7 geriausia balso šalinimo programinė įranga [2020 vadovas]

 • Balso pašalinimo programinės įrangos sprendimai gali padėti pašalinti bet kokios dainos, apie kurią galvojate, vokalinius takelius
 • Jei manote, kad rankiniu būdu pašalinti balso takelius yra gana sunku, galite kreiptis į specializuotus karaoke programinės įrangos sprendimus, kurie gali supaprastinti šią užduotį
 • Galite pasirinkti aparatinės įrangos metodą karaokei įsigydami specialų karaoke aparatą
balso šalinimo programinė įranga

Jei mėgstate dainuoti, tikrai turėjote akimirkų, kai norėjote atsisakyti vokalo, kad galėtumėte dainuoti širdyje savo balsu. Tačiau pašalinti vokalą iš muzikos takelių nėra taip lengva, nors tai įmanoma. Ypač su tinkama balso pašalinimo programine įranga.

Nors gali būti neįmanoma visiškai pašalinti vokalo iš dainų dėl tokių elementų kaip dažnio spektras, stereofoninio vaizdo atskyrimas, glaudinimas ir kiti dalykai, šiek tiek eksperimentuojant (ir pasisekus) bei geros kokybės garsą, iš tikrųjų galite pasiekti gero rezultatus.

Nelengva rasti patinkančios ar norimos dainos instrumentines ar karaokės versijas, todėl dažniausiai užstringa visa versija ir visas jos vokalas. Taigi, kaip ją konvertuoti į karaoke versiją?

Negalima visiškai pašalinti balso iš dainos, o geriausia vokalo šalinimo programinė įranga, kuri tai iš tikrųjų daro labai gerai, gali kainuoti šiek tiek pinigų.

Tačiau mes patikrinome keletą nemokamos ir aukščiausios kokybės programinės įrangos, kurią galite naudoti su savo skaitmenine garso biblioteka.


Ieškote geriausios karaoke programinės įrangos, skirtos „Windows“ kompiuteriui? Čia yra mūsų geriausi pasirinkimai.


Šiais įrankiais pašalinkite vokalą iš garso takelių

„Adobe Audition“ (rekomenduojama)

„Adobe Audition“ sąsaja

Šis įrankis leidžia jums sukurti a cappella takelius pašalindami instrumentinius instrumentus, arba sukuria karaoke takelį pašalindami vokalą su „Center Channel Extractor“ efektu.

Tai neįtikėtinai galinga „Adobe Audition Creative Cloud“ (CC) dalis, turinti garso redagavimo funkcijas, taip pat daugybinių įrašų įrašymo ir redagavimo galimybes, susijusias su DAW.

Išdėstymas yra intuityvus, su švaria ir pritaikoma sąsaja, be to, įrankis yra įspūdingas tvarkant bet kokio tipo garso redagavimo užduotis.

„Adobe Audition“ leidžia perjungti skirtingus sąsajų išdėstymus ir, jei anksčiau naudojote ankstesnes versijas, galbūt patiko klasikinis išdėstymas, tačiau tai galite grąžinti per lango nuostatas.

Negalite pridėti įrankių arba juos pašalinti iš savo įrankių juostos.

Tai taip pat leidžia vienu metu įrašyti daugiau nei vieną garso šaltinį, spręsti daugialypės juostos įrašymo projektą ir įrašyti kelis garso šaltinius vienu metu.

Jis turi pilną skaitmeninį maišytuvą, kad vienu metu būtų galima reguliuoti lygius, panoraminius rodiklius ir kitus parametrus.

Šis įrankis turi daug efektų, kuriuos galite pridėti ir prie garso, įskaitant vėlavimus, aidus ir iškraipymus arba grandinės efektus kartu.

Be to, yra paketinio apdorojimo skirtukas, skirtas procesams pritaikyti kelis failus per vieną posėdį.

⇒ Gaukite nemokamą „Adobe Audition“


Jūsų dainavimas bus tobulas su geriausiais garso ekvalaizeriais rinkoje!

„Wavepad“

NCH ​​„WavePad“ pagrindinis langas

NCH ​​„ WavePad“ yra tikriausiai geriausia suplanuota garso redagavimo programinė įranga, kurią kada nors rasite. Didelis funkcijų skaičius, profesionalaus sudėtingumo ir intuityvaus patogaus dizaino derinys nusipelno visų pagyrimų.

Šiuo konkrečiu atveju, kai kalbama apie balso (vokalo) pašalinimą iš tam tikro garso takelio, jis daro tai, ko jums reikia. Nors „WavePad“ negali visiškai pašalinti vokalo, jis gali sumažinti jų garsumą iki taško, kuriame jie nėra girdimi.

Užduoties tikslumas taip pat yra svarbus, nes mes nenorime, kad vokalo šalinimo programinė įranga pašalintų šalia balso esančius instrumentus panašiu stereofoniniu spektru. „WavePad“ iš tikrųjų pašalins kai kuriuos foninius instrumentus, tačiau tai nebūtų nieko pastebimo.

Naudodami paketinę parinktį vienu paspaudimu galite pašalinti vokalą iš daugybės takelių, o tai yra gana nuostabu. Ypač jei turite didelę biblioteką.

Atsisiųskite NCH „WavePad“

Įžūlumas

Pagrindinis „Audacity“ ekranas

Šią geriausią vokalo šalinimo programinę įrangą galima nemokamai atsisiųsti „Windows OS“, ir tai suteikia jums paprastą būdą, kaip sumažinti garsą skaitmeniniame garso takelyje, atšaukiant garsą.

Šis metodas pašalina daugumą vokalų, padalindamas muzikos takelį į dvi dalis, apversdamas vieną pusę ir perjungdamas garsą į monofoninį.

„Audacity“ yra populiarus redaktorius, turintis integruotą balso pašalinimo palaikymą, kuris praverčia, jei sakoma, kad vokalas yra viduryje, o instrumentai yra išsibarstę, arba jei jie yra viename kanale, o visa kita yra kitame kanale.

Šios programinės įrangos balso pašalinimo parinktį rasite meniu „Efektas“, kur rasite „Vocal Remover“, ir kitą parinktį „Vocal Reduction and Isolation“.

⇒ Atsisiųskite „Audacity“

ATNAUJINIMAS : „Audacity“ išleido naują įrankio versiją, pakeisiančią visas ankstesnes versijas. Įžūlumas 2.3.3. suteikia naujų funkcijų, kurios yra labai naudingos pašalinant vokalą.


Gaukite geriausios karaoke patirties naudodami šiuos „Windows 10“ garso stiprintuvus!

Telefoninis protas

„Phonic Mind“ geriausia balso šalinimo programinė įranga

Tai yra muzikos dainų balso valiklis, leidžiantis iš bet kurios dainos padaryti karaokę naudojant dirbtinį intelektą - pirmąjį dirbtiniu intelektu pagrįstą vokalo valiklį pasaulyje! Viskas, ką jūs darote, yra įkelti savo muziką ir voila.

Galite išgauti vokalą iš bet kurios dainos ir naudoti jį savo atlikimui arba praktikuoti iki tobulumo.

Jei turite instrumentą, galite pašalinti muziką ir pratinti ją groti ar net kurti savo remiksus.

Ši pažangiausia PG programinė įranga supranta muziką giliai ir gali pranokti bet kurį žmogų atliekant šaltinio atskyrimo užduotis.

Giliai mokantis, dirbtinis intelektas mokomas klausantis muzikos kasdien 20 minučių per sekundę greičiu.

Įkėlus dainą programinė įranga užtrunka vieną minutę, kol bus atliktas balso pašalinimas, todėl tai yra pagrindinis išradimas, kurio balso pašalinimo kokybė nėra lygi.

Kai procesas bus baigtas, gausite karaokės versiją su pašalintu vokalu ir tik vokalo versiją su pašalinta muzika.

⇒ Gaukite skambų protą

Wavosaur

„Wavosaur“ geriausia balso šalinimo programinė įranga

Šis nemokamas garso redaktorius leidžia redaguoti MP3 ir kitus garso failus bei pašalinti vokalą iš takelių.

Taip pat galite iškirpti ir pridėti takelius, vienu metu redaguoti paketinius failus ir profesionaliai gaminti garsą iš linijos ar mikrofono.

Kai importuosite garso failą į šią programinę įrangą, naudokite „Voice Remover“ įrankį, kad failas būtų apdorotas automatiškai.

Rezultatai, kuriuos gausite, priklausys nuo naudojamos muzikos tipo, suspausto, garso failo ar šaltinio kokybės.

⇒ Gaukite Wavosaur

Karaoke viskas

„Karaoke Anything“ geriausia vokalo šalinimo programinė įranga

Tai paprasta programinė įranga, kuria karaoke dainas naudojant balso pašalinimo metodą, kuris veikia beveik su bet kokio tipo dainomis.

Galite kurti karaoke (instrumentinius) takelius su MP3 failais, tačiau šio efekto negalima pritaikyti stereofoniniams ar monofoniniams įrašams.

Tai nemokama programa, leidžianti pašalinti bet kokius dainos žodžius iš bet kurios pasirinktos dainos, kad galėtumėte dainuoti savo širdį kur tik norite.

Jis turi specialų ekvalaizerį, kuris gali sumažinti vokalą, kad jie nebūtų girdimi grojant muzikai. Tai padaryti labai lengva, o žmonės, kurie naudoja kompaktinius diskus, taip pat gali išgauti muziką iš diskų ir ištraukti vokalą.

Karaoke gerbėjams ši programinė įranga bus ideali, tačiau ne visos dainos veikia su šiuo įrankiu, todėl kai kurie žmonės gali nusivilti ir turi pašalinti vokalą kitoje platformoje.

Jame yra patogi sąsaja ir galite peržiūrėti muziką prieš ją dirbdami, be to, ji turi paleidimo, pauzės ir sustabdymo mygtuką.

⇒ Gaukite karaoke bet ką!


Naudodamiesi šiais įrankiais gaukite puikius garso efektus, kad sulėtintumėte muziką!

Internetinis balso valiklis

Dabar naršo „Vocal Remover“ balso šalinimo programinė įranga

Ši geriausia balso šalinimo programinė įranga padeda jums nemokamai kurti karaoke takelius iš savo naršyklės.

Tai tinka vartotojams, negalintiems naudoti „ Vocal Remover Pro“ programinės įrangos, arba tiems, kurie ieško momentinių karaoke takelių.

„Vocal Remover Pro“ įrankis turi puikią garso kokybę nei internetinis balso valiklis ir gali be dainavimo paversti bet kokį „YouTube“ muzikos vaizdo įrašą į MP3 karaoke.

Jis naudoja pažangią garso apdorojimo technologiją, kad pašalintų vokalą iš muzikos ir automatiškai sukurtų visiškai naują instrumentinį karaoke takelį iš originalios muzikos bylos.

Tai taip pat užtikrina garso aiškumą taikant didelio tikslumo balso pašalinimo algoritmą, o ten, kur vokalo nepavyks visiškai pašalinti, jis bus žymiai sumažintas, tačiau galite sukurti neribotą takelį žaibišku greičiu, kuris vidutiniškai 5 sekundės kiekvienam takeliui.

⇒ Gaukite internetinį balso valiklį


Ieškote geriausios muzikos kūrimo programinės įrangos? Šis vadovas padės jums nuspręsti, kurį gauti.


Patarimas: Jei dėl vienos ar kitos priežasties negalite naudoti šios geriausios balso pašalinimo programinės įrangos, visada galite naudoti „ Windows“ balso atšaukimo nustatymą, kuris panaikina balsą, kol jo neišgirsite per kompiuterio garsiakalbius.

Tiesiog įjunkite galimybę sumažinti balso skambesį realiuoju laiku, spustelėdami garso piktogramą užduočių juostoje ir pasirinkdami atkūrimo įrenginius, dukart spustelėkite garsiakalbius / ausines, tada ypatybių lange spustelėkite skirtuką Priedai ir pažymėkite langelį Balso atšaukimas.

Ar anksčiau naudojote kurią nors iš šių geriausių balso pašalinimo programų? Arba yra vienas, kurį norėtumėte išbandyti? Praneškite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje.

Pašalinę vokalą iš garso takelių, galite naudoti naujus garso failus savo karaokės seansams.

Norėdami tai padaryti, atsisiųskite vieną iš šių karaoke įrankių į savo kompiuterį, įkelkite naujus garso failus ir dainuokite savo širdį.

DUK apie „Vocal Remover“ programinę įrangą:

 • Kaip visiškai pašalinti vokalą iš dainos?

Tiesa ta, kad jokia programa negali padėti 100% pašalinti dainos vokalo takelio. Tačiau yra keletas įrankių, tokių kaip „Audacity“, „Adobe Audition“ ir „Wavepad“, kurie duoda gana patenkinamus rezultatus.

 • Kuri programinė įranga yra geriausia karaoke kūrimui?

Jei ieškote programinės įrangos sprendimų, kurie kuo tiksliau galėtų mėgdžioti karaoke mašiną, pateikiame 10 geriausių karaoke programinės įrangos sprendimų. Tačiau jus taip pat gali dominti karaoke keitiklių programos.

 • Ką daryti, jei programinė įranga tiesiog jos nepjauna?

Jei išbandėte kiekvieną mūsų sąraše pateiktą programinės įrangos sprendimą ir vis dar nesate patenkinti rezultatais, siūlome pažvelgti į mūsų rekomendaciją dėl geriausių namų karaokės aparatų.

Susijusios istorijos, kurias reikia patikrinti:

 • Geriausios muzikos programos, skirtos „Windows 10“
 • 7 geriausi „Spotify“ VPN, kad galėtumėte pasiekti šią paslaugą bet kurioje pasaulio vietoje
 • 9 geriausios „Windows 10“ būgnų programos jūsų pramogoms
 • 5 geriausia programinė įranga gitaros lentelei rašyti ir niekada nepraleiskite natų
 • 4 geriausia programinė įranga, skirta rasti dainų klavišus ir sukurti priklausomybę sukeliančius mišinius

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Rugpjūčio mėn. Ir buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Kovo mėn., Kad būtų šviežesnis, tikslus ir išsamus.