10 geriausių „Windows 10“ iškarpinių tvarkyklių

  • Kopijavimo ir įklijavimo funkcija, kad ir kokia paprasta ji gali atrodyti, yra gyvybiškai svarbi, užtikrinanti mūsų darbo efektyvumą.
  • Iškarpinės tvarkyklių įrankiai labai palengvina jūsų gyvenimą, o šiame straipsnyje pateiksime jums geriausias pasirinktis.
  • Būtinai pažymėkite mūsų programinės įrangos centrą, jei norite rasti daugiau susijusių straipsnių.
  • Mūsų „Windows 10“ skyriuje rasite kitų vadovų ir naudingos informacijos, todėl patikrinkite.

Viena iš dažniausiai naudojamų funkcijų kiekviename „Windows 10“ kompiuteryje yra kopijavimo / įklijavimo funkcija. Tai yra paprasta, bet galinga funkcija, kurią galite dar labiau patobulinti naudodami bet kokį mainų srities valdiklį.

Jei dėl kokių nors priežasčių negalite nukopijuoti ar įklijuoti „Windows 10“, turėtumėte ieškoti vieno iš ankstesnių mūsų straipsnių, kad gautumėte sprendimą.

Kai kopijuojate tekstą ar vaizdą, jis dedamas į jūsų mainų sritį ir jūs naudojate tuos duomenis, kurie saugomi mainų srityje, kad juos toliau įklijuotumėte.

Naudodami tokius įrankius kaip mainų srities valdytojai, galite lengvai pamatyti visus duomenis, kuriuos nukopijavote per kelias pastarąsias dienas, ir pasirinkti juos iš mainų srities tvarkyklės, jei reikia naudoti dar kartą.

Iškarpinės tvarkyklės yra gana naudingos, o jei reguliariai kopijuojate ir įklijuojate duomenis, galbūt jus domina „Windows 10“ mainų srities tvarkyklė.

Reklama

Koks yra geriausias „Windows 10“ iškarpinių tvarkyklės įrankis?

„Comfort Clipboard“

„Comfort Clipboard“ yra ypač patogi programinė įranga, leidžianti nukirptus duomenis visada paruošti naudoti.

Jame yra daugybė funkcijų, kurių neturi kita mainų srities programinė įranga, ypač „automatinio išsaugojimo“ funkcija, kuri yra labai naudinga tuo atveju, jei išjungiate kompiuterį ir jums reikia iškarpytų duomenų iš paskutinio seanso po perkrovimo - juos galite rasti programoje.

„Pro“ versijoje yra daug naudingų parinkčių: duomenų šifravimas, nukirptų slaptažodžių slėpimas, spartiųjų klavišų priskyrimas, teksto fragmentų redagavimas ir daug daugiau.

Mes rekomenduojame jums šį įrankį ne tik dėl puikios kainos ir funkcijų, bet ir dėl bandomosios versijos, aukšto saugumo lygio ir suderinamumo su visomis „Windows“ versijomis.

„Comfort Software“ taip pat siūlo puikią klaviatūrą ekrane, kurią galite lengvai naudoti kiekviename „Windows 10“ asmeniniame kompiuteryje ar nešiojamame kompiuteryje.

Kitas puikus įrankis yra „Comfort Keys Pro“, leidžiantis pritaikyti klaviatūros mygtukų funkcijas. Mes rekomenduojame juos patikrinti.

„Comfort Clipboard Pro“

„Comfort Clipboard Pro“

Geriausias mainų srities tvarkyklė, kad duomenys būtų tvarkomi ir visada paruošti naudoti. Išbandykite dabar! Nemokamas bandymas Apsilankykite svetainėje

„StarboardFusion“

Ši funkcija yra labai naudinga, jei kopijuojate tekstą iš vienos programos į kitą, nes ji pašalina formatavimą, tarpą ir HTML žymas, paliekant tik tekstą.

„ClipboardFusion“ taip pat yra „Text Replace“ funkcija, leidžianti lengvai rasti ir pakeisti visus konkretaus teksto eilutės egzempliorius jūsų mainų srities tvarkyklėje.

Kad jūsų darbas būtų greitesnis, šis įrankis palaiko daugybę sparčiųjų klavišų, todėl galite lengvai šveisti tekstą arba įjungti sinchronizavimą, naudodami vieną spartųjį klavišą.

Dėl iškarpinės peržiūros funkcijos galite lengvai pamatyti bet kokio į iškarpinę nukopijuoto vaizdo peržiūrą.

Be paveikslėlių, ši funkcija taip pat veikia su HTML spalvų kodais, taigi, jei esate interneto dizaineris, tikriausiai jums patiks ši funkcija.

Taip pat verta paminėti, kad „ClipboardFusion“ visiškai palaiko makrokomandas, o naudodami C # galite sukurti įvairiausių makrokomandų.

Šis mainų srities valdytojas taip pat palaiko mainų srities sinchronizavimą, tačiau tai yra aukščiausios kokybės funkcija, reikalaujanti įsigyti licenciją.

Įsigiję licenciją, galite sklandžiai sinchronizuoti visus savo mainų srities įrašus su kitais kompiuteriais ir net mobiliaisiais įrenginiais.

„ClipboardFusion“ yra paprastas iškarpinių tvarkyklė su tam tikromis pažangiomis funkcijomis. Viena funkcija, išskirianti šią programą iš kitų, yra jos galimybė šveisti tekstą.„StarboardFusion“

„StarboardFusion“

Teksto šveitimas, teksto pakeitimas, spartieji klavišai yra keletas nuostabių funkcijų, kurias gali pasiūlyti šis įrankis. Gauk Tai dabar! Nemokamas bandymas Apsilankykite svetainėje

„ClipCube“

Kitas nemokamas ir lengvas mainų srities valdytojas mūsų sąraše yra „ClipCube“.

Šis įrankis yra su vizualiai patrauklia sąsaja, be to, kad jis yra mainų srities valdytojas, jis taip pat veikia kaip užrašų programa.

Tai paprasta ir greita programa, leidžianti lengvai redaguoti ankstesnius įrašus, kad galėtumėte atlikti reikiamus pakeitimus.

Turime paminėti, kad „ClipCube“ yra paprasta programa su paprasta vartotojo sąsaja, ir vienintelis mūsų skundas yra tai, kad trūksta paieškos funkcijos tiesioginio įklijavimo lange.

Ši programa gali būti ne tokia sudėtinga kaip ankstesnės, esančios mūsų sąraše, tačiau vis tiek tai puikiai veikia.

⇒ Gaukite „ClipCube“

„Ethervane“ aidas

„Ethervane Echo“ yra vienas iš senesnių mainų srities valdytojų, todėl jam trūksta kai kurių funkcijų, kurias turi kiti mūsų sąrašo įrašai.

Labiausiai pastebima, kad šiame įrankyje nėra greito įklijavimo funkcijos, leidžiančios lengvai ieškoti per mainų srities istoriją.

Kitas šios programinės įrangos apribojimas yra ne teksto duomenų palaikymas, o tai reiškia, kad negalėsite saugoti jokių vaizdų.

Verta paminėti, kad „Ethervane Echo“ yra greita paieška, leidžianti lengvai ieškoti per mainų srities istoriją.

Be to, šiame įrankyje yra pažangių filtrų, kad galėtumėte tvarkyti iškarpinės istoriją pagal laiką ar net pagal naudojamas programas, kad sutvarkytumėte iškarpinę.

„Ethervane Echo“ kurį laiką nebuvo atnaujintas, ir kadangi jis praleidžia kai kurias pagrindines funkcijas, tai gali būti ne geriausias mainų srities valdytojas, tačiau jei ieškote iškarpinių tvarkyklės su pažangiu filtravimu ir paprastomis funkcijomis, „Ethervane Echo“ gali būti jums tobulas .

⇒ Gaukite „Ethervane Echo“

ShapeShifter

„ShapeShifter“ taip pat vadinamas mainų srities plėtikliu, o ne su mainų srities valdytoju, nes tai tik pagerina jūsų mainų srities funkcionalumą.

Skirtingai nei kiti mainų srities valdytojai, šis nereikalauja naudoti naujų nuorodų, o viską, ką jums reikia padaryti, galite atlikti naudodami sparčiuosius klavišus „Ctrl + C“ ir „Ctrl + V“.

Taip pat verta paminėti, kad „ShapeShifter“ palaiko daugybę duomenų, įskaitant tekstą, HTML, vaizdo įrašus, paveikslėlius ir net failus, skirtingai nei kai kurie kiti mūsų sąraše esantys mainų srities valdytojai.

Norint nukopijuoti ir įklijuoti duomenis naudojant šį įrankį, reikia kurį laiką palaikyti nuspaudus „Ctrl + V“ spartųjį klavišą ir pamatysite, kad jūsų mainų srities istorija yra prieinama. Norėdami įklijuoti duomenis, tiesiog pasirinkite bet kokius duomenis iš savo istorijos ir atleiskite „Ctrl“ + V klavišus.

Visas procesas yra supaprastintas, todėl jis jaučiasi gana natūralus, nes jums nereikia naudoti jokių naujų nuorodų.

Be to, galite įklijuoti duomenis, pasirinkdami istorijos įrašus iš užduočių juostos piktogramos. Šis metodas atrodo šiek tiek neefektyvus, ir manome, kad dauguma vartotojų ir toliau naudos sparčiuosius klavišus.

Nors „ShapeShifter“ yra novatoriškas įrankis, jis neturi paieškos funkcijos, kuri, mūsų nuomone, yra pagrindinis trūkumas.

Laimei, kūrėjų komanda intensyviai dirba su šiuo įrankiu, todėl šią funkciją galime pamatyti pridėtą vienoje iš būsimų versijų.

⇒ Gaukite „ShapeShifter“

Išgelbėk mane

Išgelbėk mane

„Save.me“ yra dar viena iškarpinių tvarkyklė, leidžianti lengvai pasiekti savo mainų srities istoriją ir nukopijuoti reikiamus duomenis.

Kalbant apie duomenų suderinamumą, šis įrankis palaiko vaizdus, ​​tekstą ir failus, kaip ir „ShapeShifter“.

Turime paminėti, kad didžiausias „Save.me“ trūkumas yra „Quick Paste“ funkcijos nebuvimas ir nuorodų palaikymo trūkumas.

Šis įrankis leis jums tvarkyti savo mainų srities istoriją ir dėka įmontuotos paieškos funkcijos, vos keliais paspaudimais galite lengvai rasti tai, ko jums reikia.

Gaukite „Save.me“

„ArsClip“

Kaip ir kiti įrašai mūsų sąraše, „ArsClip“ yra dar vienas lengvas ir nemokamas mainų srities valdytojas. Šiame įrankyje yra greito įklijavimo funkcija, todėl galite lengvai peržiūrėti savo mainų srities istoriją tiesiog paspausdami spartųjį klavišą.

Be to, laikydami dešinįjį pelės mygtuką, galite peržiūrėti savo mainų srities istoriją.

Jūsų mainų srities istorija bus rūšiuojama pagal programą, kad galėtumėte lengvai rasti tai, ko jums reikia.

Jei jums reikia ieškoti konkrečių duomenų, galite tai padaryti naudodami paieškos funkciją. Tačiau paieškos funkcija nepasiekiama tiesiai iš „Quick Paste“ lango, todėl prieš naudodamiesi turite atlikti keletą papildomų paspaudimų.

⇒ Gaukite „ArsClip“

„Clipjump“

klipas

„Clipjump“ nesiūlo turtingos ir patogios vartotojo sąsajos, tačiau funkcionalumo jai tikrai netrūksta.

Šis įrankis yra su veiksmo režimu, kurį naudosite norėdami pasiekti nustatymus ir išplėstines funkcijas.

Turime paminėti, kad „Clipjump“ palaiko tekstą, vaizdus ir net failus, o norint įklijuoti tam tikrus duomenis, jums tereikia nuolat paspausti „Ctrl“ + V, kad galėtumėte naršyti po iškarpinės istoriją.

Taip pat galite nustatyti kelis skirtingus kanalus ir suteikti kiekvienam kanalui savo mainų srities istoriją, kad galėtumėte geriau tvarkyti savo duomenis.

„Clipjump“ yra pažangus įrankis, turintis mokymosi kreivę, todėl turėsite praleisti šiek tiek laiko, kol įsisavinsite visas paslėptas funkcijas.

⇒ Gaukite „Clipjump“

CLCL

clcl

CLCL yra dar viena lengva ir nemokama „Windows 10“ iškarpinių tvarkyklė.

Šis įrankis yra su kuklia vartotojo sąsaja, ir nors jis nesiūlo paieškos funkcijos, jis išsaugos duomenis, vaizdus ir tekstą jūsų iškarpinėje.

Šis įrankis yra paprastas naudoti ir norint pasiekti savo mainų srities istoriją, jums tereikia paspausti spartųjį klavišą ir pasirinkti elementą iš sąrašo arba naudoti jį sparčiuoju klavišu.

⇒ Gaukite CLCL

„ClipTray“

„ClipTray“ yra mažas ir paprastas mainų srities valdytojas, kuriame galima saugoti tekstą, vaizdus ir failus.

Šis įrankis veikia šiek tiek kitaip nei kiti sąraše esantys, nes naudodami spartųjį klavišą galite pasirinkti norimus duomenis, tačiau norint juos įklijuoti, reikia naudoti standartinį „Ctrl + V“ spartųjį klavišą.

Tai nėra didelis trūkumas, tačiau tam reikia kelių minučių, kol įprasite. Kalbant apie trūkumus, vienintelis „ClipTray“ trūkumas gali būti paieškos funkcijos nebuvimas.

⇒ Gaukite „ClipTray“

Mainų srities meistras

mainų meistras„Starboard Master“ yra vienas iš galingiausių mainų srities valdytojų mūsų sąraše.

Jis palaiko tekstą, failus ir vaizdus, ​​o integruotos paieškos funkcijos dėka galite lengvai ieškoti savo duomenų.

Šis įrankis gali išsaugoti iki 10 000 įrašų, o dėka „Fixed Clipboard“ funkcija galite išsaugoti dažniausiai naudojamus duomenis, kad galėtumėte greitai juos pasiekti.

Su tokiu dideliu palaikomų įrašų skaičiumi yra įmontuotas filtravimo įrankis, leidžiantis rodyti tik tam tikro tipo duomenis, pvz., Tekstą ar vaizdą.

Viena papildomų funkcijų yra galimybė kurti ekrano kopijas tiesiai iš „Clipboard Master“, ir nors tokia funkcija nėra būtina, ji vis tiek yra sveikintinas priedas.

Kita funkcija, kurios nesitikėjome rasti mainų srities pagrindinėje programoje, yra slaptažodžių saugumas, kuris veikia panašiai kaip slaptažodžių tvarkyklė. Ši funkcija užšifruoja jūsų duomenis ir leidžia lengvai juos įvesti nevedant.

Jei jums reikia papildomo apsaugos sluoksnio, taip pat yra galimybė pridėti pagrindinį slaptažodį.

„Starboard Master“ puikiai veikia kaip mainų srities valdytojas, turintis filtravimo ir įmontuotą paieškos funkciją, o šių papildomų funkcijų dėka tai gali būti tik vienas geriausių mūsų sąraše esančių mainų srities valdytojų.

Iškarpinės tvarkyklės yra naudingi įrankiai, o mes apėmėme keletą populiariausių ir geriausių „Windows 10“ iškarpinių tvarkyklių.

⇒ Gaukite mainų srities meistrą

Jei ieškote galingo mainų srities valdytojo, mūsų sąrašas čia turėtų būti naudingas.

Jei turite kitų pasiūlymų ar rekomendacijų, praneškite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje.

Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2016 m. Gegužę ir nuo to laiko buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Rugsėjo mėn., Siekiant šviežumo, tikslumo ir išsamumo.