5 geriausia ekrano atspindėjimo programinė įranga, skirta „Windows 10“ kompiuteriams

 • Patartina atnaujinti „Android“ arba „iOS“ įrenginį, kad būtų išvengta ryšio problemų, kai veidrodis rodomas ekrane prie „Windows“ kompiuterio
 • Galite perimti „Windows“ kompiuterį naudodami nuotolinio valdymo programas, skirtas „Android“ ir „iPhone“ ar „iPad“
 • Jei norite dirbti savo darbalaukyje, o ne išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje, patikrinkite geriausius nemokamus „Android“ emuliatorius ir geriausius „iPhone“ ir „iPad“ emuliatorius
veidrodinė programinė įranga

Ekrano atspindėjimo programinė įranga leidžia jums suprojektuoti tai, ką galite pamatyti išmaniajame telefone, planšetiniame kompiuteryje ar kompiuteryje, ir parodyti tai televizoriaus ekrane, projektoriuje ar išoriniame monitoriuje nenaudojant laido.

Televizorius ar projektorius jums pateiks tikslią jūsų kompiuterio ar mobiliojo prietaiso kopiją realiuoju laiku, atkurdami bet kokius judesius.

Skirtingai nei mūsų namų veidrodžiai, ekrano veidrodis vaizdo apvers ne horizontaliai. Lengviau suprasti veidrodį yra galvoti apie kopijavimą.

Tai puiki funkcija dalintis ir žiūrėti vietinį turinį, pvz., Paveikslėlius, dokumentus ar vaizdo įrašus, taip pat profesionaliems ir edukaciniams pristatymams.

Norint atspindėti ekraną, programinė įranga turi veikti tiek įrenginyje, iš kurio norite siųsti turinį, tiek priimančioje aparatinėje įrangoje.

Šiame straipsnyje mes išnagrinėsime geriausias galimybes, susijusias su ekrano atspindėjimo programine įranga, ir tikimės, kad padėsime jums pasirinkti tinkamą, kad atitiktų jūsų poreikius.

Reklama

„Top 10“ ekrano atspindėjimo programinė įranga, skirta „Windows 10“ kompiuteriams

„ApowerMirror“ (rekomenduojama)

„Apowersoft“ veidrodžio programinė įranga, skirta „Windows 10“

„ApowerMirror“ (taip pat žinomas kaip „Apowersoft Phone Mirror“) yra darbalaukio programa, kuri per kelis veiksmus gali atspindėti „Chromecast“ suderinamo „Android“ įrenginio ekraną kompiuteryje.

Naudodami šį įrankį galite transliuoti vaizdo įrašus, nuotraukas ir bet kokią kitą laikmeną iš savo mobiliojo telefono į didesnį ekraną.

Jis netgi palaiko pelės ir klaviatūros naudojimą valdant „Android“ telefoną iš kompiuterio, kad būtų lengviau rašyti ir spustelėti.


Ne „Andriod“ vartotojas? Perimkite „Windows“ kompiuterį naudodami „iPhone“ ar „iPad“ nuotolinio valdymo programas!


Jis gali būti naudojamas žaisti visų rūšių „Android“ žaidimus (nereikalaujant šakninio įrenginio), srautiniu būdu perduoti vaizdo įrašus, nuotraukas ir kitus medijos failus, siųsti tiesioginius pranešimus ir tvarkyti įvairias programas.

„ApowerMirror“ taip pat leidžia jums gauti pranešimus tiesiogiai „Windows 10“ asmeniniame kompiuteryje, įskaitant galimybę pasirinkti viso ekrano režimą ir kraštovaizdžio režimą, kad būtų galima labiau suasmeninti patirtį.

Ekrano veidrodžio įrankis gali prisijungti prie telefono tiek USB kabeliu, tiek „WiFi“. Norėdami jį naudoti kaip belaidį ekraną, įsitikinkite, kad tiek kompiuteris, tiek telefonas yra prijungti prie to paties belaidžio tinklo.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • „Office“ - pateikite failus kiekvienam nariui
 • „Classroom“ - vienu metu dalinkitės turiniu su visa klase
 • Tiesioginis - lengvai parodykite save didesnei auditorijai
 • Namai - mėgaukitės žiniasklaida su visa šeima
 • Valdykite „Android“ įrenginį naudodami kompiuterio pelę ir klaviatūrą
 • Darykite ekrano kopijas ir sinchronizuokite programų duomenis

Asmeninė „ApowerMirror“ programos versija pašalina vandens ženklus iš nemokamos versijos, kad būtų geriau atrodoma.

Komercinė versija turi visas nemokamos ir asmeninės versijos galimybes, tačiau yra skirta komerciniam naudojimui (įmonėms / įmonėms).

Oficialus „Apowersoft“ puslapis suteikia jums galimybę laisvai tyrinėti parengtus vadovus, kurie padės jums lengvai naršyti programinėje įrangoje ir pritaikyti patirtį konkrečiai jūsų poreikiams.

Atsisiųskite „ApowerMirror“  (bandomoji versija)

NCH ​​ekranas

NCH ​​„ScreenStream_screen“ atspindėjimo programinė įranga

Ši NCH programinė įranga yra viena iš geriausių galimybių, kurias rinka gali pasiūlyti transliuodama ekrano programinę įrangą dėl savo intuityvios ir patogios sąsajos.

„ScreenStream“ yra modernus projektoriaus atitikmuo, leidžiantis kitiems žiūrėti jūsų ekraną iš savo kompiuterių per tinklą ar internetą, ir tai yra visiškai nemokama.

Deja, „NCH ScreenStream“ nėra tiesiogiai suderinama su „Windows 10“ operacinėmis sistemomis, tačiau mes turime jums greitą pataisymą, kuris vis dėlto leidžia jį įdiegti.

„NCH ScreenStream“ naudojimo „Windows 10“ veiksmai

 1. Pirma, norite atsisiųsti programinę įrangą paprastai, tada dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite diegimo programą ir pasirinkite suderinamumo trikčių šalinimą .
 2. „Windows“ atidarys programos suderinamumo trikčių šalinimo įrankio ekraną ir tereikia spustelėti Išbandyti rekomenduojamus nustatymus . Tai automatiškai nustatys suderinamumo režimą į „Windows Vista“ (2 pakeitimų paketas).
 3. Tada galite spustelėti mygtuką „ Išbandyti programą  “ ir paleis diegimo programą.
 4. Kad „NCH ScreenStream“ automatiškai sukonfigūruotų jūsų tinklą, jūsų maršrutizatorius turi palaikyti UPnP. Jei taip nėra, galite rankiniu būdu nustatyti IP adresą ir TCP / IP prievadą.

Įjungus ekrano bendrinimą, bet kuris vartotojas, turintis nuorodą (ir pasirinktinį prieigos kodą), gali lengvai peržiūrėti jūsų ekraną tiesiai iš savo interneto naršyklės, nereikalaudamas įdiegti jokios papildomos programinės įrangos.

Tai daro „ScreenStream“ viena iš paprasčiausių parinkčių, kurias galima nustatyti ir naudoti. Norėdami sustabdyti ekrano bendrinimą, galite lengvai atidaryti „ScreenStream“ ir spustelėti išjungimo mygtuką.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Labai paprasta vartotojo sąsaja, kurią galite įdiegti ir paleisti per kelias minutes
 • Veikia fone ir užfiksuoja jūsų ekraną, kai naudojate bet kurią kitą programą
 • Greita prieiga žiūrovams iš bet kurios žiniatinklio naršyklės (bet kokio tipo kompiuterio)
 • Saugus ryšys naudojant pasirinktinę prieigos kodo funkciją
 • Bendrinkite garsą, kad kiti išgirstų jus pristatant / kalbant
 • Neribotas žiūrovų skaičius

Atsisiųskite „NCH ScreenStream“


Štai kaip galite atspindėti „iPhone“ / „iPad“ ekraną „Windows 10“.


„TeamViewer“

„TeamViewer“

„TeamViewer“ yra viena populiariausių ekrano atspindėjimo programų, daugiausia naudojama diagnostikos tikslais. Jei reikia, galite jį naudoti ir darbalaukių bei kitų mobiliųjų įrenginių veidrodžiui atspindėti.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Patogi vartotojo sąsaja
 • Palaiko HD vaizdo ir garso perdavimą
 • Palaiko 256 bitų AES šifravimą
 • Palaiko failų perkėlimą iš abiejų įrenginių
 • Kelių platformų jungtys (asmeninis kompiuteris, kompiuteris, mobilusis kompiuteris, asmeninis kompiuteris ir mobilusis ryšys)

Atsisiųskite „TeamViewer“


Stalinis kompiuteris per išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį? Patikrinkite geriausius nemokamus „Android“ emuliatorius ir geriausius „iPhone“ bei „iPad“ emuliatorius!


3 atšvaitas

„Reflector 3 Mirror“ programa

Su savo naujai sukurta sąsaja, sukurta specialiai šiuolaikinėms operacinėms sistemoms, „Reflector 3“ buvo atnaujinta ir perrašyta, kad būtų stabilumas ir našumas.

Ši programa taip pat yra belaidis veidrodinis ir srautinis imtuvas, suderinamas su daugeliu įrenginių. Viena iš svarbiausių savybių yra galimybė vienu metu atspindėti kelis įrenginius.

Jis automatiškai koreguoja išdėstymą, kad ekranai būtų rodomi proporcingai. Ši funkcija idealiai tinka lyginant vienas su kitu bendradarbiavimo aplinkose.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Lengvai įrašykite visus prijungtus įrenginius
 • Tiesioginis srautas - galimybė projektuoti ekrano veiklą tiesiai į „YouTube“
 • Palaikymas jungtims iš „Miracast“ įrenginių
 • Lengva prieiga prie pasirinktinių valdiklių
 • Visos raiškos ekrano kopijos
 • Ekrano peržiūros - greitai pamatykite, kas yra ekrane, prieš parodant tai auditorijai
 • Galingos ekrano veidrodžio funkcijos
 • Integruota į daugumą „Windows 10“ įrenginių - nereikia diegti ar naudoti papildomos programinės įrangos
 • Parinktys pakeisti rėmelius, pabrėžti ir paslėpti arba rodyti įrenginius iš vienos centrinės vietos

„Reflector 3“ taip pat yra „ Teacher“ versija, kuri yra įdiegta mokytojo kompiuteryje.

Kiti klasės įrenginiai gali belaidžiu būdu prisijungti prie to kompiuterio, prijungti mokytojo kompiuterį prie projektoriaus ar išorinio ekrano ir pasinaudoti jo specializuotomis švietimo funkcijomis.

Atsisiųskite „Reflector 3“


Sužinokite, kaip klonuoti arba išplėsti ekraną keliais monitoriais sistemoje „Windows 10“.


Mobizenas

„Mobizen Mirror“ programa

„Mobizen“ yra ekrano atspindėjimo programa, sukurta asmeniniam kompiuteriui, leidžianti srautu perduoti „Android“ telefono ekranus į kompiuterį ir lengvai perkelti failus išmaniojo telefono į kompiuterį.

„Mobizen“ siūlo galimybę laisvai valdyti mobiliuosius įrenginius naudojant pelę ir klaviatūrą ir gali prisijungti per USB, „Wi-Fi“, 3G ar LTE. Tai neleidžia keisti langų dydžio.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Realaus laiko mobiliojo įrenginio atspindėjimas žaidimams, tiesioginiams pranešimams ir t. T.
 • Ekrano įrašymas nereikalaujant šakninio įrenginio
 • Veiksminga pristatymams naudojant tokias priemones kaip piešimas ekrane
 • Galimybė gauti visus išmaniojo telefono pranešimus kompiuteryje
 • Muzikos ir vaizdo transliacijos galimybės
 • Nuvilkite failų perkėlimą
 • Prieiga prie skambučių žurnalų iš kompiuterio
 • Diegimo nereikia - jį galima naudoti tiesiai iš jūsų interneto naršyklės

Atsisiųskite „Mobizen“ čia


Veidrodinė technologija supaprastino daugelį bendravimo formų. Turinį per „Wi-Fi“, „Bluetooth“ arba USB kabelį lengva įrašyti, dalytis ir perduoti srautu. Tinkamomis priemonėmis tampa dar lengviau.

Šiame straipsnyje pateikiamos 5 geriausios „Windows 10“ ekrano atspindėjimo programinės įrangos parinktys, nesvarbu, ar naudojate „Android“, „iPhone“, „iPad“ ar kitą įrenginį.

Praneškite mums, kokia jūsų patirtis naudojant šias priemones iki šiol, paspausdami toliau pateiktą komentarų skyrių.

DUK: Sužinokite daugiau apie veidrodinius įrankius ir metodus

 • Kaip atspindėti telefono ekraną prie kompiuterio?

Norėdami atspindėti telefono ekraną prie kompiuterio, įsitikinkite, kad abu įrenginiai prijungti per „Wi-Fi“, „Bluetooth“ arba USB kabelį. Įdiekite vieną iš šiame sąraše esančių programinės įrangos įrankių ir vykdykite jų nurodymus.

 • Kaip atspindėti „Android“ kompiuterį?

Norėdami lengvai atspindėti „Android“ kompiuterį, galite naudoti vieną iš šiame sąraše esančių ekrano veidrodžio programinės įrangos įrankių, pvz., „ApowerMirror“.

 • Kaip atspindėti „iPhone“ kompiuterį?

Lygiai taip pat lengvai. Galite naudoti vieną iš aukščiau minėtų ekrano veidrodžio programinės įrangos sprendimų, kad atlikdami kelis veiksmus, „iPhone“ atspindėtumėte kompiuterį.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2018 m. Lapkričio mėn. Ir nuo to laiko buvo visiškai atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Gegužės mėn., Siekiant šviežumo, tikslumo ir išsamumo.