Trūksta „Api-ms-win-crt-heap-l1-1-0.dll“: 5 būdai, kaip ištaisyti šią klaidą

 • „Microsoft Office“ yra neabejotinai didžiausias, populiariausias ir dažniausiai naudojamas „Office“ rinkinys, skirtas asmeniniam ir verslo naudojimui.
 • Rekomenduojama bandyti taisyti dabartinį „Office“ diegimą. Jei tai neveikia, visiškai pašalinkite iš kompiuterio ir atlikite naują diegimą.
 • DLL klaidos neleidžia atlikti to, ką ketinote. Greitus pataisymus galite rasti skyriuje „DLL klaidos“.
 • Galite ieškoti mūsų nuostabaus „Windows“ klaidų centro, kur rasite būdų, kaip išspręsti kitas problemas, kurios gali pasirodyti „Windows“ kompiuteryje.
pataisyti trūkstamą biurą api-ms-win-crt-heap-l1-1-0.dll

Bandant atidaryti bet kurias „Microsoft Office“ programas, tokias kaip „Word“, „Excel“, „PowerPoint“ ir panašias, dažnai gali atsirasti klaida, rodanti pranešimą - trūksta api-ms-win-crt-heap-l1-1-0.dll . Tai yra gana įprasta ir mažiausiai patogi vartotojui, labiau netechnikos tipams.

Tačiau vis tiek su ja galima susidoroti efektyviai ir lengvai, turint šiek tiek kantrybės ir keletą pakeitimų čia ir ten.

Kaip turėtų būti akivaizdu iš pačių klaidos pranešimų, problema susijusi su klaidingu diegimu. Taigi paprasčiausias būdas išspręsti problemą gali būti „Office“ paketo pašalinimas ir pakartotinis to paties įdiegimas.

Tačiau prieš tai įsitraukiant, taip pat rekomenduojama pataisyti dabartinį diegimą. Štai kaip jūs galite tai padaryti.

Kaip atsikratyti trūkstamos klaidos „Api-ms-win-crt-heap-l1-1-0.dll“

 1. Pataisykite „MS Office“ diegimą
 2. Pašalinkite jį iš valdymo skydo
 3. Pašalinkite „MS Office“ rankiniu būdu
 4. Pašalinkite „MS Office“ naudodami specialų įrankį
 5. Iš naujo įdiekite „MS Office“

1. Pataisykite „MS Office“ diegimą

 1. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite mygtuką Pradėti, esantį apatiniame kairiajame darbalaukio kampe.
 2. Pasirodžiusiame iššokančiajame meniu pasirinkite Programos ir funkcijos.
 3. Iš šiuo metu jūsų kompiuteryje įdiegtų programų sąrašo pasirinkite „MS Office“ produktą, su kuriuo kyla problemų.
 4. Spustelėkite Keisti.
 5. Dabar jūsų „MS Office“ gali būti arba MSI, arba „Click-to-Run“ diegimas.
 6. Jei norite spustelėti, pasirinkite „Internetinis taisymas“ spustelėkite „Taisyti“. Tokiu būdu sugadinti failai bus automatiškai atpažinti ir pakeisti.
 7. Jei naudojate MSI, spustelėkite „Remontas“ dalyje Keisti savo diegimą, tada spustelėkite Tęsti, kad procesas būtų pradėtas.
 8. Vykdykite ekrane pateikiamas instrukcijas, kad užbaigtumėte taisymo procesą.

Jei tai nepadėjo, eikite į „Office“ pašalinimą. Dabar yra trys būdai, kaip galite pašalinti „Office“ iš savo kompiuterio:

Tuo tarpu čia galite gauti daugiau informacijos apie remonto procesą.

2. Pašalinkite jį iš valdymo skydo

 1. Užduočių juostos paieškos laukelyje įveskite „Valdymo skydas“. Gautų parinkčių sąraše pasirinkite Valdymo skydas.
 2. Pasirinkite „Programos ir funkcijos“.pašalinti programos valdymo skydo langus 10
 3. Pasirinkite „Microsoft Office“ produktą, su kuriuo kyla problemų.
 4. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį ir spustelėkite Pašalinti.
 5. Vykdykite ekrane pateikiamas instrukcijas, kad užbaigtumėte diegimo procesą.

Tačiau, nors tai yra patogiausias būdas pašalinti „MS Office“ iš kompiuterio, reikia nepamiršti, kad tai neištrina (visų) failų ir registro įrašų, susijusių su „Office“. Vietoje to, konfigūracijos informacija failuose, pvz., „Word Normal.DOTM“, lieka nepakitusi. Tai leidžia būsimiems įrenginiams naudoti tą pačią konfigūracijos informaciją ir taip užtikrinti, kad neprarasite nė vieno savo esamo darbo.

3. Pašalinkite „MS Office“ rankiniu būdu

Prieš pradedant tai, labai svarbu suprasti, kad procesas yra sudėtingas, ilgas ir gali apsunkinti jūsų protą ir kūną. Be to, keli neteisingi veiksmai gali pareikalauti iš naujo įdiegti visą operacinę sistemą.

Taigi įsitikinkite, kad aiškiai suprantate, ką darote, ir planuokite savo veiksmus atsargiai. Tuo pačiu metu tai nėra ir raketų mokslas, o tai reiškia, kad jis neturėtų būti per aukštas prašymas nutraukti visą dalyką.

Čia rasite „Microsoft“ pagalbos puslapį, kur rasite visą informaciją, kurios reikia norint rankiniu būdu pašalinti „MS Office“ iš savo kompiuterio.

4. Pašalinkite „MS Office“ naudodami specialų įrankį

„Microsoft“ taip pat numato palyginti paprastą būdą pašalinti „Office“ iš savo kompiuterio. Tam tereikia atsisiųsti įrankį „Easy Fix“, kuris atlieka jūsų darbą. Įrankį galite atsisiųsti čia.

Šiam darbui idealiai tiktų specialus trečiųjų šalių pašalintuvas. Pašalinimo programa pašalins programą ir po to nuskaitys jūsų sistemą, kad surastų ir pašalintų visus paliktus laikinus failus ir registro įrašus. Viena geriausių pašalinimo programų yra prieinama nemokamai, todėl dabar galite atsisiųsti „IObit Uninstaller Pro“ .

5. Iš naujo įdiekite „MS Office“

Po to, kai sėkmingai baigsite diegimo procesą, galite iš naujo įdiegti „MS Office“. Tai galite padaryti iš čia.

Puslapyje buvo išsami informacija, pvz., Greitas „Office“ failų diegimas arba išsamesnė nuosekli instrukcija, skirta tiek kompiuteriams, tiek „Mac“ kompiuteriams.

Baigę pakartotinio diegimo procesą, klaidos pranešimas „api-ms-win-crt-heap-l1-1-0.dll trūksta“ turėtų būti pašalintas.

DUK: Sužinokite daugiau apie „Api-ms-win-crt-heap-l1-1-0.dll“

 • Kas yra „Api-ms-win-crt-heap-l1-1-0.dll“?

Šis DLL failas paprastai yra įdiegtas su „Microsoft Visual C ++“ platinamu paketu, kurį naudoja kitos jūsų kompiuterio programos, pvz., Žaidimai ar „Microsoft Office“.

 • Kur yra API MS Win CRT vykdymo laikas l1 1 0 DLL?

Kaip ir daugumą DLL failų, jį galima rasti „Windows“ sistemos aplanke. Atminkite, kad tam tikra programinė įranga to failo ieško savo diegimo kataloge.

 • Negaliu pradėti, nes trūksta api-ms-win-crt-heap-l1-1-0.dll?

Tikriausiai failas buvo ištrintas arba sugadintas. Tai, ką galite padaryti, yra pataisyti arba iš naujo įdiegti programinę įrangą, kurios negalima paleisti. Be to, įsitikinkite, kad įjungėte „Windows“ naujinimus.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2017 m. Lapkričio mėn. Ir nuo to laiko buvo visiškai atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn.