Kas yra TrustedInstaller.exe ir ar turėčiau jį pašalinti?

  • „TrustedInstaller.exe“ yra tikras „Microsoft“ procesas, kurio tikslas - tinkamai prižiūrėti „Windows“ naujinimus. Nepaisant to, tai paprastai klaidingai vadinama virusu.
  • Tai yra šiek tiek suprantama, nes „TrustedInstaller“ garsėja dideliu procesoriaus naudojimu ir buvo atvejų, kai jį visiškai užgrobė kenkėjiška programa - būtinai perskaitykite tai, kad sužinotumėte, kaip nustatyti, ar jūsų „TrustedInstaller“ yra patikimas draugas ar priešas.
  • Apsisaugokite tinkamais įrankiais iš mūsų „EXE“ klaidų centro, kad išspręstumėte visus nemalonius dalykus, nukreiptus į jūsų sistemą.
  • Taip pat peržiūrėkite mūsų pašalinimo vadovus.
TrustedInstaller.exe kas tai yra

„Windows“ yra viena populiariausių operacinių sistemų pasaulyje, tačiau kartais gali atsirasti vartotojo ir sistemos klaidų.

Jei pastebite didelį procesoriaus naudojimą „Windows 10“ kompiuteryje ir kompiuteris lėtai reaguoja į komandas, o galbūt paleidimas užtrunka per ilgai, tikėtina priežastis gali būti „TrustedInstaller.exe“.

Ar „TrustedInstaller exe“ yra virusas?

„TrustedInstaller.exe“ yra procesas, priklausantis „Windows Modules Installer“ ir vienam iš pagrindinių „Windows“ išteklių apsaugos komponentų. Nuo „Vista“ jis yra įtrauktas į kiekvieną „Windows“ versiją.paslaugų langas, kas yra patikimas diegimo įrankis „Windows 10“

Pagrindinis jo tikslas yra įdiegti ir modifikuoti „Windows“ naujinimus ir kitus pasirenkamus sistemos komponentus, turinčius didelį poveikį jūsų kompiuteriui. Jį galite lengvai rasti C: Windows \ servising, o jo dydis paprastai yra apie 100-200 KB.patikimos diegimo programos vieta patikimas diegimo programos „Windows 10“

Kadangi „TrustedInstaller“ yra teisėtas „Windows“ komponentas, jums nereikia jo pašalinti ar jokiu būdu pakeisti. Dažniausiai to net nepastebėsite.

Atminkite, kad jį pašalinus ar modifikavus, kai kurios „Windows“ funkcijos gali tiesiog nustoti veikti, o tai gali sukelti didesnių problemų.


Kaip pataisyti „TrustedInstaller“?

Vartotojai praneša, kad „TrustedInstaller.exe“ daro jų kompiuterius netinkamais naudoti. Jei esate ir šiuo atveju, turite žinoti, kad procesas gali būti sugadintas ar net pakeistas kenkėjiškomis programomis tuo pačiu pavadinimu.

Vienas iš būdų rasti „TrustedInstaller“ kenkėjišką programą yra patikrinti procesoriaus apkrovą. Galite lengvai patikrinti savo procesoriaus našumą naudodami „InSpectre“ ar bet kurį kitą panašų įrankį. Jei „TrustedInstaller.exe“ visada naudoja didelę jūsų kompiuterio išteklių dalį, tai reiškia, kad jūs galbūt buvote užkrėstas.

Pažymėtina, kad teisėtas „TrustedInstaller“ taip pat naudos daug išteklių, tačiau tik „Windows“ naujinimo metu arba po jo.


„Windows 10“ naujinimo procesas lėtina jūsų kompiuterį? Nesijaudinkite, mes tai pataisėme


Kitas būdas nustatyti kenkėjišką programą yra failo vietos tikrinimas. Kaip jau minėjome, „Windows“ teisėtas komponentas yra C: Windows \ servising . Jei vietovė yra kita, tikėtina, kad turite reikalų su kenkėjiška programa.

„TrustedInstaller“ kenkėjiška programa yra labai pavojinga ir be jūsų žinios gali naudoti jūsų fotoaparatą ir mikrofoną. Jei įtariate, kad įsilaužėliai turi prieigą prie jūsų internetinės kameros, patikrinkite šią internetinės kameros apsaugos programinę įrangą ir apsaugokite savo privatumą.

Pakeiskite „TrustedInstaller“ į SFC nuskaitymą

Jei vis tiek negalite išsiaiškinti, ar „TrustedInstaller“ yra „Windows“ procesas, ar kenkėjiška programa, rekomenduojame pradėti tikrinant sistemos failą, kad įsitikintumėte, jog failai tvarkingi.

  1. „Windows“ paieškos laukelyje įveskite cmd . Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite pirmąjį rezultatą ir pasirinkite Vykdyti kaip administratorius .
  2. Cmd lange įveskite sfc / scannow, palaukite , kol procesas bus baigtas, tada iš naujo paleiskite kompiuterį.paleiskite „Sfc scannow“ komandą „trustedinstaller Windows 10“

Šis veiksmas ištaisys visus sugadintus failus, įskaitant „TrustedInstaller“, ir po to viskas turėtų veikti gerai.

Jei „TrustedInstaller“ yra kenkėjiškas virusas, jį reikia nedelsiant pašalinti. Norėdami tai padaryti, jums reikės kelių galingų kenkėjiškų programų šalinimo įrankių, tokių kaip „ Bitdefender“, kad jį pašalintumėte.


Ar žinojote, kad „Bitdefender“ yra saugiausia antivirusinė programa? Skaitykite toliau ir sužinokite, kodėl


Tikimės, kad informacija apie TrustedInstaller.exe padėjo jums geriau suprasti, kas tai yra ir kaip ji veikia. Jei turite daugiau klausimų, nedvejodami palikite juos toliau pateiktame komentarų skyriuje.

DUK: Sužinokite daugiau apie „ TrustedInstaller“

  • Ar „TrustedInstaller“ yra virusas?

„TrustedInstaller“ yra teisėtas „Windows“ procesas ir jis yra įtrauktas į „Windows“ išteklių apsaugą kiekvienoje OS versijoje nuo „Vista“ ir toliau. Glaudžiai bendradarbiaudamas su kitomis „Installer“ paslaugomis, „TrustedInstaller“ yra atsakingas už sistemos failų (.exe, .sys, .dll) apsaugą nuo neteisėtos prieigos.

  • Kaip pašalinti patikimą diegimo programą?

Tai techniškai įmanoma, tačiau nerekomenduojama, nes tai paveiks jūsų „Windows“ naujinimus. Vis dėlto, jei norite tęsti, paieškos juostoje įveskite services.msc , suraskite procesą ir spustelėkite „Stop“.

  • Kaip išjungti patikimą diegimo programą?

Atsidarykite Užduočių tvarkyklę vienu metu paspausdami „Ctrl“ + „Shift“ + Esc klavišus. Numatytame skirtuke, vadinamame Procesai , suraskite trustedinstaller.exe ir spustelėkite Baigti procesą.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Birželio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Gegužės mėn., Kad būtų šviežesnis, tikslus ir visapusiškas.