Kaip atidaryti VOB failus [„Windows 10“ ir „Mac“]

 • Nežinote, kaip elgtis su VOB failais? 
 • Nebeieškokite - geriausi įrankiai, skirti pasiekti šį failo plėtinį, yra išvardyti čia.
 • Jei jus domina papildomi probleminių failų formatų konversijos metodai, apsilankykite mūsų failų konvertavimo programinės įrangos puslapyje.
 • Taip pat apsilankykite „File Openers Hub“, kur rasite geriausius sprendimus atidarant bet kokio tipo failų plėtinius.
atkurti VOB failus

Ar kada susimąstėte, kas yra VOB failo formatas ir kaip jį atidaryti? Jei atsakymas yra teigiamas, jūs patekote į reikiamą vietą - mūsų įraše pabrėžiami šio failo formato atidarymo ir modifikavimo būdai.

VOB failas yra laikmenos duomenų failas, paprastai saugomas aplanke „Video_Ts“, esančiame DVD disko šakniniame aplanke. VOB failuose paprastai yra dauguma diske saugomos informacijos, tokios kaip garsas, subtitrai, meniu ir vaizdo įrašai.

Be reikalo peržiūrėkime keletą programų, kurios gali atidaryti VOB failo formatą, ir keletą rankinių būdų pasiekti šį failo plėtinį.

Reklama

Kaip atkurti VOB failus „Windows 10“?

„Adobe Audition“ (redaktoriaus pasirinkimas)

„Adobe Audition“

„Adobe Audition“ yra daugiau nei medijos leistuvas, tai išsamus įrankių rinkinys, apimantis daugialypę juostą, bangos formą ir spektrinį ekraną, skirtą kurti, maišyti, redaguoti ir atkurti garso turinį.

Puikiai tinka palaikyti daugybę failų formatų, įskaitant .wav, .raw,. avi, .mov ir, žinoma, VOB failai, ši galinga darbo vieta veikia ne tik atidarant failus.

Jį galite naudoti redaguoti, išvalyti, atkurti, taip pat konvertuoti, importuoti ir eksportuoti praktiškai bet kokio tipo failų plėtinius nuo labiausiai paplitusių iki gana neįprastų.

Labai suderinamas su „Windows 10“ infrastruktūra, „Audition“ leis jums lengvai valdyti VOB failus.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Vaizdo ir garso turinio valymo, atkūrimo ir tikslaus redagavimo įrankiai
 • Žingsnis po žingsnio, interaktyvūs mokymo programos vadovai
 • Sklandi integracija su „Adobe Creative Cloud Suite“ ir kitomis trečiųjų šalių programomis
 • „Essential Sound“ skydelis ir diagnostikos skydelis
 • Platus kelių vaizdo ir garso formatų palaikymas
„Adobe Audition“

„Adobe Audition“

Tvarkykite VOB failus ir be jokių pastangų naudodami šį visagalį DAW! 20,99 USD per mėnesį. Pirkite dabar

„File Viewer Plus 3“

„File Viewer Plus“

„File Viewer Plus“ yra universali „Windows“ failų peržiūros programa, galinti atidaryti ir rodyti daugiau nei 300 skirtingų failų tipų.

Be .vob failų tipų, šis įrankis taip pat atvers dešimtis kitų vaizdo failų, su kuriais įprastiems žaidėjams gali kilti problemų.

Kai kuriais retais atvejais, jei „FileViewer“ negali parodyti vietinio failo rodinio, galite naudoti „Text“ ir „Hex“ rodinius failo turiniui patikrinti.

Šie rodiniai leidžia pamatyti failo viduje, suteikiant vertingos informacijos, ypač nežinomų tipų failams.

„File Viewer Plus 3“

„File Viewer Plus 3“

Peržiūrėkite ir konvertuokite daugiau nei 300 formatų per visą laiką, įskaitant .VOB! 29,97 USD. Pirkite dabar

„Gretech GOM Player“

GOM grotuvo sąsaja

„Gretech GOM Player“ yra vienas iš populiariausių žiniasklaidos grotuvų, naudojamų Azijoje, ypač Pietų Korėjoje ir Japonijoje.

GOM grotuvas turi puikią sąsają, kurią galima pritaikyti pagal jūsų pageidavimus, lengvai atsisiųsdami iš programos svetainės GOM grotuvo.

Be to, GOM grotuvas turi unikalų integruotą kodekų ieškiklį, kuris pateikia informaciją apie nepalaikomą formatą, nuskaitydamas kodeką.

Tada žiniasklaidos programa nukreipia jus į svetaines, kuriose galite atsisiųsti trūkstamą kodeką.

Be to, „Gretech GOM“ grotuvas palaiko daugelį laikmenų formatų, tokių kaip AVI, MP4, MP3, WMV ir ypač VOB formatus, taip pat įvairius subtitrus, tokius kaip SRT ir VOBsub.

„Gretech GOM Player“

„Gretech GOM Player“

Atidarykite .VOB failus naudodami šį galingą ir patogų medijos leistuvą! Nemokamai Išbandykite dabar

„VideoLAN VLC Media Player“

Leiskite „Aiff“ failus naudodami „VLC Player“

„VLC Player“ yra labai populiari programa, kurią naudoja daugiau nei 100 milijonų žmonių visame pasaulyje. Atvirojo kodo grotuvas turi didžiulę klientų bazę dėl savo unikalių savybių, leidžiančių atkurti daugybę medijos formatų.

Be to, VLC susideda iš paprastos sąsajos, kuri naudoja „drag and drop“ mechanizmą jūsų medijos failams tvarkyti ir leisti.

„VLC media player“ palaiko daugiau nei 70 garso ir vaizdo laikmenų failų formatų, įskaitant MP4, 3GP, WAV, FLV, AVI ir ypač VOB failus.

Medijos leistuvas gali atkurti VOB failus tiesiai iš disko arba kaip atskirą failo formatą. Be to, jūs netgi galite užsiprenumeruoti tinklalaides ir srautines svetaines tiesiogiai iš programos.

Atsisiųskite „VLC Media Player“


Žiūrėkite mėgstamus filmus neatsilikdami nuo VLC! Sužinokite, kaip tai padaryti iš mūsų patogaus vadovo!


„Microsoft Windows Media Player“

„Windows Media Player“

„Microsoft“ „Windows Media Player“ yra numatytoji programa, pateikiama kartu su „Windows“ operacine sistema. Programa plačiai naudojama, nes turi daug funkcijų, kurios buvo kitų medijos leistuvų esmė.

„Windows Media“ leistuvas palaiko daugelį laikmenų formatų, nes galite atkurti WMV, MPEG, MPV ir ypač VOB failų formatus.

Galite perduoti muziką tiesiai iš savo sistemos naudodami „Windows Media Player“ programinę įrangą.

Be to, šiame medijos leistuve taip pat yra didžiausia papildinių biblioteka, kurią galima atsisiųsti, kad pagerintumėte medijos leistuvo našumą.

⇒ Atsisiųskite „Windows Media Player“


„Windows Media Player“ dingo po atnaujinimo? Neišsigąskite! Vykdykite šį vadovą, kad išspręstumėte problemą!


„Media Player Classic“

„Media Player Classic“

Šis atviro kodo medijos grotuvas yra gana populiarus tarp vartotojų, nes jis turi panašių funkcijų kaip ir „Windows Media Player“.

Kita vertus, „Media Player Classic“ suteikia galimybę pritaikyti sąsają ir siūlo pažangius atkūrimo įrankius, kurie papildo jūsų žiūrėjimo patirtį.

„Media Player Classic“ taip pat turi namų kino funkciją, kuri leidžia programinei įrangai sukurti unikalią kino patirtį žiūrint vaizdo failus.

Šis medijos leistuvas palaiko platų laikmenų formatų, tokių kaip OGG, MP4, MPEG, ir ypač VOB failų asortimentą. Programa naudoja mažai sistemos atminties, yra mažo dydžio ir suderinama su senesniais kompiuteriais.

Atsisiųskite „Media Player Classic“

„CyberLink Power“ DVD

kaip atidaryti vob failus Windows 10„Power DVD“ yra milžinas medijos leistuvų pramonėje.

Milijonai naudojami ir labai vertinami tiek kritikų, tiek gerbėjų, „Power DVD“ pateikia visą pažangių įrankių, tokių kaip paieška, naršymas ir bendrinimas daugialypės terpės failais, rinkinį.

Programa suteikia puikią patirtį ir leidžia atnaujinti failus ir konvertuoti juos iš vieno formato į kitą. „Power DVD“ yra suderinamas su daugeliu formatų, įskaitant MP4, MP3, JPEG ir VOB.

Jūs galite turėti gerą VOB žiūrėjimo patirtį, nes programa leidžia pagerinti vaizdo įrašo kokybę.

Be to, „Power DVD“ taip pat palaiko 4K DVD formatą, o tai reiškia, kad sistemoje jūs naudojatės visa 4K patirtimi, nors jums reikės kompiuterio su 4K galimybėmis, kad galėtumėte naudotis visomis privilegijomis.

„Power DVD“ yra puikus daugialypės terpės grotuvas su daugybe funkcijų ir palaiko daugybę formatų, tuo pačiu suteikdamas kinematografinę patirtį su įmontuotu „True Theatre Stabilizer“.

Atsisiųskite „CyberLink PowerDVD“


Visos programos, kurias paminėjome įraše, gali būti naudojamos VOB failams atidaryti „Windows 10“ kompiuteriuose. Tačiau, nors kai kurios programos yra nemokamos, pvz., „VLC media player“, kitos yra gero kainos ir kokybės santykio.

Ar naudojote kurį nors iš šių įrankių, norėdami paleisti VOB failus „Windows 10“? Nedvejodami pasidalykite savo patirtimi su mumis komentuodami žemiau.

DUK: Sužinokite daugiau apie VOB failus

 • Kas yra VOB failas ir kaip jį žaisti?

VOB failas yra sudėtinis formatas DVD-Video laikmenose. Norėdami naudoti failus su šiuo plėtiniu, galite naudoti specializuotą programinę įrangą, pvz., „Gom Player“, „Adobe Audition“ ar „Power DVD“. Norėdami sužinoti geresnę perspektyvą, peržiūrėkite visus šio straipsnio sprendimus.

 • Ar VOB gali atkurti „Windows Media Player“?

Iš tikrųjų tai gali ir „Media Player Classic“ bei „VLC“ šiuo klausimu. Taip pat yra mokamų programinės įrangos įrankių, kurie gali tvarkyti šį failo plėtinį, pavyzdžiui, „Adobe Audition“ arba „Power DVD by Cyberlink“.

 • Kaip atidaryti VOB failą „Mac“?

Galite išbandyti universalų failų atidarymo įrankį, kuris yra „File Viewer Plus 3“. Ši programa tinkama nepriekaištingai pritaikyti tiek „MAc“, tiek „Windows 10“ infrastruktūroms.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2018 m. Gegužę ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Gegužės mėn., Siekiant šviežumo, tikslumo ir išsamumo.