„Mozilla Firefox“ yra per lėtas? Štai kaip tai paspartinti

 • „Mozilla Firefox“ yra puiki naršyklė, tačiau tai nereiškia, kad joje nėra problemų. Kai kurie vartotojai pranešė, kad „Firefox“ jų kompiuteryje veikia lėtai.
 • Jei turite ir šią problemą, įsitikinkite, kad antivirusinė programa netrukdo ir atnaujinkite „Firefox“ į naujausią versiją.
 • Kita galimybė yra perjungti į kitą naršyklę. Opera šiuo atžvilgiu negali jūsų nuvilti.
 • Šis straipsnis yra tik mūsų „Firefox Hub“ dalis, todėl būtinai patikrinkite, ar yra daugiau naudingų patarimų.

„Firefox“ yra viena iš populiariausių „Windows“ platformos naršyklių, tačiau, nepaisant didelio populiarumo, „Firefox“ vis dar turi tam tikrų problemų „Windows 10“.

Daugelis vartotojų skundžiasi, kad „Firefox“ veikia lėtai „Windows 10“, ir tai gali būti pagrindinė problema, jei „Firefox“ naudojate kaip numatytąją naršyklę sistemoje „Windows 10“, tačiau, laimei, yra nedaug sprendimų.

Ką daryti, jei „Firefox“ veikia lėtai „Windows 10“?

1. Perjunkite į kitą naršyklę

išbandykite „Opera“

Kai „Mozilla Firefox“ yra per lėta, „Opera“ yra viena geriausių alternatyvų, apie kurią reikia pagalvoti. Ši naršyklė yra plačiai naudojama ir daugiausia „Windows“, kai kitos parinktys neatitinka lūkesčių.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įjungti TURBO režimą ir tai leis naršyti internete dar greičiau nei įprastai. Dar daugiau - nerimauti dėl greito rinkimo nėra.

Panašiai kaip „Firefox“, tikėkitės gauti plėtinių ir priedų, momentinę skirtuko peržiūrą ir apsaugą nuo šifravimo kasybos.

Vis dėlto „Opera“ yra ta, kuri tikrai turi įspūdingų rezultatų saugumo klausimais, turėdama nemokamą VPN ir „Crypto“ piniginę, kuriomis reguliariai galima naudotis.

Opera

Opera

Jei „Firefox“ nepateisina jūsų lūkesčių, apsvarstykite galimybę naudoti puikią alternatyvą. „Opera“ naršyklė jūsų nenuvils! Nemokamai apsilankykite svetainėje

2. Patikrinkite antivirusinę programą

naudokite „BullGuard“

Jei „Windows 10“ kompiuteryje „Firefox“ veikia lėtai, problema gali būti jūsų antivirusinė programa. Antivirusinė programa yra būtinybė, tačiau kartais ji gali trikdyti jūsų interneto naršyklę ir sukelti sulėtėjimą.

Daugelis antivirusinių įrankių taip pat linkę įdiegti įvairius plėtinius, kad pasiūlytų papildomą apsaugą, tačiau šie plėtiniai dažnai sulėtina jūsų naršyklę.

Jei „Firefox“ veikia lėtai, būtinai pašalinkite visus antivirusinės programos įdiegtus plėtinius. Šie plėtiniai nėra privalomi, todėl juos galite be baimės išjungti arba pašalinti.

Be plėtinių, galbūt norėsite patikrinti savo antivirusinius nustatymus ir sužinoti, ar juos pakeitus problema išsprendžiama.

Keletas vartotojų pranešė, kad išjungus aktyviosios apsaugos funkciją, problema jiems išsisprendė, todėl galbūt norėsite tai išbandyti.

Kaip paskutinį sprendimą, norint išspręsti problemą, gali tekti pašalinti antivirusinę programą. Daugelis vartotojų pranešė apie problemas, susijusias su „Norton“ antivirusine programa, tačiau ją pašalinus, problema buvo visiškai išspręsta.

Jei nuspręsite pašalinti antivirusinę programą, tikrai turėtumėte apsvarstyti galimybę pereiti prie naujo antivirusinio sprendimo. Rinkoje yra daugybė puikių antivirusinių įrankių, tačiau geriausias neabejotinai išlieka „BullGuard“.

Be to, kad tai užtikrina puikią apsaugą ir apsaugą nuo kenkėjiškų programų, būkite tikri, kad tai jokiu būdu netrukdys jūsų naršyklei.

„BullGuard“

„BullGuard“

Geriausias antivirusas, kuris niekada netrukdo jūsų naršyklei, yra galingas „BullGuard“. Iš karto išbandykite! 23,99 USD per metus Gaukite nemokamai

3. Pakeiskite maitinimo nustatymus į „High Performance“

 1. Paspauskite „ Windows“ klavišą + S ir įveskite maitinimo parametrus . Meniu pasirinkite Maitinimo ir miego nustatymai .

  „Firefox“ lėtai leidžiami vaizdo įrašai

 2. Dabar pasirinkite Papildomi maitinimo parametrai .

  „Firefox“ lėtai genda

 3. Kai atidaromas „ Power Options“ langas, pasirinkite High-Performance  profile.

Turime paminėti, kad perėjus į „High-Performance“ režimą, akumuliatorius greičiau išsikraus dėl padidėjusios energijos sąnaudos, tačiau „Firefox“ turėtų veikti be jokių sulėtėjimų.


4. Perjunkite į kitą temą

 1. Atidarykite „Firefox“ ir viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite mygtuką „ Meniu“ ir pasirinkite Priedai .

  „Firefox Quantum“ lėtas „Windows 10“

 2. Pasirinkite gauti Add-ons, skirtuką dešinėje ir spustelėkite priskirti temas .
 3. Pabandykite rasti paprastą temą, kuri nenaudos per daug jūsų išteklių, ir įdiekite ją.

Tai tik galimas sprendimas, tačiau nedaugelis vartotojų pranešė, kad tai tinka jiems, todėl galbūt norėsite tai išbandyti.


5. Pakeiskite nustatymus

 1. Viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite mygtuką „ Meniu “ ir meniu pasirinkite „ Parinktys“ .

  „Firefox“ lėtai įkelia „Windows 10“ puslapius

 2. Kairėje esančiame meniu pasirinkite „ Privatumas ir sauga“ . Dabar slinkite žemyn iki skilties Leidimai ir įsitikinkite, kad neleidžiama pritaikymo neįgaliesiems tarnyboms pasiekti jūsų naršyklės parinkties yra išjungta.

  „Firefox“ lėtai nereaguoja

Išjungę šią parinktį, patikrinkite, ar „Firefox“ problema išspręsta.

Redaktoriaus pastaba : Šis straipsnis tęsiamas kitame puslapyje.