Pamiršote nešiojamojo kompiuterio įkroviklį? Kaip jį įjungti be įkroviklio

ką daryti, jei pametėte nešiojamojo kompiuterio įkroviklį
 • Šiame straipsnyje mes parodysime jums keletą būdų, kaip įkrauti nešiojamąjį kompiuterį be įkroviklio
 • Taigi, ką tiksliai turėtumėte daryti, jei pamestumėte ar pamiršote nešiotis nešiojamojo kompiuterio įkroviklį? Atsakymas priklauso nuo to, koks esate kūrybingas.

Be nešiojamojo kompiuterio įkroviklio galite pajusti, kad jūsų nešiojamas kompiuteris yra beveik nieko vertas. Jums gali pasisekti, jei įsigijote vieną iš tų super nešiojamųjų kompiuterių, kuris gali išlaikyti įkrovimą iki 17 valandų, tačiau galų gale, jo įkrovimas bus mažas, todėl vėl atsidursite toje pačioje vietoje.

Nors kompiuterinių technologijų naujovės kasdien tobulėja, nėra daug alternatyvų nešiojamojo kompiuterio įkrovimui be jo įkroviklio.

Tačiau galite išbandyti keletą gudrybių, dėl kurių nešiojamas kompiuteris dundės. Šiame apibendrinime parodysime, kaip galite lengvai įkrauti nešiojamąjį kompiuterį be įkroviklio.

Ar galima įkrauti nešiojamąjį kompiuterį be jo įkroviklio? Taip, ir paprasčiausias būdas tai padaryti yra universalus adapteris. Nepamirškite visada patikrinti įtampą, neatsižvelgiant į įkrovimo sprendimą. Jei tai jums netinka, įkraukite nešiojamąjį kompiuterį iš automobilio akumuliatoriaus arba naudokite išorinį akumuliatoriaus įkroviklį.

Norėdami sužinoti, kaip tai padaryti, peržiūrėkite toliau pateiktą vadovą.

Kaip galiu įkrauti nešiojamąjį kompiuterį be nešiojamojo kompiuterio įkroviklio?

 1. Naudokite universalų adapterį
 2. Automobilio akumuliatorius
 3. Naudokite išorinį nešiojamojo kompiuterio akumuliatoriaus įkroviklį
 4. USB C įkrovimas

1 sprendimas - naudokite universalų adapterį

Universalus adapteris yra bene labiausiai paplitęs jūsų akumuliatoriaus problemų sprendimas. Šiuose universaliuose įkrovikliuose yra keli patarimai, todėl greičiausiai rasite tokį, kuris tilps į nešiojamojo kompiuterio įkrovimo prievadą.

Jūs netgi galite nusipirkti atskirus patarimus atskirai. Kai kurie universalūs adapteriai netgi turi galimybę įkrauti nešiojamąjį kompiuterį iš automobilio ar iš kitų 12 V nuolatinės srovės maitinimo taškų.

Prijungtas adapteris ne tik maitins nešiojamąjį kompiuterį, bet ir įkraus.

 • Gaukite „Amazon“ dabar

Tačiau, jei neteisingai padėsite, patarimai gali sukelti netinkamą įtampą ir sugadinti jūsų nešiojamąjį kompiuterį.


Jūsų kompiuteris neįsijungia nutrūkus elektros tiekimui? Šis nuostabus vadovas padės jums greitai išspręsti problemą.


2 sprendimas - automobilio akumuliatorius

Jei esate tokie keliautojai, kurie didžiąją laiko dalį praleidžia kelyje, nei biure, tuomet nešiojamojo kompiuterio įkrovimui galite naudoti automobilio akumuliatorių.

Nešiojamojo kompiuterio prijungimas tiesiai prie akumuliatoriaus gali būti sudėtingas, nes daugumoje šiuolaikinių nešiojamųjų kompiuterių akumuliatoriaus įtampa svyruoja nuo 8 V ir daugiau, o daugumos automobilių akumuliatorių galia yra 12 V.

Nepaisant to, yra būdų, kaip nešiojamąjį kompiuterį galite prijungti prie automobilio akumuliatoriaus, net jei įtampa yra mažesnė nei 12 V. Tačiau svarbu būti atsargiems, nes jūs galite išsikrauti automobilio akumuliatorių ar sugadinti nešiojamąjį kompiuterį.

Veiksmingiausias būdas pritaikyti automobilio akumuliatoriaus energiją nešiojamojo kompiuterio energijai ar įkrovimui yra inverteris. Yra įvairių keitiklių, kurie gali generuoti kintamosios srovės srovę iš nuolatinės srovės šaltinio, kurio išėjimo galia svyruoja nuo 12 iki 24 V.

Kai turite keitiklį, tikrai galite naudoti savo automobilio cigarečių žiebtuvėlį, kad įkrautumėte nešiojamąjį kompiuterį. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos 3 paprastus veiksmus:

 • 1 žingsnis : Prijunkite keitiklį tiesiai prie savo automobilio cigarečių žiebtuvėlio lizdo.
 • 2 žingsnis: Dabar prijunkite nešiojamojo kompiuterio kintamosios srovės adapterį prie keitiklio.
 • 3 žingsnis: Prijunkite kintamosios srovės adapterį prie nešiojamojo kompiuterio.

Norite maitinti nešiojamąjį kompiuterį nuo saulės? Patikrinkite geriausius nešiojamus saulės įkroviklius rinkoje.


3 sprendimas - naudokite išorinį nešiojamojo kompiuterio akumuliatoriaus įkroviklį

Išorinis nešiojamojo kompiuterio akumuliatoriaus įkroviklis yra atskiras įrenginys, kurio negalima prijungti prie nešiojamojo kompiuterio. Vietoj to, išimkite nešiojamojo kompiuterio akumuliatorių, įdėkite jį į įkroviklį ir įjunkite įkroviklį į elektros lizdą.

Daugumoje išorinių nešiojamųjų kompiuterių įkroviklių yra indikatorių lemputės, kurios mirksi, kai akumuliatorius įkraunamas, o tada, kai akumuliatorius yra visiškai įkrautas, jie išlieka stabilūs.

Atminkite, kad išoriniai nešiojamųjų kompiuterių įkrovikliai paprastai priklauso nuo prekės ženklo, todėl pasirinkite tokį, kuris atitiktų jūsų nešiojamojo kompiuterio specifikacijas.

 • Pirkite dabar „Amazon“

Norite kalibruoti nešiojamojo kompiuterio bateriją? Greitai peržiūrėkite šį naudingą straipsnį, kuris padės jums tai padaryti.


4 sprendimas - USB C įkrovimas

Jei esate vienas iš laimingiausiųjų, kurio nešiojamame kompiuteryje yra C tipo USB, tuomet nebereikia jaudintis.

A tipo USB prievadas leidžia perduoti duomenis ir išjungti energiją, bet ne įvestį. Įvedus B tipo USB ir, svarbiausia, C tipą, leidžiama ne tik greitai perduoti duomenis, bet ir įvestis bei išvestis.

Taigi, jei pametėte nešiojamojo kompiuterio įkroviklį, turite keletą galimybių. Pirmasis yra įkrauti USB C nešiojamąjį kompiuterį iš maitinimo banko. Nepamirškite, kad norint gauti norimą efektą, maitinimo banką reikia įvertinti 18v ar aukštesne kategorija.

Be to, didelis maitinimo bankas gali tiekti daug sulčių į savo nešiojamąjį kompiuterį, jis taip pat yra nešiojamas, todėl galite jį pasiimti su savimi visur, kur tik einate.

Kitas sprendimas yra naudoti USB C maitinimo adapterį. Šiuolaikiniai nešiojamieji kompiuteriai yra su dėžutėje esančiais, tačiau jei jų neturite, įsigykite kartu su geru USB C – USB C kabeliu.

 • Pirkite dabar „Amazon“

USB-C neveikia jūsų „Windows 10“ kompiuteryje? Pažvelkime šiek tiek į šį klausimą naudodamiesi šiuo patogiu vadovu.


Paskutinis sprendimas, kad ir kaip kvailai tai skambėtų, yra naudoti telefoną nešiojamojo kompiuterio įkrovimui. Taip, nieko negausite daug ir taip, tai truks per ilgai, tačiau skubiu atveju, kai jums reikia dar 10 minučių, kad išsaugotumėte dokumentą ar išsiųstumėte el. Laišką, tai veikia.

Jums tiesiog reikia telefono su USB C ir USB C – USB C kabeliu. Prijunkite telefoną ir nešiojamąjį kompiuterį naudodami kabelį, o telefono USB parinktyse pasirinkite „maitinti kitą prijungtą įrenginį“. 

Viskas. Dabar jūsų telefonas turėtų labai ribotą laiką įkrauti nešiojamąjį kompiuterį.

Nors aukščiau aprašyti metodai gali būti sprendimas, kaip įkrauti nešiojamąjį kompiuterį, kai neturite įkroviklio, nepamirškite, kad jie kainuoja pinigus ir reikalauja išankstinio pirkimo.

Visais atvejais ekonomiška ir saugiau įsigyti nešiojamojo kompiuterio įkroviklį.

Tikiuosi, kad šis sprendimas atvėrė jums keletą naujų durų. Jei turite daugiau klausimų, išmeskite juos žemiau esančiame komentarų skyriuje ir mes būtinai pažvelgsime.

TAIP PAT SKAITYKITE:

 • Nešiojamojo kompiuterio baterija išsikrauna po miego režimo? Štai ką daryti
 • NUSTATYTI: Nešiojamas kompiuteris nebus paleistas, jei įkroviklis neprijungtas
 • Stebėkite nešiojamojo kompiuterio akumuliatoriaus būklę naudodami šias priemones
 • Nešiojamojo kompiuterio baterija visiškai nebus įkrauta [Žingsnis po žingsnio vadovas]

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2017 m. Sausio mėn. Ir nuo to laiko buvo visiškai atnaujintas ir atnaujintas dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo 2020 m. Vasario mėn.