„Vulkan Runtime Libraries“: kas tai? Kaip aš galiu jį pašalinti?

  • Nėra priežasties panikuoti, jei kompiuteryje aptiksite „Vulkan Run Time Libraries“. Jis buvo įdiegtas kartu su tvarkyklėmis iš jūsų vaizdo plokštės.
  • Tai nėra virusas ar grėsmė saugumui. Tai programinės įrangos biblioteka, kurią tam tikri žaidimai naudoja norėdami paleisti grafiką ekrane.
  • Turite klausimų apie kitus vairuotojus? Pažiūrėkite į mūsų vairuotojų skiltį svetainėje, kad gautumėte atsakymus.
  • Ar esate smalsus žmogus? Norėdami sužinoti daugiau apie kompiuterių pasaulį, apsilankykite svetainės skiltyje Kas yra.
kas yra „Vulkan Run Time“ bibliotekos

Daugelis „Windows 10“ vartotojų panikuoja, kai savo kompiuteriuose aptinka „  Vulkan Run Time Libraries “. Programa rodoma „Programs and Features“ skiltyje ir ją išleidžia „LunarG, Inc.“

Turite žinoti, kad vykdymo laiko biblioteka yra programinės įrangos rinkinys ir tikslas yra teikti funkcijas ar paslaugas. Paprastai ten rasite daug programų ir funkcijų, kurias paprastai naudoja visų rūšių programos.

Trumpai tariant, vykdymo laiko biblioteka teikia papildomų išteklių pagrindinei programai ir taip jai padeda. 

Kai „Vulkan“ įdiegia vartotojo kompiuterį, nėra jokio iššokančiojo lango, kuris informuotų juos apie jo buvimą. Todėl pamatę „Vulkan Runtime Libraries“ savo programų sąraše, jie bijo, kad tai kenkėjiška programinė įranga.

Savo programose ir funkcijose pastebėjau įrašą, kurio tyčia nekviečiau. Diegimo data yra ta pati diena kaip ir naujausia „Microsoft Visual C +“, ir tą pačią dieną, kai atnaujinami paskutiniai „NVidia“ tvarkyklės, kovo 12 - 2016 m. Inc. “ Ar kas nors žino, koks yra jo tikslas, kaip jis būtų spėjęs patekti į mano kompiuterį ir ar tai saugumo problema?

Žinoma, norėdami pašalinti kenkėjiškas programas ir kitas grėsmes, nedvejodami pažvelkite į mūsų viršų su geriausia antivirusine programine įranga, kurią galite naudoti savo „Windows“ kompiuteryje.

Kad tai būtų nuo pat pradžių, „ Vulkan Run Time Libraries“ nėra virusas ir jokiu būdu neturi neigiamos įtakos jūsų kompiuteriui.

Paaiškino „Vulkan Runtime Libraries“

Būkite tikri, kad „Vulkan“ nėra kenkėjiška programa. Nereikia jo ištrinti. Tiesą sakant, „Vulkan“ yra gana naujas grafikos standartas, kaip ir „OpenGL“ ir „DirectX“.

Tai suteikia galimybę efektyviai naudotis įvairiomis platformomis prie modernių GPU, naudojamų įvairiausiuose įrenginiuose, pradedant kompiuteriais ir konsolėmis, baigiant mobiliaisiais telefonais. „Vulkan“ padeda sumažinti procesoriaus naudojimą, taip pat geriau paskirstyti darbą tarp kelių procesoriaus branduolių.

Jei naudojate „Nvidia“ tvarkykles, labai tikėtina, kad kompiuteryje jau turite „Vulkan Run Time Libraries“. Kadangi dažniausiai jis bus įdiegtas kartu su grafikos plokštės tvarkykle, nepastebėsite iškylančiojo ar specialiojo diegimo lango.

Jei esate žaidėjas, tikrai turite savo kompiuteryje „Vulkan“, bet jei ne, tai gali būti, kad jo nerasite. Atminkite, kad jei pašalinsite „Vulkan“, labai sunku jį iš naujo įdiegti, nes jis pateikiamas kartu su grafikos tvarkyklėmis ir pirmiausia jums jų prireiks.  

Pastaruoju metu aplink „Vulkan“ kilo daug ažiotažo dėl „win32 / subtab! Blnk“ viruso. Kai kurie vartotojai pranešė, kad pašalinus „Vulkan Run Time Libraries“, „Windows Defender“ nustojo rodyti kenkėjiškų programų atakų informaciją.

Jie greitai padarė išvadą, kad „Vulkan“ pašalinimas buvo šios „naujos“ kenkėjiškos programos problemos sprendimas. Nėra ryšio tarp „Vulkan“ ir „win32 / subtab! Blnk“ viruso.

Todėl turėtumėte paprasčiausiai palikti programą savo kompiuteryje; jį pašalinus gali kilti įvairių grafikos problemų, ypač žaidžiant žaidimus.

Kalbant apie žaidimus, yra keletas jų, palaikančių „Vulkan Run Time Libraries“, įskaitant „Dota 2“, „Rust“, „Need for Speed“, „Singularity Ashhes“, „Doom“, „Warhammer 40,000: III aušros karas“, „Ark Survival Evolved“ ir kt.

Jei reguliariai žaidžiate vieną iš šių žaidimų, venkite pašalinti įrankį.

  • SKAITYKITE TAIP:  Atsisiųskite naujausius „AMD“, „NVIDIA“ tvarkykles, skirtas „Windows 10“, 8

Bet vis tiek noriu pašalinti „Vulkan Runtime Libraries“

Kaip minėta aukščiau, primygtinai rekomenduojame laikyti šį įrankį savo kompiuteryje. Tačiau, jei vis tiek norite ištrinti „Vulkan Runtime Libraries“, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Eikite į Valdymo skydą > pasirinkite Pašalinti programąpašalinti programą
  2. Slinkite žemyn iki „  Vulkan Runtime Libraries“ > pasirinkite jį> spustelėkite Pašalinti

Be to, galite tai padaryti taip:

  1. Norėdami atidaryti langą Vykdyti, paspauskite „ Windows“ klavišą + R.paleisti tuščią
  2. Paleidimo laukelyje įveskite appwiz.cpl ir paspauskite Gerai.
  3. Parodytame sąraše raskite „ Vulkan Run Time Libraries“ . Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį ir pasirinkite Pašalinti / pakeisti.
  4. Atlikite nurodytus veiksmus ir užbaikite pašalinimo procesą.

Kaip paaiškinome, „Vulkan Runtime Libraries“ nėra virusas ir jūsų jokiu būdu neveikia. Geriausia palikti jį ten, bet jei tikrai norite jį pašalinti, atlikite anksčiau nurodytus veiksmus.

Nepamirškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje pasakyti, ar jūsų kompiuteryje yra „Vulkan“ ir ar jis jus jaudina, ar ne. Ir jei turite kokių nors su tuo susijusių problemų, pasidalykite, kaip jas išsprendėte.

DUK: Sužinokite daugiau apie „Vulkan Runtime Libraries“

  • Ar man reikia „Vulkan“ vykdymo laiko bibliotekų?

Kai kurie vaizdo žaidimai ir kitos programos naudoja „Vulkan“ bibliotekas, todėl, norint tinkamai veikti, jos priklauso nuo vykdymo laiko bibliotekų, kurios turi būti įdiegtos kompiuteryje.

  • Ar „Vulkan“ vykdymo laiko bibliotekos yra virusas?

Paprasčiau tariant, ne . Nors specialiai jo neįdiegėte, greičiausiai jis buvo įdiegtas kartu su vaizdo plokštės tvarkyklės diegimu. Jei antivirusinė programinė įranga sako kitaip, gali būti tinkamas laikas apsvarstyti galimybę ją pakeisti. Peržiūrėkite mūsų populiariausias antivirusines parinktis.

  • Kas yra „Vulkan RT“?

„Vulkan Runtime Libraries“ yra rinkinys failų, įdiegtų tam, kad jūsų vaizdo plokštė galėtų vykdyti tam tikras instrukcijas, gautas iš vaizdo žaidimų, naudojančių „Vulkan“ API. Galbūt girdėjote apie „DirectX“ arba „OpenGL“. „Vulkan“ yra dar vienas standartas, panašus į tuos.

Redaktoriaus pastaba: Šis pranešimas iš pradžių buvo paskelbtas 2016 m. Lapkričio mėn. Ir nuo to laiko buvo visiškai atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn.