Kaip paleisti „Jar“ failą sistemoje „Windows 10“ [QUICK GUIDE]

java logotipas

„Jar“ failas yra „Java“ archyvo paketo formatas, kuriame gali būti „Java“ programa. Nors galite išgauti stiklainius naudodami archyvinę programinę įrangą, pvz., „7zip“, negalite paleisti grynos „Java Jar“ programos, kaip tai darytumėte su kitomis „Windows“ programomis.

Kadangi taip yra, aptarsime, kaip galite paleisti gryną „Java“ programos „Jar“ failą „Windows“.

Kaip galiu paleisti „Jar“ failą „Windows 10“?

 1. Pridėkite „Java“ prie „Windows“
 2. Atidarykite „Jar File“ su „Java“ (TM) Platform SE dvejetainiu failu
 3. Paleiskite „Jar“ failą iš „Windows“ komandų eilutės
 4. Prie „Windows“ pridėkite trečiosios šalies stiklainių vykdytoją
 5. Atsisiųskite šį įrankį, kurį labai rekomenduojame

1. Įtraukite „Java“ į „Windows“

Svarbiausias dalykas, kurio jums reikia iš anksto, yra įdiegti „Java“. Be jo „Java“ programos nebus vykdomos sistemoje „Windows“. Štai kaip galite įdiegti arba atnaujinti „Java“ sistemoje „Windows 10“:

 • Pirmiausia atidarykite komandų eilutę (administratorių) paspausdami „Win“ klavišą + R klaviatūros derinį ir įvedę „cmd“ į raginimą.
 • Tada komandinėje eilutėje įveskite „java -version“ ir paspauskite Enter. Tada ji pateiks daugiau informacijos apie jūsų „Java“ versiją, kaip nurodyta toliau.

cmd java

 • Dabartinė „Java“ versija yra 8 versijos 131 naujinys . Jei neturite „Java“ ar naujausios versijos, galite pridėti „Windows 8“ versiją paspausdami mygtuką „ Free Java Download “ šiame tinklalapyje.
 • Paleiskite „Java“ sąrankos vedlį, kad pridėtumėte „Java 8“ prie „Windows“. Tada atidarykite savo naršyklę ir patikrinkite, ar „Java“ veikia.

„Java“ diegimo programa


Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip pridėti naujausią „Java“ versiją „Windows 10“, peržiūrėkite šį atnaujintą straipsnį.


2. Atidarykite „Jar File“ su „Java“ (TM) Platform SE dvejetainiu failu

 • Naudodami naujausią „Java“ versiją dabar galite paleisti „Jar“ failus. Atidarykite „File Explorer“ ir aplanką, kuriame yra failas, kurį reikia paleisti.
 • Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Jar failą ir kontekstiniame meniu pasirinkite Open with .
 • Spustelėkite Pasirinkti kitą programą , tada pasirinkite ją atidaryti naudodami „ Java“ (TM) „Platform SE“ dvejetainį failą  .

kaip norite atidaryti šį failą

 • Spustelėkite žymės langelį Visada naudoti šią programą, kad atidarytumėte „Jar“ failus .
 • Paspauskite mygtuką Gerai, kad uždarytumėte meniu.
 • Dabar galite paleisti pasirinktą „Jar“, o visi kiti „Jar“ failai taip pat bus susieti su „Java“.

Įspėjimas apie epinį vadovą! Jums daugiau jokių „File Explorer“ problemų nekyla. Ištaisykite juos visus naudodami šį išsamų vadovą!


3. Paleiskite „Jar“ failą iš „Windows“ komandų eilutės

 • Arba galite paleisti „Jar“ iš komandinės eilutės. Paspauskite klavišą Win + X spartųjį klavišą ir pasirinkite Komandinė eilutė (Administratorius), kad atidarytumėte ją kaip administratorių.
 • Tada įveskite java '-jar c: pathtojarfile.jar' į CP ir paspauskite Enter. Pakeiskite c: pathtojarfile.jar tikruoju „Jar“, kurį turite paleisti sistemoje „Windows“, keliu ir failo pavadinimu.

paleisti stiklainį su cmd

 • Arba pirmiausia galite atidaryti aplanką, kuriame yra „Jar“, į komandų eilutę, įvesdami „cd /“ ir katalogą. Tada galite įvesti „java -jar file.jar“ be aplanko kelio.

Tai atidarys vykdomąjį „Jar“ failą, jei jame yra manifesto failas, nurodantis programos įvesties tašką. (Kūrėjai jau turėjo tai įtraukti į archyvą.)

Jei kuriate savo „Java“ programas, turėsite „Jar“ konvertuoti į vykdomąjį formatą.


Jei kyla problemų pasiekiant komandų eilutę kaip administratorius, geriau atidžiau pažvelkite į šį vadovą.


4. Prie „Windows“ pridėkite trečiosios šalies stiklainių vykdytoją

Taip pat yra „Windows“ vykdomosios programos, leidžiančios paleisti „Jar“ failus taip pat, kaip ir bet kurios kitos programos. „Jarx“ yra vienas iš „Jar“ vykdytojų, kurį galite pridėti prie „Windows“, šiame puslapyje spustelėdami Jarx-1.2-installer.exe .

Spustelėkite jarx .exe, kad paleistumėte programinę įrangą, kuri iš tikrųjų neturi GUI (išskyrus langą „About jarx“). Tada galite dukart spustelėti „Jar“ failus, kad juos paleistumėte sistemoje „Windows“.

Jei kyla problemų pasiekiant „jar“ failą arba pastebite kokią nors klaidą, pažvelkite į šį puikų vadovą, kad rastumėte puikių pataisymų.

5. Atsisiųskite failo atidarymo priemonę

Vienoje programoje galite atidaryti .jar failus ir kitus šimtus skirtingų formatų. „FileViewer Plus“  yra universali „Windows“ failų peržiūros programa, galinti atidaryti ir rodyti daugiau nei 300 skirtingų failų tipų.

Nauja atnaujinta versija turi daugybę funkcijų, kurios sutaupys jums daug laiko atidarant, peržiūrint ar redaguojant failus. Yra nemokama, visiškai funkcionali bandomoji versija, kurią galite atsisiųsti, todėl galite ją išbandyti patys.

 • Atsisiųskite dabar „FileViewer Plus 3“

Visa tai dabar galite paleisti „Jar“ failus „Windows“. Jei jums reikia pataisyti neatidaromą „Jar“ failą, peržiūrėkite šį „Windows“ ataskaitos vadovą.

Jei turite kitų pasiūlymų ar klausimų, palikite juos toliau pateiktame komentarų skyriuje ir mes būtinai pažvelgsime.

Susijusios istorijos, kurias turėtumėte patikrinti:

 • Tai galite padaryti, jei „Windows“ neranda javaw.exe
 • Kaip ištaisyti „Windows 2“ klaidą įkeliant „Java VM“
 • Išjunkite „Java“ iššokantįjį langą „Security Warning“ „Windows 8“, 8.1, 10

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2017 m. Gegužę ir nuo to laiko buvo visiškai atnaujintas ir atnaujintas dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.