10 geriausių tapybos programų, skirtų „Windows 10“, jums tiesiog reikia išbandyti

 • Jei norite savo skaitmeninį meno kūrinį įdėti į popierių, galite paversti paveikslėlius eskizais ir tada juos atsispausdinti
 • Kita šauni idėja yra paversti savo nuotraukas animaciniais filmais, kuriais galite pasidalinti su draugais ir šeima
 • Baigę piešti, prieš įkeldami jas į internetą, būtinai pridėkite vandens ženklus
viršelis

Kai kompiuterių ekranai tampa vis turtingesni pikseliais, natūralu, kad įmonės taip pat reaguoja naudodamos pažangesnę dažymo programinę įrangą, kad kuo geriau išnaudotų nuostabius ekranus, kuriais gali pasigirti šių dienų kompiuteriai.

Praėjo tie laikai, kai „MS Paint of the old“ leido mums surašyti labai pikselių formas ir figūras.

Priešingai, šiandieninės tapybos programos suteikia beveik tokį patį jausmą kaip meno forma realiame gyvenime. Be to, dauguma jų taip pat yra nemokami.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte geriausias tapybos programas, kurias galite turėti „Windows 10“ platformoje.

Tapybos programinė įranga, skirta „Windows 10“, siekiant išnaudoti jūsų talentą

 1. „Adobe Photoshop CC“ (rekomenduojama)
 2. „Autodesk“ eskizų knyga (siūloma)
 3. Paint.net
 4. „Microsoft Paint 3D“
 5. Krita
 6. „Artweaver Free“
 7. „Microsoft Fresh Paint“
 8. „MyPaint“
 9. „Zen“: spalvinimo knygelė suaugusiems
 10. Eskizinis

1. „Adobe Photoshop CC“ (rekomenduojama)

Viena iš populiariausių ir patikimiausių šiuo metu prieinamų skaitmeninio dažymo programinės įrangos yra „Adobe Photoshop“. Dėl svarbių priežasčių jį plačiai naudoja menininkai, dizaineriai ir fotografai. 

Nors per pastaruosius porą metų buvo užginčyta jos, kaip geriausios tapybos programos, viršenybė, banga pasikeitė dėl 2019 m. Atnaujinimo, kuris atnešė keletą ilgai lauktų funkcijų, tokių kaip „Content Aware Fill Tool“, kuris naudoja AI atpažinti ir izoliuoti objektus vaizduose ir „Dažų simetrija“ kuriant mandalas.

„Photoshop“ turėtų būti vertinamas ne tik kaip priemonė, kuri padaro jus lieknesne ar pašalina spuogus. Be nuotraukų redagavimo, ji plačiai naudojama kuriant reklaminius skydelius, logotipus, piktogramas, drabužius ir, žinoma, tapybą.

Galite lengvai persijungti į dažymo režimą ir pritaikyti teptukus, pieštukus ir rašiklius pagal savo skonį. Jei jus aistrina abstraktus menas, jums patiks funkcija „Dažų simetrija“, leidžianti kopijuoti raštus per visą liniją.

Kita svarbi priežastis, dėl kurios ją reikia laikyti, yra galimybė atsisiųsti tūkstančius iš anksto paruoštų teptukų, kuriuos sukūrė patyrę menininkai. Taip pat galite sukurti savo modelius ir juos paskelbti. Maža to, jis visiškai suderinamas su „XP-Pen“, kuris pastaruoju metu sulaukė didelio populiarumo.

Kai kurios funkcijos, dėl kurių „Adobe Photoshop“ tampa tobula skaitmeninio dažymo programine įranga:

 • Kreivumo rašiklio įrankis
 • Keli anuliavimo lygiai
 • Tiesioginio mišinio režimo peržiūra
 • Tūkstančiai šepetėlių
 • Simetriškas modelio kūrimas
 • Suderinamumas su „XP-Pen“
 • Debesies saugykla
 • Kelių įrenginių jungtys vienu metu

Gaukite nemokamą „Adobe Photoshop“

„Adobe Photoshop“ - geriausia tapybos programinė įranga


2. „Autodesk“ eskizų knyga (siūloma)

Pirmiausia, programa nėra visiškai nemokama, tačiau visada yra nemokama versija, kuri vėlgi yra pakankamai išsami, kad būtų galima ją įtraukti į šį sąrašą.

„Autodesk Sketchbook“ programa taip pat gali būti vertinama kaip puikus „MS Paint“ pakaitalas, nors galbūt šiek tiek pažangesnis.

Yra daugybė šepečių ir įrankių, taip pat daug daugiau, kad galėtumėte iškart pradėti naudoti pačią nemokamą versiją.

Ir jei jums atrodo, kad tai sukelia pakankamai priklausomybę, visada yra „pro“ versija, kurią galite užsisakyti.

 • Gaukite tai dabar iš „Autodesk“ svetainės


Ieškote geriausio vaizdo keitimo įrankio? Neziurek i prieki! Peržiūrėkite šį sąrašą, kad pasirinktumėte teisingai!


3. „Paint.net“

„Paint.net“ gali būti lengvai laikoma pašalinta „Photoshop“ versija, kuri yra daug patogi vartotojui, tačiau vis tiek gali puikiai dirbti su bet kuriomis nuotraukomis.

Tai reiškia, kad jūs netrukdysite išmėginti bet ko, kas jums patinka, o jūs taip pat galite padaryti stebuklus dėl bet kokio vaizdo, kurį norite dirbti.

Yra įprastas teptukų asortimentas, kuris būdingas beveik visoms dažymo programoms.

 • Atsisiųskite dabar iš „Microsoft Store“


4. „Microsoft Paint 3D“

Tai buvo „Windows 10“ kūrėjo naujinio dalis ir atsiskaitoma kaip šiuolaikinės visur esančios „MS Paint“ versijos versija.

Nors „Paint“ nuo to laiko išliko ir toliau bus prieinama per „Microsoft Store“, būtent „Paint 3D“ nuo šiol bus oficiali dažymo programa visuose „Windows 10“ kompiuteriuose.

Kalbant apie pačią programą, galima pasirinkti naujus šepetėlius ir įrankius, kuriuos galite piešti ekrane.

Tačiau išgaunate tikrąjį skonį palietę skirtuką 3D objektas, kuris leidžia jums pristatyti 3D objektus ir gyvūnus ant savo drobės arba paversti savo kūrinius 3D.

Tada yra ir kitų galimybių dar labiau pagardinti savo kūrybą apšvietimo efektų pavidalu arba pritaikyti skirtingą apdailą, pavyzdžiui, matinį, poliruotą metalą, blizgesį ir pan.

Be to, be abejo, galite dažyti paviršių taip, kaip norite. Apskritai, įdomi programa, leidžianti praleisti laiką, kartu prireikus ir rimtų dažymo darbų.


3D dažai neveikia? Neišsigąskite! Išspręskite problemą naudodamiesi mūsų vadovu!


5. Krita

„Krita“ yra kuo geresnė už rimtą tapybos programą jūsų kompiuteryje, o didžiąją dalį to reikia dėl savo ištakų, nes ją pirmiausia sukūrė menininkai.

Programa gali būti tobula bet kokio tipo piešiniams, nors atrodo, kad ji geriau pritaikyta komiksams ir mangoms.

Be to, meninė linija akivaizdi beveik visuose „Krita“ programos aspektuose, nesvarbu, ar tai būtų pritaikomi teptukai su galimybe išsaugoti užsakytus šepetėlius vėlesniam naudojimui, ar gausybė tušinukų ir užpildų, kuriuos turite.

Tada taip pat yra skydelio šablonai, pustonių filtrai, kurie padės jūsų meninėms pastangoms.

Taip pat reikia paminėti intuityvų spalvų paletės ar kitų įrankių paleidimo metodą.

Tam jums tereikia atlikti paprastą dešinįjį pelės klavišo mygtuką bet kurioje programos vietoje ir bus pasirinkimo ratukas, siūlantis įvairius įrankius ir spalvų parinktis.

Be to, programoje taip pat siūlomos įvairios kaukės ir sluoksniai, įskaitant HDR palaikymą išskirtinės kokybės nuotraukoms.

Apskritai „Krita“ yra viena iš geriausių programų, skirtų rimtam tapybai, taip pat visiškai nemokama.


6. „Artweaver Free“

Ši programa gali būti tinkama tiek rimtiems paveikslams, tiek linksmai programai vaikams.

Programoje taip pat yra puikus rašiklių rinkinys, kuris apima įvairius šepetėlius, aerografą ir kaligrafijos rašiklius, tuo tarpu yra ir įvairių modelių.

Programa taip pat yra pagrįsta sluoksniu, o tai reiškia, kad galite atsisakyti savo kūrybiškumo - tai etapai su galimybe grįžti atgal ir pakeisti viską, ko norite, netrukdydami visam meno kūriniui.

Programa taip pat leidžia labai lengvai kurti net sudėtingus vaizdus.


Kalibruokite spalvas kaip ekspertas su geriausiais įrankiais iš mūsų naujojo sąrašo!


7. „Microsoft Fresh Paint“

Tai dar viena nemokama „Microsoft“ tapybos programa, siūlanti artimiausią rašiklį ar teptuką, liečiantį tikrą popierių.

Tiesą sakant, toks gyvenimas kaip programa yra tas, kad spalvos taip pat linksta taškytis, kai panardini teptuką į paletę.

Galite pradėti plauti teptuką prieš pradėdami naudoti kitą spalvą arba tiesiogiai patepti šepetį kita spalva, jei ketinate pagaminti spalvų mišinį, taip, kaip tai darytumėte realiame gyvenime.

Tiesą sakant, skeuomorfizmas yra programos raktinis žodis, nes drobė taip pat linkusi šiek tiek laiko išdžiūti, siūlydama jums ištepti bet kokią kitą spalvą, kol ji vis dar drėgna ir pan.

Apskritai, graži programa patyrusiems menininkams ar artisto pristatymas beveik visiems.


8. „MyPaint“

„MyPaint“ yra dar viena puiki tapybos programa, tačiau ji taip pat yra unikaliausia savaip.

Didžiąją dalį to reikia dėl programos „Linux“ kilmės. Tai taip pat tinka tik menininkams ar tiems, kurie nesijaudina įgyti naujų įgūdžių, kad tik naudotųsi programa.

Be to, tikrai yra šepetėlių asortimentas, kad jūsų kūrybai būtų suteikta spalva.

Tada taip pat yra sluoksnių, o įbrėžimas leis jums sukurti eskizus.

Be to, kadangi programa yra atviro kodo, kiti menininkai siūlo įvairesnių teptukų paketų, kuriuos galite atsisiųsti ir įdiegti savo programoje.

Galiausiai tiems, kurie nori žinoti, „MyPaint“ programos sukūrimo nuopelnas priklauso menininkui Martinui Renoldui, kuris išėjo sukurti kažką įtikinamesnio tapybos sprendimo, kuris atitiktų jo poreikius, ko jis negavo su kitu tapybos programėlių, kurias galima tada gauti.


Išmokite skaidriai pasirinkti „Paint“ pasirinkdami mūsų išsamų vadovą!


9. „Zen“: spalvinimo knygelė suaugusiems

Programa yra skirta daugiau laiko praleidimui nei bet kam kitam. Be to, spalvinimo knygelių programa vis dar sukurta tam, kad kiekvieną kartą jūsų kūryba įkvėptų šiek tiek naujo gyvenimo su nauju dizainu.

Kaip jau spėjote, jums bus pateikta keletas sudėtingų dizainų.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai paleisti kūrybinius instinktus, užpildant modelius pasirinktomis spalvomis. Nereikia nė sakyti, kad rezultatai gali būti stulbinantys, jei tai daroma atsargiai ir aistringai.


10. Eskizinis

„Sketchable“ yra puiki programa, leidžianti geriausiai panaudoti rašiklį.

Nemokama versija leis jums turėti viską, kad galėtumėte tinkamai panaudoti savo meninį kūrybiškumą, tačiau norint įsigyti dar keletą malonumų, pvz., Rimtesnių menininkų sluoksnių palaikymą, turite pirkti programoje.

Programa taip pat gali būti puikus turtas dizaino studentams ar pareigūnams, kurie gali labai lengvai susitvarkyti su savo kūrybiniu darbu su programa „Sketchable“.


DUK

Kaip animuojate piešinį?

Jei norite lengvai animuoti piešinius, bet neturite patirties su vaizdo redagavimo programine įranga, peržiūrėkite geriausius animacijos įrankius pradedantiesiems.

Kokios programinės įrangos man reikia piešimo planšetei?

Naudojant planšetinį kompiuterį lengviau ir greičiau atliekami tapybos projektai, todėl turėtumėte perskaityti geriausius planšetinių kompiuterių piešimo programinės įrangos įrankius.

Kuri planšetė geriausiai tinka piešti?

Ne bet kokia planšetė veikia su tapybos programinės įrangos įrankiais. Norėdami būti saugūs, pažvelkite į geriausias „Windows 10“ piešimo planšetes.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2017 m. Lapkričio mėn. Ir nuo to laiko buvo visiškai atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Kovo mėn.

Tuo tarpu čia yra keletas kitų susijusių šaltinių, kurie jums gali patikti:

 • Nuotraukų redagavimo programa „Affinity“ dabar skirta „Windows 10“
 • 10 geriausių animacinių filmų kūrimo programinės įrangos kompiuteriui
 • 10 geriausių meno kūrėjų programinės įrangos
 • „Minecraft Better Together“ atnaujinimas leidžia eksportuoti savo kūrinius į „Paint 3D“