13 geriausių nuotraukų peržiūros priemonių, skirtų „Windows 7“

 • Nors labai tikėtina, kad jūsų OS sistemoje yra įmontuota nuotraukų peržiūros programa, jums gali prireikti tobulesnio įrankio, atsižvelgiant į jūsų poreikius
 • Mūsų geriausias sąrašas padės jums tinkamai pasirinkti nuotraukų peržiūros programinę įrangą
 • Skaitmeninis rėmelis gali būti maloni dovana ar papildymas jūsų kambariui, jei turite svarbių nuotraukų ar kolekcijų, kurias norite priminti ar pasidalinti
 • Peržiūrėkite mūsų nuotraukų redagavimo skyrių, kur rasite daugiau vadovų ir populiariausių sąrašų
„Windows 7“ nuotraukų peržiūros priemonė

Didėjant skaitmeninių technologijų pažangai, fotografija tapo viena iš mūsų mėgstamiausių pramogų, kurias mes darome su asmenukėmis, žmonomis ir grupėmis. Bet ką geriausia naudoti „ Windows 7“ nuotraukų peržiūros priemonėje , norint aiškiai matyti mūsų nuotraukas?

Mes patikrinome kai kuriuos naudojamus populiarius nuotraukų žiūrovus ir pateikiame geriausius geriausių „Windows 7“ nuotraukų peržiūros priemonių įrankius.

Jei jums nepatinka tas, kuris pateikiamas kartu su „Windows 7“ OS pagal numatytuosius nustatymus, galite palikti bet kurį iš šiame straipsnyje aprašytų.

Kalbant apie „Windows 7“, tikriausiai esate susirūpinę, kad ši operacinė sistema bus pasenusi ir pažeidžiama. Nebijokite: mes turime išsamų vadovą, kaip visam laikui naudoti „Windows 7“.

Kokie yra geriausi „Windows 7“ nuotraukų peržiūros priemonės įrankiai?

 1. „Adobe Lightroom“
 2. „ACDSee Photo Studio“
 3. „File Viewer Plus 2“
 4. Irfanview
 5. „Photo Viewer PRO“
 6. „XNView“
 7. „FastStone“
 8. Xlideit
 9. „Nexus“ vaizdų peržiūros priemonė
 10. „Honeview“
 11. „WildBit“ žiūrovas
 12. GIMP
 13. Nomacs

1. „Adobe Lightroom“ (redaktoriaus pasirinkimas)

„Windows 7“ vaizdų peržiūra „Adobe Lightroom“

„Adobe Lightroom“ yra išsamus sprendimas bet kokiems nuotraukų redagavimo poreikiams, įskaitant vaizdų peržiūrą iki pikselių lygio, taip pat išplėstinį vaizdo valdymą.

Ši programa leidžia jums dirbti su daugybe failų formatų ir yra viena iš geriausių, kai reikia tvarkyti nuotraukas.

Automatinis nuotraukų išdėstymas pagal laiko juostą kartu su galimybe grupuoti vaizdus pagal žymas ir filtrus leidžia lengvai valdyti bet kokį nuotraukų kiekį, atsižvelgiant į norimus kriterijus.

Nuotraukas iš kolekcijos skydelio galima surinkti į nuotraukų knygos ar skaidrių demonstravimo formatą. Savo nuotraukoms taip pat galite priskirti žvaigždes, vėliavas, spalvų etiketes ir raktinius žodžius, juos galite naudoti atsižvelgdami į savo poreikius, nesvarbu, ar tai būtų kokybės vertinimas, ar teminis grupavimas.

Viena iš naudingiausių funkcijų yra „Quick Develop“, leidžianti koreguoti toną kelyje.

⇒ Atsisiųskite nemokamą „Adobe Lightroom“


2. „ACDsee Photo Studio“ (rekomenduojama)

„ACDsee Photo Viewer“ „Windows 7“ nuotraukų peržiūros priemonės įrankiai

Šis yra skirtingų tipų, skirtų skirtingiems vartotojams, pvz., Namų vartotojui ar profesionalui, nes jis yra tarsi visas fotostudijos rinkinys, skirtas peržiūrėti, redaguoti ir kurti unikalius vaizdus.

Jis palaiko daugiau nei 60 vaizdo formatų, įskaitant GIF, be to, jūs galite ne tik peržiūrėti aiškios kokybės vaizdus super platformoje, bet ir redaguoti, tvarkyti, tvarkyti ir net dalytis savo skaitmeninėmis nuotraukomis su savo artimaisiais, draugais ar draugais iš savo darbalaukio. .

Kartais nuotraukų žiūrovai gali sulėtėti, tačiau šis, net ir su visomis jo savybėmis, greitai atveria ir slenka jūsų vaizdų katalogus. Vis dėlto jo kaina yra 59,99 USD (galima bandomoji versija), todėl jis nėra nemokamas, kaip ir dauguma kitų nuotraukų žiūrovų.

Įdiekite jį į savo kompiuterį ir pabandykite.

 • Atsisiųskite dabar „ACDsee Photo Viewer“ 

3. „File Viewer Plus 3“ (rekomenduojama)

failų peržiūros programa plius 2 - geriausia nuotraukų peržiūros programa „Windows“

Norėdami tvarkyti visas nuotraukas, dokumentus ir archyvus, paprastai turėsite įdiegti kelias programas. Patogu pasirinkti tokį, kuris galėtų apdoroti bent daugumą formatų, su kuriais ketinate dirbti.

„File Viewer“ yra puiki galimybė ir turi daug nuotraukų funkcijų.

„File Viewer Plus 3“ yra universali „Windows“ failų peržiūros programa, galinti atidaryti ir rodyti daugiau nei 300 skirtingų failų tipų.

Nauja versija suteikia papildomų funkcijų ir daugiausia dėmesio skiriama daugiau nei 50 naujų failų formatų, įskaitant daugiau nei 25 papildomus vaizdo, garso ir vaizdo formatus, peržiūros ir keitimo palaikymui.

Naujoji paketinio keitimo funkcija veikia labai greitai ir galite išsaugoti nustatymus, kad galėtumėte vėl naudoti skirtingiems darbams.

Ši programa gerai palaiko neapdorotus failus ir galite atidaryti 600 skirtingų fotoaparatų modelių nuotraukas. Taip pat galite peržiūrėti skaitmeninių nuotraukų ir neapdorotų fotoaparatų failų EXIF ​​duomenis.

Kaip atidaryti neapdorotus failus, kurių galite paprašyti? Nieko paprastesnio su šiuo puikiu vadovu.

Programa turi paprastą, išmanų išdėstymą ir yra tokia pat lengva, kaip ir „nuvilkite“ failus. Galite atsisiųsti visiškai veikiančią nemokamą bandomąją versiją arba nusipirkti už prieinamą kainą.

Antroji vieta „ failų peržiūros priemonė ir 3 logotipasFile Viewer Plus 3“
 • Palaikomi 300 failų formatai
 • Peržiūrėkite ir redaguokite vaizdus
 • Konvertuoti į kitus formatus
Gauk Tai dabar

4. Irfanview

„Irfanview Windows 7“ nuotraukų peržiūros programa

„Irfanview“ yra viena populiariausių ir geriausių „Windows 7“ nuotraukų peržiūros programinės įrangos, kurią galite gauti. Jis yra mažas, labai greitas ir kompaktiškas, be to, jei esate pradedantysis, jį naudoti taip paprasta.

Profesionalai taip pat gali pasinaudoti šiuo galingu įrankiu, kuris, skirtingai nei kiti nuotraukų žiūrovai, sukurtas siekiant sukurti naujas, unikalias ir įdomias jūsų grafikos funkcijas.

Tai iš tikrųjų yra pirmasis „Windows 7“ nuotraukų žiūrovas visame pasaulyje, teikiantis daug GIF, ICO ir kelių puslapių TIF palaikymą.

Būtent ši „Irfanview“ funkcijų įvairovė verčia žmones ją pamilti ir naudoti ne tik nuotraukų peržiūrą, bet ir naudoti savo nuotraukų redaktorių, nes ji taip pat palaiko „Adobe Photoshop“ filtrus.

Be to, jis yra visiškai nemokamas, jei nenaudojate komerciniais tikslais, kitaip turėtumėte užsiregistruoti 12 USD komerciniam naudojimui.

Keletas įdomių dalykų, kuriuos galite padaryti naudodami šią nuotraukų peržiūros priemonę, yra failų paieškos, el. Pašto ir spausdinimo parinktys, paketinės konversijos, skirtos išplėstiniam vaizdų apdorojimui, greitas peržiūra per katalogus, „Photoshop“ filtro palaikymas, „Paint“ parinktis, pvz., Linijų, rodyklių, apskritimų ir kitų formų piešimas, pridėti efektai, tokie kaip galandimas, neryškumas, taip pat galite užfiksuoti ekrano kopijas, pakeisti pjūvį / apkarpymą ir pridėti vandens ženklus ir dar daugiau.

Atsisiųskite „Irfanview“ 


„Irfanview“ praverčia naudojant šias senas nuotraukų atkūrimo priemones!


5. „PhotoViewer Pro“

„PhotoViewer Pro“ geriausia nuotraukų peržiūros programa, skirta „Windows 7“

Šis nuotraukų peržiūros priemonės įrankis turi priartinimo palaikymą, taip pat vaizdų redagavimo įrankius, kad galėtumėte keisti dydį, pasukti ar apversti, apkarpyti, aštrinti, sulieti, reguliuoti apšvietimą, koreguoti spalvas ir daug daugiau redagavimo efektų.

Jūs taip pat gausite vaizdo spalvų efektus, kurie idealiu atveju yra panašūs į filtrų naudojimą, tačiau jie apsiriboja pilkumo, sepijos, RGB koregavimu ir neigiamais.

Taip pat galite naudoti „Paint“ parinktis, pvz., Tekstų, linijų, formų ir figūrinių išnašų objektų piešimą atvaizduose.

Unikalus dalykas apie šį įrankį yra klono antspaudas ir gydomasis teptukas. Jei padarysite klaidų ir norite grįžti atgal, galite naudoti įrankio Anuliuoti / perdaryti funkciją, taip pat galite palyginti iki 4 vaizdų greta.

Jei norite sugretinti visas mėgstamiausias šeimos nuotraukas, kad patirtumėte nepamirštamų įspūdžių, galite naudoti „PhotoViewer Pro“, kad sukurtumėte montažus, kuriuos galite naudoti kaip ekrano užsklandas ar ekrano užsklandas savo malonumui žiūrėti.

Atsisiųskite „PhotoViewer Pro“


6. „XNView“

„Xnview Windows 7“ nuotraukų peržiūros priemonė

Tai taip pat yra viena iš geriausių „Windows 7“ nuotraukų peržiūros programinės įrangos, naudojamų pasaulyje. Be peržiūros funkcijų, vaizdus taip pat galite konvertuoti, nes jie palaiko daugiau nei 500 vaizdo formatų.

Šis įrankis siūlo įvairias peržiūros funkcijas, tokias kaip miniatiūra, visas ekranas, filmų juosta ir skaidrių demonstravimas, kad visada galėtumėte peržiūrėti atsižvelgdami į savo pageidavimus arba kurdami pristatymą.

Vaizdus taip pat galite redaguoti naudodamiesi įvairiomis redagavimo funkcijomis, tokiomis kaip dydžio keitimas, pasukimas, apkarpymas, ryškumo ir kontrasto reguliavimas, spalvų modifikavimas ar net filtrų taikymas tarp kitų efektų.

Taip pat galite eksportuoti daugiau nei 70 vaizdo formatų, taip pat kurti skaidrių demonstracijas, tinklalapius, kontaktinius lapus, vaizdų juostas ir dar daugiau.

Jis turi neprilygstamą formatų palaikymo suderinamumą, kuris apima animuotus nejudančius formatus, GIF ir ICO palaikymą.

Kitos šaunios funkcijos apima paketinį apdorojimą, o tai tikrai gerai, jei turite tiek daug nuotraukų, su kuriomis dirbate.

Atsisiųskite „XNView“


7. „FastStone“ nuotraukų peržiūros priemonė

Be unikalaus pavadinimo, šis „Windows 7“ nuotraukų žiūriklis yra dviejų tipų, skirtas jūsų žiūrėjimo malonumui:

 • „FastStone“ vaizdų peržiūros programa
 • „FastStone MaxView“

„FastStone“ vaizdų peržiūros programa

7 „FastStone“ nuotraukų peržiūros priemonės langai

Šis „Windows 7“ nuotraukų žiūriklis yra greitas ir patogus naudoti, be to, jame yra įvairių funkcijų, įskaitant vaizdų redagavimą, peržiūrą ir valdymą.

Gaunate puikių funkcijų, tokių kaip skaidrių demonstracija ir kiti pereinamieji efektai, be to, ji palaiko pagrindinius grafinius formatus, tokius kaip JPEG, BMP, PNG, TIFF, ICO, GIF, TGA ir daugumą RAW formatų.

Naudodami šį įrankį taip pat galite palyginti iki 4 vaizdų, kad galėtumėte pakeisti nuotraukas, kad jas būtų galima geriau peržiūrėti.

Jame taip pat pateikiamos įprastos funkcijos, tokios kaip spalvų efektai, dažymo parinktys, redagavimo įrankiai ir vaizdo didintuvas, priartinimo palaikymas, įvairūs ekrano rodymo stiliai, spausdinimo ir nuskaitymo parinktys, montažų kūrimas, paketinis apdorojimas ir daug daugiau.

Taip pat galite nemokamai atsisiųsti ir naudoti, be to, negaunate kvailų skelbimų iššokančiųjų langų, reklaminių ar šnipinėjimo programų, atsirandančių naudojant nemokamas programas. Kalbant apie reklamines ir šnipinėjimo programas, čia yra geriausi įrankiai, norint juos visiškai ištrinti!

„FastStone MaxView“

„faststone maxview Windows 7“ nuotraukų programa

Tai yra kaip „FastStone“ vaizdų peržiūros priemonė, tačiau ji yra greita, kompaktiška ir palaiko pagrindinius grafikos formatus.

Gaunate intuityvų, patogų naudoti išdėstymą, kad galėtumėte peržiūrėti savo nuotraukas įvairiais būdais, be to, net galite greitai apsaugoti failus slaptažodžiu, jei turite tas privačias nuotraukas, kurių nenorite, kad visi galėtumėte pasiekti.

Kitos įprastos funkcijos yra nuotraukų redagavimas, dažymo parinktys, tačiau galite saugiai ir tiesiogiai peržiūrėti suglaudintus ar archyvuojamus failus. Jis taip pat palaiko jutiklines sąsajas, jei norite liesti ar perbraukti.

Priešingu atveju, jis taip pat pateikiamas su visomis kitomis funkcijomis, įtrauktomis į „Image Viewer“ versiją.

Atsisiųskite „FastStone“ nuotraukų peržiūros programą

DUK apie nuotraukų peržiūros programinę įrangą

 • Kokia yra geriausia programa peržiūrėti nuotraukas?

Mes rekomenduojame „Adobe Lightroom“ kaip geriausią programinę įrangą, kad galėtumėte peržiūrėti nuotraukas ir taip pat profesionaliai redaguoti.

 • Ar „Windows 10“ turi nuotraukų redagavimo priemonę?

Taip, „Windows 10“ turi pagrindinį nuotraukų rengyklę, kurią galima naudoti norint peržiūrėti ir taip pat atlikti pagrindinius nuotraukų taisymus.

 • Ar „Microsoft Photos“ yra nemokama?

Taip, „Microsoft Photos“ yra visiškai nemokama „Windows 10“.

Redaktoriaus pastaba: Šis straipsnis tęsiamas kitame puslapyje. Jei jus domina kita nuotraukų redagavimo ir valdymo programinė įranga, peržiūrėkite mūsų platų vadovų rinkinį.