Ar „CCleaner“ dabar saugu? Tai verta? [Mūsų apžvalga]

„CCleaner“ logotipas Programos / „Freemium“ / „Mac“, „Windows 10“, „Windows 7“, „Windows Vista“, „Windows XP“ / Atsisiųskite dabar 19,95 USD

„CCleaner“ yra valymo programinės įrangos įrankis, kuris pagreitina jūsų kompiuterį ir pagerina jo našumą. Tai taip pat yra vienas iš geriausių „Windows“ optimizatorių ir gali būti naudojamas ir „Mac“.

Kompiuteris po kurio laiko nustoja veikti tinkamai ir galite pastebėti, kad jis lėtesnis nei įprasta. Tai yra daugelio failų atsisiuntimo, taip pat įvairių programinės įrangos produktų diegimo ir pašalinimo efektas.

Todėl turėtumėte apsvarstyti galimybę suformuoti savo kompiuterį pasinaudojant galingu valymo įrankiu. Mes negalime sugalvoti geresnės darbo programos nei „CCleaner“. Tai yra „Windows“ programos tipas, kurio nereikia pristatyti, matant, koks jis populiarus.

Jį galite naudoti pašalindami šlamšto failus iš standžiųjų diskų, pvz., Nepageidaujamus naršyklės priedus, niekada nenaudojamus programinės įrangos produktus arba kopijuodami failus, kurie užima visą vietą. Taip pat galima išvalyti sistemos registrą.

„CCleaner“ tikslas yra priversti „Windows“ veikti taip, kaip veikia po naujo diegimo, nereikalaujant jo iš naujo įdiegti.

Ekrano nuotraukos

 • „CCleaner“ lengva valyti
 • „CCleaner“ pagal užsakymą švarus
 • „CCleaner“ registras švarus
‹›
 • „CCleaner“ lengva valyti
 • „CCleaner“ pagal užsakymą švarus
 • „CCleaner“ registras švarus
‹›

Mūsų apžvalga

Argumentai "už"
Intuityvi grafinė sąsaja ir valdikliai
Greitai išvalykite kompiuterį
Valdykite, ką norite ištrinti
Nemokamas komercinių funkcijų bandymas
Minusai
Gali užstrigti bandant įkelti komponentus
Programinės įrangos naujintuvas aptinka ne visas įdiegtas programas

Kas yra „CCleaner“?

„CCleaner“ yra daugialypė programinė įranga, kuri gali padidinti jūsų kompiuterio našumą ištrindama nepageidaujamus failus, išvalydama potencialiai nepageidaujamus duomenis ir pataisydama neteisingus registro įrašus. Tai yra viena iš tų programų, kurias turėtumėte laikyti kietajame diske, nes niekada nežinote, kada jos gali prireikti.

Ar „CCleaner“ yra saugus?

Taip, „CCleaner“ yra 100% saugus. Jis pašalina tik nenaudingus failus ir neištrina sistemos failų ar nieko, kas gali sukelti kompiuterio veikimo sutrikimus. Registro valiklis aptinka tik likusius įrašus, kurie nebėra nieko susieti. Bet jei norite būti tikri, galite sukurti registro atsargines kopijas naudodami „CCleaner“.

Ar „CCleaner“ yra kenkėjiška programa?

Ne, „CCleaner“ neužkrės jūsų kompiuterio kenkėjiška programa. Tačiau ji gali pasiūlyti atsisiųsti ir įdiegti „Google Chrome“ savo kompiuteryje, jei dar jos neturite. Tai laikoma kenkėjiškų programų elgesiu, naudojant konkrečius antimalware įrankius, tačiau tai yra klaidingai teigiami teiginiai, todėl nėra ko jaudintis.

Ar „CCleaner“ buvo nulaužtas?

„CCleaner“ buvo įsilaužta 2017 m. Rugsėjį, kai du Trojos arklys įdiegė užpakalinę duris ir pavogė daugiau nei 2 milijonų vartotojų IP adresą ir kitus duomenis. Bendrovė nedelsdama išsitraukė „CCleaner“ ir pašalino pažeidžiamumą. Antrasis nulaužimas įvyko 2019 m. Spalio mėn.

CCleaner sistemos reikalavimai

Prieš atsisiųsdami ir įdiegdami valymo įrankį, įsitikinkite, kad jūsų sistema atitinka šiuos reikalavimus:

 • „Windows 10“, 8, 7, „Vista“, XP, 2003, 2008, 2012 serveris (visi leidimai)
 • „Windows NT4“, ME ir 98 (rekomenduojama „CCleaner“ 2 versija)
 • „Windows 2000“ (rekomenduojama „CCleaner“ 3 versija)
 • Nėra minimalių RAM ar HDD reikalavimų

„CCleaner“ leidimai

Yra keletas „CCleaner“ versijų, tarp kurių yra keletas reikšmingų skirtumų. Tačiau svarbiausia yra tai, kad „ CCleaner Free “ galite naudoti nemokamai ir amžinai. Tačiau kai kurios jo funkcijos yra užrakintos.

Taigi negalite suplanuoti užduočių, įgalinti išmaniojo valymo, naudoti „CCleaner“ kitiems kompiuterio vartotojams ar paleisti automatinius naujinimus. Šios užrakintos funkcijos tampa prieinamos atnaujinant į „ CCleaner Professional“ . Jį galima išbandyti 14 dienų nemokamai, o po to jis grįžta į „CCleaner Free“ režimą, jei nenorite jo įsigyti.

Skirtas korporacijoms, „ CCleaner Business“ gali išvalyti kelis vartotojų profilius. Jis taip pat gali vykdyti automatinius ir pritaikytus valymo darbus naudodamas scenarijus.

Jei jus domina programinės įrangos licencijos pirkimas, turėtumėte stebėti „CCleaner“ pasiūlymus.

„CCleaner“ diegimas

„CCleaner Free“ galima įsigyti sąrankos ir nešiojamų versijų, atsižvelgiant į jūsų pageidavimus. Nustatymo režimu galite valdyti darbalaukio ir „Start“ meniu sparčiuosius klavišus, pasirinkti paskirties aplanką, įgalinti intelektualų slapukų nuskaitymą ir integruoti įrankį į kontekstinį meniu Šiukšlinė, kad greitai paleistumėte arba atidarytumėte „CCleaner“.

Kaip naudotis „CCleaner Portable“

„CCleaner Portable“ nereikia įdiegti. Tokiu būdu galite atsisiųsti „CCleaner Portable“ ir laikyti jį bet kur kompiuteryje arba nukopijuoti į išorinį įrenginį, pvz., USB atmintinę. Tokiu būdu galite prijungti rašymo įrenginį prie bet kurios mašinos, kad greitai ją optimizuotumėte naudodami „CCleaner“ be jokio diegimo.

Vis tiek įmanoma sukonfigūruoti tuos pačius nustatymus kaip ir sąrankos režime. Juos rasite pagrindinio lango parinkčių skiltyje.

„CCleaner“ sąsaja

Valymo įrankis turi vieną intuityviausių grafinių sąsajų, kurias kada nors matysite programinės įrangos pramonėje. Per keletą metų tai padarė keletą pakeitimų, tačiau apskritai tai yra tas pats „CCleaner“ produktas, kurį mes pažinome ir įvertinome.

Visos pagrindinės funkcijos yra tvarkingai išdėstytos skirtinguose skyriuose: „ Easy Clean“ , „ Custom Clean“ , „ Registry“ ir „ Tools“ . Standartinius ir išplėstinius nustatymus galima sukonfigūruoti iš parinkčių .

Atsitiktiniai vartotojai gali kreiptis į „ Easy Clean“,  norėdami automatiškai nuskaityti kompiuterį, ar jame nėra šlamšto failų ir sekimo priemonių. „CCleaner“ suteikia galimybę peržiūrėti, kiek laisvos vietos diske galite atkurti, ir jūs tiesiog turite paspausti mygtuką „Išvalyti viską“.

Tuo tarpu patyrę vartotojai gali pereiti prie „ Custom Clean“, kad pasirinktų tikslų šiukšlių tipą, kurį reikia analizuoti ir pašalinti iš „Windows“ ir trečiųjų šalių programų. Tai puikiai tinka giliam kietojo disko valymui.

„CCleaner“ funkcijos

Kai gausite sąsają, štai ką galite padaryti naudodami „ CCleaner Free“ :

 • Lengvas valymas : pašalinkite nepageidaujamus failus ir žiniatinklio naršyklės stebėjimo priemones dviem paspaudimais
 • „Custom Clean“ : pasirinkite šiukšlių failų, kuriuos norite išvalyti iš „Windows“ ir įdiegtų programų, tipus
 • Registras : taisykite neteisingus registro įrašus, kad pagerintumėte sistemos paleidimo laiką
 • Slapukai : pasirinkite slapukus, kuriuos norite išsaugoti, ir pašalinkite iš savo kompiuterio naudodami slapukų valymo priemonę
 • Pašalinimo programa : pašalinkite nepanaudotas įdiegtas programas, kurios užima per daug vietos
 • Programinės įrangos atnaujinimo priemonė : atnaujinkite įdiegtą programinę įrangą į naujausią versiją, kad išlaikytumėte stabilumą
 • Paleidimas : tvarkykite paleidimo įrankius, suplanuotas užduotis, kontekstinio meniu įrašus ir „Windows“ paslaugas
 • Naršyklės papildiniai : pašalinkite kenksmingus žiniatinklio naršyklės papildinius
 • Disko analizatorius : nuskaitykite kietajame diske, ar nėra didelių failų, kad juos pašalintumėte, ir palikite vietos kitiems
 • „Duplicate Finder“ : raskite ir pašalinkite pasikartojančius failus, kad atlaisvintumėte vietos
 • Sistemos atkūrimas : atkurkite „Windows“ į ankstesnį sistemos atkūrimo tašką
 • Disko valytuvas : nuvalykite diskus ar laisvos vietos diske, kad ištrintų failų nebūtų galima gauti naudojant atkūrimo programinę įrangą
 • Įtraukti ir neįtraukti : pridėkite pasirinktinius failus ir aplankus, kad pašalintumėte, arba failus, aplankus ir registro įrašus, kad apsaugotumėte
 • Išplėstinė : praleiskite UAC įspėjimus, uždarykite arba išjunkite kompiuterį po „Custom Clean“, sumažinkite iki dėklo ir dar daugiau

CCleaner Professional“ programinės įrangos licencija atveria šias parinktis:

 • Tvarkaraštis : nurodykite „CCleaner“ automatiškai išvalyti kompiuterį, laikydamiesi kalendoriaus
 • Protingas valymas : automatiškai išvalykite šiukšles ir naršykles, jei taip atlaisvinsite bet kokį nurodytą vietos diske
 • Vartotojai : vietoj dabartinio kompiuterio vartotojo paprašykite įrankio išvalyti visus arba pasirinktus kompiuterio vartotojus
 • Atnaujinimai : patikrinkite ir pritaikykite programinės įrangos naujinimus automatiškai

Vienas iš tų nepakeičiamų „Windows“ įrankių

„CCleaner“ yra privaloma programinė įranga, kurią dabar galite naudoti, kad pašalintumėte netvarką iš kietojo disko. Tai netgi parodo, kiek laisvos vietos atgavote. Ir jei bandydami ją paleisti susiduriate su „CCleaner“ klaida apie nepalaikomą OS, nesijaudinkite, nes yra būdų, kaip ją išspręsti.

Naudojant įrankį kas savaitę turėtų pakakti daugumai atsitiktinių vartotojų. Rekomenduojame laikytis nešiojamosios versijos, nes, jei nenaudojate „Chrome“, standartinėje versijoje siūloma įdiegti „Google“ naršyklę.

Nors „ Easy Clean “ patogu naudoti, siūlome ištirti „ Custom Clean“ režimą ir žaisti su konfigūracijos nustatymais. Kitu atveju galite netyčia ištrinti naršyklės istoriją, slapukus ir neseniai įvestus URL, kurie priklauso nuo jūsų sklandaus naršymo.

Apibendrinant galima pasakyti, kad „CCleaner“ yra nepakeičiamas įrankis „Windows“ vartotojams, kuriems rūpi jų vietos diske ir kompiuterio veikimas. Tai verta. Ir jei jus domina verslo centralizuotas nuotolinio kompiuterio valdymo sprendimas, rekomenduojame atsisiųsti „CCleaner Cloud“.

DUK: Sužinokite daugiau apie „CCleaner“

 • Ar „CCleaner“ veikia?

Taip, „CCleaner“ puikiai dirba optimizuodamas kompiuterio našumą pašalindamas šiukšlių failus, ištaisydamas registro klaidas, išvalydamas naršyklės istoriją ir dar daugiau. Paprasti vartotojai ir IT specialistai naudojasi tuo, kad pagreitintų „Windows“ kompiuterį.

 • Ar verta „CCleaner Pro“?

„CCleaner Pro“ puikiai tinka automatizuoti užduotis ir pagerinti jūsų produktyvumą. Profesionalioje versijoje galite nustatyti valymo tvarkaraštį, naršyklėms naudoti išmanųjį valiklį ir išvalyti šlamšto failus visiems kompiuterio vartotojų profiliams.

 • Ar yra „Mac“ skirtas „CCleaner“?

Taip, galite atsisiųsti „CCleaner“, skirtą „Mac“. Naudodami „CCleaner“ galite pagreitinti savo lėtąjį „Mac“, pašalinti šlamšto failus, ištrinti naršyklės istoriją ir dar daugiau.

Visos specifikacijos

Licencija
„Freemium“
Raktažodžiai
valyti, optimizuoti
„CCleaner“ logotipas

CCleaner

Parsisiųsti dabar
 • „Mac“
 • „Windows 10“
 • Windows 7
 • „Windows Vista“
 • Windows XP
 • Optimizavimas ir valymas