5 geriausia ekrano spalvų kalibravimo programinė įranga, skirta Windows kompiuteriams

 • Neteisingi ekrano spalvų nustatymai gali sukelti įvairių sveikatos problemų, tokių kaip akių nuovargis ir tinklainės pažeidimas, tačiau šią riziką galite sumažinti kalibruodami monitoriaus spalvas.
 • Spalvų kalibravimo įrankiai sukurti idealiems spalvų nustatymams pritaikyti jūsų ekrane ir išsaugoti spalvų ištikimybę visoje operacinėje sistemoje, o tai ypač naudinga grafikos dizaineriams.
 • Jei jūsų „Windows 10“ nešiojamasis kompiuteris nekalibruos ekrano, galite išspręsti šią problemą atlikdami kelis paprastus veiksmus.
 • Apsilankykite mūsų skyriuje „Komunalinės paslaugos ir įrankiai“, kad sužinotumėte daugiau nuostabių vadovų!
geriausia ekrano spalvų kalibravimo programinė įranga

Jei jūsų ekranas atrodo šiek tiek neveikiantis, nebūtinai per ryškus ar per silpnas, bet galbūt kai kurios spalvos nėra tokios tikslios, kaip turėtų būti, tuomet galite patys ją sureguliuoti tinkama ekrano spalvų kalibravimo programine įranga .

Taip pat galite kalibruoti ekraną kolorimetru.

Šis prietaisas taip pat vadinamas spalvų kalibratoriumi, todėl, norėdami kalibruoti spalvas, turite jį įklijuoti priešais ekraną.

Bet jei neturite tokios mašinos, galite efektyviai naudoti spalvų kalibravimo įrankį, o mes pasirinkome penkis geriausius įrankius, skirtus kalibruoti jūsų ekrano spalvas.

Reklama

Populiariausi šiandien naudojami spalvų kalibravimo įrankiai

Kalibrizuok

„Calibrize “ nieko nepadarys kitiems jūsų ekrano nustatymams, tačiau galės sukalibruoti jūsų sistemos monitoriaus spalvas.

Tai nemokama programinė įranga, kuri reguliuoja jūsų monitoriaus spalvas trimis labai paprastais žingsniais. Tai suteikia jūsų sistemai patikimą spalvų profilį, taip pat palaiko spalvų ištikimybę visoje jūsų sistemoje.

Patikrinkite geriausias šios programos funkcijas:

 • Veikia greitai, patikimai ir efektyviai, net jei nieko nežinote apie ekrano kalibravimą.
 • Tai tikrai gerai veiks ir kineskopų monitoriams, LCD monitoriams ir spinduliams.
 • Šis įrankis gali nuskaityti spalvų duomenis iš monitoriaus.
 • „Calibrize“ sukuria ICC monitoriaus profilį.
 • Jis įdiegia profilį į atitinkamą sistemos aplanką.
 • Šis įrankis gali įkelti koreguotų verčių rinkinį į jūsų vaizdo plokštės paieškos lentelę.
 • „Calibrize“ taip pat pateikia pagrindinę informaciją apie visą procesą.
 • Jis gali nepriekaištingai bendradarbiauti su kita grafine programine įranga.

→ Atsisiųskite „Calibrize“


Ieškote geriausio pigių monitorių? Čia pateikiami geriausi „Samsung“ variantai.

„QuickGamma“

„QuickGamma“ yra maža naudingoji programa, galinti sukalibruoti monitorių, nereikia pirkti visokių brangių aparatinės įrangos įrankių.

Toliau galite patikrinti geriausias šio įrankio funkcijas:

 • „QuickGamma“ yra nemokama asmeniniam naudojimui, ji suderinama su „Windows 7“ ir naujesnėmis versijomis.
 • Atsisiuntę programą gausite „QuickGamma.exe“, pagalbos failą „QuickGamma.chm“ ir spausdinamą pagalbos failą, taip pat pavadintą „QuickGamma .pdf“.
 • Tai yra nemokama asmeniniam naudojimui.

„Windows 7“ yra vizualinio kalibravimo vedlys, kurį galima naudoti kalibruojant ekraną, tačiau vaizdai, kurie naudojami optiniam kalibravimui, nėra idealiai tinkami šiam darbui.

Čia „QuickGamma“ patenka į paveikslą.

Šis įrankis pateikiamas su puikiais Normano Koreno gama vaizdais, o dabar jis sukuria monitoriaus profilį su „vcgt“ žyma, kurioje yra LUT duomenys.

Profilis įdiegiamas automatiškai, o „Windows 7“ ekrano kalibravimo funkcija įjungiama automatiškai.

→ Atsisiųskite „QuickGamma“

W4ZT

Naudodamiesi W4ZT , galėsite patikrinti monitoriaus reakciją ir pakeisti nustatymus, kad gautumėte tobulą kalibravimą. Turite padaryti savo ekraną pakankamai platų, kad pamatytumėte abi rodykles toje eilutėje, kuri rodoma pirmajame šios programos puslapyje.

Pažvelkite į svarbiausias šio spalvų kalibravimo įrankio funkcijas:

 • Jūs gausite keletą spalvų kalibravimo galimybių iš savo monitoriaus.
 • Mažiausias priimamų spalvų skaičius turėtų būti 256.
 • Taip pat galėsite reguliuoti monitoriaus gama, ryškumą ir kontrastą.
 • Monitoriaus reguliavimo tikslą galima naudoti norint nuspręsti, ar jūsų monitorius pritaikytas geriausiai, ar ne.

„Monitor Adjustment“ tikslas buvo sukurtas tam, kad kompiuterio vartotojai galėtų reguliuoti savo kompiuterio monitoriaus kontrastą ir ryškumą taip, kad grafiniai vaizdai, pvz., Nuotraukos ir nuskaitymai, žemėlapiai, tekstiniai dokumentai, atrodytų geriausiai.

→ Atsisiųskite W4ZT


Padidinkite vaizdo kokybę naudodamiesi geriausia vaizdo kalibravimo programine įranga!

„CalMAN ColorMatch“

„CalMAN ColorMatch“ yra nemokamas spalvų kalibravimo įrankis, galintis greitai ir lengvai atlikti bet kurio monitoriaus ar ekrano, kuriame yra daugybė dažniausiai naudojamų spalvų erdvės ir gama standartų, išlaikymą ar nesėkmę.

Šiai spalvų kalibravimo programinei įrangai reikės kolorimetro, kad visi bandymai būtų atlikti teisingai.

Patikrinkite geriausias šios programinės įrangos savybes:

 • Galėsite pasinaudoti vidutinės ir didžiausios pilkumo / baltos spalvos balanso paklaida.
 • „CalMAN ColorMatch“ sugeba visus duomenis suskaičiuoti viename išsamiame puslapyje, ir tai užtruks tik tris – penkias minutes.
 • Proceso metu programa automatiškai atlieka daugiau nei 100 modelio pakeitimų, o vos vienu mygtuko paspaudimu imami šimtai kritinių spalvų verčių.

„CalMAN ColorMatch“ yra nemokama „SpectraCal“ programa, skirta tikrinti monitoriaus tikslumą. Ji suteiks jums paprastą penkių minučių pagrindinio monitoriaus spalvų našumo testą. Jis informuos vartotojus, kada ir kada reikia kalibruoti jų monitorius.

→ Atsisiųskite „CalMAN ColorMatch“


Peržiūrėkite šį vadovą, kad sužinotumėte, ką daryti, jei nešiojamas kompiuteris nekalibruoja ekrano.

„Lagom“ LCD ekranas

Lagom“ LCD monitoriaus bandymo įrankis pateikia bandomuosius vaizdus internete, kuriuos galite naudoti norėdami lengvai koreguoti monitoriaus nustatymus, kad gautumėte geriausią vaizdo kokybę.

Taip pat yra keletas papildomų bandomųjų vaizdų, kurie padės jums įvertinti monitoriaus vaizdo kokybę.

Pažvelkite į įspūdingesnes funkcijas, kurios yra supakuotos į šį įrankį monitoriaus kalibravimui:

 • Galite pažvelgti į vaizdus, ​​kurie pateikiami tinklalapyje, taip pat galite juos įdėti į USB atmintinę, kad galėtumėte išbandyti savo kompiuteryje.
 • Testiniai puslapiai labiau atskleidžia monitoriaus trūkumus nei įprastos nuotraukos.
 • Su pirmaisiais vaizdais galėsite kalibruoti monitorių, reguliuodami monitoriaus kontrastą, ryškumą, ryškumą ir gama nustatymus.

Jei jūsų OS ar vaizdo plokštės tvarkyklėje turite kokią nors spalvų valdymo sistemą, prieš naudodami šį įrankį rekomenduojama ją išjungti.

Pirmiausia turėsite pakoreguoti monitoriaus nustatymus, kad jūsų ekranas veiktų taip arti jūsų idealaus vaizdo, kurį turite omenyje.

Tik tada rekomenduojama naudoti spalvų tvarkymo įrankį, kad būtų kompensuotos visos nedidelės problemos.

→ Atsisiųskite „Lagom“ LCD ekraną


Išvada

Tai yra penki geriausi monitoriaus spalvų kalibravimo įrankiai, kuriuos šiais laikais galite rasti internete. Monitoriaus kalibravimas yra žingsnis, kurį žmonės paprastai pamiršta arba net ignoruoja.

Kalibruodami monitorių įsitikinsite, kad jūsų spalvos rodomos teisingai ir tiksliai, ir kad jos taip pat nuosekliai nustatomos kiekviename ekrane ir net tada, kai jas spausdinate.

Spalvų kalibravimo įrankiai jūsų monitoriui yra tikrai svarbūs, nes jie suteiks jūsų ekraną kuo arčiau tikrojo.

Patikrinkite visus šiuos penkis įrankius ir eikite į jų oficialias svetaines, kur galėsite pamatyti ir išanalizuoti visus jų funkcijų rinkinius, o po to įsitikinkite, kad pasirinkote geriausią, kuris tinka jūsų spalvų kalibravimo poreikiams.


DUK: Sužinokite daugiau apie ekrano spalvų kalibravimą

 • Kaip sukalibruoti 2 monitorius, kad jie atrodytų vienodai?

Jei jūsų darbo srityje yra keli monitoriai, prijungti prie to paties kompiuterio, bet su skirtingais spalvų kalibravimo nustatymais, turime paprastus sprendimus, kaip ištaisyti dvigubus skirtingo ryškumo monitorius.

 • Kaip kalibruoti jutiklinį ekraną?

Jei negalite kalibruoti „Windows 10“ jutiklinio ekrano, galite išspręsti šią problemą, jei išvalysite ekraną, atnaujinsite sistemos tvarkykles arba naudosite numatytąsias ir išbandysite kitus paprastus sprendimus.

 • Kaip koreguoti monitoriaus nustatymus?

Galite koreguoti savo kompiuterio ryškumą, ekrano spalvą, kontrastą ir gama naudodami „Windows“ integruotas funkcijas, todėl nebūtina diegti trečiųjų šalių programinės įrangos produktų.


Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2017 m. Gruodžio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn.