinkinamuose skyriuose yra Žmonės, Maistas, Frazės, Žmonės, Sportas, Pramogos, Medicina, Skaičiai ir Informacija apie asmenį.
 • Programoje yra didelė ekrano klaviatūra.
 • Pagal savo kompiuteryje įdiegtus balsus galėsite reguliuoti kalbos ir balso greitį.
 • Ši programinė įranga nepriekaištingai veikia su pele, jutikliais, klaviatūra ir rašikliu, tačiau tai priklauso nuo jūsų naudojamo įrenginio.

Šioje programoje yra daug naudingų funkcijų, o tai, kad ji yra labai pritaikoma, praverčia kiekvieną kartą.

Yra daugybė vartotojų, kurie sako, kad naudoja šią programą pacientams, kurie negali kalbėti, ir per šią programą pacientai gali bendrauti su kitais, ir tai nėra nuostabu.

→ Atsisiųskite pokalbį su manimi


Jei jus domina kalbos atpažinimo programos, skirtos „Windows 10“, šiame straipsnyje rasite geriausius mūsų pasirinkimus.


„DataBot“

„DataBot“ yra nemokamas virtualaus kalbėjimo robotas, kurį galėsite įdiegti savo kompiuteryje, kuriame veikia „Windows“. Tai atsako į jūsų klausimą savo balsu, atsižvelgiant į temą.

Yra įvairios programos ir paslaugos, kurios yra integruotos į šią programinę įrangą, kad būtų galima moduliuoti roboto atmintyje, grąžinti jums vaizdus ir ieškoti visų rūšių duomenų.

„DataBot“ galėsite naudoti visada, kai keliausite, mokysitės, dirbsite, atsipalaiduosite ar žaisite, nes per kelias sekundes jūsų bus ieškoma visa, ko jums reikia išklausyti ar žinoti.

Čia yra pagrindinės „DataBot“ savybės :

 • Ši programinė įranga gali greitai nustatyti jums reikalingą objektą.
 • „DataBot“ gali kurti pritaikytas daugialypės terpės pristatymus naudodamas tekstą, atvaizdus ir balsą.
 • Ši programa taip pat gali atsakyti į įvairius konkrečius klausimus ir sukurs ataskaitas, kuriose bus pateiktas atsakymas, susijusi informacija, paieškos paslaugos, medžiaga, nuorodos ir dar daugiau.
 • „DataBot“ leidžia jums be vargo dalytis atsakymais naudojant SMS, socialinius tinklus ir el.
 • Taip pat galite pagerinti roboto galimybes naudodami nemokamus ar įsigytus naujovinimus.
 • „DataBot“ turi puikių savybių, kurias galima pritaikyti pagal jūsų nuostatas, įskaitant balsą, kalbą, vardą ir elgesį.
 • Programinė įranga įgis patirties, kol ją naudojate, ir tai gali būti laikoma alternatyviu metodu norint gauti parduotuvėje galimus naujovinimus ar įvairius išskirtinius atlygius.
 • Į „DataBot“ prieinamas paslaugas ir modulius sudaro šie dalykai: žodynas, horoskopas, sekretorius, teminis, anekdotai, naujienos, garsai, smegenų traukinys, mįslė, citatos ir kt.

→ Atsisiųskite „DataBot“


Cortana

„cortana“ „Microsoft“ paleidimo priemonė

Jei naudojate „Windows 10“, jau turėtumėte būti susipažinę su virtualiuoju „ Cortana“ padėjėju. Tai naudingas dirbtiniu intelektu pagrįstas įrankis, kurį galite naudoti norėdami nustatyti priminimus, diktuoti el. Laiškus, rasti įvairios informacijos internete ir pan.

Pastaraisiais metais „Microsoft“ prie savo virtualaus asistento pridėjo daugybę naujų funkcijų. Dabar galite jį naudoti ir kitose operacinėse sistemose, įskaitant „Android“.

Žinoma, norint tinkamai veikti, „Cortana“ turi pasiekti visą jūsų kompiuteryje esančią informaciją. Kai kurie vartotojai gali manyti, kad tai daro įtaką jų privatumui, todėl nepamirškite šio fakto, kai įjungiate „Cortana“.

→ Atsisiųskite „Cortana“


Norite sužinoti, kaip įdiegti „Cortana“ kalbos paketus „Windows 10“? Peržiūrėkite šį patogų vadovą.


Kompiuterinis pokalbis

Daugelis žmonių pasikliauja kalbos į kalbą programomis, nes kompiuteris kalba viską. „Computer Talker“ yra nemokama „Windows“ sukurta teksto į kalbą programinė įranga, kurią sukūrė „Point64“.

Tai paprastas įrankis, kuris išverčia ir paverčia viską, ką rašote, kad kompiuteris kalbėtų garsiai. Kompiuteriniame pokalbyje yra įmontuotas natūraliai skambantis balsas, kuris gali garsiai perskaityti jūsų tekstą.

Čia pateikiamos pagrindinės „Computer Talker“ savybės :

 • Jame yra paprasta vartotojo sąsaja, kuri palengvina naudojimąsi net pradedantiesiems.
 • Programinė įranga sugeba perskaityti ar paversti tekstą į kalbą, naudodama natūraliai skambantį moters balsą.
 • Šią programinę įrangą naudoti be jokių pastangų, tereikia nukopijuoti ir įklijuoti tekstą, kurį norite konvertuoti, į kalbą, o kai tai padarysite, turite paspausti mygtuką Kalbėti.
 • Programa gali lengvai atpažinti angliškus žodžius ir sugeba juos teisingai ištarti.

→ Atsisiųskite „Computer Talker“


Jei norite pakeisti savo balsą „Skype“, peržiūrėkite šį straipsnį su geriausiu įrankiu tai padaryti.


Išvada

Tai yra šešios geriausios programos, kurios gali priversti jūsų kompiuterį kalbėtis su jumis, todėl prieš priimant galutinį sprendimą rekomenduojama patikrinti visus jų funkcijų rinkinius.

Jei turite kitų rekomendacijų ar klausimų, nedvejodami kreipkitės į toliau pateiktą komentarų skyrių.


DUK

Ką apie kalbėjimą kompiuterio programine įranga, skirta „Windows 7“?

Aukščiau pateikti programinės įrangos sprendimai yra prieinami ne tik „Windows 10“, bet ir „Windows 7“.

Kokia yra geriausia teksto į kalbą programinė įranga?

Čia yra geriausi teksto į kalbą programinės įrangos įrankiai, skirti jūsų kompiuteriui.

Kokia yra geriausia dirbtinio intelekto programinė įranga?

Peržiūrėkite mūsų mėgstamiausius, kai kalbama apie geriausią dirbtinio intelekto programinę įrangą.


Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2018 m. Vasario mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn. Dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.