Štai kaip greitai pašalinti 0x97 klaidą „Epson“ spausdintuvuose

 • Šis klaidos kodas 0x97 pasirodo indikatoriuje su įspėjimu išjungti ir vėl įjungti spausdintuvą. Po šios klaidos spausdintuvas nustos spausdinti.
 • Pirmiausia apsvarstykite galimybę naudoti „Microsoft“ spausdintuvo trikčių šalinimo įrankį, kad išspręstumėte klaidos problemą. Vykdydami trikčių šalinimo įrankį gali tekti atjungti spausdintuvą arba jį suporuoti.
 • Jūs tiesiog norėjote atsispausdinti savo ataskaitą ir ... nieko! Išties varginantis dalykas, tačiau skyriuje Kaip ištaisyti spausdintuvo klaidas turime sprendimų.
 • Kai kyla problemų dėl periferinių įrenginių, ne tik su spausdintuvu, eikite į „Periferiniai įrenginiai“ kategoriją, kur rasite galimų pataisymų.
„Windows“ neturi šio įrenginio „Epson“ spausdintuvų tinklo profilio

Ar turite „Epson“ spausdintuvą? Ar spausdintuve gaunate klaidos kodą 0x97 ?

Turite žinoti, kodėl ši klaida įvyksta spausdinant. Toliau skaitykite toliau, mes turime daugiau kalbėti apie šią problemą.

„Epson“ spausdintuvai plačiai naudojami visame pasaulyje; tačiau daugelis vartotojų, ypač ilgalaikių „Epson“ spausdintuvų vartotojai, pranešė, kad spausdinimo metu atsiranda „Epson“ klaidos kodas 0x97.

Ši klaida rodoma indikatoriuje su įspėjimu išjungti ir vėl įjungti spausdintuvą.

Atsiradus šiai klaidai, spausdintuvas nustos spausdinti ir taip užkirs kelią jokiai spausdinimo veiklai.

Klaida 0x97 atsirado dėl problemų, susijusių su spausdintuvo vidine aparatūra. Norint išspręsti šią spausdintuvo problemą, reikia praktinių techninių problemų, kurias mes sukūrėme šiame straipsnyje.

Kaip ištaisyti „Epson“ spausdintuvo klaidą 0x97?

 1. Naudokite „Microsoft“ spausdintuvo trikčių šalinimo įrankį
 2. Atjunkite ir įjunkite
 3. Išvalykite spausdintuvą šlapiomis servetėlėmis
 4. Atnaujinkite tvarkykles
 5. Susisiekite su techninės įrangos specialistu

1 sprendimas - naudokite „Microsoft“ spausdintuvo trikčių šalinimo įrankį

Pirmiausia apsvarstykite galimybę naudoti „Microsoft“ spausdintuvo trikčių šalinimo įrankį, kad išspręstumėte klaidos problemą. Vykdydami trikčių šalinimo įrankį gali tekti atjungti spausdintuvą arba jį suporuoti.

Tačiau paleisdami trikčių šalinimo įrankį įsitikinkite, kad vykdote instrukcijas. Atsisiųskite ir naudokite „Microsoft Printer“ trikčių šalinimo įrankį atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Eikite į nuorodą čia.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite trikčių šalinimo įrankį į „Windows“ kompiuterį.
 3. Vykdykite nurodymus, kad ištaisytumėte spausdintuvo klaidą.

Kita šio metodo alternatyva yra naudoti vartotojo vadovą, pateiktą spausdintuvo pakuotės dėžutėje. Suraskite klaidos problemą ir galimus sprendimus, kaip nurodyta vartotojo vadove.

2 sprendimas - atjunkite ir įjunkite

kabeliu atjunkite „epson“ spausdintuvą

Kai „Epson“ spausdintuve įvyksta klaida 0x97, indikatorius reikalauja, kad spausdintuvas būtų išjungtas ir vėl įjungtas.

Šiam procesui reikia atjungti maitinimo šaltinį ir prijungti prie maitinimo šaltinio. Štai kaip atlikti atjungimą ir papildymą:

 1. Atjunkite visus prie spausdintuvo prijungtus USB ir kabelius.
 2. Atidarykite spausdintuvo korpusą ir išimkite visus įstrigusius popierius.
 3. Išimkite spausdintuvo kasetes ir laikykite saugioje vietoje.
 4. Taigi, kadangi spausdintuvas atjungtas, paspauskite kompiuterio maitinimo mygtuką. Tai atlaisvins likusias spausdintuve likusias sroves.
 5. Vėl prijunkite visus prie spausdintuvo prijungtus maitinimo laidus ir USB.
 6. Vėliau įjunkite spausdintuvą.

3 sprendimas - valykite spausdintuvą šlapiomis servetėlėmis

Be to, klaidos kodas 0x97 gali atsirasti dėl to, kad spausdintuve susikaupė dulkių, kurios viršija spausdintuvo nešvarumą.

Kiti veiksniai: rašalo švaistymas aplink purkštuvą, popieriaus dalelės volelyje ir nepageidaujamų elementų buvimas spausdintuve.

Mes labai rekomenduojame išvalyti spausdintuvą drėgnomis servetėlėmis (pageidautina drėgna). Štai kaip išvalyti spausdintuvą:

 1. Išjunkite „Epson“ spausdintuvą
 2. Atsargiai atidarykite spausdintuvo korpusą.
 3. Paimkite servetėlę ir naudokite šiltą vandenį.
 4. Taigi, išvalykite vidinius spausdintuvo komponentus, ypač mechaninį įklotą ir kitas jautrias vietas.
 5. Po to nuimkite audinį ir palaukite 15 minučių.
 6. Tada surinkite spausdintuvą ir įjunkite jį naudodami maitinimo mygtuką.

4 sprendimas - atnaujinkite tvarkykles

„TweakBit Driver Updater epson“ spausdintuvas

Jei kyla ši problema su „Epson“ spausdintuvu, problema gali būti susijusi su jūsų tvarkyklėmis.

Norėdami išspręsti problemą, patariama atnaujinti tvarkykles į naujausią versiją ir patikrinti, ar tai padeda.

Tai yra gana paprasta procedūra, kurią galite padaryti apsilankę spausdintuvo gamintojo svetainėje ir atsisiųsdami naujausias savo modelio tvarkykles.

Atsisiuntę naujausias tvarkykles, įdiekite jas ir patikrinkite, ar problema vis dar išlieka.

Jei tvarkyklių atsisiuntimas rankiniu būdu jums atrodo šiek tiek nuobodus, galbūt galėsite išspręsti problemą naudodami trečiųjų šalių įrankius, tokius kaip „ TweakBit“ tvarkyklės atnaujinimo priemonė .

    ⇒  Gaukite „Tweakbit Driver“ atnaujinimo programą

Atsakomybės apribojimas: kai kurios šio įrankio funkcijos gali būti nemokamos

Šis įrankis leis jums automatiškai atnaujinti tvarkykles vos keliais paspaudimais, taigi tai paprasčiausias ir greičiausias tvarkyklių atnaujinimo būdas.

5 sprendimas - susisiekite su techninės įrangos specialistu

Kita galimybė yra supakuoti spausdintuvą į dėžę ir atiduoti techninės įrangos specialistui taisyti.

Kai kurie vartotojai, atidavę savo „Epson“ spausdintuvą techninės įrangos specialistams, skundėsi brangiais mokesčiais, patirtais taisant spausdintuvą.

Tačiau, jei prie spausdintuvo pridedamas orderis, galite susisiekti su klientų aptarnavimo skyriumi, kaip gauti pilną pakeitimą.

Taigi, jei išbandysite bet kurį iš aukščiau išvardytų pataisymų ir vis dar gausite šią klaidą, labai rekomenduojame pereiti prie naujo spausdintuvo.

Tikimės, kad išsprendėte problemą naudodami mūsų išvardytus taisymus. Nedvejodami pakomentuokite žemiau.

DUK: Skaitykite daugiau apie „Epson“ spausdintuvo problemas

 • Kaip ištaisyti „Epson“ klaidą 0x97?

Paprasčiausias sprendimas yra visų laidų atjungimas nuo spausdintuvo ir jo nustatymas iš naujo. Čia yra išsamus „Epson“ klaidos 0x97 taisymo vadovas.

 • Kas yra klaidos kodas 0x69 „Epson“?
Paprastai klaidos kodas 0x69 atsiranda „Epson WF3640“ ir „3620“ modeliuose dėl grandinės problemos, susijusios su spausdinimo varikliu, arba su rašalo sistemos problema. Jei jūsų „Epson“ spausdintuvas nebus atspausdintas, pataisykite jį naudodamiesi mūsų išsamiu vadovu.
 • Kaip valyti „Epson“ spausdintuvo galvutes?
Panašu, kad reikia atlikti galvos valymo funkciją. Jei spausdintuvas yra ĮJUNGTAS ir rašalo išeikvojimo lemputė nedega, eikite į dialogo langą Spausdinti arba Puslapio sąranka ir spustelėkite mygtuką Naudingumas. Spustelėkite mygtuką Galvos valymas ir vykdykite instrukcijas.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Kovo mėn. Nuo to laiko jis buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Kovo mėn. Dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.