4 geriausios naršyklės su įmontuotu VPT, kurias turėtumėte naudoti šiandien

  • Jūs žinote, ką jie sako: jei kažkas yra nemokama, tada jūs esate produktas. Tai ypač pasakytina apie internetą: visa jūsų naršymo istorija kažkur išsaugota.
  • Vienas iš populiariausių sprendimų apsaugoti jūsų asmeninius duomenis naršant internete yra įdiegti patikimą VPN programinę įrangą.
  • Pažymėkite mūsų turinio mazgus, skirtus naršyklėms ir VPN, kad gautumėte naudingesnių vadovų.
  • Jei jums reikia naršyklių, mes taip pat turime visą naršyklės skyrių, užpildytą straipsniais.

Geriausias būdas apsaugoti savo tapatybę internete yra naudoti virtualaus privataus tinklo sprendimą, kuris slepia jūsų tapatybę. VPT taip pat padeda apeiti valstybės nustatytus apribojimus, taip pat leidžia jums pasiekti regione ribojamą turinį internete.

Kad būtų lengviau interneto vartotojams, daugelis šiuolaikinių naršyklių dabar siūlo integruotą VPN su savo programine įranga.

Naršyklės su įmontuotu VPN leidžia jums pasiekti regione ribojamą turinį ir atblokuoti bet kurią svetainę nereikalaujant įdiegti trečiosios šalies VPN kliento.

Tačiau turint tiek daug galimybių, gali būti painu pasirinkti geriausią naršyklę su VPN funkcija. Kad jums būtų šiek tiek lengviau, mes sudarėme geriausių naršyklių su įmontuotu VPN sąrašą, kuris padės jums išlaikyti jūsų naršymo sesiją kaip privatų reikalą.

Reklama

Kokia greičiausia naršyklė su įmontuotu VPN palaikymu?

„Opera“ naršyklė

Būdama viena seniausių naršyklių rinkoje, „Opera“ taip pat išleido naują „Opera“ naršyklės versiją, skirtą tiek kompiuteriui, tiek išmaniajam telefonui.

Naujausioje versijoje yra įmontuotas VPN, taip pat „Ad-blocker“ palaikymas su kitomis šiuolaikinėmis funkcijomis, kad jūsų naršymo istorija ir įpročiai būtų privatūs.

Kalbant apie naršyklės VPN funkcijas, tai nėra greičiausias pasirinkimas, palyginti su nepriklausomais VPN klientais. Tačiau jis tarnauja tikslui ir siūlo neribotą pralaidumą per VPN.

Vartotojai gali pasirinktinai įjungti arba išjungti VPN pagal svetainę. Be to, VPN gali būti sukonfigūruotas paleisti tik inkognito režimu arba apeiti jį naudojant numatytąjį paieškos variklį.

Jūs netgi turite galimybę pasirinkti vietą VPN serveriui. Tačiau dažniausiai laikomės nustatymo „ Optimali vieta“ . Skirtingai nuo kitų paslaugų, šis VPN nėra nemokamas tik ribotą laiką. Galite jį naudoti tiek laiko, kiek norite, ir be jokių prenumeratų.

Siekdama užtikrinti vartotojų saugumą, „Opera“ siūlo saugos ženklelius, skirtus įspėti vartotoją, apsaugoti nuo sukčiavimo ir kenkėjiškų programų, skelbimų blokavimo priemonė blokuoja nepageidaujamus skelbimus ir siūlo kriptovaliutų kasybos apsaugą.

Be to, jis taip pat siūlo plėtinio palaikymą, „Facebook Messenger“ integravimą su pokalbių galvučių palaikymu, VR grotuvų palaikymą, įmontuotą momentinių nuotraukų įrankį, akumuliatoriaus tausojimo priemonę ir dar daugiau.

Opera

Opera

Nemokamas ir neribotas VPN tiesiai „Opera“ naršyklėje. Brūkštelėkite jungiklį ir jūsų anonimas bus geriau apsaugotas. Nemokamai apsilankykite svetainėje

UR naršyklė

„UR“ naršyklė yra vienas naujausių vaikų šiame bloke, tačiau jis turi keletą nuostabių funkcijų. Be to, kad jame yra įmontuotas VPN palaikymas, jis taip pat turi keletą rimtų privatumo funkcijų, kad galėtumėte saugiai naudotis internetu.

Nesvarbu, ar jis paleidžia interneto naršyklę, ar tinklalapį, „UR“ naršyklė yra greita. Įtaisytas skelbimų blokatorius užtikrina, kad tinklalapis neįkeltų jokių skelbimų ar scenarijų, todėl tinklalapio įkėlimo laikas būtų greitesnis.

Panašu, kad UR naršyklė neturi didelės įtakos sistemos našumui, palyginti su „Chrome“. Net atidarius kelis skirtukus, naršyklė gerai kontroliuoja išteklių naudojimą.

„UR“ naršyklėje yra tokių funkcijų, kaip įmontuotas virusų skaitytuvas, kuris nuskaito visus atsisiųstus failus, įspėja vartotoją apie įtartiną svetainę prieš įkeliant tinklalapį ir naudoja visų svetainių saugią versiją, kai ji yra.

Taip pat yra 2048 bitų RSA šifravimas, kuris užtikrina saugų naršymą ir keitimąsi informacija.

„UR Browser“ taip pat leidžia pritaikyti naršyklės išvaizdą naudojant naršyklės katalogo fono paveikslėlius ir naudotojų pasirinktinius fono paveikslėlius.

UR naršyklė

UR naršyklė

„UR Browser“ taip pat siūlo įmontuotą VPN, kuris sukuria užkoduotą ryšį tarp jūsų ir VPN serverių, kad būtų užtikrintas papildomas privatumas. Nemokamai apsilankykite svetainėje

„Tor“ naršyklė

„Tor“ yra daugiaplatformė interneto naršyklė, turinti puikius privatumo įrankius, apsaugančius jūsų duomenis nuo pašalinių akių, taip pat prieigą prie regiono riboto turinio ir svetainių.

Net jei „Tor“ blokuoja jūsų interneto paslaugų teikėjas arba būsena, sąrankos metu galite sukonfigūruoti „Tor“ prisijungti prie tilto.

Be svetainių atblokavimo, „Tor“ naršyklė yra vienintelė naršyklė, leidžianti pasiekti svetaines su .onion galūne.

„Tor“ yra puiki naršyklė, jei norite patekti į tas draudžiamas svetaines, taip pat turite naršyklę su veiksmingu prieš stebėjimo įrankiu ir atblokuokite ribojamas svetaines.

Atsisiųskite „Tor“

„Epic“ privatumo naršyklė

„Epic“ privatumo naršyklė, kaip rodo pavadinimas, sukurta atsižvelgiant į vartotojo privatumą.

Be integruoto skelbimų blokavimo priemonės ir VPN, „Epic Privacy Browser“ taip pat yra įmontuotas atsisiuntimų tvarkyklė, leidžianti atsisiųsti garso ir vaizdo įrašus iš įvairių svetainių nereikalaujant žongliruoti su URL ir pan.

Naršyklė teigia siūlanti ypatingą privatumo lygį, blokuodama skelbimus, stebėjimo priemonę, pirštų atspaudus, šifravimo kasybą, signalizavimą ultragarsu ir kt. Nemokamam VPN nėra jokių apribojimų, tačiau jis galimas tik 8 šalyse.

„Epic“ privatumo naršyklė yra pagrįsta „Chromium“ projektu (kurį naudoja „Google Chrome“), todėl jis yra lankstus naudojant „Windows“ sistemą, o „Chromium“ projektą palaiko ir „Microsoft“, ir „Google“, todėl patikimumas nėra problema.

Įtaisytasis tarpinis serveris šifruoja jūsų duomenis ir slepia jūsų buvimo vietą, tačiau leidžia jums pasiekti užblokuotas interneto svetaines. Taip pat jis turi įmontuotą kainų stebėjimo priemonę, leidžiančią stebėti įvairių internetinių prekybos svetainių kainas.

Atsisiųskite „Epic“ naršyklę


Ką daryti, jei norite naudoti tokias naršykles kaip „Firefox“ ir „Chrome“ su VPN?

„Chrome“ ir „Firefox“ nėra integruoto VPT palaikymo. Tačiau jūs galite pridėti trečiosios šalies VPN plėtinį, kad atliktumėte tą pačią užduotį.

Dauguma VPN plėtinių turi tam tikrų apribojimų, tačiau siūlo pakankamai pralaidumo, kad aplenktų riboto regiono svetaines, taip pat siūlo tam tikrą anonimiškumą.


DUK: Sužinokite daugiau apie naršykles ir VPN

  • Ar VPN sulėtina naršymą?

VPN įrankiai veikia kaip tarpininkas tarp jūsų kompiuterio ir interneto. Vartotojai, valdantys VPN programinę įrangą, kartais gali šiek tiek sulėtinti interneto spartą, tačiau tai vos pastebima naudojant geriausius VPN sprendimus. 

  • Ar VPT gali pavogti jūsų duomenis?

Remiantis saugumo tyrėjo Paolo Stagno atliktu tyrimu, 20% VPN gali nutekinti jūsų IP adresą, todėl rinkitės protingai.

  • Ar turėčiau nuolat palikti savo VPT?

Jei naudojate VPN įrankį, kad apsaugotumėte savo duomenis, o jūsų internetinis saugumas yra jūsų pagrindinis rūpestis, tada jūs galite palikti savo VPN visą laiką, kai esate prisijungę.


Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m . Gegužę ir nuo to laiko buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Liepos mėn., Siekiant šviežumo, tikslumo ir išsamumo.