5 geriausia kompiuterio našumo stebėjimo programinė įranga, skirta „Windows 10“

 • Kodėl reikia taisyti, kai galite to išvengti? Esame tikri, kad girdėjote tai (vienaip ar kitaip suformuluotą) daugybę kartų ir, žinoma, tai taikoma ir jūsų kompiuteriui.
 • Naudokite geriausią našumo stebėjimo programinę įrangą, kad galėtumėte stebėti visą savo sistemą ir nustatyti bet kokias sveikatos problemas, kol jos net neatsirado!
 • Štai dar vienas naudingas patarimas: kvalifikuoti kompiuterių vartotojai pasiekia geresnių rezultatų naudodami „Overclocking Tools“.
 • Taip pat galite padidinti savo kompiuterio našumą naudodami mūsų programinės įrangos ir paslaugų centrą.
geriausia programinė įranga, skirta stebėti kompiuterio našumą

Kompiuterio našumo stebėjimo įrankiai yra būtini jūsų kompiuterio sveikatai. Nepaisant to, kad gali būti aukščiausios klasės kompiuteris, „Windows“ vartotojai gana dažnai pradeda skųstis dėl sistemos vangumo.

Kai kuriais atvejais problemą gali sukelti žemos specifikacijos techninė įranga. Tačiau dažniau tai pasirodo kažkas kita. Kaip ir daugumą dalykų šiame pasaulyje, „Windows“ reikia tinkamai prižiūrėti ir reguliariai prižiūrėti.

Nesvarbu, ar esate naujokas, ar senbuvis, jūsų „Windows“ sistemoje galų gale iškils problemų, kurias diagnozuoti paprastai nėra lengva.

Kai taip atsitiks, turite galimybę samdyti ką nors, kad išspręstumėte problemą. Bet tai turėtų būti jūsų paskutinė išeitis.

Jūs visada turite geresnę alternatyvą, kodėl verta mokėti kam nors išspręsti bėdą, kai galite tai lengvai išsiaiškinti patys be jokio papildomo mokesčio?

Mes primygtinai rekomenduojame pirmiausia suteikti šiems diagnostikos įrankiams ir programinei įrangai, kad būtų galima stebėti sistemos veikimą. Galbūt nustebsite, kiek sugebėsite išspręsti naudodamiesi jais!


Norėdami pagerinti savo našumą sistemoje „Windows 10“, peržiūrėkite šį nuostabų vadovą!


Reklama

Kokia yra geriausia kompiuterio stebėjimo programinė įranga?

Speccy

patikrinkite procesoriaus temperatūrą

„Speccy“ yra viena iš geriausių prieinamų priemonių, leidžiančių nemokamai sužinoti apie procesoriaus ir GPU temperatūrą ir dar daugiau. Žinoma, jei pasirinksite „premium“, taip pat ir funkcijos, kuriomis galėsite mėgautis.

Nepaisant to, kad „Speccy“ yra reklamuojamas kaip lengvas sprendimas, ji yra tokia pat galinga programa, kaip ir pateikdama visus įrankius, kurių reikia norint įvertinti jūsų kompiuterio našumą.

Tai daro naudodamas pažangų sistemos informacijos įrankį, kuris atidžiai stebi visus prie jūsų kompiuterio pritvirtintus jutiklius.

Kiek mes matome, tai yra viena programinė įranga, orientuota į paprastumą ir rezultatų teikimą. Tiksliai. Argi ne to tikėtumėtės iš sveikatos patikrinimo ir stebėjimo programinės įrangos?


Jei norite specialaus įrankio stebėti savo kompiuterio procesoriaus temperatūrą, peržiūrėkite geriausius mūsų pasirinkimus!


Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Greito ar išsamaus nuskaitymo funkcijos, skirtos analizuoti visus HDD komponentus
 • Galimos išsamios ataskaitos ar greitos suvestinės su išsamia kiekvieno matuoto elemento būsena
 • Renka duomenis iš visų jūsų kompiuteryje integruotų jutiklių, įskaitant temperatūrą, GPU, procesorių,
 • RAM, pagrindinė plokštė ir daug daugiau
 • Stebėjimas realiuoju laiku, siekiant pastebėti gedimus ir proaktyviai juos išspręsti dar prieš jiems įvykstant
 • Integruotas momentinių nuotraukų įrankis, skirtas fiksuoti nuskaitymo rezultatus ir vėliau jais dalytis diagnostikos tikslais
Speccy

Speccy

Gaukite pažangių įžvalgų apie savo sistemos veikimą ir imkitės prevencinių priemonių naudodami greičiausią rinkoje aptikimo programinę įrangą! 19,95 USD Apsilankykite svetainėje

PRTG tinklo monitorius

„PRTG Network Monitor“ yra „viskas viename“ visą parą veikianti kompiuterio stebėjimo programinė įranga, kuri apžiūri visą jūsų sistemą ir greitai praneša apie visas galimas problemas, taip leisdama jums imtis tinkamų priemonių.

Automatiškai renkant duomenis, kurie yra būtini jūsų sistemos sveikatai, pvz., RAM ir procesoriaus naudojimą, temperatūrą, pralaidumą ir kt., Šis nuostabus įrankis aktyviai tikrina ir imasi atsargumo priemonių, kad padidintų jūsų sistemos patikimumą.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Stebėdami sugadintus kietuosius diskus, kenkėjiškų programų infekcijas, ryšio sutrikimus ir dar daugiau, stebėkite centrinį stebėjimą
 • Visuotinės aktyvios aptikimo ir sveikatos patikrinimo užduotys
 • Stebėkite procesoriaus temperatūrą, našumą ir naudojimą, kad nustatytumėte galimas problemas nuo pat ankstyvos stadijos
 • WMI atmintis, SNMP atmintis ir SSH „Meminfo“ jutikliai, skirti stebėti jūsų atminties naudojimą
 • Realaus laiko pralaidumo stebėjimas siekiant užkirsti kelią tinklo kliūtims ir perkrovoms
 • Stebėkite vietos diske, kad nustatytumėte nesėkmingas operacijas ir padidintumėte našumą

Gaukite PRTG tinklo monitorių


Jei taip pat norite stebėti bet kokius registro pakeitimus, naudokite geriausius darbo įrankius!


„IObit Advanced SystemCare“

„IObit Advanced SystemCare“

Jei norite įrankio, kuris pagerintų jūsų sistemos našumą, „Advanced SystemCare“ yra tikras pasirinkimas.

Tai yra viskas viename kompiuterio optimizavimo įrankis, kuris atidžiai stebi sistemos būklę ir nedvejodamas blokuoja kenkėjiškas nuorodas ir jūsų el. Laiške paslėptas svetaines, automatiškai atnaujina pasenusią programinę įrangą, optimizuoja paleisties seką ir blokuoja nepatikimas programas.

Be to, jis nuvalo šlamšto failus ir naršymo pėdsakus, taip padidindamas interneto greitį tik vienu paspaudimu. Lengva, tiesa?

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Profesionalus kompiuterio valymo rinkinys, skirtas užkirsti kelią nepageidaujamiems failams ir nemokamiems brangiems ištekliams, pvz., Vietos diske
 • „Internet Booster“ funkcija, skirta maksimaliai padidinti tinklo pralaidumą ir padidinti interneto greitį
 • Patobulintas privatumas ir duomenų apsauga
 • Paleisties optimizavimas (nutraukite nenaudingus paleisties procesus ir sutrumpinkite įkrovos laiką)
 • „Turbo Boost“ funkcija pagerina jūsų kompiuterio našumą ir atsako laiką išlaisvinant RAM
 • Programinės įrangos naujintuvas (su 60% daugiau naujų programų)

Gaukite „IObit Advanced SystemCare“


Norite patikrinti kietojo disko būklę? Pažvelkite į geriausias darbo programinės įrangos priemones!


„IOLO System Mechanic Ultimate Defense“

„System Mechanic Ultimate Defence“ pateikia geriausią komplektą, skirtą stebėti ir pagerinti kompiuterio našumą, naudojant net septynis galingus produktus, sukurtus pagreitinti, pataisyti ir apsaugoti visą jūsų sistemą.

Puikiai sutvarkyta sąsaja su naršymo juosta ir turinio sritimi, kad patogiai, intuityviai ir greitai pasiektumėte, jūs turite visus įrankius, kurių reikia, kad galėtumėte stebėti sistemos našumą.

„System Mechanic“ yra „viskas viename“ kompiuterio optimizavimo programinė įranga su profesionaliomis valymo priemonėmis, kurios vienu paspaudimu gali pašalinti nepageidaujamus failus ir ištaisyti sugedusių raktų registrus.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Galutinis kompiuterio būklės patikrinimas ir išteklių stebėjimas naudojant „Quick Scan“ arba „Deep Scan“, kaip jums patogiau (nuskaitykite visą sistemą arba pasirinkite konkrečius failus)
 • Užkirsti kelią „bloatware“ ir paleidimo kliūtims
 • Pašalinkite nenaudingas, daug išteklių reikalaujančias programas, kurios veikia fone, kad pagreitintumėte kompiuterio atsakymo laiką
 • Kompiuterio valymo įrankių rinkinys, skirtas pašalinti nepageidaujamus šlamšto failus, sugadintus sparčiuosius klavišus, temp failus ir nenaudingus registro įrašus
 • Integruotas sistemos trikčių šalinimo įrankis ir automatinis monitoriaus bei taisymo nustatymas
 • „Real-Time Boost“ funkcija, skirta automatiškai optimizuoti procesoriaus, RAM ir atminties diskus ir pagerinti bendrą kompiuterio našumą

⇒ Gaukite „IOLO System Mechanic Ultimate Defense“


Norite atsikratyti perkaitimo problemų? Patikrinkite geriausius vandens aušinimo atvejus savo kompiuteryje!


AIDA64 Extreme

AIDA64

„AIDA64 Extreme“ yra pažangi aptikimo programinė įranga, kuri realiuoju laiku stebi sistemos komponentus, teikdama diagnostikos paslaugas, išsamią informaciją apie aparatinę ir programinę įrangą bei palaikymą persijungdama.

Atidžiai stebėdamas jutiklius, AIDA64 gali surinkti tikslius pagrindinių parametrų, tokių kaip atmintis ir procesoriaus naudojimas, temperatūra ir daug daugiau, rodmenis.

Aptikus problemas, diagnostikos programa pradeda veikti, kad išvengtumėte kritinių gedimų ir žalos. Be to, įrankis taip pat pateikia etalonų rinkinį, skirtą įvertinti visos sistemos našumą.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Geriausias klasėje aparatūros aptikimo modulis ir tikslios diagnostikos priemonės
 • Kelių sriegių testavimo modulis
 • Palyginimo parinktis, skirta įvertinti jūsų sistemos našumą
 • Programinės įrangos audito galimybės, apimančios DLL failus, programinės įrangos licencijas, paleisties programas ir dar daugiau
 • Visiškai pritaikomas „SensorPanel“, skirtas stebėti įvairius jutiklius, įskaitant temperatūrą, aušinimo sistemą, įtampą, ventiliatoriaus greitį ir kt.

⇒ Gaukite AIDA64 Extreme


Ieškote geriausios „Windows 10“ kompiuterio optimizavimo programinės įrangos? Peržiūrėkite mūsų pasirinkimus!


Tikimės, kad visos šios stebėjimo priemonės jums bus naudingos. Tikriausiai jų visų neprireiks, todėl išsirinkite tą, kuris jums atrodo pats vertingiausias palaikant „Windows“ kompiuterį.

Jei turite kitų pasiūlymų ar klausimų, palikite juos žemiau esančiame komentarų skyriuje.


DUK: Sužinokite daugiau apie kompiuterio stebėjimą

 • Kaip aš galiu stebėti savo kompiuterį žaisdamas?

Peržiūrėkite geriausius įrankius, kaip stebėti sistemos išteklius sistemoje „Windows 10“ žaidžiant, pvz., Procesoriaus ir GPU naudojimą.

 • Kaip matuojamas procesoriaus našumas?

Procesoriaus laikrodžio greitis matuojamas hercais (Hz). Sužinokite, kaip galite padidinti savo procesoriaus laikrodžio greitį naudodami specialius programinės įrangos įrankius ir BIOS.

 • Kaip rodyti žaidimuose FPS GPU procesoriaus naudojimą?

Čia yra geriausi programinės įrangos įrankiai, rodantys FPS žaidimuose „Windows“ kompiuteriuose.


Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2020 m. Kovo mėn. Nuo to laiko jis buvo visiškai atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Rugsėjo mėn., Siekiant šviežumo, tikslumo ir išsamumo.