Atsisiųskite „Internet Explorer 11“, skirtą „Windows 7“ [32 ir 64 bitų]

Ilgas „Windows 7“ vartotojų laukimas pagaliau baigėsi - „Internet Explorer 11“ pagaliau atėjo ir galite spustelėti toliau pateiktas nuorodas, norėdami atsisiųsti RTM versiją į savo 32 arba 64 bitų „Windows 7“ versiją.

atsisiųsti „Internet Explorer 11“ „Windows 7“

„Internet Explorer 11“ peržiūros versija buvo išleista praėjusių metų birželį, tačiau „Microsoft“ naršyklė buvo oficialiai paleista kartu su „Windows 8.1“ įžanga.

Tiesą sakant, tiems, kurie nežino, „Internet Explorer 11“ pagal numatytuosius nustatymus yra įtraukta į „Windows 8.1“ ir yra daug optimizuota jutikliniams ekranams.

Tačiau „Windows 7“ vis dar išlieka pirmoji pasaulyje operacinė sistema, todėl „Internet Explorer 11“ RTM versiją išleisti „Windows 7“ vartotojai ketina audra.


Ar „Windows 7“ kada nors pasens? Nėra galimybės pasinaudoti šiuo vadovu!


„Internet Explorer 11“, skirtą „Windows 7“, dabar galima atsisiųsti 95 kalbomis, tačiau atsisiuntimo nuorodas pateiksime tik anglų kalba. „Microsoft“ teigė taip:

Su šiuo galutiniu leidimu „IE11“ teikia „Windows 7“ klientams tą patį pirmaujančių standartų palaikymą - geresnį našumą, saugumą, privatumą ir patikimumą, kuris vartotojams patinka „Windows 8.1“.

Atsisiųskite „Internet Explorer“ 11 leidimą, skirtą „Windows 7“

„Internet Explorer 11“ atsisiuntimo nuoroda

„Microsoft“ taip pat teigė, kad galutinis „Internet Explorer 11“ leidimas yra 30 procentų greitesnis nei kitų rinkoje esančių naršyklių:

„Windows 7“ sistemoje IE11 yra 9% spartesnė nei IE10, tai yra beveik 30% greičiau nei artimiausia konkuruojanti naršyklė. HTML5 išlieka galimybės patobulinti svetaines ir programas. Šios galimybės yra įdomios visiems žiniatinklyje. Kaip ir „IE11“ sistemoje „Windows 8.1“, šis leidimas atneša didelio našumo HTML5 kūrimą į „Windows 7“.

atsisiųsti, ty 11 Windows 7Jei pažymėjote „Windows Update“, kad būtų galima pateikti automatinius naujinimus, naujausią versiją gausite automatiškai, tačiau jei negalite palaukti, naudokite saugias ir stabilias atsisiuntimo nuorodas iš apačios.

Atsisiuntimus galima įsigyti „Windows 7“ 1 pakeitimų pakete ir „Windows Server 2008 RT“ 1 pakeitimų pakete.

  • Atsisiųskite „Internet Explorer 11“, skirtą „Windows 7“ - 32 bitų [lietuvių]
  • Atsisiųsti „Internet Explorer 11“, skirtą „Windows 7“ - 64 bitų [Lietuvių]
  • „Windows Server 2008 RT“ 1 pakeitimų paketas - 64 bitų [anglų k.]

„Internet Explorer 11“ naudinga informacija

2014 m. Gruodžio mėn. „Internet Explorer 11“ tapo populiariausia naršykle pasaulyje, nes tai buvo numatytoji „Windows 8.1“ naršyklė ir daugelis vartotojų atnaujino „Windows 8“ į „8.1“ ir „Windows 10“.

Po šio naujovinimo kilo daugybė problemų, ir jei esate vienas iš vartotojų, kurie su tuo kovoja, turime straipsnių sąrašą, kuris pašalins šias IE 11 klaidas ir problemas:

  • „Internet Explorer 11“ sugedo sistemoje „Windows 8“, 8.1 [Pataisyti]
  • Kaip ištaisyti „Internet Explorer 11“ res: //aaResources.dll/104 klaidą
  • „Internet Explorer 11“ vartotojai skundžiasi dėl „Windows 8.1“, „10“ trikčių spausdinimo
  • „Internet Explorer 11“ užšąla iš pradžių, skundžiasi daugelis „Windows 8.1“, 10 vartotojų

Būkite tikri, kad jei turite kokių nors problemų su IE 11, visada galite rasti pataisymą mūsų svetainėje.

Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2013 m. Lapkričio mėn. Ir nuo to laiko buvo atnaujintas ir atnaujintas dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.