NUSTATYTI: Vaizdo tdr gedimas nvlddmkm.sys sistemoje „Windows 10“

  • „Windows 10“ yra populiariausia OS pasaulyje, valdanti beveik 1 milijardą įrenginių.
  • Dažniausiai OS veikia sklandžiai. Tačiau kartkartėmis pasitaiko įvairių klaidų. „Video_tdr_failure nvlddmkm.sys“ klaida yra vienas iš dažniausiai GPU suaktyvinamų „BSoD“ klaidų kodų asmeniniuose kompiuteriuose.
  • Šią klaidą dažniausiai sukelia ekrano tvarkyklės problemos. Šiame vadove išnagrinėsime 3 saugius ir patikrintus metodus, kaip išspręsti šią problemą.
  • Šis vadovas yra mūsų „Windows 10“ trikčių šalinimo centro dalis. Nesivaržykite pažymėti, kad turėtumėte patikimų trikčių šalinimo vadovų, jei tik vėliau prireiks išspręsti kitas problemas.
ištaisyti vaizdo įrašo tdr gedimą

Yra paplitusi mėlyno ekrano klaida, vadinama vaizdo įrašo tdr gedimu nvlddmkm.sys . Vartotojai, kurie naudoja tiek „Windows 10“ operacinę sistemą, tiek „Nvidia“ GPU, gali susidurti su šia klaida.

Jei matote šį mėlyną ekraną, jums bus malonu žinoti, kad yra problemų sprendimo būdų, kuriuos galite naudoti problemai išspręsti.

Šiame straipsnyje rasite geriausius šios klaidos taisymus, tačiau pirmiausia aptarkime, kas tiksliai yra „video_tdr_failure“ klaida ir kas ją sukelia. 

T TDR reiškia skirtąjį laiką, D reiškia aptikimą, o R reiškia atkūrimą. „Video_TDR“ funkcija skirta užkirsti kelią mėlyniems mirties ekranams.

Tai daroma iš naujo nustatant tvarkykles arba GPU, jei yra klaida arba nenatūraliai ilgai delsiama. Todėl, jei yra „Video_TDR_Failure“, pasirodys mėlynas mirties ekranas.

Klaida nvlddmkm.sys yra problema, greičiausiai susijusi su jūsų „Nvidia“ vaizdo plokštės ekrano tvarkykle.

Laimei, yra keletas būdų, kurie gali padėti išspręsti problemą. Jei vienas iš toliau pateiktų sprendimų problemos neišsprendžia, galite pabandyti kitą. Kadangi yra kelios galimos klaidos priežastys, yra ir keli galimi taisymai.

Kaip išspręsti vaizdo įrašo TDR gedimą sistemoje „Windows 10“

  1. Patikrinkite, ar nėra naujo „Windows“ naujinimo
  2. Patikrinkite, ar jūsų grafikos plokštės tvarkyklėse nėra naujinių
  3. Iš naujo įdiekite grafikos plokštės tvarkykles

1: patikrinkite, ar nėra naujo „Windows“ naujinimo

Paprastai kompiuteriai, kuriuose naudojama „Windows 10“ OS, bus automatiškai atnaujinti, kai bus išleista nauja. Nepaisant to, visada verta patikrinti rankiniu būdu, ar turite naujausią „Windows“ naujinį.

Norint, kad „Nvidia“ GPU tvarkyklės veiktų sklandžiai, būtina atnaujinti „Windows“. Atnaujinant taip pat kartais pateikiami klaidų ar klaidų šalinimo pataisymai.

Jei nesate tikri, kaip rankiniu būdu atnaujinti „Windows“, atlikite šias instrukcijas:

  1. Atidarykite pradžios meniu paspausdami „Windows“ klavišą klaviatūroje arba spustelėdami „Windows“ piktogramą, esančią apatinėje kairėje ekrano pusėje pagal numatytuosius nustatymus.
  2. Kai viduje meniu , spustelėkite ant pavarų piktograma kairėje pusėje įvesti nustatymų langą. Arba galite įvesti „parametrai“,  kad patektumėte į tą patį langą. (1)
  3. Tada spustelėkite skirtuką „Windows“ naujinimas.
  4. Turėtumėte pasirinkti parinktį „ Tikrinti naujinimus“ . Spustelėkite jį ir atnaujinkite.

Jei negalite atidaryti programos „Nustatymai“, peržiūrėkite šį straipsnį, kad greitai išspręstumėte problemą.


Ar kyla problemų atnaujinant „Windows“? Peržiūrėkite šį vadovą, kuris padės greitai juos išspręsti.


2: Patikrinkite, ar nėra jūsų vaizdo plokštės tvarkyklių atnaujinimų

Natūralu, kad norėsite sužinoti, ar jūsų vaizdo plokštė taip pat yra atnaujinta. Tiesą sakant, dažniausiai klaidą sukelia pasenęs tvarkyklė.

Laimei, labai lengva atnaujinti tvarkykles. Išsamias instrukcijas, kaip atnaujinti grafikos tvarkyklę, rasite šiame straipsnyje.

Taip pat yra trečiųjų šalių tvarkyklių, kurios leidžia vartotojams lengviau atnaujinti tvarkykles. Tačiau, jei norite rankiniu būdu atnaujinti GPU tvarkykles, galite atlikti šiuos veiksmus:

  1. Pirmiausia sužinosite, koks yra jūsų vaizdo plokštės modelis. Jei jau žinote šią informaciją, pereikite prie 2 veiksmo. Norėdami patikrinti, kokio tipo vaizdo plokštę turite, turite atidarytiDirectX“ diagnostikos įrankį.  Tai galite padaryti laikydami kartu „ Windows“ klavišą ir R, kad atidarytumėte dialogo langą Vykdyti . Kai dialogo langas bus atidarytas, įveskite  dxdiag ir paspauskite  Enter . Kai būsite diagnostikos įrankio lange, spustelėkite  skirtuką Rodyti, kad rastumėte informacijos apie savo GPU. Taip pat turėsite žinoti, ar turite 64 bitų, ar 32 bitų OS. Šią informaciją galite rasti  skirtuke Sistema  .
  2. Sužinoję, kokio tipo modelį turite, žinosite, ką atsisiųsti. Eikite į oficialią „Nvidia“ svetainę ir atsisiųskite naujausią grafikos plokštės tvarkyklę.
  3. Patartina naudoti rekomenduojamus / sertifikuotus naujinimus, o ne vis dar beta versijos atnaujinimus. Yra filtro parinktis, kurią galite naudoti prieš pradėdami paiešką. Taip pat svarbu nepamiršti atsisiųsti naujausią tvarkyklę. Paskutinis tvarkyklė bus pirmoji sąraše.
  4. Pasirinkę naujinį, turėsite susitarti ir jį atsisiųsti.
  5. Įdiekite ir tada turėsite iš naujo paleisti kompiuterį.
  6. Patikrinkite, ar problema išlieka.

Norite naujausių GPU tvarkyklių? Pažymėkite šį puslapį ir visada atnaujinkite naujausius leidimus.


Taip pat primygtinai rekomenduojame „  TweakBit“ tvarkyklių atnaujinimo priemonę (patvirtintą „Microsoft“ ir „Norton“) automatiškai nuskaityti ir patikrinti, ar kompiuteryje nėra pasenusių tvarkyklių.

Tai puikus įrankis, kuris ieško atnaujinimų, kai antivirusinė programa ieško grėsmių. Šis įrankis apsaugos jūsų sistemą, nes rankiniu būdu galite atsisiųsti ir įdiegti netinkamą tvarkyklės versiją.

Redaktoriaus pastaba: Šis straipsnis tęsiamas kitame puslapyje. Jei norite daugiau sužinoti apie grafikos plokštes ir kaip optimizuoti GPU nustatymus sistemoje „Windows 10“, peržiūrėkite mūsų vadovų rinkinį.