„Hextech“ taisymo įrankis [atsisiųsti] & bull; „LoL“ automatinis trikčių šalinimas

„Hextech“ remonto įrankio logotipas „GameApplication“ / nemokama programa / „Windows 10“, „Windows 7“ / naujausia versija / atsisiųskite dabar

„Hextech“ taisymo įrankis yra patogus „Riot Games“ programinės įrangos sprendimas, kuris gali padėti išspręsti įvairias „League of Legends“ problemas. Šis įrankis yra beveik visiškai automatizuotas, todėl nereikia jaudintis dėl sudėtingų konfigūracijų.

Įdiegę ją į savo sistemą, jums tereikia ją paleisti ir ji bandys viską tvarkyti. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad tai gali neveikti, jei kompiuteryje nėra „League of Legends“.

„Hextech Repair Tool“ sistemos reikalavimai

Nėra jokių specialių reikalavimų paleisti „Hextech“ taisymo įrankį kompiuteryje. Na, galbūt yra vienas: „League of Legends“ turėjimas. Priešingu atveju šios priemonės tikslas negali būti įvykdytas.

Be to, tikriausiai turėsite prisijungti prie interneto. Atsižvelgiant į tai, kad „League of Legends“ galite pasiekti ir žaisti tik internete, tikslinga, kad trikčių šalinimo įrankiui taip pat reikės stabilaus interneto ryšio.

Pastaba: jei planuojate naudoti šį įrankį sistemoje „Windows“, turėsite suteikti jam visas administratoriaus teises. Tai galite padaryti dešiniuoju pelės klavišu spustelėdami jo piktogramą ir kombinuotame meniu pasirinkę „Vykdyti kaip administratorius“.

Ekrano nuotraukos

  • „Hextech“ remonto įrankio sąsaja
‹›
  • „Hextech“ remonto įrankio sąsaja
‹›

Mūsų apžvalga

Argumentai "už"
Paprasta naudoti
Lengva įdiegti
Problemos iškyla efektyviai
Minusai
Nė vienas

Kaip įdiegti „Hextech“ taisymo įrankį

„Windows“ kompiuteryje be didelių pastangų galite įdiegti „Hextech“ taisymo įrankį. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atsisiųsti diegimo programos vykdomąjį failą (akivaizdu) ir jį paleisti. Diegimo programa tikriausiai paprašys jūsų leidimo porą kartų.

Suteikę jai prieigą atlikti sistemos pakeitimus (būtina), diegimas bus tęsiamas automatiškai. Iš jūsų nebus prašoma jokios papildomos pagalbos, nes montuotojas pasirūpins viskuo. Net negalėsite pasirinkti kelionės tikslo kelio.

Tačiau verta paminėti, kad „Hextech“ taisymo įrankis eis visur, kur bus įdiegtas žaidimas. Jis atpažins diską, kuriame įdiegėte „League of Legends“, ir šakniniame kataloge sukurs aplankų derinį „Riot Games \ Hextech Repair Tool“.

Patogi vartotojo sąsaja

Jei nesate tiksliai išmanantis technologijas, nesijaudinkite. Tai yra būtent priežastis, kodėl ši priemonė pirmiausia buvo sukurta. Jį galite naudoti norėdami išspręsti įvairias problemas, susijusias su „League of Legends“, nebūdami kompiuterio ekspertu. Galite laikytis žaidimų, o „Hextech Repair Tool“ atliks visa kita už jus.

Po įdiegimo „Hextech“ remonto įrankis bus paleistas automatiškai. Todėl, jei jau ją įdiegėte, dabar turėtumėte atsidurti nuostabiame pagrindiniame šios programos ekrane. Čia galite atlikti daugybę konfigūracijų prieš paleidžiant trikčių šalinimo įrankį. Pažiūrėkime, kas tai yra.

Kaip naudotis „Hextech“ taisymo įrankiu

Pagrindiniame ekrane galėsite pamatyti daugybę žymimųjų langelių, išskleidžiamąjį regiono pasirinkimo meniu ir keletą mygtukų, naudojamų perjungti parinktis ir užduočių žurnalą. Atminkite, kad užduočių žurnalas iš pradžių bus tuščias, jei anksčiau neatlikote jokių vertinimų (ty paspauskite „Pradėti“).

Regiono pasirinkimo skiltyje taip pat galėsite pamatyti daugybę būsenos mygtukų. Tai suteikia jums greitą dabartinės situacijos, susijusios su pačiu žaidimu, parduotuve, svetaine ir klientu, apžvalgą.

„Hextech“ taisymo įrankiu galima vykdyti ping testus, sinchronizuoti jūsų sistemos laikrodį, rinkti sistemos ir „LoL“ žurnalus, priversti persiųsti žaidimą, iš naujo įdiegti žaidimą, sukurti užkardos išimtį (kuri vėliau ją įgalina), išjungti užkardą ir pasirinkti tarp automatinių ir viešųjų DNS serverių.

Pasirinkę jus dominančias parinktis, galite tiesiog spustelėti Pradėti. Viskas!

Renka sistemos žurnalus būsimam tyrimui

Jei „Hextech“ taisymo įrankis jums to nepadaro, jums gali tekti išspręsti problemą aukštesniam subjektui: techninės pagalbos komandai. Tačiau galite labai supaprastinti palaikymo komandos užduotis, pateikdami jiems naudingos įžvalgos, kurias šis įrankis gali padėti surinkti.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prieš paspausdami start, įsitikinkite, kad pažymėtas žymimasis laukelis „Surinkti sistemą ir„ LoL Logs ““. Programa surinks įvairius naudingus informacijos bitus iš jūsų sistemos ir „LoL“ žurnalų ir patogiai juos patalpins į ZIP failą.

Atėjus laikui, galite pridėti ZIP aplanką prie bilieto / el. Pašto, kurį paruošėte „League of Legends“ palaikymo komandai.

Pastaba: jei jums nepatinka „Hextech Repair Tool“ rinkti informaciją iš kompiuterio, galite šią funkciją išjungti. Vis tiek galite mėgautis visomis kitomis jo funkcijomis, atėmus rąstų kolekcijos dalį.

Patogus automatinis „League of Legends“ trikčių šalinimo įrankis

Apibendrinant galima pasakyti, kad jei kyla problemų dėl „League of Legends“ ir nežinote, ką daryti, „Hextech“ taisymo įrankis gali padėti atlikti automatinį trikčių šalinimą. Jis taip pat gali surinkti daugybę sistemos ir „LoL“ žurnalų, jei jums reikės juos perduoti tikriems ekspertams.

Galite nemokamai atsisiųsti ir įdiegti „Hextech“ taisymo įrankį, nes su juo nėra jokių išlaidų. Jame yra patogi sąsaja ir ja gali naudotis net naujokai, neatsižvelgiant į kompiuterio valdymo įgūdžius ir (arba) ankstesnę patirtį naudojant panašius programinės įrangos sprendimus.

DUK: sužinokite daugiau apie „Hextech“ taisymo įrankį

  • Kaip naudotis „Hextech“ taisymo įrankiu?

Įdiegę jį savo kompiuteryje, jūs tiesiog jį paleisite, sukonfigūruosite pagal savo skonį ir paspauskite mygtuką Pradėti. Tai automatiškai bandys ištaisyti viską, kas blogai „League of Legends“ jūsų kompiuteryje.

  • Kiek laiko trunka „Hextech“ remonto įrankis?

Atsižvelgiant į problemą (-as), „Hextech“ taisymo įrankis gali užtrukti ilgiau arba viską užtaisyti. Pavyzdžiui, jei tai yra su DNS susijusi problema, ji išspręsta vietoje, tačiau visiškas žaidimo pakartotinis įdiegimas gali užtrukti kelias minutes.

  • Kaip paleisti „Hextech“ taisymo įrankį kaip administratorių?

Įdiegę įrankį, darbalaukyje raskite nuorodos piktogramą, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ją ir kontekstiniame meniu pasirinkite „Vykdyti kaip administratorius“. Įrankis paprašys jūsų leidimo, tada paleis su visomis administratoriaus teisėmis.

Visos specifikacijos

Programinės įrangos versija
Naujausias
Licencija
Nemokama programa
Raktažodžiai
žaidimų trikčių šalinimas, „League of Legends“ trikčių šalinimas
„Hextech“ remonto įrankio logotipas

„Hextech“ taisymo įrankis

Parsisiųsti dabar
  • „Windows 10“
  • Windows 7
  • Žaidimai