10 geriausių lengvų naršyklių, skirtų „Windows“ kompiuteriams

  • Norint išvengti atsilikimo problemų, būtina naudoti kuo mažiau kompiuterio išteklių, ypač procesoriaus ir RAM energijos.
  • Bet ne visi programinės įrangos sprendimai kuriami ir kuriami vienodai. Vieni visą laiką užkirs jūsų kompiuterio atmintį, o kiti bandys optimizuoti, kiek išteklių jie pasiekia ir naudoja.
  • Daugiau puikios patirties sprendimų rasite skyriuje „Kompiuterio optimizavimas“.
  • Jei norite daugiau sužinoti apie naršykles, apsilankykite mūsų specializuotame centre.
geriausios lengvos naršyklės

„Opera“, „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“, „Safari“, „Microsoft Edge“ - tai tikriausiai dauguma jūsų naudojamų naršyklių. Iš tiesų, šios naršyklės yra bene geriausios šiuo metu rinkoje, mes negalime su tuo ginčytis.

Tačiau, kadangi pramonė yra didžiulė, yra daug mažiau žinomų variantų, kuriuos kai kurie vartotojai galėtų apsvarstyti.

Nors šios neaiškios naršyklės nėra tokios patrauklios ir tokios populiarios kaip didieji vardai, jos tikrai turi ką pasiūlyti.

Taigi, jei norite iššokti iš savo komforto zonos, kai reikia naršyti internete, ir išbandyti alternatyvą savo kasdieniai naršyklei, jums gali būti įdomu naudoti kai kuriuos nekomercinius interneto ieškotojus.

Parengėme, mūsų nuomone, geriausių lengvų naršyklių sąrašą, kurias galbūt norėsite išbandyti. Pamatysite, kokie yra šių naršyklių pranašumai ir trūkumai, ir kur jie lyginami su pagrindinėmis žvaigždėmis.

Kas žino, galbūt šiose programose rasite tai, ko ieškote, apie ką tikriausiai dar negirdėjote.

Pastaba : Šios naršyklės yra išvardytos jokia ypatinga tvarka.

Jau gerai skamba? Nepraraskite žymių, kai pakeisite naršyklę!


Reklama

Kokios yra geriausios lengvos naršyklės, skirtos „Windows“ kompiuteriams?

Yra daug lengvų naršyklių, tinkančių jūsų „Windows“ kompiuteriui. Jei turite žemos klasės ar vidutinio nuotolio kompiuterį, galite įdiegti „UR Browser“, „Torch“, „Lunascape“ ir „Midori“.

Be šių naršyklių, taip pat yra keletas kitų alternatyvų, kurias galite naudoti. Juos visus išvardinsime žemiau.

Opera

„Opera“ yra greita ir lengva naršyklė, skirta „Windows 10“ kompiuteriams. Norėdami mėgautis naujausiomis funkcijomis, būtinai atsisiųskite naujausią naršyklės versiją arba įdiekite naujausius naujinimus.

„Opera“ naudoja labai mažai kompiuterio išteklių, leidžiančių atlaisvinti daugiau RAM. Naršyklė neapsaugo jūsų procesoriaus ar RAM, todėl jūsų kompiuteris bus akivaizdžiai greitesnis. Net jei įdiegsite daug plėtinių, „Opera“ neapmokestins jūsų kompiuterio tiek, kiek yra kitų populiarių naršyklių.

Šis naršymo sprendimas turi keletą tūzų rankovėje, kuris leidžia paspartinti naršymą internete neišeikvojant kompiuterio išteklių. Pavyzdžiui, turbo režimas suglaudina svetainės duomenis, kad būtų galima greičiau įkelti. Įtaisytas skelbimų blokavimo ir stebėjimo priemonių blokatorius pašalina skelbimų ir stebėjimo scenarijus iš tinklalapių, todėl įkeliama greičiau.

Jis siūlo pažangias privatumo apsaugos funkcijas, tokias kaip įmontuotas VPN, kad nepastebėtumėte pašalinių akių. Jie taip pat turi žaidėjams skirtą naršyklės versiją, kad jie galėtų iš kompiuterio išspausti kiekvieną energijos tiek.

Jis vadinamas „Opera GX“. Ir jis yra pakrautas su funkcijomis. Jei to jums per daug, viskas gerai. Atsisiųskite įprastą versiją spustelėdami žemiau esančią nuorodą ir mėgaukitės visais privalumais.

Opera

Opera

Lengvas jūsų išteklių, bet pakankamai galingas. Atsisiųskite „Opera“ ir įsitikinkite patys. Nemokamai apsilankykite svetainėje

UR naršyklė

atsisiųsti UR naršyklę

„UR“ naršyklę galima lengvai įtraukti į 3 populiariausias naršykles, kurias galite įdiegti savo kompiuteryje. Tai greita, neįkeliami nereikalingi skelbimų ir stebėjimo scenarijai, taip pat apsaugomas jūsų duomenų privatumas.

„UR“ naršyklė neapkrauna jūsų kompiuterio išteklių. Dėl to tai yra puikus pasirinkimas ribotos aparatūros konfigūracijos sistemoms ir seniems kompiuteriams.

Ši „Chromium“ pagrindu veikianti naršyklė iš tikrųjų yra „viskas viename“ naršyklė. Jame yra įmontuotas VPT ir integruotas virusų skaitytuvas, taip pat į privatumą orientuota paieškos sistema.

Verta paminėti, kad naudodami UR naršyklę failus galite atsisiųsti keturis kartus greičiau. Failai, kuriuos norite atsisiųsti į savo kompiuterį, yra padalijami į mažesnius gabalus ir tada atsisiunčiami vienu metu.

UR naršyklė

UR naršyklė

Norėdami greitai atsisiųsti ir greitai naršyti, įdiekite UR naršyklę. Taip pat yra daugybė kitų funkcijų. Nemokamai apsilankykite svetainėje

Midori

„Midori“ yra atviro kodo naršyklė, kuri turėtų patenkinti ne tokius reikliausius vartotojus.

Ši naršyklė pasižymi tvirtomis paketo funkcijomis, tačiau taip pat sunaudoja mažiau išteklių nei kai kurios pagrindinės naršyklės, todėl kai kuriems žmonėms gali būti sudarytas sandoris.

Kai kurios svarbiausios „Midori“ funkcijos yra HTML5 palaikymas, žymės, RSS palaikymas, rašybos tikrintuvas, anoniminis naršymas ir kt.

Kalbant apie HTML5, čia pateikiamas geriausių redaktorių rinkoje sąrašas. Jūs tapsite šio klausimo ekspertu!

Jame taip pat pateikiamos kelios papildomos parinktys, pvz., Naršymas su skirtukais, galimybė keisti privatumo nustatymus, šrifto / ekrano ir paleidimo nustatymus.

Kalbėdamas apie privatumo nustatymus, „Midori“ kaip numatytąjį paieškos variklį naudoja „DuckDuckGo“ (paieškos variklį, kuris nerenka ir nesidalija vartotojo informacija).

Žinoma, galite tai pakeisti vėliau, jei norite pereiti prie pagrindinio paieškos variklio.

Bene patraukliausias „Midori“ dalykas yra jo paprasta vartotojo sąsaja, kuri džiugins visus minimalistinio požiūrio mėgėjus.

Naršyklė yra labai lengva, todėl jums turėtų būti labai lengva prie jos priprasti. Jo vartotojo sąsają sudaro paieškos juosta, žymių juosta, keli įprasti mygtukai, o turinys užima didžiąją dalį vietos.

Taigi šią naršyklę galime vadinti „Firefox“ jaunesniuoju broliu, nors abi naršyklės nėra susijusios.

⇒ Gaukite Midori

„Comodo IceDragon“

Visų pirma, „Comodo“ yra saugos įmonė, todėl negalima tikėtis, kad jų sukurta naršyklė bus nesaugi. Tai, žinoma, didžiausias „ Comodo IceDragon“ naršyklės privalumas. Ši naršyklė tikrai nėra vienintelis saugumas, nes yra daug naudingų funkcijų, skirtų geresniam naršymui.

Kalbant apie funkcijas, „Comodo“ siūlo tas pačias parinktis kaip „Mozilla Firefox“, įskaitant tuos pačius meniu, plėtinius, priedus ir dar daugiau. Taigi, jei šiuo metu „Firefox“ yra jūsų pagrindinė naršyklė, daugiau nei susipažinsite su „IceDragon“ naudojimu.

Dabar pakalbėkime apie didžiausią šios naršyklės akcentą - saugumą. „IceDragon“ konvertuodamas URL į IP adresus naudoja „Comodo“ DNS serverius.

Pasak bendrovės, „Comodo“ teigia, kad jos DNS serveriai iš tikrųjų yra saugesni ir greitesni už kitus.

Dar viena puiki „IceDragon“ savybė yra ta, kad ji veikia kažkokiame savo praktiškai sukurtame konteineryje.

Tai reiškia, kad naršyklė neturi kontaktų su jūsų sistema, todėl potencialios žalingos programinės įrangos negalima atsisiųsti ir įdiegti jūsų kompiuteryje.

Yra keletas papildomų saugos funkcijų, tokių kaip galimybė nuskaityti, ar tinklalapiai yra saugūs, strigčių ataskaitos, našumo ataskaitos ir kt.

⇒ Gaukite „Comodo IceDragon“

Vivaldi

„Vivaldi“ yra bene žinomiausia nežinoma naršyklė, kuri šį žygdarbį įvykdė gana trumpą laiką.

Ši naršyklė gali būti patraukli vartotojams dėl savo gero veikimo ir patikimumo. Jis naudoja „Google Chrome“ variklį, tačiau sunaudoja žymiai mažiau atminties, o tai tikrai yra pliusas.

Bet, ko gero, didžiausias šios naršyklės privalumas yra jos pritaikymo galimybės. Vartotojai gali pasirinkti naršyklės temas, skirtukų išdėstymą, užsirašyti ir netgi numatyti temų keitimąsi automatiškai.

Kalbant apie pasirodymą, „Vivaldi“ neatsilieka nuo didesnių konkurentų. Priešingai, ji netgi pasiekė geresnių HTML5 testo rezultatų nei „Mozilla Firefox“.

Žinoma, naršyklė vis dar turi keletą nedidelių trūkumų čia ir ten, tačiau jie yra vos pastebimi.

Ši naršyklė nenugalimai primena „senąją“ „Opera“, daugiausia dėl to, kad abi naršyklės naudoja tą patį variklį.

Kadangi daug žmonių netenkina tai, kaip „Opera“ atrodo ir veikia dabar, „Vivaldi“ gali būti sprendimas pagrindiniams „Opera“ gerbėjams iš tikrųjų sugrįžti prie to, kas jiems anksčiau patiko.

Vivaldi vis dar yra gana jaunas, o tai reiškia, kad galima padaryti daug patobulinimų.

Taigi, jei už jos esanti komanda ir toliau atliks gerą darbą, ateityje galbūt turėsime dar geresnę, konkurencingesnę naršyklę.

⇒ Gaukite Vivaldi

„SeaMonkey“

„SeaMonkey“ yra atviro kodo interneto naršyklė, veikianti daugiau nei 10 metų. Tai tikriausiai yra viena iš universaliausių naršyklių, kurias galite rasti rinkoje, nes ji siūlo ne tik įprastą naršymą internete.

„SeaMonkey“ turi savo įmontuotą el. Pašto klientą, įmontuotą pokalbį ir netgi leidžia jums sukurti keletą paprastų tinklalapių su įmontuotu redaktoriumi.

Tai gali būti naudinga, jei norite visas savo paslaugas laikyti vienoje vietoje, naršyklėje paleisti mažiau skirtukų ir todėl sutaupyti daugiau išteklių.

Be tam tikrų pagrindinių funkcijų, kurias paprastai gautumėte bet kurioje žiniatinklio naršyklėje, „SeaMonkey“ taip pat turi papildomų galimybių, tokių kaip slaptažodžių tvarkyklė, pelės gestai, sąveika balsu, pritaikomos įrankių juostos ir galimybė atkurti sesijas.

Kadangi tai yra atviro kodo naršyklė, iš esmės tai gali padaryti visi, turintys tam tikrų žinių apie kodavimą ir norintys dirbti naršyklėje.

Todėl neatrodo, kad „SeaMonkey“ yra pati stabiliausia ir patikimiausia naršyklė, nes vartotojai kartais gali pastebėti našumo problemų.

Bet jei norite sutaupyti šiek tiek laiko turėdami viską, ką kasdien naudojate, toje pačioje vietoje, o tuo pačiu sunaudojate mažiau energijos ir atminties, turėtumėte pabandyti „SeaMonkey“.

⇒ Gaukite „SeaMonkey“

„Maxthon“ debesų naršyklė

„Maxthon Cloud Browser“ yra dar viena labai universali naršyklė, kurioje yra keletas funkcijų, kurių net nerandate pagrindiniuose konkurentuose.

Jame yra įmontuotas skelbimų blokatorius, ekrano fiksavimo įrankis, naktinis režimas, skaitytojo režimas, RSS informacijos santraukų skaitytuvas, užrašų bloknotas ir dar kelios funkcijos. Jis netgi turi savo kelių paskyrų slaptažodžių tvarkyklę, vadinamą „Magic Fill“.

Kitas puikus „Maxthon“ dalykas yra tai, kad jis naudoja savo debesų paslaugas, kad sinchronizuotų vartotojų duomenis tarp įrenginių.

Nors tai nėra neįprastas vaizdas su pagrindinėmis naršyklėmis, nedaugelis „mažesnių“ žaidėjų gali pasigirti šia funkcija.

Norėdami, kad „Maxthon“ sinchronizuotų jūsų duomenis visuose įrenginiuose, turite sukurti savo debesies pagrindu veikiančios paslaugos „Passport“ paskyrą, prisijungti ir viskas gerai.

„Maxthon“ taip pat naudoja neįprastą vartotojo sąsają daugumai naršyklių. Kairėje lango pusėje yra įrankių juosta su mygtukais Mėgstamiausi, Atsisiuntimai, RSS tiekimai ir užrašai.

Kaip ir „Lunascape“, „Maxthon“ taip pat yra kelių variklių naršyklė, nes ji gali naudoti tiek „Internet Explorer“ „Trident“, tiek „Google Chrome“ „Webkit“ variklį.

⇒ Gaukite „Maxthon“ debesies naršyklę

„Lunascape Orion“

Negalite nuspręsti tarp „Firefox“, „Chrome“, IE ar „Safari“? Na, o jei mes jums pasakysime, kad vienoje programoje galite turėti visus keturis.

Būtent tai ir yra „ Lunascape Orion“ - „Trident“ („Internet Explorer“), „Gecko“ („Firefox“) ar „WebKit“ („Safari“ ir anksčiau „Chrome“) viskas sujungta į vieną naršyklę.

Galite nustatyti vieną variklį, kuris bus naudojamas kiekvieną kartą atidarius „Lunascape Orion“, tačiau variklį galite bet kada perjungti tiesiog paspausdami mygtuką.

Tai gali būti nepaprastai naudinga, jei vienoje naršyklėje nepalaikomas tam tikras tinklalapis, todėl visada galite pereiti prie kito variklio ir pasiekti puslapį.

Iš tiesų tai gali būti labai praktiška, tačiau kai kurie žmonės sako, kad dėl to gali nukentėti jo veikimas. Atrodo, kad naršyklė kai kuriuose kompiuteriuose veikia labai prastai, ir tai iš esmės yra didžiausia jos problema.

Be galimybės perjungti tris variklius, „Lunascape Orion“ yra visos standartinės naršyklės funkcijos. Galite išsaugoti žymes, ieškoti URL ir netgi palaikyti RSS kanalą.

⇒ Gaukite „Lunascape Orion“

Drąsus

„Brave Browser“ yra dar viena patikima naršyklė, kuri neparduos jūsų asmeninių duomenų reklamuotojams.

Naršyklė blokuoja skelbimus, stebėjimo scenarijus ir slapukus, todėl galite būti tikri, kad visi jūsų naršymo seansai yra privatūs.

„Brave“ leidžia naudoti „Tor“ tiesiai skirtuke. „Tor“ ne tik slepia jūsų istoriją, bet ir užmaskuoja jūsų vietą iš lankomų svetainių, nukreipdamas naršymą per kelis serverius, kol jis pasiekia tikslą. Šie ryšiai yra užšifruoti, siekiant padidinti anonimiškumą.

Kalbant apie palaikomus plėtinius, „Brave“ gali dirbti su beveik visais „Chrome“ internetinės parduotuvės plėtiniais.

Naršyklėje taip pat yra įmontuotas slaptažodžių tvarkytuvas, todėl galite būti tikri, kad kiekviena svetainė naudoja unikalų ir saugų slaptažodį.

⇒ Gaukite drąsią naršyklę

Deglas

Jei daugiausia naudojate internetą klausytis muzikos ir žiūrėti vaizdo įrašus, „ Torch “ tikriausiai yra naršyklė, apie kurią svajojote.

Ši pritaikyta naršyklė yra pagrįsta „Chrome“ atvaizdavimo varikliu ir turi daug funkcijų, kurios palengvins įvairių medijos šaltinių valdymą ir atkūrimą.

„Torch“ turi įmontuotą „YouTube“ pagrįstą srautinio perdavimo paslaugą „Torch Music“. Šis puslapis leidžia lengvai pasiekti mėgstamas dainas „YouTube“ ir turėti jas visas vienoje vietoje.

Be „YouTube“ vaizdo įrašų, naršyklė taip pat suteikia prieigą prie daugiau daugialypės terpės turinio iš kitų svetainių.

Kai kuriems vartotojams labiausiai patiks „Torch“ integruotos atsisiuntimo parinktys. Būtent šioje naršyklėje yra įmontuotas mygtukas, skirtas atsisiųsti „YouTube“ vaizdo įrašus, taip pat turi savo torrentų atsisiuntimo priemonę.

Taigi, jei norite atsisiųsti mėgstamą muzikinį vaizdo įrašą arba kokį nors failą iš torrento, iš esmės nereikia įdiegti jokio papildomo įrankio.

Turime įspėti, kad atsisiųsdami internetinį turinį būkite atsargūs, nes galite lengvai patekti į teisines problemas, todėl patartina atsisiųsti tik „legalius“ dalykus.

Kalbant apie vartotojo sąsają, jums neturėtų kilti jokių problemų naudojant šią naršyklę. Be pagrindinės zonos, kurioje rodomas svetainės turinys, „Torch“ vartotojo sąsajoje taip pat yra dvi nuleidimo zonos dešinėje ir kairėje.

Kairioji „drop drop“ zona naudojama bendrinti turinį ir leidžia iš esmės dalytis viskuo, ką pasirenkate, socialinės žiniasklaidos priemonėmis ir kitais kanalais (vaizdo įrašais, tekstu, vaizdais ir kt.).

Tinkama zona yra ten, kur yra paieškos juosta, kartu su keliomis papildomomis naršymo parinktimis.

⇒ Gaukite deglą


Tai užbaigia mūsų geriausių lengvųjų „Windows“ naršyklių sąrašą. Kaip matote, kiekviena iš šių programų gali pasiūlyti kažką unikalaus ir tikrai verta jūsų dėmesio.

Mes žinome, kad tikriausiai ir toliau naudojatės dabartine žiniatinklio naršykle, net perskaitę šį straipsnį, tačiau bent jau galite pagalvoti apie galimybę išbandyti kai kuriuos iš šių įrankių.

Tiesą sakant, jei naudojate senesnį kompiuterį, iš tikrųjų rekomenduojama naudoti mažiau žinomą interneto naršyklę, nes tai gali sutaupyti brangių megabaitų atminties.

Ką manote apie mūsų pasirinkimus? Ar turite ką pridėti? Pasakykite mums žemiau esančiuose komentaruose.


DUK: Sužinokite daugiau apie naršykles

  • Ar „Opera“ yra lengva naršyklė?

„Opera“ yra lengva naršyklė, naudojanti labai mažai procesoriaus galios ir RAM. Naršyklė yra labai gerai optimizuota ir pirmiausia pašalina nereikalingus tinklalapių scenarijus, kad pagreitintų puslapių įkėlimą, o ne užgautų kompiuterio išteklius. Jį galite įdiegti net mažos specifikacijos kompiuteriuose.

  • Kuri interneto naršyklė naudoja mažiausiai RAM?

Daugybė nepriklausomų testų patvirtino, kad „Opera“ yra naršyklė, kuri naudoja mažiausiai RAM kompiuteriuose. Šiame straipsnyje rasite daugiau lengvų naršyklių.

  • Ar „Chrome“ naudoja daug RAM?

„Chrome“ yra žiniatinklio naršyklė, dėl kurios kompiuteriuose naudojama daug atminties. Naršyklė pasitelkia atskirus procesus ir išankstinį teikimą, kad greičiau įkeltų tinklalapį, tačiau visa tai reikalauja papildomos atminties. „Chrome“ paspartinti naudojami keli plėtiniai.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m . Balandžio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas2020 m. Spalio mėn.