„Shazam“ kompiuterio programos atsisiuntimas - nemokama muzikos atradimo programinė įranga [apžvalga]

„Shazam“ logotipas „MultimediaApplication“ / „Freeware“ / „Windows 10“ / Atsisiųskite dabar

„Shazam“ yra neabejotinai geriausia muzikos atpažinimo programinė įranga, skirta „Windows“ kompiuteriams. Jei kada nors padėjote rankas į išmanųjį telefoną, tikriausiai ne tik girdėjote apie šį įrankį, bet ir jį įdiegėte.

Muzika išaugo ir tapo būtina mūsų gyvenimo dalimi. Taigi, kad ir kur atsidurtumėte, muzika gali groti kažkur jūsų apylinkėse. Jei atrodo, kad negalite prisiminti tik girdimos melodijos pavadinimo, „Shazam“ yra skirtas jums.

„Shazam“ sistemos reikalavimai

Nors „Shazam“ skirta geriausiai veikti išmaniuosiuose telefonuose, jei norite, galite jį atsisiųsti ir į savo kompiuterį. Žinoma, jis gali būti ne toks nešiojamas (jei naudojate stalinį kompiuterį), tačiau jis turi tą patį pritaikomumą. Prieš pradėdami toliau, turime atsižvelgti į sistemos reikalavimus.

 • Operacinė sistema: „ Windows 10“ versija 10240.0 arba naujesnė, „Windows 8.1“
 • Architektūra: x86, x64

Nors yra du minimalių ir rekomenduojamų reikalavimų rinkiniai, jie yra identiški. Apibendrinant galima pasakyti, kad tol, kol jūsų kompiuteris veikia bent su „Windows 8.1“, tikriausiai gerai einate.

Verta paminėti, kad jei norite, kad „Shazam“ apskritai veiktų, jums reikės mikrofono. „Shazam“ funkcijos pagrįstos garso klausymu ir palyginimu su internetine duomenų baze. Taigi jums taip pat reikės veikiančio, stabilaus interneto ryšio.

Ekrano nuotraukos

 • Pagrindinis „Shazam“ ekranas
 • „Shazam“ leidžia įsigyti takelius iš „Windows“ parduotuvės
 • Mano „Shazam“ ekranas programoje
‹›
 • Pagrindinis „Shazam“ ekranas
 • „Shazam“ leidžia įsigyti takelius iš „Windows“ parduotuvės
 • Mano „Shazam“ ekranas programoje
‹›

Mūsų apžvalga

Argumentai "už"
Lengva įdiegti
Beveik akimirksniu atpažinkite muziką
„Cortana“ integracija
„Live Tiles“ integracija
Minusai
Nėra stabilus asmeniniuose kompiuteriuose

Kaip įdiegti „Shazam“

Visų pirma, jūs turite suprasti, kad „Shazam“ yra „Windows Store“ programa. Tai reiškia, kad jei „Windows Store“ kažkaip neveikia jūsų kompiuteryje, tai beveik neįmanoma įdiegti. Tačiau darant prielaidą, kad viskas gerai, „Shazam“ nustatymas kompiuteryje yra vėjas.

Pirmasis šio proceso žingsnis - pereiti į produkto puslapį. Kai būsite ten, paspauskite mygtuką „Gauti programą“. Kai „Shazam“ bus pridėtas prie jūsų bibliotekos, paspauskite mygtuką „Įdiegti“. Jums nereikia atlikti jokių papildomų veiksmų ar sudėtingos konfigūracijos. Baigę sąranką, galite paleisti „Shazam“ paspausdami mygtuką „Paleisti“.

Kaip veikia „Shazam“?

Daugelis jūsų jau esate susipažinę su programa iš savo išmaniųjų telefonų. Tačiau tiems iš jūsų, kurie dar neturėjote galimybės, viskas yra gana paprasta. Spustelėkite arba bakstelėkite mygtuką „Shazam“ ir programa pradeda nustatyti jūsų melodiją.

Atkreipkite dėmesį, kad tai tikriausiai neveiks, jei esate triukšmingoje aplinkoje arba jei melodija dar tik baigiasi. Tačiau, jei aiškiai girdite dainą, labai tikėtina, kad tai daro ir jūsų kompiuterio mikrofonas.

Kaip vartoti Shazam

„Windows“ kompiuteriuose „Shazam“ turi keletą gėrybių. Pavyzdžiui, jei esate įprastas „Cortana“ vartotojas, galite paprašyti jos nustatyti dainą jums naudodamiesi „Shazam“. Tiesiog pasikvieskite Cortaną, tada paprašykite „Shazam this“ ir ji pasirūpins likusia dalimi.

Kai šis įrankis sėkmingai atpažins dainą, kurios klausotės, gausite papildomos informacijos apie jas. Ši informacija gali apimti dainų tekstus, muzikinius vaizdo įrašus, „YouTube“ pasirodymus, informaciją apie atlikėjus ir albumo informaciją. Be to, turėsite galimybę įsigyti takelius iš „Windows“ parduotuvės.

Peržiūrėkite diagramas ir savo „Shazam“ biblioteką

Kai „Shazam“ nustato dainą, ji automatiškai ją perkelia į jūsų biblioteką. Jei turite „Shazam“ paskyrą, galite pamatyti visą savo ankstesnę veiklą naudodami šį įrankį ir netgi pasidalinti išvadomis su draugais.

Ši programa taip pat turi diagramų kategoriją, kurioje galite pamatyti įvairias muzikos tendencijas. „Shazam“ skiltyje „Pagrindinis“ pateikiamos kelios rekomendacijos, atsižvelgiant į profilį, kurį jis kuria atsižvelgdamas į jūsų nuostatas. Pavyzdžiui, jei nustatote keletą techno melodijų, šis įrankis gali rekomenduoti panašius atlikėjus ar dainas. Jūs suprantate tašką.

Įtraukta „Live Tiles“ parama

Jūs tikriausiai žinote apie „Windows“ „Live Tiles“ funkciją. Na, jei jums patinka juos naudoti, tada jūs laukiate malonumo: „Shazam“ palaiko „Live Tiles“. Jei juos įgalinsite ir pridėsite prie meniu Pradėti, galite padidinti įrankio funkcionalumą.

„Shazam“ tiesioginės plytelės leidžia jums pažiūrėti naujausią nustatytą takelį. Nebereikia atidaryti programos. Be to, galite išgirsti „Shazam“ tiesiai iš meniu „Pradėti“, kai tik išgirsite patinkančią dainą.

Lengva sukonfigūruoti

Jei jus domina klijavimas, „Shazam“ pateikiamas ekranas „Nustatymai“. Tačiau konfigūruojamų parinkčių skaičius yra labai ribotas. Galite prisiregistruoti gauti naują „Shazam“ paskyrą arba prisijungti prie esamos ir pakeisti vietovės naudojimą.

Likusios nustatymų ekrano parinktys iš tikrųjų yra skirtos suteikti jums daugiau informacijos. Taigi galite juos naudoti norėdami pamatyti programos versiją, naudojimo sąlygas, privatumo politikos informaciją, taip pat gauti pagalbos naudojant „Shazam“ arba pateikti diagnostikos ataskaitą.

„Shazam“ DUK

 • Ar Shazamas saugus?

Nors „Shazam“ remiasi jūsų mikrofonu, kad aptiktų muziką, jis aktyvus tik tada, kai leidžiate. Taigi neturėtumėte jaudintis dėl to, kad Shazamas jus pasiklausė. Tačiau yra galimybė, leidžianti „Shazam“ užfiksuoti viską, kas grojama fone. Vis dėlto šiuo metu jo negalima „Windows Store“ programoje.

 • Ar Shazamas gali atpažinti dūzgimą?

Deja, „Shazam“ neatpažįsta dainų niūniuodamas ar kuo nors kitu, išskyrus originalios dainos bitus. Tačiau puikiai galima aptikti muziką, grojančią garsiai. Išbandykite „Midomi“ žiniatinklio paslaugą, kuri nustato triukšmingus garsus.

 • Kokių leidimų reikia „Shazam“?

„Shazam“ reikalingas leidimas naudoti jūsų vidinį ar išorinį mikrofoną, be kurio jis negali veikti. Taip pat gali būti paprašyta naudoti jūsų vietovę, bet tai neprivaloma.

Visos specifikacijos

Licencija
Nemokama programa
„Shazam“ logotipas

Šazamas

Parsisiųsti dabar
 • „Windows 10“
 • Garsas